Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: copyright W7

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646


    copyright W7

    Ahojte,mám kopii W7,myslím že tu nejsem jediný,ale v jednu dobu mi to jelo v pohodě,ale asi dejme tomu tak nějak měsíc mi vždy vyskočí okno Padělání atd. - "možná jste se stali obětí padělání blablabla..." Nevíte jak poradit aby se mi to neukazovalo? (Zkoušel sem dát ať se mi to nezobrazuje a co se mi má zobrazovat)

    Jo a ještě jedno,to okno se mi ukazuje i při startu PC - Chcete koupit licenci online atd. a to na moje nervy moc dobrý :) Děkuju za každou radu - Hlavně aby se na tohle podíval Grakon,on je takovej PC poradce jako sedly

  2. #2
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933


    Odpověď: copyright W7

    Nejdriv sehnat upravenej bios na desku a pak reinstal woken. To je nejspolehlivejsi a myslim dokonce asi jedina moznost, jak obejit koupi legalnich woken.

  3. #3


    Re: copyright W7

    Nebo si sežeň normální aktivátor, nepř. ez a budeš mít klid.

  4. #4


    Odpověď: copyright W7

    Existuje způsob, jak předělat nainstalovaný Win na OEM verzi (tj. verze spjatá s hardwarem. Něco jako kdybys koupil počítač z nějakého PC shopu a v něm už win byl. Samozřejmě licencovaný). Je to docela složité na pochopení ovšem výsledek stojí za to. I přes online kontrolu ti to potom nahlásí, že je legální. Pak si můžeš přes to rezervovat W10 :).

    Určitě ale existuje nějaký lehčí způsob typu "klikni na tlačítko a máš to hotové".

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646


    Odpověď: copyright W7

    No jo,klikal sem a klikal,ale nikam sem se nedoklikal...něco s tim OEM už sem slyšel,ale já a PC nejde dohromady,takže je to pro mě težké na pochopení....Jinak děkuju že si se vyjádřil :)) Ještě počkám nějakej ten den,týden nebo měsíc na znedloba kdyby měl taky něco v rukávu :)

  6. #6


    Odpověď: copyright W7

    Jestli ty a PC nejdete dohromady, tak radši zapomeň, že jsem něco napsal :D.

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646


    Odpověď: copyright W7

    zapoměň na to co sem napsal :DD kazdopadne diky za rady :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •