Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Nechci nahlásit žádného cheatera jen mám jednu věc a nevim kam jí zařadit

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2015
    Příspěvky
    14

    Lightbulb Nechci nahlásit žádného cheatera jen mám jednu věc a nevim kam jí zařadit

    VALVE_0:0:1219400040 když se podíváte na toto steam id ( moje ) tak zde mám ban z 8.ledna... ale já nic takového nedělala.... v lednu přesně 2.1 se mi můj jediný počítač rozbil a šel do opravny... Asi Dynamická IP ??? jako teĎ hrát můžu.... až mi vyprší ban za camp na spawnu ( nesmyslný ) ale co jsem koukala do banlistu tak zde někdo s uplně zvláštním jménem má ban na mé ip adrese za hacky... dalo by se to nějak smazat nebo tak něco trošku se toho děsim že by to někdo mohl použít proti mě Děkuji Nutmanka:*

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Nechci nahlásit žádného cheatera jen mám jednu věc a nevim kam jí zařadit

    Hraješ na neoriginální verzi, snadno se tedy může stát, že někdo z hráčů s tebou bude sdílet stejné údaje (ať už valveid nebo ip adresu). Pokud bany nejsou tvoje, tak to nemusíš nijak řešit. Tvoje IP zatím není zablokovaná, tzn. po vypršení banu za kemp se připojíš.

  3. #3
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Nechci nahlásit žádného cheatera jen mám jednu věc a nevim kam jí zařadit

    Aby ses nemusela bát, že na tvé IP či ID bude zase ban a ty nebudeš moct hrát, tak jediná možnost je si zakoupit originální hru na steamu. To se potom nemůže stát, že kvůli banu někoho jiného nebudeš moct hrát. Nic jiného bohužel udělat nejde.

    LOCK
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •