Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 24 z 24

Téma: Bad boy --> TRON

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: Bad boy --> TRON

    Bad boy vyloženě ví, jak si pomoct. Stejně jako kdysi v žádosti o práva.


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  2. #17
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    43

    Re: Odpověď: Bad boy --> TRON

    Citovat Původně založeno wowz0r Zobrazit příspěvky
    Bad boy vyloženě ví, jak si pomoct. Stejně jako kdysi v žádosti o práva.
    Vis co je sranda? Zeus byl stejnej blb jako tenhle...
    Vzal bany co nasel skrz google a podle toho o me vedel vse a ty nadavky atd. co tam sou... nebudu lhat je to tak ale vzhledem k tomu ze kotelna automaticky filtruje (filtrovala) tak nikdy to neproslo k hracum.
    Takze naskocila hlaska typu... Stouram se hrebikem v uchu a najednou ticho...
    Lidska zavist je proste hrozna a to jsem tam nenapsal ani tretinu vseho o sobe. O tomhle ma dost textu i Daniel Landa ale chapu ze nekteri lide ho poslouchat nemuzou kdyz jim je pak na zvraceni ze sebe.
    Ten link od tebe beru jako kompliment. Musim se priznat precetl jsem to cele a prdel :D
    Naposledy upraveno Bad boy; 15-07-15 v 18:27.

  3. #18
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: Bad boy --> TRON

    za mě první demo je clear, akorát ten čas 51:18- míří na schody, ale jak jdou dolu enemy dá si cross níže

    druhé demo, tam jsem našel dva časy, jeden jak je na midu a děruje vrata na B, a druhý ta díra na toho Exitusse (54:04)
    Hrála se mapa de_dust2, hráč takového formátu jako je Bad boy, ví kde a v jakých místech jsou nejčastěji enemy.


    Za mě dema clear.

    //Pro bad boye, neurážej tady banujícího admina nebo další členy AT. Vidím, že se od tvé žádosti s nadávkama moc pytel nezašil.

    čau grakone


  4. #19
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    43

    Re: Odpověď: Bad boy --> TRON

    Citovat Původně založeno Unihoc Zobrazit příspěvky
    za mě první demo je clear, akorát ten čas 51:18- míří na schody, ale jak jdou dolu enemy dá si cross níže

    druhé demo, tam jsem našel dva časy, jeden jak je na midu a děruje vrata na B, a druhý ta díra na toho Exitusse (54:04)
    Hrála se mapa de_dust2, hráč takového formátu jako je Bad boy, ví kde a v jakých místech jsou nejčastěji enemy.


    Za mě dema clear.

    //Pro bad boye, neurážej tady banujícího admina nebo další členy AT. Vidím, že se od tvé žádosti s nadávkama moc pytel nezašil.
    Promin... Co rict... Ten nick jsem dostal ;-) jsem porad svuj. V demu je jasne videt jak pise TRON: To je kar
    Co se toho tyce typek dupl v katech+fullout na B od naseho CT a nahore nikdo nesel. Navic neni videt radar v demu.
    Vsichni byli videt ci slyset atd. kdyz probehnete celou mapu a vidite kde behaj vasi pak muzete dat nekomu HS pres 3 zdi kdyz vite ze nikde jinde uz neni a ze tam ta dira jde... popravde... minule jsem dal nekomu HS na 1 naboj z kalacha pres zed na nuku na uplne dementni misto jen proto ze jsem se chtel otocit a naboural jsem mysi do klavesnice a ono to vystrelilo. To nevim jak bych zduvodnoval...
    Naposledy upraveno Bad boy; 15-07-15 v 19:04.

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele Byznis
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    Nitra Slovakia
    Příspěvky
    1,115

    Odpověď: Bad boy --> TRON

    tento hrac ma docela slusnu minulost - myslim hratelne a to kolko to uz hra (tak mi to napisal jeden kamov co hraval este lanky - lan party atd)... a pozna ho z netu ... ak to je on ... na demach je skor skill , sluchatka , skusenosti , zamna to je ciste , aj ked jasne ze aj ja by som ho sledoval keby hram , ale kto umi tak umi
    Naposledy upraveno Byznis; 16-07-15 v 12:51.

  6. #21
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Re: Odpověď: Bad boy --> TRON

    Citovat Původně založeno Bad boy Zobrazit příspěvky
    Vis co je sranda? Zeus byl stejnej blb jako tenhle...
    Vzal bany co nasel skrz google a podle toho o me vedel vse a ty nadavky atd. co tam sou... nebudu lhat je to tak ale vzhledem k tomu ze kotelna automaticky filtruje (filtrovala) tak nikdy to neproslo k hracum.
    Takze naskocila hlaska typu... Stouram se hrebikem v uchu a najednou ticho...
    Lidska zavist je proste hrozna a to jsem tam nenapsal ani tretinu vseho o sobe. O tomhle ma dost textu i Daniel Landa ale chapu ze nekteri lide ho poslouchat nemuzou kdyz jim je pak na zvraceni ze sebe.
    Ten link od tebe beru jako kompliment. Musim se priznat precetl jsem to cele a prdel :D
    Zeusovi nesiahas ani po paty, tak sa ukludni a ticho cakaj ako sa to vyriesi, inac to budes sledovat len ako offlineuser...dakujem

    Ja myslim, ze je to clear

    tu je popripade HLTV > csko.cz:81/hltv/27049/27049-1507142018-de_dust2.zip
    Naposledy upraveno matis; 15-07-15 v 21:17.
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  7. #22
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: Bad boy --> TRON

    Citovat Původně založeno Bad boy Zobrazit příspěvky
    Promin... Co rict... Ten nick jsem dostal ;-) jsem porad svuj. V demu je jasne videt jak pise TRON: To je kar
    Co se toho tyce typek dupl v katech+fullout na B od naseho CT a nahore nikdo nesel. Navic neni videt radar v demu.
    Vsichni byli videt ci slyset atd. kdyz probehnete celou mapu a vidite kde behaj vasi pak muzete dat nekomu HS pres 3 zdi kdyz vite ze nikde jinde uz neni a ze tam ta dira jde... popravde... minule jsem dal nekomu HS na 1 naboj z kalacha pres zed na nuku na uplne dementni misto jen proto ze jsem se chtel otocit a naboural jsem mysi do klavesnice a ono to vystrelilo. To nevim jak bych zduvodnoval...
    Tak len...ako keby som čítal Jurobov post. (ty nevieš o koho ide)

    Kto na teba útočí? Sa tu ukludni láskavo, asi máš absťák, lebo si deň nehral. Dal som sem jeden odkaz s banom a hneď sa ideš posrať z toho. Tímy sú mi u prdele, lebo ako som písal, už tu bolo pár jedincov, ktorí hrajú ligy a sračky ako ty a pritom tu behali zapnutí. Mne je u riti či si hral lanku s prezidentom zemegule. Pre mňa si nula, ktorej hra vyzerala na hru niekoho iného na tvojom steame, nie niekoho kto hrá 13 rokov. Po updatoch 1.6 sa totiž dosť ľudí zbavovalo steam účtov. Kotelna je oproti tebe ešte na svinsky dobrej úrovni. Som tu prakticky od založenia portálu, ale takého namyšlenca som dlho nevidel a to som tu zažil iných thug liferov. S takýmto správaním by sa na iných portáloch s tebou nikto ani nebavil.

    UB, ale nasral si nesprávneho človeka. Ja som si nezistil pri banovaní kto si, ale ty tiež nie. Príjemné hranie a radím ti, nepíš nič do chatu.

    Classic 06-07-2015 18:42:21 STEAM_0:0:604160 92.240.178.175 Bad boy csko.cz raj pro dementy adminy
    Classic 04-07-2015 21:18:36 STEAM_0:0:604160 92.240.178.175 Bad boy ten dement drzel bombu a nepolozil
    Classic 04-07-2015 21:17:00 STEAM_0:0:604160 92.240.178.175 Bad boy buraku banuj to kua
    Classic 04-07-2015 21:16:49 STEAM_0:0:604160 92.240.178.175 Bad boy bossvirus m.r.d.k.o tata te me caknout na plot ne do matky...
    Classic 09-07-2015 17:05:05 STEAM_0:0:604160 92.240.178.175 Bad boy tygrik tebe mel fotr caknout na plot a ne do matky...
    Classic 11-07-2015 14:02:11 STEAM_0:0:604160 92.240.178.175 Bad boy ty demente... nehraj to kolikrat ti to mam psat... si dement dementni...
    Classic 11-07-2015 15:05:27 STEAM_0:0:604160 92.240.178.175 Bad boy hanba ti nehraj to... i na slovaka etremne dementni...
    Classic 11-07-2015 15:27:38 STEAM_0:0:604160 92.240.178.175 Bad boy jarda dc uninstall demente
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  8. #23
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2011
    Příspěvky
    43

    Re: Odpověď: Re: Odpověď: Bad boy --> TRON

    Diky za UB.
    Naposledy upraveno Bad boy; 15-07-15 v 22:51.

  9. #24
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397

    Odpověď: Bad boy --> TRON

    No, já dema nesledoval, na pubu tě vídám denně, takže vím, že v poho. Ale spíš mě ze zvědavosti zaujímá tvá minulost. V té staré žádosti o práva píšeš 2× wcg apod. Rád bych nějaký link, pokud můžeš (jakej tým atd.). Upřímně, tvůj nick je pro mě noname.

    Ale foto s Heatonem - je co závidět no.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •