Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: Stížnost na admina chemo

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Amaterasu
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Písek
    Příspěvky
    164

    Stížnost na admina chemo

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Zabanovan adminem Chemo
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'Prezradzanie polohy spoluhraca - spolupraca s ct.'
    [AMXBANS] Delka: '1 hodinu'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:46524675'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '193.86.19.44'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
    [AMXBANS] ================================================
    Requesting tempdecal.wad from server
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.

    Prozradil jsem akorát sám sebe, protože jsem tam kempil za rohem s glockem a chtěl jsem, aby se kouknul za krabici a dal jsem ho z boku :). Nikdo od nás tam už dávno nebyl! Banoval jsi to tak 10 minut potom a klidně si čekni demo.

    Edit : Unban mám, ale po dotazu proč mi to dal nebo kdyby se omluvil, neodpověděl. Záznam v chatu ale nemám dostatečné oprávnění :).
    Naposledy upraveno Amaterasu; 17-08-15 v 01:26.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Stížnost na admina chemo

    Jailbreak 2 17-08-2015 01:16:04 STEAM_0:1:46524675 193.86.19.44 amaterasu zabijte ho
    Jailbreak 2 17-08-2015 01:16:01 STEAM_0:1:46524675 193.86.19.44 amaterasu JEDEN JE ZA KRABICI na spawne

    Dokáž to, že si tam bol ty... To je také diskutabilné. Hlavne som chcel to, aby si sa uvedomil, čo asi nesplnilo účel, ale dávam ti ub, aby si ten hodinový ban nedotiahol na generálnu prokuratúru.
    E: Inak, nabudúce to rieš cez žiadosti o ub, nie hneď zakladať sťažnosti jak malé decko. Hračku som ti vrátil, môžeš sa ísť hrať.

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele Amaterasu
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Písek
    Příspěvky
    164

    Odpověď: Stížnost na admina chemo

    Citovat Původně založeno Chemo Zobrazit příspěvky
    Jailbreak 2 17-08-2015 01:16:04 STEAM_0:1:46524675 193.86.19.44 amaterasu zabijte ho
    Jailbreak 2 17-08-2015 01:16:01 STEAM_0:1:46524675 193.86.19.44 amaterasu JEDEN JE ZA KRABICI na spawne

    Dokáž to, že si tam bol ty... To je také diskutabilné. Hlavne som chcel to, aby si sa uvedomil, čo asi nesplnilo účel, ale dávam ti ub, aby si ten hodinový ban nedotiahol na generálnu prokuratúru.
    E: Inak, nabudúce to rieš cez žiadosti o ub, nie hneď zakladať sťažnosti jak malé decko. Hračku som ti vrátil, môžeš sa ísť hrať.
    DOkážu na HLTV bez problému borče :). Já nepráskám jako krysa a nebudu to řešit přes ub, když se tady chováš jako arogantní ignorant. Neplánuješ se tedy omluvit? :)
    Naposledy upraveno Amaterasu; 17-08-15 v 01:50.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Stížnost na admina chemo

    Citovat Původně založeno Amaterasu Zobrazit příspěvky
    DOkážu na HLTV bez problému borče :). Já nepráskám jako krysa a nebudu to řešit přes ub, když se tady chováš jako arogantní ignorant.
    A ako by si sa choval ty, keby ťa urážal môj kamarát na serveri a potom si prídeš po ub, ktorý ti vlastne nepatrí, lebo polohu si prezrádzal. Ja som ti ub dal. Čo k tomu potrebuješ viac vedieť ?
    Toto milujem, deti dostanú ban a potom prídu, založia sťažnosť na admina, ktorý ich zabanoval, ale jasné je, že na vine je admin... Vec je vyriešená, poprosím o lock, alebo keď to chceš ďalej rozoberať, tak tu píš o ničom naďalej. HLTV sa na JB netočí.

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele Amaterasu
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Písek
    Příspěvky
    164

    Odpověď: Stížnost na admina chemo

    Citovat Původně založeno Chemo Zobrazit příspěvky
    A ako by si sa choval ty, keby ťa urážal môj kamarát na serveri a potom si prídeš po ub, ktorý ti vlastne nepatrí, lebo polohu si prezrádzal. Ja som ti ub dal. Čo k tomu potrebuješ viac vedieť ?
    Toto milujem, deti dostanú ban a potom prídu, založia sťažnosť na admina, ktorý ich zabanoval, ale jasné je, že na vine je admin... Vec je vyriešená, poprosím o lock, alebo keď to chceš ďalej rozoberať, tak tu píš o ničom naďalej. HLTV sa na JB netočí.
    Taky aby ti nenadával, jak by sis se choval ty, kdyby ti někdo, kdo je přes internet na jednom portálu o barvičku výraznější, dal ban za to, že si prozradil polohu sám sebe. Děti?? Jestli se takhle chováš i normálně, tak bych se bál synku o výchovný výprask :). Žádný lock dokaď mi nedáš omluvu. Navíc tohle vlákno není v žádosti o unban, ale ve stížnostech, proto moje stížnost trvá a ať se na to mrkne někdo, kdo máš červenější ikonku synku :) Začal si to hrát před rokem a budeš se tu ohánět dětma a já jsem admin? Na to ti kadí pes.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Stížnost na admina chemo

    Tohle je normální žádost o ub , nevím, proč kvůli takovéhle hovadině zakládáš stížnost.

    Nelíbí se ti, že se ti neomluvil, nebo co píše, ale co jsem tak zběžně četl, tak to akorát odpovídá tvému asertivnímu přístupu.

    UB si dostal, a tohle rozhodně není věc kvůli které je potřeba zakládat stížnost.
    Takže myslím, že lock nebude na škodu.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Re: Stížnost na admina chemo

    Citovat Původně založeno ZeMi7 Zobrazit příspěvky
    Tohle je normální žádost o ub , nevím, proč kvůli takovéhle hovadině zakládáš stížnost.

    Nelíbí se ti, že se ti neomluvil, nebo co píše, ale co jsem tak zběžně četl, tak to akorát odpovídá tvému asertivnímu přístupu.

    UB si dostal, a tohle rozhodně není věc kvůli které je potřeba zakládat stížnost.
    Takže myslím, že lock nebude na škodu.
    On čaká, že sa mu tu ospravedlní celý at na čele s Kotlom a mne sa vezmú práva...

  8. #8
    Pokročilý člen Avatar uživatele Amaterasu
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Písek
    Příspěvky
    164

    Odpověď: Re: Stížnost na admina chemo

    Citovat Původně založeno ZeMi7 Zobrazit příspěvky
    Tohle je normální žádost o ub , nevím, proč kvůli takovéhle hovadině zakládáš stížnost.

    Nelíbí se ti, že se ti neomluvil, nebo co píše, ale co jsem tak zběžně četl, tak to akorát odpovídá tvému asertivnímu přístupu.

    UB si dostal, a tohle rozhodně není věc kvůli které je potřeba zakládat stížnost.
    Takže myslím, že lock nebude na škodu.
    Což o můj přístup, naštve mě opravdu arogantní admin. Takže vlastně z jeho strany vše v pořádku? Já chci omluvu od tebe synku, tak se tu neschovávej za ostatní :)

    E: Tak nakonec je z něho 17 letý buřtík, co mi říká dítě :D.
    Naposledy upraveno Amaterasu; 17-08-15 v 02:52.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Hapalicek
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    514

    Odpověď: Stížnost na admina chemo

    Zdar,

    Tohle máš řešit přes UB jak psal Zemi.

    Uvědom si že admin je taky jenom člověk, a že když se ti něco nelíbí tak se to řeší s klidem a "respektem" k druhé osobě.

    To že ty jsi v neprávu a cejtíš se ukřivděnej tak to jde řešit v klidu a racionálně, ale podle tvého přístupu o tom pochybuju :/

    UB si dostal tak buď rád :)
    „Je štěstím pro stát, když lidi nepřemýšlejí.“

  10. #10
    Pokročilý člen Avatar uživatele Amaterasu
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Písek
    Příspěvky
    164

    Odpověď: Stížnost na admina chemo

    Citovat Původně založeno Hapalicek Zobrazit příspěvky
    Zdar,

    Tohle máš řešit přes UB jak psal Zemi.

    Uvědom si že admin je taky jenom člověk, a že když se ti něco nelíbí tak se to řeší s klidem a "respektem" k druhé osobě.

    To že ty jsi v neprávu a cejtíš se ukřivděnej tak to jde řešit v klidu a racionálně, ale podle tvého přístupu o tom pochybuju :/

    UB si dostal tak buď rád :)
    http://csko.cz/forum/cometchat/plugi...164e5858a0.jpg - autor : 17 letý chemo
    Já si myslím, že tohle se nedá řešit racionálně :D. Jsem bramborový lupínek.... to je moc....
    Nicméně tohle již není žádost o unban, ale stížnost na admina, který nadává do děcek a pak kreslí tyhle sra*ky.
    Naposledy upraveno Amaterasu; 17-08-15 v 03:01.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Stížnost na admina chemo

    Tak ještě jednou.

    Jdi se vypsat, uklidni se a ráno so přečti vše znovu.
    Nadávání vypadá jinak. A to o dost.


    Stížnost podle.mě není na místě.


    Admin dal ukvapený ban. Po založení threadu pravděpodobně uznal, že byl ban ukvapený, a proto ti již dal unban.


    Nechápu čeho se snažíš docílit, ale věř mi, že kvůli takovéhle hovadině vážně admin o práva nepřijde. Ani vlastně nevidím žádný důvod, proč by měl dostat jakýkoli postih. Co vlastně udělal špatně?
    Unban ti dal a to je vlastně vše, co pro tebe můžeme udělat.

  12. #12
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Stížnost na admina chemo

    Vždyť nechce, aby přišel o práva. Chtěl jen omluvu za neprávem udělaný ban. Naopak mi přijde, že to přišel řešit s chladnou hlavou, tak nevím, proč ho tady všichni uklidňujete. Řešil bych takovou situaci úplně stejně (netuším teda co si píšete jinde).
    Naposledy upraveno hofy; 17-08-15 v 03:14.

  13. #13
    Pokročilý člen Avatar uživatele Amaterasu
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Písek
    Příspěvky
    164

    Odpověď: Re: Stížnost na admina chemo

    Citovat Původně založeno ZeMi7 Zobrazit příspěvky
    Tak ještě jednou.

    Jdi se vypsat, uklidni se a ráno so přečti vše znovu.
    Nadávání vypadá jinak. A to o dost.


    Stížnost podle.mě není na místě.


    Admin dal ukvapený ban. Po založení threadu pravděpodobně uznal, že byl ban ukvapený, a proto ti již dal unban.


    Nechápu čeho se snažíš docílit, ale věř mi, že kvůli takovéhle hovadině vážně admin o práva nepřijde. Ani vlastně nevidím žádný důvod, proč by měl. Co vlastně udělal špatně?
    Omluvit se za ukvapený ban? Já toho tady mám plný zuby... akorát se tady podporujete navzájem a skutek utek. Jde mi o princip, který funguje u normálních lidí. Udělám chybu, napravím ji a omluvím se. Základ slušnosti. Týpek mi napsal, že ať s omluvou nepočítám, tak jsem se naštval, protože na tohle chování nejsem ve svém okruhu zvyklý, toť vše. Na serveru jsem ho slušně požádal, proč mi dal ban a když neodpověděl po několikáté, tak to řeším tady (klidně si vytáhněte chat :) ) Nakonec se tu budu omlouvat ještě já ne? Dělejte si tu, co chcete, fiky fik.
    Naposledy upraveno Amaterasu; 17-08-15 v 03:10.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Stížnost na admina chemo

    Nedal som ban ukvapene. Dal som mu ban preto, lebo prezrádzal polohu spoluhráča. Je mi jedno, že on tu napíše, že prezrádzal seba s glockom. Kto ma pozná, tak vie, že nie som za dlhé bany a keď niekto príde po ub, tak nemám problém mu ho poskytnúť. Preto som mu aj dal ub. Aby si mohol zahrať. Po tomto mojom ústupe som sa dočkal nadávok cez chat a mnoho urážok typu: dementný Slovák, Blbý Maďar, buřtík a podobné srajdy. Z mojej strany je ban vyriešený. Ja sa tomuto zakomplexovanému embryu neospravedlním a bodka. A ako ti píše ZeMi, práva sa mi tiež nevezmú, takže mi môžeš vyskočiť, vieš kde.

    Vždyť nechce, aby přišel o práva. Chtěl jen omluvu za neprávem udělaný ban. Naopak mi přijde, že to přišel řešit s chladnou hlavou, tak nevím, proč ho tady všichni uklidňujete. Řešil bych takovou situaci úplně stejně (netuším teda co si píšete jinde).
    Keď sa dostanem ešte k chatu, tak ti pošlem screeny, potom uvidíš riešenie s chladnou hlavou.
    Naposledy upraveno matis; 17-08-15 v 09:04.

  15. #15
    Pokročilý člen Avatar uživatele Amaterasu
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Písek
    Příspěvky
    164

    Odpověď: Stížnost na admina chemo

    Citovat Původně založeno Chemo Zobrazit příspěvky
    Nedal som ban ukvapene. Dal som mu ban preto, lebo prezrádzal polohu spoluhráča. Je mi jedno, že on tu napíše, že prezrádzal seba s glockom. Kto ma pozná, tak vie, že nie som za dlhé bany a keď niekto príde po ub, tak nemám problém mu ho poskytnúť. Preto som mu aj dal ub. Aby si mohol zahrať. Po tomto mojom ústupe som sa dočkal nadávok cez chat a mnoho urážok typu: dementný Slovák, Blbý Maďar, buřtík a podobné srajdy. Z mojej strany je ban vyriešený. Ja sa tomuto zakomplexovanému embryu neospravedlním a bodka. A ako ti píše ZeMi, práva sa mi tiež nevezmú, takže mi môžeš vyskočiť, vieš kde.
    Jojo rozumím, jasná věc

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •