Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Doplnenie info. ohľadom vylepšeni

  1. #1
    Reflex.
    Guest

    Lightbulb Doplnenie info. ohľadom vylepšeni

    V tomto članku som chcel len dodať, že na zm escapu som si všimol zopár chýb, budem ich postupne menovať:
    1) neviem čím to je, ale väčšina opýtaných hráčov má problem robit begrip resp. ground strafy - proste zasekáva sa to (mam 100fps, 30 ping a nedaju sa mi robiť gs.) neviem, či je problem v 100aa, ale bol by som rád kebyže sa to nejako vyrieši :-)
    2) Zopár krát som videl, že ked zm aktivuje helinu, vlak, auto na konci, tak keď začne kolo všetkých to zabije 2x po sebe a potom sme všetci bugnuty (je to zase výhoda, keď sú boti, tak vás aspoň neotravujú) týmto by som chcel, aby bolo znemožnené mačkať tlačítka na konci za zm..
    3) A do tretice by som chcel iba dodať k moju vyjadreniu ohľadom tých vylepšeni na zm escape a to, že keby VIP mali možnosť zvoliť si bhopa (ako to je na revolution/apokalypse - Hunter zombie)

    To by bolo všetko, ak by som ešte niečo zistil, tak to tu napíšem :-)
    Naposledy upraveno Reflex.; 18-08-15 v 08:00.

  2. #2
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Doplnenie info. ohľadom vylepšeni

    1. To neviem čo myslíš, komplikované.
    2. To by sa musela celá mapa prerobiť, aby sa to ďalšie kolo nebugovalo.
    3. Bhopa aj pre nevip.

  3. #3
    Reflex.
    Guest

    Odpověď: Doplnenie info. ohľadom vylepšeni

    To nieje vobec komplikovane Samco, sam robis ten begip :-) proste sa to zasekava, na jumpu alebo ost. serveroch mi to nerobi.. to bude asi nejaký nahodny bug.
    Tak zas úplne prerabanie mapy si to nebude vyžiadať, sice je pravda, ak by kotel uznal, ze zm by nemohlo mackat tlacitko na konci, tak s tym bude vela prace, pretoze pridat to na kazdu mapu jednotlivo, to zaberie dost casu, to hej.
    V tomto pripade s tebou nesuhlasim Samco, takuto obrovsku vyhodu aj pre nevip? Aky vyznam je mat potom VIP? Uz dost co na apokalypse maju taky isty arzenal ako VIP tak aj bhopa im povolit? Nie, toto som proti, ono treba im to trochu obmedzit tu hru, pokial chcu, tak nech si kupia VIP.. nevip hraci maju byt obmedzeny v urcitych veciach lenze tu ako vidim sa straca tato myslienka..

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Doplnenie info. ohľadom vylepšeni

    1) vymíšlaš veľa to už hádam ani neni možné na všetko nový post kedže do ostatných threadov to nechceš dať , ja s tým žiadny problem nemám backripovať sa mi dá ale nemá to nejaky veľký zmysel keď už nieje dvojskok.
    2) ak to nespravil autor mapy lebo to bolo obtiažne tak sa s tym kotel srat nebude , možno žeby sa prebindovalo za zm E na niečo ine dajme tomu nejaku abilitu aby chlapci neblbli.
    3) jasne dosť na tom že všetci hráči si daju šprinta ktorý je i tak dosť silný tak potom by si všetci dávali len bhop ten sa odstraňoval práve kvôli tomu že pre hráča ktorý trošku vedel nebolo vôbec obtiažne sa poriadne rozbehnúť a predbehnúť ct a privolať vrtulník zbytočne by sa kvôli tomuto pridávala práca adminom okrem toho ako som už vravel sprint je dosť silny keď si na ňom daš exp. do rýchlosti tak je to veľmi dobré . Skôr by som privítal posilnenie ostatných class , chemik zombie by nebol zlý nápad a určite pridať rýchlosť frostovy , tankovy znížiť knockback a witch je tam len na okrasu.Pre vip by mohol byť vlastne chemik zombie ale ten je imunny proti granátom čo je dosť silné takže určite mu dať menšie životy a vyšši knockback.
    4) Uvítal by som limit na granáty za kolo (kúpene v obchode) na 3 , taktiež brouky len 1 raz pre všetkých zm za celú mapu . A zredukovať body na 25.

  5. #5
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Re: Doplnenie info. ohľadom vylepšeni

    Citovat Původně založeno halelujah Zobrazit příspěvky
    1) vymíšlaš veľa to už hádam ani neni možné na všetko nový post kedže do ostatných threadov to nechceš dať , ja s tým žiadny problem nemám backripovať sa mi dá ale nemá to nejaky veľký zmysel keď už nieje dvojskok.
    2) ak to nespravil autor mapy lebo to bolo obtiažne tak sa s tym kotel srat nebude , možno žeby sa prebindovalo za zm E na niečo ine dajme tomu nejaku abilitu aby chlapci neblbli.
    3) jasne dosť na tom že všetci hráči si daju šprinta ktorý je i tak dosť silný tak potom by si všetci dávali len bhop ten sa odstraňoval práve kvôli tomu že pre hráča ktorý trošku vedel nebolo vôbec obtiažne sa poriadne rozbehnúť a predbehnúť ct a privolať vrtulník zbytočne by sa kvôli tomuto pridávala práca adminom okrem toho ako som už vravel sprint je dosť silny keď si na ňom daš exp. do rýchlosti tak je to veľmi dobré . Skôr by som privítal posilnenie ostatných class , chemik zombie by nebol zlý nápad a určite pridať rýchlosť frostovy , tankovy znížiť knockback a witch je tam len na okrasu.Pre vip by mohol byť vlastne chemik zombie ale ten je imunny proti granátom čo je dosť silné takže určite mu dať menšie životy a vyšši knockback.
    4) Uvítal by som limit na granáty za kolo (kúpene v obchode) na 3 , taktiež brouky len 1 raz pre všetkých zm za celú mapu . A zredukovať body na 25.
    Hlavne tento 4. bod urobiť.

  6. #6
    Reflex.
    Guest

    Odpověď: Doplnenie info. ohľadom vylepšeni

    Dobre halelujah, mas pravdu prehanam to s tymi vylepsenami... len nechcem aby to bolo postaru... proste trochu ozivit ten escape.. a s tym bhopom to je asi chujovina, to mas pravdu..
    Bolo by to nefer voci ost. hracov, nie vsetci vedia dobre bhop...

    E: hlavne prosim, odstranit ten pošahany blok... stacilo mi, ked sme sa nevedeli zmestit 3 ct do dveri na maya god final... toto sa takto neda...
    Naposledy upraveno Reflex.; 19-08-15 v 18:31.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •