Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: Chůze - LAGY?

  1. #1
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    267


    Angry Chůze - LAGY?

    Ahoj, mám takový problém... kdysi jsem měl problém, že jsem měl vysoký ping, málo fps... díky hráčům tady na fórum mám ping 30ms (cca) a jde to, ale mam naprd PC a tak jedu na 25 fps+- , ale ted posledni dobou kdyz hraju treba 5 minut, tak ja treba bezim dopredu(zmáčknu W) a zastavim (pustím W) jenže mi to beží třeba 3 metry dál (odhadem) a to se tak naprd střílí, že se to nedá :D , proste chci zastavit, ale ono to bezi dal :D , neví nekdo co s tím je, a jestli se s tím dá neco delat? prosím nepiste nic ve stylu: kup ''to a to'' , tohle je ntb a nic se tu neda vymenit, jen myš :D díky všem za rady :)

  2. #2


    Odpověď: Chůze - LAGY?

    No , nič iné ti nepomôže len kúpiť nový ntbk .. Ja hrávam na sračke ale až také problémy nemám :D ... Jaký máš windows a parametre notebooku ?
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Hauss
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Východní Čechy
    Příspěvky
    731


    Odpověď: Chůze - LAGY?

    Tak to je hodně špatné když hraješ na tak málo FPS.Mám taky na nic PC ale hraju na 60 fps.Jen když se opravdu hodně střílí na menších mapách jako huntic to dokáže spandout na 30 fps.Co máš za pc

  4. #4
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    267


    Odpověď: Chůze - LAGY?

    :'D no kurwa :D
    notebook HP 620
    Integrovaná grafika
    Windows 7 Home Premium
    Intel Pentium Inside(tohle mám napsáno na nálepce co je u klávesnice)
    Procesor Pentium(R) Dual-Core CPU T4500 2.3 GHz
    Ram 4,00 GB

    - nejsem žádnej profík, jen jsem opsal to, co jsem našel :D
    Naposledy upraveno Martin_V; 08-07-15 v 16:12.

  5. #5


    Odpověď: Chůze - LAGY?

    Na tom by ti to malo ísť na 60fps minimálne jaký win máš ?
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  6. #6
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    267


    Odpověď: Chůze - LAGY?

    windows 7 home premium-dopíšu to aj nahoru

  7. #7


    Odpověď: Chůze - LAGY?

    skus dať Ultimate mne to tiež na tom strašne lagovalo a teraz na ultimate už sa to dá
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  8. #8
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    267


    Odpověď: Chůze - LAGY?

    no víš, ja nejsem takový profík :'D

    60fps mám jen když čumím do zdi a to mam hru s botama( ale bez botu :D ) :D
    Naposledy upraveno Martin_V; 08-07-15 v 16:30.

  9. #9
    Stálý člen Avatar uživatele Hauss
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Východní Čechy
    Příspěvky
    731


    Odpověď: Chůze - LAGY?

    A nemáš to zavirovaný ? Nechce se mi věřit že hraješ na tak málo fps.Nebo zkus stáhnout high fps modely.
    Naposledy upraveno Hauss; 08-07-15 v 16:38.

  10. #10


    Odpověď: Chůze - LAGY?

    Já mám též Win 7 Ultimate a je to asi nejlepší Win 7, ale pokud hraješ jen csko na tom NB, tak ti doporučuji si stáhnout XPčka, to je podle mě nejlepší pro hraní cska. Navíc máš 4GB RAM což je docela dost na NB, já mám třeba jen 2GB a brečím kolikrát. A to ten PC mám už 8 let, ale je to stolas no. Zakopanej pes bude v té integrované grafice u těch bývá vždycky problém.

  11. #11
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    267


    Odpověď: Chůze - LAGY?

    hauss- zavirované to nemám, projel jsem celý PC avastem...

  12. #12


    Odpověď: Chůze - LAGY?

    Preinštaluj win alebo to niekomu daj spraviť .
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  13. #13
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093


    Odpověď: Chůze - LAGY?

    Integrovaná grafika je na hraní nevhodná. V minulosti to běželo plynule na stejném notebooku?

    Vyzkoušej současně příkazy: hud_saytext 0; fps_max 60

    + v ovladačích Intelu:
    - vertikální synchronizace - vypnout
    - anisotropické filtrování - vypnout
    Naposledy upraveno hofy; 09-07-15 v 10:54.

  14. #14
    Stálý člen Avatar uživatele Hauss
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Východní Čechy
    Příspěvky
    731


    Odpověď: Chůze - LAGY?

    Zkoušel jsi stáhnout ty High FPS modely ? Mě to celkem pomohlo.

  15. #15
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    267


    Odpověď: Chůze - LAGY?

    hauss, ne nezkoušel jsem to, ale myslím, že to jsou takové ty dojebané modely, že? (nic proti) byl by to pro mě asi nezvyk, ale ještě jsem je tam nedával..
    hofy- ty příkazy pomohli(sice nemám chat, ale to bude v klidu), přidalo mi to asi 10 fps (furt to skáče, ale cca těch 10) a to anizotropní filtrování jsem našel, ale tam je jen v nabídce- 2x, 4x,8x, 16x a nastevení aplikace , tak jsem nechal nastavení aplikace

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •