Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Porušování pravidel

  1. #1

    Angry Porušování pravidel

    Obě CT během HVD mimo zbrojku. Hitovali mě do 33 HP v demu je bug, je tam 100 hp, ale přitom mě nahitovali + po mě hodili granát. Neznalost pravidel, demence.. Žádné Simonování. Jen si hrajou.

    JB 3

    Reddy VALVE_0:0:1378645151 85.135.169.221
    eVeRDiE ^#B#^ Miluje Kratose VALVE_0:0:370499728 89.176.17.16

    http://leteckaposta.cz/288776783

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Porušování pravidel

    Čauky
    Ten eVeRDiE, tam nejde poznat co dělá, jelikož miří někam jinam, a nehituje tě, za to ten druhý je pako...
    http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=151482
    Díky!
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3

    Odpověď: Porušování pravidel

    Hitovali mě oba a stihl sem to zapnout až při 33 HP , proto mě ten granát hned zabil.. Když jsem se zeptal proč nejsou ve zbrojce napsali mi, že oni nemusí... Taky dík.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Příspěvky
    1

    Odpověď: Porušování pravidel

    Admine prosím aby jsi zabanoval tohoto sprostého hráče Barzox dnes 18.7 hrál za ct a byl nehorázně sprostý prosím o zabanování na jailbreaky a jo taky prosim odbanuj mi to abych nemohl k ct poučil jsem se vím a tohle už nikdy neudělám s pozdravem (MONSTER)davidek killer

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Porušování pravidel

    Citovat Původně založeno dejvik Zobrazit příspěvky
    Admine prosím aby jsi zabanoval tohoto sprostého hráče Barzox dnes 18.7 hrál za ct a byl nehorázně sprostý prosím o zabanování na jailbreaky a jo taky prosim odbanuj mi to abych nemohl k ct poučil jsem se vím a tohle už nikdy neudělám s pozdravem (MONSTER)davidek killer
    Čauky, chtělo by to nějaký důkaz, třeba demo.. pokud tedy nadaval přes mikrofon, musíš počkat až ti ban vyprší, pak k CT můžeš.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •