Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 33 z 33

Téma: Stížnost na admina Pat

  1. #31


    Odpověď: Stížnost na admina Pat

    Citovat Původně založeno Detektor Zobrazit příspěvky
    Nechápem co všetci píšete ze to nema nic spoločne s kotelnou jak napisal keyo robí zle meno celej kotelne ... Podľa mna by ste to mali začať riešiť ak nechcete zlu reklamu ze admini tu ojebavaju deti o peniaze ... Alebo to môže robiť dalej ?
    Hadam, že se asi mstíš, protože ti Pat nepadl do oka. Toto nemá s Kotelnou nic společného. Pletete real life do online hry. Tahle konverzace neměla vůbec vyjít na veřejnost a už vůbec ne do hry. Každý admin žije i svůj osobní život. Kdyby se měli admini vybírat podle chování na Facebooku, kolik z nich tady je?
    Tento případ prostě nevytahl na server ani tu na web. Takže toto by se tu vůbec nemělo řešit, toť můj názor.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  2. #32
    Profesionální člen Avatar uživatele professional
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna :wub: ❤
    Příspěvky
    230


    Odpověď: Stížnost na admina Pat

    Souhlasím s tebou Okurka nepatří to sem ať si to jdou řešit jinam..
    Furien
    steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198169833570/
    name : Professional

  3. #33
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Odpověď: Stížnost na admina Pat

    Citovat Původně založeno CrazyJared Zobrazit příspěvky
    Věřil jsem mu hlavně protože je to admin - myslel jsem, že se na něj můžu spolehnout. Nečekal bych, že mě admin sprostě okrade.
    Nie je admin, už. Peniaze si s ním rieš osobne, trebárs ho navštív s otcom, adresu zistíš. A nikomu nedávaj osobné údaje, heslá ani peniaze, špeciálne koho poznáš len z netu.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •