Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 34

Téma: Acid Karlos atd dmnc?

  1. #16
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548


    2 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Acid Karlos atd dmnc?

    Aha, takže to máme stoupence Boha. Nevim, jak to napsat zkráceně, aby jsi to pochopil, ale pokusím se.

    Věříš v Boha, neberu ti to, nerejpu do tebe, jseš mi jedno. Já řekl svůj názor, co si myslím o náboženství jako celkově (ano, zahrnuji tam i tu tvojí "spásu"), + církev, která jenom lidi okrádá, ale vy zaslepený to asi nevidíte.
    Ale jak jsem řekl, když někdo věří a necpe mi to pod nos, jako tady teď píšeš sračky, tak mi to nevadí a je to jeho věc.

    Dále, proč sem motáš satana, když to náboženství vůbec není. :-D Je to jenom asi jakýsi protiklad tvého hospodina.

    @Kono: Ano, na to jsem narážel taky, což je zrovna současný problém.


    Citovat Původně založeno pweredbytvaroh Zobrazit příspěvky
    Náboženství a víra jsou dvě odlišné věci, které bys neměl srovnávat. Náboženství jako takové by mělo být nějaký souhrn zásad, podle kterých se daný jednotlivec řídí a vyznává je. Oproti tomu víra ti dává volbu věřit v cokoli, čemu právě ty důvěřuješ. O tom, co píše kono, by se mohla vést dlouhá diskuze, ale je všeobecně známo, že díky bojům "ve jménu Boha" umřelo miliony lidí a byla páchána neuvěřitelná zvěrstva.
    - pravda


    PS: Pokud mi tady teď začneš něco s Bohem vysvětlovat, tak se na to rovnou vyser a pal do prdele.
    Naposledy upraveno Acid; 24-07-15 v 17:19.

  2. #17


    Re: Acid Karlos atd dmnc?

    A takhle se tam mydlí do dnes :D

    vychod je skor dlhodoby problem
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  3. #18
    Stálý člen (only deathrun 7) Avatar uživatele trew
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    181


    Odpověď: Acid Karlos atd dmnc?

    Citovat Původně založeno re1ease Zobrazit příspěvky
    buh nam dal svobodu volby
    ano...buď se na tohle příjde dřív,později a nebo nikdy, tak kvůli tomu se nemusí lidem nadávat a přesvědčovat ;)
    Naposledy upraveno trew; 24-07-15 v 19:51.

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374


    5 z 6 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Acid Karlos atd dmnc?


  5. #20
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    146


    Odpověď: Acid Karlos atd dmnc?

    Acid? Vidim ze to je u tebe zbytecne a pochopil jsem te ale kdo je zaslepeny jsi ty, v poradku pokud vim psal jsem kdo neveri at napise pm a to teprve uvidime kdo je zaslepeny ale jak myslis a proc do toho motam satana protoze to je to co se deje ted cirkev atd co benedikt? Co je ve vatikanu co milion lidi oblbuje...a pod cepickou mel 3 666 znameni dabla..ze by ti uz neco doslo? Satan chce dostat lidi na svoji stranu ty zaslepeny svadite to na boha protoze ve jmenu boha zemrelo tolik lidi buh je pravda..zkus protestovat proti elite NWO a taky zemres co prohlasil prezident Kennedy ze stojime proti tajnym prisaham...nemilosrdne spiknutí...a rekl neco co nemel a umrel...vaz slova priteli..

  6. #21
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548


    Odpověď: Acid Karlos atd dmnc?

    Citovat Původně založeno re1ease Zobrazit příspěvky
    Acid? Vidim ze to je u tebe zbytecne a pochopil jsem te ale kdo je zaslepeny jsi ty, v poradku pokud vim psal jsem kdo neveri at napise pm a to teprve uvidime kdo je zaslepeny ale jak myslis a proc do toho motam satana protoze to je to co se deje ted cirkev atd co benedikt? Co je ve vatikanu co milion lidi oblbuje...a pod cepickou mel 3 666 znameni dabla..ze by ti uz neco doslo? Satan chce dostat lidi na svoji stranu ty zaslepeny svadite to na boha protoze ve jmenu boha zemrelo tolik lidi buh je pravda..zkus protestovat proti elite NWO a taky zemres co prohlasil prezident Kennedy ze stojime proti tajnym prisaham...nemilosrdne spiknutí...a rekl neco co nemel a umrel...vaz slova priteli..
    XD

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420


    3 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Acid Karlos atd dmnc?

    :D:D:D:D:DD z Cirkvy a nabozenstva sa dostat k NWO.. kamo uz nesleduj tie konspiracne videa, nerobi ti to dobre

    a aku slobodu volby nam dal boh? plz povedz mi to
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  8. #23


    6 z 7 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Acid Karlos atd dmnc?

    Říká ti něco fanatismus? Jak praví jedno přísloví - všeho moc škodí - a přestaň nám takhle vnucovat tvůj názor.
    Naposledy upraveno pweredbytvaroh; 25-07-15 v 14:30.

  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: Acid Karlos atd dmnc?

    Citovat Původně založeno re1ease Zobrazit příspěvky
    Acid? Vidim ze to je u tebe zbytecne a pochopil jsem te ale kdo je zaslepeny jsi ty, v poradku pokud vim psal jsem kdo neveri at napise pm a to teprve uvidime kdo je zaslepeny ale jak myslis a proc do toho motam satana protoze to je to co se deje ted cirkev atd co benedikt? Co je ve vatikanu co milion lidi oblbuje...a pod cepickou mel 3 666 znameni dabla..ze by ti uz neco doslo? Satan chce dostat lidi na svoji stranu ty zaslepeny svadite to na boha protoze ve jmenu boha zemrelo tolik lidi buh je pravda..zkus protestovat proti elite NWO a taky zemres co prohlasil prezident Kennedy ze stojime proti tajnym prisaham...nemilosrdne spiknutí...a rekl neco co nemel a umrel...vaz slova priteli..
    Nepocuvas Revoltu?
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  10. #25
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    Odpověď: Acid Karlos atd dmnc?

    Citovat Původně založeno re1ease Zobrazit příspěvky
    Acid? Vidim ze to je u tebe zbytecne a pochopil jsem te ale kdo je zaslepeny jsi ty, v poradku pokud vim psal jsem kdo neveri at napise pm a to teprve uvidime kdo je zaslepeny ale jak myslis a proc do toho motam satana protoze to je to co se deje ted cirkev atd co benedikt? Co je ve vatikanu co milion lidi oblbuje...a pod cepickou mel 3 666 znameni dabla..ze by ti uz neco doslo? Satan chce dostat lidi na svoji stranu ty zaslepeny svadite to na boha protoze ve jmenu boha zemrelo tolik lidi buh je pravda..zkus protestovat proti elite NWO a taky zemres co prohlasil prezident Kennedy ze stojime proti tajnym prisaham...nemilosrdne spiknutí...a rekl neco co nemel a umrel...vaz slova priteli..
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  11. #26
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Acid Karlos atd dmnc?

    Citovat Původně založeno pweredbytvaroh Zobrazit příspěvky
    Říká ti něco fanatismus? Jak praví jedno přísloví - všeho moc škodí - a přestaň nám takhle vnucovat tvůj názor.
    To je typický u pobožnejch :-D

    Pal do piče release a nepiš nic takovýho už

  12. #27
    Stálý člen (only deathrun 7) Avatar uživatele trew
    Datum registrace
    Jan 2013
    Příspěvky
    181


    Odpověď: Acid Karlos atd dmnc?

    Citovat Původně založeno KeYo Zobrazit příspěvky
    a aku slobodu volby nam dal boh? plz povedz mi to
    tak to napíšu za něho...víru a nevíru v něho, na co jsem taky přišel později kdy se mně to stalo kvůli čemu jsem pak taky začal věřit..ale nikomu to nevnucuju jen jsem poukázal na to co mi přišlo divny (jen se šlo modlit ale už jinačí slova nešly říkat..tak komu by to nepřipadalo divny...btw nebylo to tím že jsem byl zhulenej,jinak by se nešlo ani modlit) Jinak ještě před rokem mi byl kostel a ty lidi co tam chodí u řitě. Ale nwm prečo tu release napsal, že nám dal svobodu volby, když už založil téma kde acida, karloba,... uráží ;) Stačí jen poukázat na to co se vám stalo a připadá vám to divny ale nikomu to nevnucovat a neurážet ty lidi co zrovna nevěří tomu. Taká tvrdá přesvědčovací cesta > sekta.
    Citovat Původně založeno pweredbytvaroh Zobrazit příspěvky
    Říká ti něco fanatismus? Jak praví jedno přísloví - všeho moc škodí - a přestaň nám takhle vnucovat tvůj názor.
    yy :)

  13. #28


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Acid Karlos atd dmnc?

    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  14. #29
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    146


    Odpověď: Acid Karlos atd dmnc?

    pry jsem tvrda presvedcovaci cesta sekta..:-D:-D:-D zacnu 2 veci 1 vec patrilo to Acidovy a karlosovy to ze jsem napsal dmnc mam k tomu duvod a ten duvod neni treba...videl jsem jeho nazor tak nevim proc se do me navazite...na 2 stranu chapu ostatni taky jsem byl jak vy...dokud me to neprinutilo se podivat na par zajimavych videii to je jedno 2 vec nikomu nevnucuju moje nazory..to jsem nepochopil, kdyz tu zacly psat ostatni..tak jsem napsal i ja. NWO ma taky spolecne z virou..podivat se na googlu atd...psal jsem kdo neveri at napise a poslu mu neco aby tomu rozumel....a takhle me ponizit lol.. Acid vsak ty si jednou name vzpomenes ted picujes uvidi se do jake doby budes picovat napsal svuj nazor stacilo mi...ps:kdyz jsme tu meli takovou temu jak clovek cini..to je vysledek..release? re1ease....,bez komentare ano konspirace..a ti budou vzdycky..zesmesneni sorry za moji gramatiku tim koncim pochopil jsem velmi dobre priste nez nekdo bude neco komentovat tak at si to precte poradne komu to patrilo nez zacne nekoho bezduvodne napadat..doufam ze to priste nebude..no comment..

  15. #30
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    9 z 10 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Acid Karlos atd dmnc?

    Tak a máme tu nový jazyk - re1easištinu. Je to jazyk podobný češtině, s tím že popírá veškeré základy gramatiky, stylistiky a typografie. Taky je to jazyk ve kterém se interpunkční znaménka vyskytují náhodně. Víte jak vznikl lit. směr Dadaismus? Přesně stejným způsobem je v re1easištině umístěna interpunkce. Dále se tento jazyk vyznačuje svojí obtížností. Přečíst dílo napsané v re1easištině, dovolují si říct, je pro laika až nadlidské. Ovšem člověk znalý online diskuzí to zvládne i do několika hodin. Bohužel co do pochopení textu, je tento jazyk nemilosrdný a nejeden čtenář by ho označil za hlavolam. Já sám si nad ním hlavu už zlomil a stále jsem nedošel k tomu, co nám autor chtěl říct.
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •