Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 21 z 21

Téma: Dotaz

  1. #16
    Kotel
    Guest

    Odpověď: Dotaz

    Je s rankem nejaky problem? Hlstatsx umoznuji spolecny rank pro vice serveru, takze muzes hrat na tom, ktery je zrovna volny. Rank se zpatky nevrati, lepsi neexistuje.
    S vip by ses mel pripojit vzdy, pokud neni server plny vip, ale to asi neni. Nikdo jiny problem nehlasil, tak nevim.

  2. #17

    Re: Dotaz

    O vrátenie ranku nestojím,keď sa to resetlo tak sa to resetlo...tak isto ani nie o jeho zmenu...a rovnako nechcem byť ten čo iba kidá a má hubu plnú sťažností a problémov :)...ale napríklad teraz nejdu tie Points,tak isto ani /rank a /top10 nechce ísť :) a otázka...keď budem hrať PB2 tak sa mi budú body sčítavať?
    NZT - utajovanou drogu, která umožňuje využívat mozek na 100 % a dodává člověku extrémní sebevědomí.

  3. #18
    Kotel
    Guest

    Odpověď: Dotaz

    Na pb2 doted rank nesel, ale uz by mel jit. Mozna udelam jeste jeden pb.
    Naposledy upraveno Kotel; 05-09-12 v 15:16.

  4. #19

    Re: Dotaz

    nie dva úplne stačia :) áno na PB2 už ide len niekedy sa stane,že na PB1 nejde rank...tj nezapisujú sa body po kill
    NZT - utajovanou drogu, která umožňuje využívat mozek na 100 % a dodává člověku extrémní sebevědomí.

  5. #20

    Re: Dotaz

    NZT_Majka je kurva.
    NZT_Zidan
    [NZT]_Zidan_[NZT]
    NZT_Slivovice
    NZT_Slivovice :D
    NZT_ShOwN
    [NZT]SomBEST[NZT]
    NTZ_trojitavodka
    -žiadam o ban ako Kopírovanie klan tagu,ďalej by som chcel podotknúť,že na serveri je oveľa viac takích soplavých decák ktoré kopírujú klan tag,urážajú.Na hlstatsx je už okolo 50 takých ...niektoré si dohovoriť dajú niektoré vôbec.
    Nevedel som kde mám napísať túto žiadosť.Do hlásenia Cheatrov mi to prišlo ako spam a zbytočné a vytvárať novú tému to tiež.

    a ak môžem pod otázku,ohľadom ADMIN členstva na PB len s právom banov/kickov ako usmernenia ľudí ktorých si nevedia dať rady...Je potrebná nová téma v Žiadostiach?
    NZT - utajovanou drogu, která umožňuje využívat mozek na 100 % a dodává člověku extrémní sebevědomí.

  6. #21

    Odpověď: Re: Dotaz

    Pravda Vodka.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •