Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 21

Téma: Žiadosť o práva na knife servery

  1. #1

    Žiadosť o práva na knife servery

    Nick: -Elite-Svk-Skillers-DominoSVK-
    Vek: 18 rokov
    Steam: DominoSVK4 ( http://steamcommunity.com/id/DominoSVK/ )
    Hlstats: http://stats.csko.cz/statsx2/hlstats...player=3537862
    SteamID: STEAM_0:0:139206698


    Niečo o mne:
    Ahojte volám sa Domino csko hrám už približne 3 až 4 roky doteraz som to hral nonsteam včera sa prihlásil na steam a kúpil si originál csko som dostatočne aktívny na servery knife2 tam som skoro stále ako možete vidieť mam 91% aktivitu moje záľuby sú futbal sem tam florbal stolný tenis beh sktorym som skoncil a ľutujem to no to je nepodstatné praca s pc a hrávam CS 1.6 najčastejšie ma nájdete na serveroch knife 2, fun, awp, oldschool, schovka


    Prečo by som sa chcel stať adminom na serveroch knife?

    Ja si myslím že tam máalokedy dôjde admin po privolaní cez ! ciže treba tam trochu poriadku a keď sa natočí demo ktore som dal už 3 tak málo kedy sa to rieši tak ako sa má. A tak by som chcel dopomôcť adminom k dodržiavaní poriadku lebo niekedy sa to tam fakt nedá vydržať a tým pádom to hráčov odpudzuje od hrania cska a to je zlé dôsledky určite poznáte napr. málo hráčov na servery niekedy sa bol problém dostať na server pretože bol plny hračov no teraz to tam zaniká :(. Ako ste možno už videli mal som na servery awp ban ale to bolo nedorozumenie pretože som sa z knife serveru pripojil na awp server a mal som zapnuté cfg a to začalo spamovat a až neskôr som si všimol že mi tam spamuje nepovolene nastavenie cl_cmdrate a cl_updaterate ktoré som hneď na druhý alebo tretí deň upravil na defaultne ale hneď v ten ďen som este požiadal o unban na fórku a vysvetlil ako to bolo a hneď ma odbanoval inak som nemal žiadne prehrešky pokial viem :)

    Moje skúsenosti s adminovaním?

    Zatiaľ nemám žiadne ale učiím sa dosť rýchlo čiže s príkazmi by nemal byť až taky veľký problém :)

    Vopred vám ďakujem za odpoveď :)

  2. #2
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  3. #3

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife servery

    Ano su to moje ucty ale pouzivam len tento :-) a tento ban je uplny nezmysel lebo nikdy som wallhack nemal :-) maximalne tak lagy mam :-)

    E: to som bol vtedy na mobilnom wifi pripojeny a mal som strasne lagy a mysleli si ze mam wallhack a pritom som nemal nikdy :-)
    Naposledy upraveno elite111222; 21-07-15 v 22:29.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife servery

    Takže o bane vieš, to je dobré, hlavné je, že si to hore napísal. No ja tu mám druhý ban, ktorý je taktiež s najväčšou pravdepodobnosťou tvoj:
    http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=105676
    Ďalej, aj keď si mal dávno ban na ns, tak si obchádzal ten ban , viď.:

    Fun 08-07-2015 21:44:38 VALVE_0:0:306902924 188.120.10.19 -VIP-Elite-Skillers-DominoSVK-


    http://csko.cz/XhSt
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Steam máš nový, takže hneď, ako si prestal obchádzať, tak si si prišiel požiadať o práva.
    Zo serveru ťa asi aj poznám, no na žiadne hlásenia si nespomínam, fórum taktiež prázdne.
    Proti.

  5. #5

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife servery

    Ja sa nevolam hrac blbecek :-) a ani nwm co to je trawkahack ale vazne :-)

    E: a hlasim stale vlaky bloky a nadavky a zneuzivanie mikrofonov :-) aj dnes som toho nahlasil ohladom vlakov a blokov na knife servery :-)

    E2: pokial viem na servery fun som nemal ban viem o tom prvom bane co vraj za "wallhack" a pritom som mal len lagy lebo som bol na mobilnom wifi pripojeny a 1 co bol skutocny na awp servery kde som si zabudol na ns vypnut knife cfg a zacalo mi tam naskakovat na awp servery nepovolene nastavenia cl_cmdrate a cl_updaterate ktore som mal len preto nastavene aby mi nenaskakovalo WARNING; Cl_FlushEntityPacket :-)

    E4: a nikdy som sa nevolal brcko ci ako tam je :-)

    E5 a dajte mi nejake demo ktore dokazuje tieto hacky ktore som nikdy nemal :)

    E6: pytajte sa aj britny ktora mi na jednu stiaznost tu na forku odpisala :) a dam sem aj linky tych stiaznosti ked uz niesu vymazane :)

    E6: napisem sem vsetky mena ktore som na csku kedy mal ked to pomoze najprv bolo DominoSVK, DominoSVK I Love You Noemi, DominoSVK I Love You Petka, -VIP-ELITE-THE-FAKE-, dalej -VIP-Elite-Skillers-DominoSVK-, Fake alebo fake nwm presne a teraz mam uz stale -Elite-Svk-Skillers-DominoSVK- to su asi vsetke moje mena na csku s ktorymi som kedy hral bolo este 1 ale na to si fakt uz nepametam ale nebolo to ani jedno s tych ktore ste dali napr blbecek alebo este jedno tiez nejako na b :)

    E7: tooo cooo nekto musi hrat resp musel hrat cez moju ip adresu lebo take meno som nikdy nemal a zombie server som hral len 1x aj to zombie escape alebo zombie1 http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=50117

    E8: a Chemo mimochodom hlasenia boli az az no nik nebol velakrat online alebo nik neprisiel akurat 2x yolo asi prisiel davnejsie ako nic v zlom :-) ja som vam chcel pomoct niekto sa mi nabural asi na wifi davnejsie tak preto mam mozno za ten wallhack ktory som nemal nikdy a to trawka hack ani neviem co to je resp aky ma ucinok na hru cize neviem na co by mi bol dobry ja mam akurat 1 knife cfg a 1 raty na knife to je vsetko to cfg je od Kondys_CZ a raty od the neo a koly tomuto cfg som dostal ban pretoze mi tam cl_cmdrate a cl_updaterate naskakovali no ale po vyzsvetleni ako to bolo tak mi hned dal admin unban lebo som s tym cfg na awp servery bol a to zacalo spamovat lebo som to zabudol vypnut :-)
    Naposledy upraveno elite111222; 14-07-15 v 12:01.

  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife servery

    Ano, to sem ti tam odepsala, ale soubor i když si tam k němu dal heslo, byl stejně soukromý. Musíš dávat s heslem veřejný, jinak to heslo je k ničemu. To je asi tak vše co sem ti odepsala. Knife není moje sekce, nehrám tam ani, takže se více nemůžu vyjádřit. To jenom že si mi napsal pmku, tak objasnuju situaci.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #7

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife servery

    dik cize aspon ze si mi to potvrdila ze tam ozaj nieco bolo

    E: a jj bola to moja chyba :( :) blbo som to dal :)
    Naposledy upraveno elite111222; 14-07-15 v 01:53.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele zyx
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    753

    Re: Žiadosť o práva na knife servery

    Proti. Podle tvého chování na serveru tě nevidím na admina. Kromě toho nemáš mezi hráči žádnou autoritu.

    nastvy ma a dostanes ban od admina
    jn preto som ho chcel naschval bloknut ci sa mu to paci

  9. #9

    Odpověď: Re: Žiadosť o práva na knife servery

    Akeho chovania? Nadaval som? Pokial viem tak nie to ze poviem ze neplac ked mi niekto povie ze som lager to nieje ziadna nadavka a ked na mna nadavaju alebo nieco take tak nenecham to len tak ale aj tak nenadavam ja sa snazim o to aby tam bola zabava a nie aby sa tam kazdy hadal a to je asi zle ked tak vravis ze sa zle chovam a to ze som hracovy povedal japonec? No ako ho mam nazvat ked ma tam cinske pismo ako nick v hre ale zasmiala sa vecsina a aj on cize to bral aj on ako srandu pozeral si si kolko som nahlasil vlackerov/blokerov? A aku mam aktivitu? Treba sa pozerat aj na take veci pokial viem a tie lagy som sa pokusal 3 dni napravovat len koly tomu aby mi nevraveli lager no bohuzial na 100% sa mi to nepodari a teraz k tej autorite ako mam mat autoritu resp. ako maju mat hraci autoritu ku mne ked vecsina z nich su len deti a oni autoritu maju len u rodicov ako nevravim ze vsetci su deti hej ale vecsina hracov su deti ktory sa nevedia zmestit do koze a nevedia nic ine len nadavat na tych ktory im nesadnu a hned ako prve su v ich pripadoch lagery cize to sa tyka aj mna toje asi vsetko k tomuto :-)

    E: a este jedna vec ten admin nejaky chory nwm co taky ma nick jemu stacilo v jeden den pojst za kotlom na forko mu napisat a hned mal prava PS: nezavidim len pripominam aka je spravodlivost medzi mnou a nim dik :-)

    E1: a toho admina som nemyslel seba ale vas lebo blokoval a vlackoval no vy ste to asi nevideli no skoda ze ja si taketo veci vsimam viac ako admin nejaky sorry fakt a to druhe co tam bolo napisane to som ho nemal ako nebloknut ked isiel najprv do predu a potom ked som bol v rohu tak cuvol a nemal som kde ustupit uz a preto som povedal ze som to urobil naschval aby sa niekto zasmial a stalo sa no tak som to nechal tak ze som ho chtiac blokol :)
    Naposledy upraveno elite111222; 21-07-15 v 22:38.

  10. #10
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife servery

    Nepamatuji si, že bys nahlásil někdy nějakého cheatera, na fóru nemáš nic nahlášené, cheatoval jsi a nenapsal jsi to do žádosti. Proti.

  11. #11

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife servery

    Ja som necheatoval hlasky boli cez ! a nebolo ich malo boli 3 alebo 2 prispevky na fore tam mas potvrdene od britny a nikdy som necheatoval treba si pozorne precitat vsetke veci co boli napisane v tejto ziadosti tie cheaty som nikdy nemal muselo to byt zdielanou ip to mi hovoril aj pikii lebo jedinu vec co som ako nonsteamak mal bolo 1 cfg 1 raty aj to povolene mozem poslat cez skype ak chcete ak mi neverite

    E: a ako som to mal pisat ked som o tom nevedel a take mena som ani nemal co su tam akurat to vip elite domino svk ci ako to tam je ale nemal som nic zapnute len lagy som mal :-)

    E2: a po druhe ani nwm co to je trawka hack a vraj som ho mal a ja som razne proti cheatom/hackom a na zombie serveroch som bol vcera alebo predvcerom prvykrat ked sa nemylim :-)
    Naposledy upraveno elite111222; 21-07-15 v 22:41.

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele zyx
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    753

    Re: Žiadosť o práva na knife servery

    Tak čínské písmo a je to japonec, zajímavý. Když už tak to bylo korejské písmo.
    Většina důvodů je zmíněna nahoře. Netřeba se dál obhajovat, tudy neprojdeš.

  13. #13

    Odpověď: Re: Žiadosť o práva na knife servery

    Ale ved to bolo myslene zo srandy jzs ved aj ostatny hraci a aj samotny ten hrac sa na tom zasmiali den pred tym ako si tam bol pripojeny cize nechapem v com je problem a tie hacky som nemal ani jeden z nich precitaj si to cele a mal som vraj trawka hack a ani neviem co to je pane boze naco by mi to bolo ked ani nwm co to je ako nic v zlom ale pripadam si uz ako opakovaci papagaj ze to stale pisem aj pikii mi vravel ze moze to byt zdielanou ip adresou ved som v zivote nemal hacky ziadne niesom az taky tupy s prepacenim ze by som si zapinal hacky a zeby som si potom siel po prava na admina to aspon mne dava zmysel ako nic v zlom ale take nicky som nemal v zivote tak ako som mal o tych hackoch napisat ked som o tom sam nevedel pre boha :-)

    E:chcel by som este pocut pikiho nazor ked bude nie tak o pol roka som tu s novou ziadostou ok? :-)
    Naposledy upraveno elite111222; 21-07-15 v 22:43.

  14. #14
    Stálý člen Avatar uživatele Jarny ^|
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    Košice !
    Příspěvky
    790

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife servery

    Proti nie je o čom,typujem že ani nemas viac jak 15.
    Klames,zapol si,a hlasenia nic moc na buduceho admina.

  15. #15
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: Žiadosť o práva na knife servery

    Pokud se nemýlím, steam byl zakoupen za účelem práv?
    Obchazeč, cheater, PROTI.

    čau grakone


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •