Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 40

Téma: Žiadosť o práva na knife

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele sAid
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Knife
    Příspěvky
    388

    Žiadosť o práva na knife

    Nick: VENDETTA
    Vek: 16
    Steam: VENDETTA (http://steamcommunity.com/profiles/76561198129932915)
    SteamID: STEAM_0:1:84833593
    Hlstats: http://stats.csko.cz/statsx2/hlstats...player=3324432

    O mne:
    Zdravím, volám sa David a na Cs1.6 mám nahratých 1,215 hodin, hrám už od roku 2011, dlhší čas som hrával na ns až neskôr som si kúpil Steam od kamaráta ten tam mal nahratých 200h hrával na Kotelne pod nickom mUUsEExIoW. Na servery som aktívny, akurát posledný mesiac som moc nehral kôli škole. Medzi moje záľuby patrí futbal,florbal a na pc CS1.6,CS:GO.Najčastejšie hrávam na servery knife a aim.

    Prečo sa chcem stať adminom?

    Knife adminov je teraz málo a myslím si, že by som bol prínosom pre AT.
    Knife už hrám nejaký ten čas, pravidlá a cheaty poznám. Skúsenosti s AMX mám, bol som 3x admin na knife serveroch.


    Vopred ďakujem za odpoveď.
    Naposledy upraveno sAid; 28-08-15 v 12:58.

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife

    Ahoj, takže http://csko.cz/forum/showthread.php?...-pr%E1va-KNIFE
    - Mezi žádostmi má být odstup půl roku

    +haxy pozná
    +skill
    +vyzná sa v modě

    Pokud pomineme ty 2 měsíce, tak jsem PRO.

    E: Ou ou ou, razantně měním svoje PRO. na PROTI.

    E2: Máš 13 banů z knife, na který si žádáš. Resp. na server, ne který si žádáš by jsi měl mít skoro žádné přestupky. Ten ban za cheating je velké mínus, které se jen tak nevymaže, jako u mě historie psaní sraček. Sice někteří říkali, že ten kdo psal sračky je horší než cheater, ale k tomu se vracet nebudu. Je mi to líto, na tvé hlášení jsem chodil rád, ale musím být proti.


    E3 : Připomíná to mě, nechcu měnit názor každý den, ale to co napsal zyx to vystihuje. Poprosím, aby se na moje PROTI. nebral zřetel, děkuji.
    Naposledy upraveno UNHCZ; 02-07-15 v 13:28. Důvod: Cheating, edit 2

    čau grakone


  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele sAid
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Knife
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife

    Diky, mohol by som poznať názory aj ostatných adminov ?

  4. #4

    Re: Žiadosť o práva na knife

    V pohode týpek, poznám ťa z furienu aj z plugu, ak hlásiš tak nevidím dôvod prečo by si práva nemohol dostať.
    E: O tom, že si zapol som sa dozvedel, až teraz. Takže pro mením na proti.
    Naposledy upraveno Darongodx; 01-07-15 v 18:41. Důvod: cheating

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele sAid
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Knife
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife

    Ďakujem :)

  6. #6
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife

    Citovat Původně založeno VENDETTA Zobrazit příspěvky
    Diky, mohol by som poznať názory aj ostatných adminov ?
    Já jsem proti kvůli cheatingu a dalším padesáti banům, ale to už jsem psal do minulé žádosti.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele sAid
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Knife
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife

    Ak si všimneš, tak mám tam 51 banov
    - 13x developer, stiahol som si cfg a nevedel som ako to dať preč
    -3x vlastná žiadosť, ešte keď som hrával Jail
    - 13x blok/vlak + ostatné, tieto bany sú do roku 2013 mal som 12-13 rokov a nevedel pravidlá bol som hlúpy (puberta) a dosť mi prepínalo, vlastne ma to aj bavilo dostávať bany.

    Viem, že moja minulosť bola zlá, snažil som sa s tým niečo urobiť a myslím, že som aj urobil. Už dávno nie som ten namachrovaný, čo každému nadáva a porušuje pravidlá, teraz sa snažím poctivo hrať a hlavne pre zábavu, a preto som chcel aby sa tam aj ostatným hráčom hralo dobre a aby boli potrestaný taký ako som bol ja, hlavne chcem pomôcť , možno také niečo ako Unihoc, ale je to váš názor, ja vám ho neberiem.

  8. #8
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife

    Citovat Původně založeno VENDETTA Zobrazit příspěvky
    Ak si všimneš, tak mám tam 51 banov
    - 13x developer, stiahol som si cfg a nevedel som ako to dať preč
    - 3x vlastná žiadosť, ešte keď som hrával Jail
    - 13x blok/vlak + ostatné, tieto bany sú do roku 2013 mal som 12-13 rokov a nevedel pravidlá bol som hlúpy (puberta) a dosť mi prepínalo, vlastne ma to aj bavilo dostávať bany.

    Viem, že moja minulosť bola zlá, snažil som sa s tým niečo urobiť a myslím, že som aj urobil. Už dávno nie som ten namachrovaný, čo každému nadáva a porušuje pravidlá, teraz sa snažím poctivo hrať a hlavne pre zábavu, a preto som chcel aby sa tam aj ostatným hráčom hralo dobre a aby boli potrestaný taký ako som bol ja, hlavne chcem pomôcť , možno také niečo ako Unihoc, ale je to váš názor, ja vám ho neberiem.
    13 + 13 + 3 = 51 Abych nebyl OT, tak přeji příjemný večer všem, co tento příspěvek mohou smazat...
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele zyx
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    753

    Re: Žiadosť o práva na knife

    Kolik adminů tu má práva i přestože v minulosti řádili?

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele sAid
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Knife
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife

    FizzyBubble - Napísal som tam + ostatné ...
    Naposledy upraveno sAid; 01-07-15 v 22:08.

  11. #11
    Stálý člen Avatar uživatele Jarny ^|
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    Košice !
    Příspěvky
    790

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife

    Ahoj,ako povedal zyx,ja som tiež mal na ns 21 banov.
    No boli to bloky vlaky,fk a tak atd..to je jedno. No cheating je dost zavazny priestupok.
    No tu ide o to ,aby hráč, ktory by sa chcel stať adminom aby si vstupil do svedomia a taketo niečo sa už nedialo,51 banov je uz fakt extrém na to,že by si chcel byt admin,no musiš ukazať,že fakt si trošku nabral toho brainu a vieš riešiť veci s chladnou hlavou.

    Ten cheating teda nie je moc velké + pre teba,čo bude v tomto prípade kameň úrazu.
    Aby to nebolo OT,nejake hlašeni sem videl,aktivita tam je,ale ten cheating nepustí,sorry...

  12. #12
    Expert člen Avatar uživatele HSMartinka
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    Partizánske
    Příspěvky
    453

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife

    že sa k tomu vyjadrím, zas a dokola. mal tu pro a po zistení že v minulosti zapol ste zmenili pro na proti, ale to že na kotelni má práva admin ktorý tiež zapol tak to je v pohode hej , myslím že na každého by mal byť rovnaký meter. odo mna všetko sorry za OT


    E : Reagovala som len na to že niektorí čo dali PRO tak po zistení že daný hráč ktorý žiada o práva zapol tak zmenili svoje pro na PROTI , nereagujem na bany ktoré ma z toho serveru, na to nech reagujú daní admini toho serveru kde majú práva, poznamenala som len na situáciu keď (zas dokola) admini po zistení že zapol zmenili hneď názor a pomalý ani nepozerajú na to kolko X banov ma na danom servery ale to že cheatoval sa im vsugerovalo do hlavy a dali proti. Je jasné že nie je prínosné aby bol admin niekto čo ma X banov na danom servery kde si žiada o práva. Poznamenám že som napísala len svoj názor na danú vec, pretože to nie je celkom férové a nedalo mi nereagovať. Takže nech to vyriešia kompetentní.
    Naposledy upraveno HSMartinka; 03-07-15 v 00:02.
    Chcem podať sťažnosť na admina, ktorý mi dal ban za komunikáciu s hráčmi ktorých zaujímali recepty na rôzne jedlá. Očividne ich to zaujímalo a neustále sa pýtali na veci, ktoré ich zaujímali, no aj napriek tomu som dostal BAN. Ten skurviak takisto zabanoval hráčov, ktorí mali v nicku moje meno (moje meno tam mali na vyjadrenie podpory veci, ktorú som robil).
    Okamžite daného admina suspendujte a mne dajte unban!
    Moje meno: kokotskurveny
    Server: Dust 2 only 3

  13. #13
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife

    Citovat Původně založeno HSMartinka Zobrazit příspěvky
    že sa k tomu vyjadrím, zas a dokola. mal tu pro a po zistení že v minulosti zapol ste zmenili pro na proti, ale to že na kotelni má práva admin ktorý tiež zapol tak to je v pohode hej , myslím že na každého by mal byť rovnaký meter. odo mna všetko sorry za OT
    ziadny byvali, ci buduci, ci pritomny, alebo akykolvek cheater by prava dostat nemal....bavme sa o zavaznych cheatoch...admin ma ist prikladom, ma byt vzorny a ochotny stale pomoct, ak tieto poziadavky nesplna, tak v time nema co robit...ale zial politika je nevyspytatelna...:D

    No ja osobne som zastanca druhych sanci, ale aj ta ma iste podmienky, no na to musi prist kazdy sam...
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  14. #14
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife

    Knife je něco podobného jako sekce Jb tím, že se jedná o jiný mod jako jsou aim servery, kde se spíše vyskytne jenom sh jako jeden z hlavních cheatů. Protože tě často vídám v hlášení a vše je ok, tak by ten cheating neměl být žádný problém při této sekci, ale problém je spíše v tom, že si dost často porušoval pravidla, jak napsal Does. Máš hrozně moc banů, což třeba takový Adio neměl a už jenom sekal latinu. At tedy rozhodnou knife admini, ale v tomto vidím já ten rozdíl no, že máš bohatý rejstřík ne jenom ohledně cheatingu.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele zyx
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    753

    Re: Odpověď: Žiadosť o práva na knife

    Citovat Původně založeno HSMartinka Zobrazit příspěvky
    že sa k tomu vyjadrím, zas a dokola. mal tu pro a po zistení že v minulosti zapol ste zmenili pro na proti, ale to že na kotelni má práva admin ktorý tiež zapol tak to je v pohode hej , myslím že na každého by mal byť rovnaký meter. odo mna všetko sorry za OT
    Souhlasím. Neměli byste soudit žádného člověka podle jeho minulosti. Lidé se mění a myslím si, že není od věci jim dát druhou šanci.
    Vendetta má skutečně výbornou aktivitu na serveru a hlásí vše co se dá, což je nutné pochválit, protože to jen ukazuje snahu a ochotu pomáhat serveru. Někteří jste byli pro, proč?
    Jen kvůli jeho minulosti na něm vidíte teď pouze to špatné a budete se na něj koukat skrz prsty?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •