Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 56

Téma: Žiadosť

  1. #31

    Odpověď: Žiadosť

    Citovat Původně založeno Byznis Zobrazit příspěvky
    zmenil som nazor : PRE ( aj ked uz niesom admin)
    Ďakujem :) a taktiež aj ostatným

  2. #32
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: Žiadosť

    Som PROTI! vieš čo všetko viedlo k tvojmu prvému prijatiu do AT. Bolo to dosť diskutabilné. Šancu si dostal a to veľkú, ktorú si ale premrhal tým že si dal xy fail banov, ešte k tomu tam máš VAC ban na steam ak sa nemýlim. To je u mňa ďaľšie mínus nejak neviem nájsť viac pozitíva toho že by si dostal znova šancu. Myslím že ešte stále máš čas a touto žiadosťou si len zase znova dokázal že si prchký a myslím že by tvoja prchkosť sa znova prejavila v rozdávaní fail banov. Takže zopakujem to čo v prvej vete odomňa PROTI.

  3. #33
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: Žiadosť

    Citovat Původně založeno bager258 Zobrazit příspěvky
    Matis moc nechápem...
    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Dávat práva lidem, co měli cheaty přímo na kotelně, neni dobrej nápad, protože se to pak neustále řeší. Kompromisy se můžou dělat jinde (věk, zkušenosti, pubertální nálady).
    Je jedno, že jsou proti jen admini, co hrajou jinde. Pokud není fórum rozdělené na jednotlivé módy a admini vidí, co píše ten druhý, tak je to vždycky problém. Tahle chyba se v minulosti udělala hodněkrát, takže nevidím důvod ji opakovat. Většinou to končí odchodem daného admina.
    Čo na tom nechápeš? Ktorú vetu?
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  4. #34

    Odpověď: Re: Odpověď: Žiadosť

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    Čo na tom nechápeš? Ktorú vetu?
    Potom som pochopil k comu to bolo smerovane,len som to potom uz needitoval.

    Citovat Původně založeno Fhacker Zobrazit příspěvky
    Som PROTI! vieš čo všetko viedlo k tvojmu prvému prijatiu do AT. Bolo to dosť diskutabilné. Šancu si dostal a to veľkú, ktorú si ale premrhal tým že si dal xy fail banov, ešte k tomu tam máš VAC ban na steam ak sa nemýlim. To je u mňa ďaľšie mínus nejak neviem nájsť viac pozitíva toho že by si dostal znova šancu. Myslím že ešte stále máš čas a touto žiadosťou si len zase znova dokázal že si prchký a myslím že by tvoja prchkosť sa znova prejavila v rozdávaní fail banov. Takže zopakujem to čo v prvej vete odomňa PROTI.
    xy fail banov? Boli 3. Za taku istu dobu ako som dal ja 3 fail bany dal aj NtO...
    Naposledy upraveno Bager258; 28-10-15 v 08:24.

  5. #35

    Odpověď: Re: Odpověď: Žiadosť

    Citovat Původně založeno bager258 Zobrazit příspěvky
    xy fail banov? Boli 3. Za taku istu dobu ako som dal ja 3 fail bany dal aj NtO...
    Pozor, přecházíme do ofenzívy a jdeme hrabat všude jinde než jen u sebe.
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  6. #36

    Odpověď: Re: Odpověď: Žiadosť

    Citovat Původně založeno pweredbytvaroh Zobrazit příspěvky
    Pozor, přecházíme do ofenzívy a jdeme hrabat všude jinde než jen u sebe.
    Nepovedal som, ze ja som neurobil chybu.... tak nechapem co za blbost si napisal... kde som napisal, ze len on dal faily a ja nie ?

    E: ok necham to tak...
    Naposledy upraveno Bager258; 28-10-15 v 20:59.

  7. #37

    Odpověď: Žiadosť

    Zjevně jsi nepochopil, co jsem tím chtěl říct. Oba dva jste nebyli přijímáni za stejných podmínek, například. Hele, mám důležitější věci na práci, tak to nech být
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  8. #38
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: Re: Odpověď: Žiadosť

    Citovat Původně založeno Byznis Zobrazit příspěvky
    + Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Dávat práva lidem, co měli cheaty přímo na kotelně, neni dobrej nápad, protože se to pak neustále řeší. Kompromisy se můžou dělat jinde (věk, zkušenosti, pubertální nálady).
    Je jedno, že jsou proti jen admini, co hrajou jinde. Pokud není fórum rozdělené na jednotlivé módy a admini vidí, co píše ten druhý, tak je to vždycky problém. Tahle chyba se v minulosti udělala hodněkrát, takže nevidím důvod ji opakovat. Většinou to končí odchodem daného admina.


    aj preteba : aj pre Kotla: najskor si rozdel Zoida a Naruta a Zemiho na jednotlive dmntne sekcie a potom treba nieco riesit , ved je to na posmech... neprijmes cheatera co bol niekedy cheater (ani ja by som ho neprijjal (za klamstvo ale) l..ale tu ide o princip) ale ... pol zapatych kktov ti tu robi meno jak svina (pisem len ako to vidim ja ) .. napisal som to snad jednoducho aby sme sa pochopili
    +1

    Situace se zase hrotí, vidím to na další bagerovu žádost, která má 1000k stránek a předběhne mě v poštu viewu.
    Ale teď k tématu, od toho bagrova přešlapu je skoro už rok. Tací jedinci, co již práva nemají psali to, že za rok bych mu tu šanci dal. Každý má nárok na druhou šanci a to bez debat. Inu Zoid má nárok na 10 šancí. Podívejte se do AF, kolik adminů odešlo právě kvůli tomuto jedinci, a těch od kterých bych nikdy nečekal že zapnou haxy, protože to byli mým vzorem. Ale psát k této blízké události je zbytečné, protože i kdyby se mnou souhlasili, dostanu palečky dolů.

    K bagrově žádosti, jak jsem psal již na začátku, hodně mi hlásí, aktivní je dost. Tudíž by asi o lítání na hlášení bylo postaráno. Sám na sobě pozoruji, že se věnuji více již GO, než Kotelně, protože mě to tady už nebaví , a vím že mohu dělat klidně za 100 adminů, tak se prostě Traila nedočkám, protože vedení je prostě posraný z ostatních adminů a bojí se prostě co řeknou ostatní, i přesto že oni jsou vládci a ostatní mohou mít v pječi. Tady pokud se chcete zavděčit, musíte být syn kotla nebo nevlastní dcera Saintpepa.
    Takže jednoduše to řeknu, bagře, hodně lidí tě v AT nechce, takže práva mít nebudeš. Díky ahoj

    čau grakone


  9. #39
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Žiadosť

    Jelikoz od zadosti uplynuli 2 mesice, tak chci dat najevo, ze jsem nezmenil nazor, takze i kdyz nemam Unihocha rad, tak s timto souhlasim
    Bhop 29-10-2015 16:47:19 STEAM_0:0:56951860 213.226.227.18 Unihoc CZ neser se k adminum
    Bhop 29-10-2015 16:47:16 STEAM_0:0:56951860 213.226.227.18 Unihoc CZ bager
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  10. #40
    Ex-admin Avatar uživatele Hapalicek
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    514

    Odpověď: Žiadosť

    Zdar,

    Uni aj Byzi sry, ale nevim proč sem zrovna serete věci se Zoidem a spol, který se "primárně" řešej v AT fórku, ten tvůj "Hate" Uni s prominutím sereš kam se dá, ať už se jedná o jedince který nechci jmenovat nebo spolek jako takovej, máte se tady normálně vyjádřit k žádosti o práva.
    Naposledy upraveno Hapalicek; 30-10-15 v 01:42.
    „Je štěstím pro stát, když lidi nepřemýšlejí.“

  11. #41
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Žiadosť

    Do fóra už nemůže a někde se vysrat musí.

  12. #42

    Odpověď: Žiadosť

    Ono to je dosť blbé,že ste poniektorí pred pár mesiacmi dávali Pro do žiadosti,kde dotyčný zapnul cheaty(aj ked prava nedostal, ale pro ste davali.), a bagrovi davate proti , že si to tu posral failami,od ktorých už nejaka doba prešla. Ale v pohode,ja váš názor beru.

    Aby to nebolo OT - Bagre, je mi to jedno či budeš mať tie práva alebo nie. Ak ich dostaneš bude aspoň o 1 aim admina naviac,ak nie, svet sa nezrúti.

    E:
    Citovat Původně založeno matis Zobrazit příspěvky
    tu ani nejde tak o fail ako o > https://steamcommunity.com/id/bager258/
    Pokiaľ viem, tak bager neni jediny ex-admin / server admin, ktorý ma vac a je to v kľude. Btw. ja nič nemam proti vac banu, tak mi to je jedno.
    Naposledy upraveno Del!k98; 30-10-15 v 10:55.
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  13. #43
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: Žiadosť

    Piratovi ste sa div nešli predbiehať, aby ste ho podržali v Admin Teame keď dostal VAC ban, ... aj druhý VAC ban. No pokiaľ to už nieje taký kamík ako on, tak už to hold je problém jak hovno na topánke.

    Rozhodnutie je na Saintpepovi.

    Charon35
    Ex-Náborár
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  14. #44
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Žiadosť

    Citovat Původně založeno Del!k Zobrazit příspěvky
    Ono to je dosť blbé,že ste poniektorí pred pár mesiacmi dávali Pro do žiadosti,kde dotyčný zapnul cheaty(aj ked prava nedostal, ale pro ste davali.), a bagrovi davate proti , že si to tu posral failami,od ktorých už nejaka doba prešla. Ale v pohode,ja váš názor beru.

    Aby to nebolo OT - Bagre, je mi to jedno či budeš mať tie práva alebo nie. Ak ich dostaneš bude aspoň o 1 aim admina naviac,ak nie, svet sa nezrúti.
    tu ani nejde tak o fail ako o > https://steamcommunity.com/id/bager258/
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  15. #45
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Žiadosť

    To samé můžu říct já o tobě a ostatní to uvidí stejně. Už měsíc si nevidíš do huby. Nevím, kdo ti ublížil, ale já ne. Bezdůvodně ses do mě začal navážet a neuneseš, když udělám to samé. Když ostatní píšou blbosti, tak je většinou ignoruju. V tvém případě už to dál nejde, protože se pokoušíš ovlivnit ostatní.
    Naposledy upraveno Kotel; 30-10-15 v 16:52.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •