Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 32

Téma: Žiadosť o práva na knife servery. PRIJATA

  1. #16

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife servery.

    Citovat Původně založeno matis Zobrazit příspěvky
    Este stale nahanas body za nahlasenych na fore, alebo uz vies ako sa hlasi cez "!" ???

    - aktivita v hre je super
    - nahlasenych tiez zopar bude
    - a nebud namyslena..:D

    toho triala by som skusil
    V hre cez "!" hlásim pomaly každý deň, ale málokedy sa stane, že niekto príde na moje hlásenia. Zrejme každý admin nevidí všetky hlásenia.

    Ďakujem za názor, a namyslenosť? to patrí do kategórie vlastností, ktorým sa vyhýbam, takže v tomto sa asi mýliš

  2. #17
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife servery.

    Triala bych zkusil, jsem pro. Zdůvodněno v AF tady: http://csko.cz/forum/showthread.php?...l=1#post354977.

  3. #18
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Re: Žiadosť o práva na knife servery.

    RIP knife
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  4. #19
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: Žiadosť o práva na knife servery.

    Citovat Původně založeno hofy Zobrazit příspěvky
    Triala bych zkusil, jsem pro. Zdůvodněno v AF tady: http://csko.cz/forum/showthread.php?...l=1#post354977.
    http://csko.cz/forum/showthread.php?40239-Obch%E1dzanie

    V tom priípade budeš mať čo robiť, lebo práve takýmto fail banom by sme sa chceli vyhnúť. Dá 3 za hodinu a končia jej šance s právami.
    http://csko.cz/forum/showthread.php?40239-Obch%E1dzanie
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  5. #20

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife servery.

    Zase sem ťaháte nejaký fail, ktorý bol dokopy 1. Keby som v tom nemala jasno, asi si nežiadam o práva.

    E: Samozrejme by som si to overila, zase niesom až taká blbá. A ten trial je asi od toho, nemyslíš?
    Naposledy upraveno nikiii; 18-07-15 v 14:23. Důvod: .

  6. #21
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: Žiadosť o práva na knife servery.

    Citovat Původně založeno Nikoleta16 Zobrazit příspěvky
    Zase sem ťaháte nejaký fail, ktorý bol dokopy 1. Keby som v tom nemala jasno, asi si nežiadam o práva.
    Ten "fail" bol pred 2-mi týždňami... Nie rokom. A navyše si mala dosť času keď si to dávala na web si overiť, či naozaj obchádza, alebo je zdieľaná adresa. Koľko takýchto "len failov" by si bez rozmyslu a overenia si faktov spravila na serveroch v hre? ...
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  7. #22
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: Žiadosť o práva na knife servery.

    Citovat Původně založeno Nikoleta16 Zobrazit příspěvky
    Zase sem ťaháte nejaký fail, ktorý bol dokopy 1. Keby som v tom nemala jasno, asi si nežiadam o práva.

    E: Samozrejme by som si to overila, zase niesom až taká blbá. A ten trial je asi od toho, nemyslíš?
    Prečo si si to teda neoverila už pri tomto? A od čoho je trial? Od skúšania banov na iných hráčoch?
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  8. #23

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife servery.

    Zase si to zle pochopil... Trial je od toho, aby sa žiadajúci človek pozoroval, keď sa mu dajú práva. To sám vieš. Vo veciach mám jasno, a keby som aj náhodou nemala, tak by som to asi nebanovala. Logicky.

    E: Knife do sračiek? :D ty už prosím ťa nehovor z cesty stále... myslím si, že mám dosť rozumu na to, aby som vedela, do čoho sa púšťam, a čo si môžem dovoliť. O ten mód som mala vždy záujem, a mám záujem trochu tam pomôcť, nie dostať ho do sračiek, ako to ty, alebo viacerí nazývate. Hráči by určite ocenili niekoho, kto tam bude aktívny, a kto sa bude snažiť prispievať o chod toho módu.
    Naposledy upraveno nikiii; 24-07-15 v 20:45.

  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife servery.

    Podľa mňa chces až moc nasilu tie práva a hlásiš úplne vśetko, aj to, čo na ban neni a preto ti vznikajú tie faily... ale knife neni moja sekcia, cize tento post si ani vsimat nemusis
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  10. #25

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife servery.

    Citovat Původně založeno KeYo Zobrazit příspěvky
    Podľa mňa chces až moc nasilu tie práva a hlásiš úplne vśetko, aj to, čo na ban neni a preto ti vznikajú tie faily... ale knife neni moja sekcia, cize tento post si ani vsimat nemusis
    Nehlásim všetko, dobre, každý má právo sa zmýliť... Ale mojich hlásení je teda hojne, a dokopy 2 faily. Čo to je? Keď si zoberiem iných adminov, ktorí failovali oveľa viac, a majú práva, takže. A napr. vyjadrovať by sa tu ani nemuseli admini, ktorí nezapli cs viac než pol roka, a knife už duplom nie, takže nemôžu vedieť, aké to tam je.

  11. #26
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife servery.

    Já jsem určitě PRO na zkoušku. Protože co koukám hlášení, tak jich má opravdu dost. Sice z nich banuju pouze SH, ale i to se počítá. Jestli má nějaký fail v hlášení, který se ihned vyřeší, to se v pohodě dá přehlédnout. Chybama se člověk učí a je pravda, že ani samotný admin není neomylný. žádnou větší chybu neudělala, i když co si budeme povídat no, s tou reklamou před rokem si mě také pobavila :)) Ale nevidím důvod proč nedát šanci.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  12. #27
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife servery.

    Citovat Původně založeno Nikoleta16 Zobrazit příspěvky
    Nehlásim všetko, dobre, každý má právo sa zmýliť... Ale mojich hlásení je teda hojne, a dokopy 2 faily. Čo to je? Keď si zoberiem iných adminov, ktorí failovali oveľa viac, a majú práva, takže. A napr. vyjadrovať by sa tu ani nemuseli admini, ktorí nezapli cs viac než pol roka, a knife už duplom nie, takže nemôžu vedieť, aké to tam je.
    Pravo vyjadrit se maji vsichni admini. Admini, kteri "failovali ovela viac" uz prava nemaji.
    Ja te sice neznam, knife chodim fakt jen hodne malo, ale obrazek si o tobe dokazu udelat i po tom, jak se chavas na foru a urcite nejsem sam.

  13. #28
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Re: Odpověď: Žiadosť o práva na knife servery.

    Citovat Původně založeno Nikoleta16 Zobrazit příspěvky
    . A napr. vyjadrovať by sa tu ani nemuseli admini, ktorí nezapli cs viac než pol roka, a knife už duplom nie, takže nemôžu vedieť, aké to tam je.
    Ak tymto postom ides narazat na mna, tak sa spamataj prosim. Knife som hraval, ked si ty este tahala za sebou kacera. Venujem sa tomu 8 rokov a adminujem tu 3 roky. Da sa povedat, ze ako knife admin som tu bol prvy ja a chvilu po mne zyx. Pred tym tam bol akurat bezdak so zoidom, ktori sa zmohli banovat Nk a blok. Nez som sem prisiel 99% adminov nevedelo, ze kb existuje a nie este ako ho spoznat. Bol som prvy, kto dal ban jak za kb, tak za bog. So zyxom sme to tu tahali z neskutocnych sraciek a zbavovali sme sa po jednom cheaterov, ktori tam cheatovali pol roka v kuse. Dovolim si povedat, ze sme nasmu knifu dali nejaku uroven, tak mi tu nechod nieco tvrdit a vycitat, ze po 3 rokoch nemam nato cas a chut, lebo mam ine konicky, kamaratov a zamestnanie. Ked uvidia mena ako sum, bastard a dals, ktori tu hrali x rokov, ze mas prava, tak to bude vysmech jak prasa. Do teraz bola v "teame knife adminov" kvalitna zostava a niekto ako ty, nema pravo na hocikoho z nich utocit, ze sa nema pravo vyjadrit alebo nejake podobne hovno.
    Naposledy upraveno human; 18-07-15 v 18:44.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  14. #29

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife servery.

    Ja len suhlasim s Jolom, som tiež proti právam.
    Ked klesla uroven na JB tak nech neide aspon knife do sračiek...

  15. #30
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žiadosť o práva na knife servery.

    Trochu mimo témy, ale už ma otravujú tie večné keci o "úrovni" serverov. Hovoríte o tom už pár rokov a stále je to plus mínus také isté. Keby to nemalo úroveň, tak by celý portál skončil už dávno ako desiatky iných. A pokiaľ viem, progamers liga s dotáciou 500 000€ tu nikdy nebola, takže na taký pub je to tu stále dosť slušné.

    Teraz k téme. Preto je stále otvorená táto žiadosť.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •