Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 44 z 44

Téma: Žádost o práva - Hide N Seek

  1. #31
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Odpověď: Žádost o práva - Hide N Seek

    Citovat Původně založeno because Zobrazit příspěvky
    Mne sa páčia vyjadrenia niektorých ľudí. V jednej žiadosti o práva sú proti lebo cheatoval, v daľšej sú pro aj keď cheatoval. Zoberme si napríklad admina Zemi (no offense) : Tuto mu píšeš, že Pro aj keď zapol 3x či koľko, a tu: http://csko.cz/forum/showthread.php?...-builder/page3 cheater - proti... Buď jednotné vyjadrenie alebo žiadne..
    Aby to nebolo OT tak som proti.


    E: Skôr než tu bude ďaľšich 5 palčekov dole tak týpek si zapne nejaké HNS hacky a chce práva na HNS ale keď to urobí nejaký týpek, čo si zapne WH a chce na Aim tak to má locknuté do 2 minút. (takých prípadov tu už bolo)
    Bylo mi jasné, že se najde někdo, kdo si to pořádně nepřečte.

    Já čekal, že se mu to hned lockne. Ale když to zůstalo otevřené, tak to vypadalo, jakože se nad těmi právy přemýšlí. Nikde jsem nenapsal, jestli jsem pro, nebo proti. Je mi to už uplně jedno.

    Můj příspěvek měl čiště informační hodnotu pro ty, kteří hrají v rozhodování v žádostech o práva prim ;)

  2. #32
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Žádost o práva - Hide N Seek

    Dávat práva lidem, co měli cheaty přímo na kotelně, neni dobrej nápad, protože se to pak neustále řeší. Kompromisy se můžou dělat jinde (věk, zkušenosti, pubertální nálady).
    Je jedno, že jsou proti jen admini, co hrajou jinde. Pokud není fórum rozdělené na jednotlivé módy a admini vidí, co píše ten druhý, tak je to vždycky problém. Tahle chyba se v minulosti udělala hodněkrát, takže nevidím důvod ji opakovat. Většinou to končí odchodem daného admina.
    Naposledy upraveno Kotel; 14-08-15 v 12:05.

  3. #33
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Odpověď: Žádost o práva - Hide N Seek

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Dávat práva lidem, co měli cheaty přímo na kotelně, neni dobrej nápad, protože se to pak neustále řeší. Kompromisy se můžou dělat jinde (věk, zkušenosti, pubertální nálady).
    Je jedno, že jsou proti jen admini, co hrajou jinde. Pokud není fórum rozdělené na jednotlivé módy a admini vidí, co píše ten druhý, tak je to vždycky problém. Tahle chyba se v minulosti udělala hodněkrát, takže nevidím důvod ji opakovat. Většinou to končí odchodem daného admina.
    To beru a podporuju. Ted jeste sebrat prava vsem adminum, co prokazatelne na Kotelne zapli. Jiny portaly mne nezajimaji, tam at si kazdej cituje o 106.

  4. #34
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Žádost o práva - Hide N Seek

    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    To beru a podporuju. Ted jeste sebrat prava vsem adminum, co prokazatelne na Kotelne zapli. Jiny portaly mne nezajimaji, tam at si kazdej cituje o 106.
    tak tak.. bud zobrat vsetkym cheaterom prava, alebo zmazat to ohladom ciste rejstriku.. na kazdeho rovnaky metr
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  5. #35
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Žádost o práva - Hide N Seek

    Pokud se o tom vědělo a přesto práva dostali, tak je to asi blbost jim je po 5ti letech brát ne? To pravidlo se přidalo později.

    EDIT: přesunuto
    Podle všeho je tu 1 admin, co měl někdy dávno na ns cheaty, který zapnul pro srandu, když kupoval steam. Práva má ale na serverech, kde to nikomu nevadí.
    Pak 1 s VAC banem, což nepovažuju za náhodu, ale důkaz o cheatingu na kotelně není. O dalších nevím, takže komu se mají vzít?
    Naposledy upraveno Kotel; 14-08-15 v 22:17.

  6. #36
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Žádost o práva - Hide N Seek

    Citovat Původně založeno KeYo Zobrazit příspěvky
    tak tak.. bud zobrat vsetkym cheaterom prava, alebo zmazat to ohladom ciste rejstriku.. na kazdeho rovnaky metr
    Tak proč u jiných píšeš pro co zapli a druhým bys je bral? Já to vaše duo či trio co máte v tom AF vůbec nechápu :D

    Toto je stejný princip jako u Vendetty. Jeden ban kdysi dávno, by se dal ještě tolerovat, ale že jich je na daném modu tolik? Opět by banoval to, za co on sám byl banován. Však toto je přece nesmysl.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #37
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Žádost o práva - Hide N Seek

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Tak proč u jiných píšeš pro co zapli a druhým bys je bral? Já to vaše duo či trio co máte v tom AF vůbec nechápu :D

    Toto je stejný princip jako u Vendetty. Jeden ban kdysi dávno, by se dal ještě tolerovat, ale že jich je na daném modu tolik? Opět by banoval to, za co on sám byl banován. Však toto je přece nesmysl.
    nauc sa citat s porozumenim prosim.. pisem u tych co zapli a boli by prinosom pro preto, lebo ked sa uz zobral admin co cheatoval, tak to asi neni az taky problem.. a ked je to fakt prinos pre server ako tu nixone, tak nevidim dovod preco mu to nedat....
    a napisal som... BUD ZOBRAT VSETKYM CO ZAPLI PRAVA.. ALEBO ZMAZAT TO OHLADOM CISTEHO REJSTRIKU...
    E: a nevim ake trio alebo duo.. ja sa nespolcujem s nikym a pisem to, co si myslim :)
    Naposledy upraveno KeYo; 15-08-15 v 13:03.
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  8. #38
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Žádost o práva - Hide N Seek

    Vcera si sa trosku neovladol a chybalo kusok a dostanes ban na forum....vies na co narazam...

    prosim o vysvetlenie, lebo jeden admin, by mal zachovat chladnu hlavu za kazdych okolnosti....
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  9. #39
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,046

    Odpověď: Žádost o práva - Hide N Seek

    To bys musel vědět, co je mezi mnou a Unihocem, hold jsme se nedohodli, chápu, že jsem to přehnal, omlouvám se.

    Myslím, že to bylo poprvé, co jsem se takhle předvedl, už se to nestane..
    Naposledy upraveno Nixvan; 20-08-15 v 08:22.

  10. #40
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548

    Odpověď: Žádost o práva - Hide N Seek

    Takže zdravim. To, že můžu psát do žádostí vím už déle, ale chtěl jsem si to nechat pro někoho, ke komu bude mít smysl to psát, protože počítám s tim, že mi bude ta možnost odebrána. :-D
    Každopádně, Nixone je tu už strašně dlouho, dokonce na foru active dýl než já (nějak se nechlubim, jen je to docela už taky docela doba) a tomuto modu rozumí. Avšak je poněkud mínus, že zapl, ale to taky už trochu dýl a za tu dobu bych řekl, že se změnil. I když zapl a dostal banán, tak na Kotelně prostě zůstal aktivním členem, jak na foru, tak i ve hře.
    Co se týče výkyvu v chatboxu s Unihocem, tak na to bych snad ani nereagoval, možná jen, že měl Nix v podstatě pravdu, hh.

    Nevím, nemám právo psát pro nebo proti, ale jen to, že si myslím, že by měl dostat šanci a že by nebyl na škodu.


    EDIT: Dál už k tomu nebudu nic říkat, Unihocu.
    Naposledy upraveno Acid; 26-08-15 v 20:45.

  11. #41
    Ex-admin
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Svet patrí mne.
    Příspěvky
    940

    Odpověď: Žádost o práva - Hide N Seek

    Keby to čo píše Unihoc píše dakto ako Bezdak alebo Apach proste dakto obľúbený s friendlistom a so sympatiami ,tak by ste všetci prikyvovali akú majú pravdu píše to neobľúbený unihoc a je to bullshit,ale pravda je iná to čo píše je pravda dakto takýto tu nemá čo robiť a pokiaľ sa mu prikývne tak sa len potvrdí to ,že už to tu nieje to čo dakedy a ,že kvalita šla dole vodou.
    PS: prosím nepíšte mi sračky o tom ako sa tu píše 2 roky ,že kotelna šla dole vodou a neobhajujte sa vetou typu "25.5.2015 najviac pripojených hráčov" kvalita a kvantita je rozdiel.

    E: A vôbec nechápem prečo tak oň bojujete ešte keby ide o kritický server pochopím z HNS alebo globálne z jump chodia hlásenia minimálne a ked už prídu tak vždy sa nájde dakto kto tam ide zase tie hacky rozpoznať je pomerne (aspoň pre mňa čo som sa tomu modu nikdy extra nevenoval) ľahké a podľa mna aj pre väčšinu adminov)
    btw. za chvíľu končia dni 13 ročných nádejných jumperov takže sa to prečistí a bude pokles hráčov---môj názor.
    E2: pbt toto by mal vnímať každý raz je dačo určené tak si za tým stojme. Dakedy sa tu báli ľudia požiadať o práva ,ked vedeli ,že namajú ako takú šancu a báli sa hejtu od flashiqa a spol.. teraz tu nemajú problém žiadať multičiteri a ešte ich v tom podporujte
    Naposledy upraveno Pikii :D; 26-08-15 v 21:30.

  12. #42

    Odpověď: Žádost o práva - Hide N Seek

    Ja som proti, z dovodu cheatingu.
    Naposledy upraveno Del!k98; 28-08-15 v 12:47.
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  13. #43
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,046

    Odpověď: Žádost o práva - Hide N Seek

    Citovat Původně založeno Pikii :D Zobrazit příspěvky
    Keby to čo píše Unihoc píše dakto ako Bezdak alebo Apach proste dakto obľúbený s friendlistom a so sympatiami ,tak by ste všetci prikyvovali akú majú pravdu píše to neobľúbený unihoc a je to bullshit,ale pravda je iná to čo píše je pravda dakto takýto tu nemá čo robiť a pokiaľ sa mu prikývne tak sa len potvrdí to ,že už to tu nieje to čo dakedy a ,že kvalita šla dole vodou.
    PS: prosím nepíšte mi sračky o tom ako sa tu píše 2 roky ,že kotelna šla dole vodou a neobhajujte sa vetou typu "25.5.2015 najviac pripojených hráčov" kvalita a kvantita je rozdiel.

    E: A vôbec nechápem prečo tak oň bojujete ešte keby ide o kritický server pochopím z HNS alebo globálne z jump chodia hlásenia minimálne a ked už prídu tak vždy sa nájde dakto kto tam ide zase tie hacky rozpoznať je pomerne (aspoň pre mňa čo som sa tomu modu nikdy extra nevenoval) ľahké a podľa mna aj pre väčšinu adminov)
    btw. za chvíľu končia dni 13 ročných nádejných jumperov takže sa to prečistí a bude pokles hráčov---môj názor.
    E2: pbt toto by mal vnímať každý raz je dačo určené tak si za tým stojme. Dakedy sa tu báli ľudia požiadať o práva ,ked vedeli ,že namajú ako takú šancu a báli sa hejtu od flashiqa a spol.. teraz tu nemajú problém žiadať multičiteri a ešte ich v tom podporujte
    Hide N Seek a celý jump neni kritický server? Nevěděl jsem jestli na to mám reagovat, ale je vidět, že o tom nevíš ani trošku, denně volám na server minimálně 5x možná víckrát admina kvůli hackerům, Zeptej se hapaliho nebo Koprakeka. Prosím moderátora aby to nemazal, chtěl jsem jen uvést věci na Hide N seeku na pravou míru, jelikož cheaterů tam je dost. :)

  14. #44
    Ex-admin Avatar uživatele Saintpepo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Karvina/Michalovce
    Příspěvky
    933

    Re: Žádost o práva - Hide N Seek

    Proti.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •