Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Typy banov

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2015
    Příspěvky
    14

    Typy banov

    Zdravím, chcel by som dať jeden návrh... jedná sa o typ banu, zatiaľ sa nonsteamáčom dávajú IP bany, a niekto iný, čo nič nespravil, ale má len takú istú IP počítača bude tiež zabanovanu, tak tento návrh to zruší, mohli by sa dávať aj Steam ID bany tým, ktorý steam nemajú, Ako to je na Ga... (ostatné si domyslite) Nechcem robiť reklamu.
    Tento typ banu by mohol zvýšiť akrivitu hráčov až o 40% ;-) Zamyslite sa, ďakujem za pozornosť. :-)

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Typy banov

    musim povedat ze to je dobry napad rozhodne PRO

  3. #3
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,299

    Odpověď: Typy banov

    Myslíš to čo sa tu praktikuje asi 3 roky aj viac? Stačí čítať v banliste: http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=155202
    TYP BANU: STEAMID
    Novinka...
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Typy banov

    Citovat Původně založeno because Zobrazit příspěvky
    Myslíš to čo sa tu praktikuje asi 3 roky aj viac? Stačí čítať v banliste: http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=155202
    TYP BANU: STEAMID
    Novinka...
    :DDDDDD co k tomu dodat

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Typy banov

    Zvolený typ banu by neměl hrát žádnou roli v chování banlistu, tam jde jen o to, jestli je v banu vyplněná IP adresa nebo ne.
    Pokud ano, IP adresa se zablokuje až když jsou na ni dva bany. Když je na ni jen jeden ban, tak se z ni dá stále připojit, pokud nesouhlasí současně steamid a ip adresa nebo nick. Pokud ne, tak se rovnou zablokuje připojení pro valveid, ale to se dělá výjimečně např. při obcházení banu.

    Takhle je to menší zlo, protože steamid se některým hráčům pořád mění nebo ho mají sdílené (ve větší míře než jsou sdílené ip adresy).
    Naposledy upraveno hofy; 24-08-15 v 16:01.

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2015
    Příspěvky
    14

    Odpověď: Typy banov

    Aha :-D tak dlho som to nehral tak som o tom nevedel :-D

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2015
    Příspěvky
    14

    Odpověď: Typy banov

    A zabudol som dodať, prezeral som si niečo aj podrobnejšie o typoch banov, a because, nieje to tak, iba sa to dá dať na Steam ID, asi trištvrtina z banlistu mali typ banu IP adresa. ;-)

  8. #8

    Odpověď: Typy banov

    "Je to daň za to, že hraješ na kradené verzi hry" (tj. nelegální)

  9. #9
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Typy banov

    Banování ve hře a přes web je dost odlišné. Bany ve hře jsou nastavené automaticky na IP. Bany přes web jsou nastavení na ID, tam totiž admin co je uděluje si může vybrat zda dát ban na id, nebo ip, ale automaticky je vypsaná ID.

    Kotel teda říkal, že už pracuje na tom, aby se každému hráčovi vygenerovalo jeho unikátní VID (jedná se pouze o ns hráče) pak snad už by neměl být takový problém při sdílení. To už potom budou mít ty bany pouze na ID větší význam, než by je měly teď.

    Cheateri totiž mají ve velkém % DIP, ale jejich ID je stejné, takže potom se při více banech udělí na ID a je to i naopak, že může mít veřejnou/sdílenou IP a stále jiné ID, v tomto případě se dá pouze na IP a už se také nepřipojí. Takže počkat až by kotel dokončil to ID a nebo si pořídit originální hru. Je to kolem cca 210Kč už (euro šlo dole :D ) tam se už nemůže stát, že se nepřipojíš kvůli cizímu banu.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #10
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Typy banov

    Serveru je jedno, jestli vyberete ban na steamid nebo ip, protoze cast adminu to vybirala spatne, takze si server sam rozhodne, jestli hrace pusti nebo ne. Je tam asi 10 podminek.
    Steam hrac muze ted pri banu hrat dal na ns na stejne ip, ale pri dalsim uz ne.
    Dalsi vyjimky maji vip hraci, kteri se muzou napojit i pri vice banech na ip, ale kdyz dostanou ban primo oni, tak by se nemeli pripojit.

  11. #11

    Odpověď: Typy banov

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Bany ve hře jsou nastavené automaticky na IP.
    Vzdyt i ID se dá zabanovat ve hře přes konzoli ne? Jako neklikat v amx ale zavanovat přes konzoli a hodit tam ID. Na druhou stranu je s tím dost sra*ní :D.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  12. #12
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306

    Odpověď: Typy banov

    Kotel mam jenom dodatek k tomu vipku. v ponděli 7.3.2016 jsem na teto ip adrese ze ktere pišu dostal ban za WH. Kterej ani nemam. a zjistil jsem že mam sdilenou ip adresu a tak jsem dal zadost o unban. A server admin mi napsal že mi moc děkuje, a ze je mu lito ze jsem dostal ban i ja a tak mi doporucil at si stahnu to novejsi csko protoze jsem mel to starsi a jeste pred tim jsem to skousel s tim vipkem zda to funguje (byl aktivovanej na foru i ve hře). Ale ono nic tak jenom yzda vubec všechno podle vas funguje jak ste zmínil.

  13. #13
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Typy banov

    Ano, funguje to tak, co přesně ti teď nejde? Připojíš se s novým cskem? Pokud se ti tam nenačetlo vip, zkus dát ve vip menu volbu Obnovit kód a zadej svůj vip kod.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •