Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: Dexter :P vole - stížnost na administratora.

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Cavror
    Datum registrace
    Sep 2014
    Umístění
    V srdci všech 13 letých holek
    Příspěvky
    69

    Dexter :P vole - stížnost na administratora.

    Co se stalo? :
    -Na JB6 něco kolem 7 hodiny večerní jsem měl zrovna Simona. Vězni byli v boxu a já se rozhodl pro atrakci ANO/NE. Vysvětlil jsem atrakci a zadal jsem určité pravidla. Jedno z pravidel bylo: "Zakazuji přebíhat.". Pro otázce přežili dva vězni. Pan Dexter :P vole (deeznut) a další hráč (Human). Pan Dexter byl pravděpodobně naštván, že nemá poslední přáni, a tak mi začal říkat to, že Human přeběhl. Já očekával, že se jenom otrkávají jak to mají ve zvyku tihle hráči (admini,spesl), ale asi jsem se zmýlil a pan Dexter mě přesunul.

    Na co si stěžuješ? Za nadržování je ban, můžeš být rád za přesun!
    - To bych modl být rád, ale já nenadržoval. Mapa jb_oasis... Všichni ji známe i ten systém ANO/NE.. A já se pana Dextera ptám jak? Jak jsem mohl vidět, že hráč předběhl, když jsem mačkal tlačítka a box je zamnou? krom toho byli v mém týmu další 4 CT , kteří to měli hlídat.. Oni a ani hráč nepotrvdil, že hráč předěhl.

    Je to jenom přesun! Neotravuj nás, každý se splete! :
    -Ano splete, ale já panu Dexterovi úplně na stejné mapě ukázal a vysvětlil situaci u tlačítek.. Nechtěl jsem vrátit přesun nebo něco podobného. Čekal jsem něco jako omluvu nebo argumentaci a prosazování jeho činu, ale ne. Začal mě ignorovat.

    Co tě přesněji naštvalo? Nejde to vyčíst?
    - Naštvala mě jeho ignorace. Psal jsem mu tolik, že kdybych psal vít , tak spamuji. Away from keyboard také nebyl, celou dobu hrál. Jelikož na tomto portálu by měl mít nějaké povinosti, tak při své chybě se omluví a nezačne ji ignorovat ne? Už jsem s ním měl více problému a proto to píši sem. PS: I kdybych se ptal na dementní otázku z jeho strany, tak by mi měl odpovědět a vysvětlit proč se o dementní otázku jedná. :)


    Děkuji za pozornost.
    Cavror
    Napiš mi instagram, děvče.

  2. #2

    Odpověď: Dexter :P vole - stížnost na administratora.

    Hm, stejně ti to za chvíli LOCKnou, protože nemáš důkaz.
    Maximálně Human, že by potvrdil, co rikas a chatlog, ve kterém by měla být zaznamenána tvoje snaha o spravedlnost.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Dexter :P vole - stížnost na administratora.

    Byl jsem tam, má pravdu, ale na stížnost to opravdu nebylo. Prostě tě přesunul i když neměl, beztak jsi byl za chvilku zase u ct


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele Cavror
    Datum registrace
    Sep 2014
    Umístění
    V srdci všech 13 letých holek
    Příspěvky
    69

    Odpověď: Dexter :P vole - stížnost na administratora.

    Já také nepodal stížnost na přesun, ale na jeho komunikaci, respektivě na nekomunikaci. On udělá chybu a na místo toho aby se omluvil mě začne ignorovat? (I kdyby tu chybu neudělal, tak má napsat nějaký argument ne?) Také to není poprvé co tohle udělal ().
    Napiš mi instagram, děvče.

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele Jarny ^|
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    Košice !
    Příspěvky
    790

    Odpověď: Dexter :P vole - stížnost na administratora.

    Jailbreak 6 14-06-2015 19:08:42 STEAM_0:1:94971058 213.155.254.15 Cavror Jsi ze me delas srandu ze ano? :)
    Jailbreak 6 14-06-2015 19:08:36 STEAM_0:1:94971058 213.155.254.15 Cavror A ja nadrzoval?
    Jailbreak 6 14-06-2015 19:08:32 STEAM_0:1:94971058 213.155.254.15 Cavror Aha..
    Jailbreak 6 14-06-2015 19:08:12 STEAM_0:1:94971058 213.155.254.15 Cavror Muzes mi napsat jeste jednou proc bych mel mit ban? :)
    Jailbreak 6 14-06-2015 19:07:52 STEAM_0:1:94971058 213.155.254.15 Cavror A deeznat? :)
    Jailbreak 6 14-06-2015 19:02:42 STEAM_0:1:94971058 213.155.254.15 Cavror Ja jsem u tlacitek a mam vse videt.
    Jailbreak 6 14-06-2015 19:02:34 STEAM_0:1:94971058 213.155.254.15 Cavror Vyborne..

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele Cavror
    Datum registrace
    Sep 2014
    Umístění
    V srdci všech 13 letých holek
    Příspěvky
    69

    Odpověď: Dexter :P vole - stížnost na administratora.

    Vidím, že to tu nikdo neřeší... To je vám úplně jedno co se vám na serverech děje? Já si pamatuji kotelnu mnohem lepší a prestižnější. Můžete LOCKnout. Jak vidím tak to nemá smysl. On na mě sere (pardon za výraz). Já ho ve hře oslovil marek (Tak se v danou chvíli jmenoval) a on mi odepíše: "Komu tykáš?"...



    PS: Chcete mít slušné hráče, ale adminy ne? :/

    S pozdravem Cavror :/
    Napiš mi instagram, děvče.

  7. #7

    Re: Dexter :P vole - stížnost na administratora.

    Hralo se Ano/Ne a jelikoz jsem byl sam na jedny strane,tak chytremu to dojde,ze nekdo ke mne pribehl.Ikdyz jsem ti rekl a jeste nekdo z ct rekl,ze pribehl,tak si ignoroval.Tak za to automaticky beru jako nadrzovani..
    Vy decka z jb uz asi nevite co s zivotem ne?Jako stiznost za to,jsem ho presunul? Tleskam

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele Cavror
    Datum registrace
    Sep 2014
    Umístění
    V srdci všech 13 letých holek
    Příspěvky
    69

    Odpověď: Dexter :P vole - stížnost na administratora.

    Ano děcka... Nevím jestli jsi četl pozorně , ale já si stěžuji na tvou ignoraci...

    A že jsi tam stál sám? Human byl AFK na NE... Ne byla správná odpověď... Tak mi prosím řekni jak mohl předběhnout?
    To upozornění tam také vysvětluji.. :)

    Tak to prosím LOCKni... To co jsem chtěl stejnak nemám.. :/

    EDIT: Jo a chytrému dojde... ? Měli jste být na středové čáře. Já řekl otázku a začal jsem odpočítavat 5.. 4... a u toho jsem běžel k tlačítkům. Netušil jsem kolik hráčů je na NE a na ANO...
    Napiš mi instagram, děvče.

  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Re: Dexter :P vole - stížnost na administratora.

    Proti adminům nemá cenu argumentovat, obzvlášť na jailu. I kdyby jsi měl demo, tak nic moc nezmůžeš, tak to překousni a šoupej dál nohama ))

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  10. #10

    Odpověď: Dexter :P vole - stížnost na administratora.

    Moc tomu problému nerozumím, ale asi by se na to někdo mohl podívat :)

    e. měl jsem na mysli, aby se na to podíval někdo z kompetentních
    Naposledy upraveno pweredbytvaroh; 16-06-15 v 20:34.

  11. #11
    Nováček Avatar uživatele Cavror
    Datum registrace
    Sep 2014
    Umístění
    V srdci všech 13 letých holek
    Příspěvky
    69

    Odpověď: Dexter :P vole - stížnost na administratora.

    Na co se dívat? Dexter nebyl schopen odpovědět ve hře, tak proto jsem to napsal na forum, s tím že napíše něco rozumného a zodpoví mé dotazy... Což se nestalo. Jediné co jsem se dozvěděl, že i přes neznalost mého věku, mě nazval dítětem, které neví co se životem. (tím i všechny mladší hráče.) Inteligentního argumentu jsem se nedočkal a také asi nedočkám.
    Napiš mi instagram, děvče.

  12. #12

    Odpověď: Dexter :P vole - stížnost na administratora.

    Cavrore, máš pravdu v tom, že jsi kvůli umístění tlačítek nemohl vidět, zda někdo přeběhl nebo ne. Pokud ti však admin i jiné CT řekne, že dotyčný přeběhl, měl bys podle toho jednat. Jde sice o fun mód, ale admin tam tu funkci má proto, aby dokázal udržet pořádek. To, že sis myslel, že se jen tak navzájem provokují je taky dobrý argument, obzvlášť na JB je s tím někdy problém, to však nemění nic na tom, že bys měl naslouchat tomu, co ti admin říká. Pokud bys přebíhače zabil a pak bys zjistil, že si jen dělali srandu, pak by nebyla vina na tvé straně, ale na straně adminově. Ber to jako radu pro budoucí podobné potyčky :).

  13. #13

    Odpověď: Dexter :P vole - stížnost na administratora.

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Cavrore, máš pravdu v tom, že jsi kvůli umístění tlačítek nemohl vidět, zda někdo přeběhl nebo ne. Pokud ti však admin i jiné CT řekne, že dotyčný přeběhl, měl bys podle toho jednat. Jde sice o fun mód, ale admin tam tu funkci má proto, aby dokázal udržet pořádek. To, že sis myslel, že se jen tak navzájem provokují je taky dobrý argument, obzvlášť na JB je s tím někdy problém, to však nemění nic na tom, že bys měl naslouchat tomu, co ti admin říká. Pokud bys přebíhače zabil a pak bys zjistil, že si jen dělali srandu, pak by nebyla vina na tvé straně, ale na straně adminově. Ber to jako radu pro budoucí podobné potyčky :).
    No, jednou jsem byl zavolanej na server, kde Simon nechtel dat VD za FK. Situaci sem nevidel ale musel jsem ji resit. Lidi na steamu mi psali ze ma mit VD. No a kdyz jsem je donutil mu dat vd, mel jsem potom problemy. K veci, takhle to resit je docela zradny, resit situaci, protoze nekdo rekl.
    Jinak pristup Dextera je taky ukazkovy. Je to stiznost o nicem, ale je dobre a prehledne napsana. Stejne se ale stezujici hrac jen dozvi, ze je kid a nevi, co se zivotem.
    Zase jen ukazalo, ze jakakoliv stiznost na admina, se obrati proti stezujicimu a udela se z nej nejvetsi blbec. Kort na JB, jak psal Swagrid.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  14. #14

    Odpověď: Dexter :P vole - stížnost na administratora.

    Je rozdíl když hráči něco tvrdí adminovi a spešlovi než když admin a spešl tvrdí něco hráči. Admini i spešlové jsou speciálně pověřené osoby, kteří mají udržet pořádek na serveru. Byli vybráni dobrovolně s tím, že se vědělo, že jsou zodpovědní a že mají velké zkušenosti s hrou. Hráči by měli proto naslouchat tomu, co admin či spešl říká. Když přijdu na server a náhle někdo začne tvrdit, že někdo má mít VD a Simon na to sere, tak musím začít vyšetřovat, co se stalo. Pokud se ukáže i ze strany CT, že by hráč VD mít měl, tak řeknu, ať mu ho dají. Pokud ale nic nezjistím, nemohu nikoho nutit, aby to VD udělil. I když se to třeba fakt stalo, ale já o tom nevím, nemohu posoudit na základě doměnek. Naopak, když admin nebo spešl něco řeknou, tak by tomu neměli hráči odporovat. Jsme tu od toho, abychom udrželi pořádek, ne abychom si dělali, co chtěli. Pokud si někdo z dotyčných, co mají práva, udělá srandu z hráče, řekne mu něco, co by správně neměl dělat, není to chyba hráče, ale admina. Proto do budoucna píšu nejen Cavrorovi ale i všem ostatním, důvěřujte našim slovům. Nemáme v úmyslu si z vás dělat srandu.

  15. #15
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Re: Odpověď: Dexter :P vole - stížnost na administratora.

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Cavrore, máš pravdu v tom, že jsi kvůli umístění tlačítek nemohl vidět, zda někdo přeběhl nebo ne. Pokud ti však admin i jiné CT řekne, že dotyčný přeběhl, měl bys podle toho jednat. Jde sice o fun mód, ale admin tam tu funkci má proto, aby dokázal udržet pořádek. To, že sis myslel, že se jen tak navzájem provokují je taky dobrý argument, obzvlášť na JB je s tím někdy problém, to však nemění nic na tom, že bys měl naslouchat tomu, co ti admin říká. Pokud bys přebíhače zabil a pak bys zjistil, že si jen dělali srandu, pak by nebyla vina na tvé straně, ale na straně adminově. Ber to jako radu pro budoucí podobné potyčky :).
    Jestli do toho můžu ještě trochu šťouchnout.. asi bych neposlouchal admina, kterej využije své pravomoce (neplést s zneužije) a následně má, jak se říká, v píči a hraje dál a schválně přehlédne to, co právě udělal. Dexter je povahově dobrej člověk, tak snad to byla jen špatná nálada. Pokud ne, udělí se mu černý puntíček a jedeme dál :))
    Naposledy upraveno Swagrid; 21-06-15 v 19:35. Důvod: I lost

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •