Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 44

Téma: Žádost o práva - Hide N Seek

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: Žádost o práva - Hide N Seek

    HNS jde mimo mě, ale myslím si že by měl dostat šanci. Je aktivní, adminům hlásí. Takže pro.

  2. #17
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Žádost o práva - Hide N Seek

    Citovat Původně založeno Chemo Zobrazit příspěvky
    Ide hlavne o to, že veľa ľudí, ktorí mali podobný problém, ako ty, tú šancu nedostali. To ma najviac žerie. Je to podľa mňa nespravodlivé. Pozri, ty máš ban (y) za cheating na HNS, na kategórii, na ktorú si žiadaš práva. Ty ich dostaneš (pravdepodobne), ale ľudia ako napríklad Vili zanej, ktorý mal ban za WH a žiadal si práva na BB (proste niekde na zombie, čo je odlišná kategória od všetkých), čo sa úplne odlišuje od aimu a nepoužil cheaty na "svojich primárnych" serveroch, túto šancu nedostal. Preto si myslím, že je to vrcholne nespravodlivé a som veľmi prekvapený, že admini, ktorí bežne plaču v žiadostiach cheaterov, sú teraz ticho.
    Vili zanej je nedostal z více důvodů. Nikdy to není jen otázka cheatů, ale to už jsem psal víckrát jinde.

    K žádosti:
    Tu minulou jsem ti asi překazil, ale tentokrát bych ti tu šanci dal. Od poslední žádosti uběhl bezproblémový rok, takže proč ne, jestli pořád požaduješ hns za svůj primární rajón.
    Naposledy upraveno hofy; 10-08-15 v 21:28.

  3. #18
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,046

    Odpověď: Žádost o práva - Hide N Seek

    Citovat Původně založeno hofy Zobrazit příspěvky
    Vili zanej je nedostal z více důvodů. Nikdy to není jen otázka cheatů, ale to už jsem psal víckrát jinde.

    K žádosti:
    Tu minulou jsem ti asi překazil, ale tentokrát bych ti tu šanci dal. Od poslední žádosti uběhl bezproblémový rok, takže proč ne, jestli pořád požaduješ hns za svůj primární rajón.
    Popravdě jsem od tebe čekal uplně, ale uplně jiný názor, nepřekazil jsi mi ji, jen si všem ukázal, jak to vlastně je.



    Citovat Původně založeno Unihoc Zobrazit příspěvky
    On cheatoval, on obcházel.. A vy mu dáváte svá pro?? Zapoměli jste strašně rychle : http://csko.cz/forum/showthread.php?...im-(dm-ffa-mp)
    Někteří mu dali proti hlavně kvůli tomu, že zakrýval, že nic nemá, pak se na to přišlo a šlo to do kytek.
    Naposledy upraveno Nixvan; 10-08-15 v 21:57. Důvod: sloučeno

  4. #19

    Odpověď: Žádost o práva - Hide N Seek

    Poprosím Unihoce, aby nám to přestal vnucovat stále a dokola. Oba případy, co zmiňuješ, byly zamítnuty ze zcela jiného důvodu. Nemá cenu ti to vysvětlovat, proto stačí citovat Doese.

    Při celkovém vyhodnocení žádosti jde vždy o všechny faktory, o které v žádostech jde.
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele CMBR
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Grakonův Pravidloland
    Příspěvky
    623

    Odpověď: Žádost o práva - Hide N Seek

    Chtěl si procpat jednoho, kdo v minulosti zapnul, nevyšlo mu to, tak to nesmí dostat nikdo jinej, kdo měl bany za cheating:D
    No ale tohle tu už rozvíjet nebudu, všechno se to tu bude opakovat furt dokola. Když seš aktivní, hlásíš a chováš se slušně, tak nevidim důvod bejt proti.

    E.: A uzdrav se rychle:D
    „Maybe you wanna quit, when things fail, but you can't just fail, when things quit.
    - Pewdiepie

    https://imgur.com/WIpZGTa - URGENTNÍ!!

  6. #21
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,046

    Odpověď: Žádost o práva - Hide N Seek

    Thx
    Naposledy upraveno Nixvan; 11-08-15 v 19:24.

  7. #22

    Re: Žádost o práva - Hide N Seek

    Tohle je žádost o práva, ne tvůj timeline na facebooku, tak sem nepiš kdy jedeš na dovolenou a kdy si nemocnej boha.

    Admini co viděli hns max. v přehledu serverů můžou mít svůj názor, hns admini se vyjádřili, tak nevidím důvod, aby tu ta žádost stála.

  8. #23
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Odpověď: Žádost o práva - Hide N Seek

    Som proti tomu aby dostal práva.

    Nixone: Ahoj, prečo si proti?

    Jezus. Máš to čo som chcel?

    Nixone: áno mám!

    Jezus: Tak mi to daj!

    Nixone. Tu máš tie stravné lístky a nakrm aj Byznisovu rodinu!

    Jezus: Dakujem, máš odomna PRO! a Byznisovi poslem rohypnol :D

    Nixone: Není problem ahoj!

    Jezus: Ahoj :)

    PRO, hlási jak šaulin!

  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.Brown
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    678

    Re: Žádost o práva - Hide N Seek

    taky pro

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: Žádost o práva - Hide N Seek

    Som proti z jednoducheho dovodu. Tu su napisane body ktore musi ziadatel bezpodniecne splnovat. Medzi nimi je aj "čistý trestní rejstřík (hodinové bany se až tak nepočítají, problém jsou hlavně cheaty nebo urážky hráčů)". Ak niekto nesplnuje niektory z tychto bodov napirklad nevlastni originalnu hru tak sa mu lockne ziadost. Su tam napisane 4 body, ktore by mali byt rovnocenne a mat rovnaku vahu. Ty jeden z nich nesplnujes, navyse perma ban si nemal len jeden ale ako pisal hofy tu tak tych banov bolo hned niekolko. Preto som PROTI
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  11. #26
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,299

    Odpověď: Žádost o práva - Hide N Seek

    Mne sa páčia vyjadrenia niektorých ľudí. V jednej žiadosti o práva sú proti lebo cheatoval, v daľšej sú pro aj keď cheatoval. Zoberme si napríklad admina Zemi (no offense) : Tuto mu píšeš, že Pro aj keď zapol 3x či koľko, a tu: http://csko.cz/forum/showthread.php?...-builder/page3 cheater - proti... Buď jednotné vyjadrenie alebo žiadne..
    Aby to nebolo OT tak som proti.


    E: Skôr než tu bude ďaľšich 5 palčekov dole tak týpek si zapne nejaké HNS hacky a chce práva na HNS ale keď to urobí nejaký týpek, čo si zapne WH a chce na Aim tak to má locknuté do 2 minút. (takých prípadov tu už bolo)
    Naposledy upraveno because; 13-08-15 v 20:01.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  12. #27
    Ex-admin
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Svet patrí mne.
    Příspěvky
    940

    Odpověď: Žádost o práva - Hide N Seek

    Nemal by si byť výnimka ,ked je niečo raz stanovené tak si za tým stojme no nie?
    Už tu bola kopa takýchto ľudí šikovný,schopný adminovať ale minulosť=čiter
    proti

  13. #28
    Stálý člen Avatar uživatele Jarny ^|
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    Košice !
    Příspěvky
    790

    Odpověď: Žádost o práva - Hide N Seek

    Ahoj,tato kategoria sa ma netýka ale tak vyjadrit sa chcem.
    Je mi do plaču z toho ako mu davate svoje pro aj ked zapol,či 2x-3x to už je uplne fuk.
    Zatial čo druhy čo si žiadali prava ako Vili zanej,zapol wh chcel na Basebuilder - LOCK neni o čom,iba priklad !
    Podla mna by to malo byt rovnocenne ,je pekne ,že hlási,je aktivny ma chl v pohode ale tak isto to mali aj CHAOS ! ,Vili,Martin17 atd,je ich proste moc.

    Za mna by si mal pro, ale cheaty proste nepustia.

    PROTI

  14. #29
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,046

    Odpověď: Žádost o práva - Hide N Seek

    Citovat Původně založeno because Zobrazit příspěvky
    Mne sa páčia vyjadrenia niektorých ľudí. V jednej žiadosti o práva sú proti lebo cheatoval, v daľšej sú pro aj keď cheatoval. Zoberme si napríklad admina Zemi (no offense) : Tuto mu píšeš, že Pro aj keď zapol 3x či koľko, a tu: http://csko.cz/forum/showthread.php?...-builder/page3 cheater - proti... Buď jednotné vyjadrenie alebo žiadne..
    Aby to nebolo OT tak som proti.


    E: Skôr než tu bude ďaľšich 5 palčekov dole tak týpek si zapne nejaké HNS hacky a chce práva na HNS ale keď to urobí nejaký týpek, čo si zapne WH a chce na Aim tak to má locknuté do 2 minút. (takých prípadov tu už bolo)
    Nauč se číst, nedal mi pro
    Citovat Původně založeno ZeMi7 Zobrazit příspěvky
    Na HnS mi hlásil. Myslím, že žádný fail.
    Potvrdil hlášení, jinak jen jsem čekal, kdy se objevíte a napíšete mi přesně tohle. Dalo se to čekat.

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Žádost o práva - Hide N Seek

    Kde je vobec ten jeho ban? v banliste som ho podla nicku ani podla IP nenasiel.. a myslim, ze mi vravel ze to bolo pred 3 rokmi.. vazne ideme niekoho sudit za to, co spravil pred 3 rokmi? zapol si cheaty, lebo bol jeble decko a za to ho ideme odsudzovat? v AT mame ludi co si zapli pred polrokom a nikomu to nevadi a ked si aj niekto povie svoj nazor kazdemu je to jedno, pretoze su to kamici zo zrazov a podobne.. takze to ze zapol a este k tomu aj davno podla mna neni vobec dovod na to, aby tie prava nedostal..
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •