Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 24

Téma: Bad boy --> TRON

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    43

    Bad boy --> TRON

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 151171)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Bad boy >
    [AMXBANS] Tvuj nick: Bad boy
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:604160
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:604160
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 92.240.178.175
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 92.240.178.175
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < TRON >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================


    Poznamka:


    Diky

  2. #2
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Bad boy --> TRON

    Som rád, že si sem prišiel. Môj úsudok môže byť ovplivnený lamerkou a možno som sa unáhlil, ale ten pohyb po mape mi prišiel, ako keby si niekto kúpil 6 miestne SID len tak 4fun. Demá nie sú dlhé, prípadne sa dodá HLTV.
    http://csko.cz/dema?UPD=3cmGCKHy
    http://csko.cz/dema?UPD=l0DHVK8R
    Naposledy upraveno Charon35; 14-07-15 v 22:39.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    43

    Re: Bad boy --> TRON

    Mno asi by se lidi bavili pri sledovani HLTV i presto ze mi to nejde jak normalne... Lidi co me znaji vi hral bych na klasiku ale nejede mi tak jsem sel aspon na D2. Prisel kamarad jdu na pivo stresovat nebudu. To zvladnete vyresit.
    Nikdo SID nekoupil je porad muj. Vyjed si muj SID mrkni skym sem hral kde pripadne mrkni na cas registrace uctu zde na foru tohoto abys overil ze jsem to ja. Nevim jak jinak ti pomoct. Poptej se v admin teamu.

  4. #4
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Bad boy --> TRON

    Hmm, práveže som nenašiel s kým si hral, ale skôr kde si dohral: http://amxbans.fakaheda.eu/27015/ban....php?bid=26211

    Príjemné posedenie na pive, hádam sa to čím skôr vyrieši. BTW nevidím dôvod prečo ti nejde classik.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  5. #5
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Bad boy --> TRON

    mno dema su zaujimave...pozriem si hltv
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  6. #6
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Bad boy --> TRON

    Za mňa WH.

  7. #7
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: Bad boy --> TRON

    Dema clear.


  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: Bad boy --> TRON

    První demo clear, druhý zajímavý akorát "Existus" přes vrata na midu, jinak clear. Bad boye znám, ve spoustě případů mě štve (hlavně tím, že hlásí prakticky každýho, kdo ho dá a ještě stylem "xxx wh ban" a přitom je půlka z nich čistá), ale skill má a na ban to chce za mě trošku víc.


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  9. #9
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: Bad boy --> TRON

    Citovat Původně založeno wowz0r Zobrazit příspěvky
    "Existus" přes vrata na midu,
    na radare vidi ako CT deruje zo schodov spodny tunel, skusa default dieru ez kill


  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele 'Seiter
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Dan Moretti
    Příspěvky
    536

    Odpověď: Bad boy --> TRON

    Dema nic.

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    43

    Re: Odpověď: Bad boy --> TRON

    Exitus dupl v kata myslim a jelikoz nesel zkusil jsem diru plus ten fullout ze schodu. Nediv se mi stim hlasenim kdyz nikdo nikde a pulka lidi utece bez trestu.

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    43

    Re: Bad boy --> TRON

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    Hmm, práveže som nenašiel s kým si hral, ale skôr kde si dohral: http://amxbans.fakaheda.eu/27015/ban....php?bid=26211

    Príjemné posedenie na pive, hádam sa to čím skôr vyrieši. BTW nevidím dôvod prečo ti nejde classik.
    http://www.playzone.cz/turnaje/cs16-...ymu#team-62135
    http://www.playzone.cz/user/5451/media
    Heaton a Ja uz hodne hodne davno na Dreamhacku.

    Hodim ti sem jen par odkazu protoze budes asi mladsi a tak aspon eSuba pripadne NiP bys znat mohl.
    Naposledy upraveno Bad boy; 15-07-15 v 06:15.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: Re: Odpověď: Bad boy --> TRON

    Citovat Původně založeno Bad boy Zobrazit příspěvky
    Exitus dupl v kata myslim a jelikoz nesel zkusil jsem diru plus ten fullout ze schodu. Nediv se mi stim hlasenim kdyz nikdo nikde a pulka lidi utece bez trestu.
    Mě irituje, že hlásíš každýho, kdo tě dá, aniž bys šel aspoň na pět minut do spectu a utvrdil se v tom, že něco má. Po jednom fragu přes zeď píšeš "Player wh ban", přitom půlka těch, co hlásíš, nic nemá a přiděláváš nám tím práci. Ano, jsme admini, ale to neznamená, že si taky nechceme zahrát 10 minut bez toho, abychom museli lítat na nesmyslný hlášení kvůli tomu, že někdo neunesl jednu díru nebo reflexovku. Hlaš, až si budeš jistej.
    Naposledy upraveno wowz0r; 15-07-15 v 11:27.


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  14. #14
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Bad boy --> TRON

    S vekom sa tu moc neoháňaj, nie každý má 18. Tímy sú mi ukradnuté, nebol by si tu prvý "progamer", ktorý si "zapol zo srandy".

    Matis, ak máš nejaké HLTV, kľudne ho sem daj. Mám kopec roboty, prídem až večer. Potom sa aj rozhodne o prípadnom UB.

    Časy nemám nejaké špeciálne, mňa na tvojej hre skôr zarážalo, že zrovna "profi" pohyb na mape nemáš, ale prehľad si mal skoro vždy koľko a kde je Tčiek. Vždy ťa to nejak ťahá tam kde sú a keď zabiješ posledného, šup inde... Pritom zbytok hry vyzerá na "default playera". Preto som ani nenatáčal dlhšie demá, lebo to je čistá hra "steam playera s wh" (bez urážky). Až potom som si všimol SID, inak by som točil určite dlhšie.
    BTW keď si ťa porovnám so stepom, paradoxxom, alebo vincom, tak celkový pohyb po mape a prehľad je úplne ... odlišný. Možno to je len tvoj "štýl", alebo tak hráš na pube. Už nech rozhodnú iní.
    Naposledy upraveno Charon35; 15-07-15 v 16:34.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    43

    Re: Bad boy --> TRON

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    S vekom sa tu moc neoháňaj, nie každý má 18. Tímy sú mi ukradnuté, nebol by si tu prvý "progamer", ktorý si "zapol zo srandy".

    Matis, ak máš nejaké HLTV, kľudne ho sem daj. Mám kopec roboty, prídem až večer. Potom sa aj rozhodne o prípadnom UB.

    Časy nemám nejaké špeciálne, mňa na tvojej hre skôr zarážalo, že zrovna "profi" pohyb na mape nemáš, ale prehľad si mal skoro vždy koľko a kde je Tčiek. Vždy ťa to nejak ťahá tam kde sú a keď zabiješ posledného, šup inde... Pritom zbytok hry vyzerá na "default playera". Preto som ani nenatáčal dlhšie demá, lebo to je čistá hra "steam playera s wh" (bez urážky). Až potom som si všimol SID, inak by som točil určite dlhšie.
    BTW keď si ťa porovnám so stepom, paradoxxom, alebo vincom, tak celkový pohyb po mape a prehľad je úplne ... odlišný. Možno to je len tvoj "štýl", alebo tak hráš na pube. Už nech rozhodnú iní.
    Hele nevim proc utocis nicmene libit si to nenecham... Neslo o ohaneni ale kdyz to beres takto mozna je to na miste vzhledem k tomu ze je mi 31 let a od svych 12-13 jsem jezdil na lanky a ty me jako hrace neznas a ani netusis kdo jsem tak me to jen utvrzuje v tom ze jsi mladsi.
    Progameru si za svuj zivot moc nevidel v prekladu to znamena ze clovek je placeny za hrani coz ja jsem byl kdysi. Tymy by ti ukradnute byt nemeli asi bys pak reagoval jinak a lidi jako ja ze srandy strili i bez dalsich programku vzhledem k tomu ze mame v palici zdrojak.
    Jsem rad ze soudis muj profi pohyb po mape bez toho abys sam profi byl a mohl to tak rici. Public je o lovu kdyz vis ze tam nikdo neni jdes nekam kde nekdo je. Zminujes tu lidi o kterych slysim div ne prvne jestli teda Vince neni PlayHARD a i to byl noob i kdyz zabavnej a taky nervak jako ja.
    Srovnavas tu ohnila jablka se zlatym. FU.sk si nikdy nestezovali ani pri trojnasobnem ace za mapu kdy meli zbrane a u tech se dalo rici ze o CSku neco vedeli i kdyz Devil nosil cfg na DVD...
    Hral jsem na velkoplosne obrazovce ve svedsku proti Spawnovi aimku a vyhral. Znam lidi od Starcrafta pres W3 a SC2 do CS absolutni spicku co byla osobne...
    Takovych jako ty jsem poznal plno na internetu... vam vsem narostl online biceps a na lanu jste jak cikani co se snazi neco prodat "cau bracho ja jsem ten a ten" mno a bud ji rovnou koupis a nebo des pryc a slysis "co je to za dementa"
    Chapu ze kotelna klesla co se kvality tyce ale tohle je extrem. Dokaz ze mam WH nebo bez do prdele. (s urazkou)
    http://steamrep.com/profiles/76561197961474048
    + na zadnem hernim portalu kde se hralo jako ESL PZ SHIFTERS atd. atd. ban nemam.
    Naposledy upraveno Bad boy; 15-07-15 v 19:00.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •