Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazit výsledky od 46 do 56 z 56

Téma: Žiadosť

  1. #46
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,299

    Odpověď: Žiadosť

    Nechces si ist zalozit thread kde to chces vyriesit a nespamovat tu niekoho ziadost?
    Btw: Bol som pro ked si nemal VACčka, ale to sa zmenilo ako náhle si ich dostal a + to čo postol Samčo je jasné, že v čase podania ti to bolo uplne jedno len si sa chcel zabavat.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  2. #47

    Odpověď: Žiadosť

    Citovat Původně založeno because Zobrazit příspěvky
    Nechces si ist zalozit thread kde to chces vyriesit a nespamovat tu niekoho ziadost?
    Btw: Bol som pro ked si nemal VACčka, ale to sa zmenilo ako náhle si ich dostal a + to čo postol Samčo je jasné, že v čase podania ti to bolo uplne jedno len si sa chcel zabavat.
    Nebolo mi to jedno... vysvetloval som to už viacerým...

    + prosím vás nerobte tu flame... na čo je to dobré ?? Aj tak sa nedohádate... bude tu len 1000 strán ničoho....

  3. #48
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Žiadosť

    Citovat Původně založeno Byznis Zobrazit příspěvky
    navazal som sa do admin teamu a do par kktov ... ty si to zobral osobne naco som ja iba reagoval a to ti evidentne vadilo
    Osobně bych to bral, i kdybys mě v každym druhym postu nejmenoval. Jsem hodně tolerantní vůči lidem jako ty, ale všechno má svou mez.

  4. #49
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Žiadosť

    Tenhle kotel už přetekl.

  5. #50
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Žiadosť

    EDIT: ok, vyřešeno
    Naposledy upraveno Kotel; 30-10-15 v 17:49.

  6. #51
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: Re: Odpověď: Žiadosť

    Citovat Původně založeno Unihoc Zobrazit příspěvky
    +1

    Situace se zase hrotí, vidím to na další bagerovu žádost, která má 1000k stránek a předběhne mě v poštu viewu.
    Ale teď k tématu, od toho bagrova přešlapu je skoro už rok. Tací jedinci, co již práva nemají psali to, že za rok bych mu tu šanci dal. Každý má nárok na druhou šanci a to bez debat. Inu Zoid má nárok na 10 šancí. Podívejte se do AF, kolik adminů odešlo právě kvůli tomuto jedinci, a těch od kterých bych nikdy nečekal že zapnou haxy, protože to byli mým vzorem. Ale psát k této blízké události je zbytečné, protože i kdyby se mnou souhlasili, dostanu palečky dolů.

    K bagrově žádosti, jak jsem psal již na začátku, hodně mi hlásí, aktivní je dost. Tudíž by asi o lítání na hlášení bylo postaráno. Sám na sobě pozoruji, že se věnuji více již GO, než Kotelně, protože mě to tady už nebaví , a vím že mohu dělat klidně za 100 adminů, tak se prostě Traila nedočkám, protože vedení je prostě posraný z ostatních adminů a bojí se prostě co řeknou ostatní, i přesto že oni jsou vládci a ostatní mohou mít v pječi. Tady pokud se chcete zavděčit, musíte být syn kotla nebo nevlastní dcera Saintpepa.
    Takže jednoduše to řeknu, bagře, hodně lidí tě v AT nechce, takže práva mít nebudeš. Díky ahoj
    Ty nevieš kedy máš držať jazyk za zubami. Takú koko**** ako si napísal tak klobúk dole. Keď nevieš tak sa nevyjadruj lebo to dopadne takto.

    E:
    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    Piratovi ste sa div nešli predbiehať, aby ste ho podržali v Admin Teame keď dostal VAC ban, ... aj druhý VAC ban. No pokiaľ to už nieje taký kamík ako on, tak už to hold je problém jak hovno na topánke.

    Rozhodnutie je na Saintpepovi.

    Charon35
    Ex-Náborár
    Cháron bagrove a piratove schopnosti by som neporovnával.
    Naposledy upraveno Fhacker; 30-10-15 v 18:56.

  7. #52
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: Re: Odpověď: Žiadosť

    Citovat Původně založeno Fhacker Zobrazit příspěvky
    Cháron bagrove a piratove schopnosti by som neporovnával.
    To je trefná pripomienka.

    ale to by sme museli byt asi rok dozadu , vtedy sa este stebou (kotlom) dalo komunikovat normalne
    Ja som sa za rok zmenil, Kotel sa za rok zmenil, Admin team sa zmenil, portál sa zmenil, asi sme sa všetci zmenili. Byznis, nezmenil si sa skôr ty z toho pohodového ukecaného vtipného hráča z JB na sťažovateľa numero uno? (básnická otázka, netreba odpovedať)
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  8. #53
    Stálý Maniak Avatar uživatele slide
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Holíč SK
    Příspěvky
    919

    Re: Žiadosť

    Neviem či je to aktuálne ale PROTI

  9. #54
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Žiadosť

    Uz bych to hodil do archivu, tak ci tak ty prava mit nebude..

  10. #55
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Žiadosť

    Pro. Hrál jsem s nim csgo.

  11. #56
    Ex-admin Avatar uživatele Saintpepo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Karvina/Michalovce
    Příspěvky
    933

    Re: Žiadosť

    Proti.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •