Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: Žádost o práva na knife

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2015
    Příspěvky
    3

    Žádost o práva na knife

    Přeji všem krásný a pohodový nedělní večer,

    jmenuji se Maxmilián, přátelé mi též přezdívají Max. Narodil jsem se 10. března 1985 v Libici nad Cidlinou, avšak když mi bylo 11 let, přestěhovali jsme se do Prahy, kvůli sestřině alergii na psy a kočky, kterých bylo na venkově hojno. V roce 2003, po úspěšném odmaturování z českého jazyka, matematiky, zeměpisu a biologie "za čtyři", na všeobecném gymnáziu mě studium pohltilo natolik, že jsem se rozhodl pokračovat vysokou školou, s čímž přišlo mé další stěhování. Praha mi totiž ani za osm let k srdci nepřirostla. Odešel jsem proto do Brna. Zde jsem se první rok seznámil s mou ženou s krásnou postavou a velkými prsy, se kterou mám již dvě děti. První, chlapec Petr, přišel na svět 16.2.2005. Druhá, tentokrát holčička Kristýnka, před týdnem oslavila sedmé narozeniny. Oba držím zatím dál od počítače, aby je online svět nezlákal. Již během studia jsem s kamarádem založil geodetickou firmu, která nyní velmi prosperuje. Po vystudování správní geologie na přírodověcké fakultě a ekonomiky a managemantu na fakultě ekonomicko-správní (MUNI), jsem si začal hledat lepší bydlení, protože firma mi vynášela opravdu hodně. Zvolil jsem velký dům na předměstí, se třemi garážemi na mé dvě BMW a jedno pracovní Mitsubishi a obří zahradou. Také jsem již nebyl omezen sestrou, pořídil jsem si tedy štěně dobrmana, které jsem pojmenoval Acid.

    Teď něco přímo o mně a hlavně o mně a CSku. Mám IQ 137, jsem 187 cm vysoký a 84 kg vážící blonďák s atletickou postavou. Jsem vždy přátelský a velice společenský, s čímž jde ruku v ruce můj velmi dobrý smysl pro humor. Counter-Strike jsem objevil v červenci roku 2000, kdy šlo jen o beta modifikaci Half-Lifu. Později se hra vyvinula až do současné podoby, verze 1.6. V tu dobu jsem se začal zajímat o progaming, který byl zatím v plenkách. Nikdy jsem se nedostal na úplný vrchol scény, ale vždy jsem byl dobrým a uznávaným hráčem. S profesionálním hraním jsem přestal v roce 2011, kdy se začalo vážně spekulovat nad CSGO. Za celou dobu mého hraní módu knife a roku JB (menší krize ve firmě), jsem byl adminem celkem na pěti portálech, vždy zahraničních (umím perfektně anglicky, německy a rusky.) Celkem jsem rozdal bezmála šest tisíc banů ať za cheatování, či jiné prohřešky. Díky této zkušenosti rozpoznám veškeré existující hacky a navíc jsem sám nějaké ve volné chvíli vytvořil, o čemž ví velice málo lidí, ne-li nikdo. Jelikož většina těchto portálů byla nevalné kvality, služby u nich mě omrzely a začal jsem hledat něco kvalitního. Nikdy mě nenapadlo, že by v ČR mohl fungovat tak skvěle vystavěný portál, jako je tento. Hraji zde již velmi dlouho a díky sebekontrole a slušenému vychování se zdržuji všech možných urážek v chatu a snažím se pomáhat začínajícím hráčům. Můj skill je stále na vysoké úrovni, proto se můj poměr K:D drží na krásném čísle 12. Hru již neprožívám tak jako dřív, proto by mi nedělalo problém chodit na veškerá hlášení. Jelikož veškerou práci ve firmě řídí můj kamarád, mám na CS všechen můj volný čas. Zdejší adminy znám samozřejmě všechny, přibližně 30 dokonce osobně. Doufám, že to bude další z důvodů proč mi dát bezvýznamné pro.

    Rozhodně všem děkuji za přečtení mé žádosti a na jakékoliv dotazy velice rád odpovím.

  2. #2
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Žádost o práva na knife

    Vojta???
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  3. #3
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Žádost o práva na knife

    Znám ho z reálu. Dobrej chlap, haxy pozná ale moc hlášení tu nemá. Pamatuji ho ještě z dob známého německého portálu Spiel-Sites, kde toho měl hodně nahlášeno, avšak portál je mimo už pár let. Bezvýznamný PRO
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele zyx
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    753

    Re: Žádost o práva na knife

    Samé useless info

  5. #5

    Odpověď: Žádost o práva na knife

    žádost si neodflákl, pro
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2015
    Příspěvky
    3

    Odpověď: Žádost o práva na knife

    Citovat Původně založeno matis Zobrazit příspěvky
    Vojta???
    Maxmilián.

    Všem ostatním děkuji za odpovědi, jakékoliv info velice rád poskytnu. .

  7. #7
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Žádost o práva na knife

    Citovat Původně založeno MaxAnt Zobrazit příspěvky
    Maxmilián.

    Všem ostatním děkuji za odpovědi, jakékoliv info velice rád poskytnu. .
    ID?
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  8. #8
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: Žádost o práva na knife

    Tohoto hráče znám osobně, protože jsme se čirou náhodou setkali na srazu motocyklů Jawa. Přijel ve svém pracovním Mitsubishi a v kufru měl klenot všech motorek Jawa, a to Jawa 22 pionýr, který se vyvážel pouze do USA. Jelikož je to bohatý člověk, tak si ho mohl dovolit. Zapůsobil tím na mě.
    PRO.
    Naposledy upraveno UNHCZ; 28-09-15 v 12:10.

    čau grakone


  9. #9

    Re: Odpověď: Žádost o práva na knife

    Citovat Původně založeno Unihoc Zobrazit příspěvky
    Tohoto hráče znám osobně, protože jsme se čirou náhodou setkali na srazu motocyklů Jawa. Přijel ve svém pracovním Mitsubishi a v kufru měl klenot všech motorek Jawa, a to Jawa 22 pionýr, který se vyvážel pouze do USA. Jelikož je to bohatý člověk, tak si ho mohl dovolit. Zapůsobil tím na mě.
    PRO.
    zaposobil na teba preto že bol bohatý, Zlatokopka .
    Inak sa mi žiadost páči ale nedávam ti ani pro ani proti lebo ťa nepoznám.

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Odpověď: Žádost o práva na knife

    Určite PRO, tohto chlapíka som stretol v Ženeve na autosalóne, kde predával vyjazdený benzín do áut.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: Žádost o práva na knife

    Aby to vyzeralo tak ze som aktivny tak sa tu vyjadrim, PRO (zasiahol ma tvoj zivotny pribeh a.k.a. milionar z chatrce, btw pekne meno pre psa)
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  12. #12
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,299

    Odpověď: Žádost o práva na knife

    Proti.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele zyx
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    753

    Re: Žádost o práva na knife

    To davate pro jen protože ho znáte? Mě se jeho žádost tefa nezaujala, projel jsme tl a bylo uplne z cesty. Na knifu momentálně není třeba další trial. Kromě toho, kdo že jsi?

    E: Aha troll, a trollové se přidají.
    Naposledy upraveno zyx; 29-09-15 v 11:10.

  14. #14

    Odpověď: Re: Žádost o práva na knife

    Citovat Původně založeno zyx Zobrazit příspěvky
    Kromě toho, kdo že jsi?
    Vojta1211

    Tato žádost byla vytvořena asi jen z nudy a pobavení
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2015
    Příspěvky
    3

    Odpověď: Žádost o práva na knife

    http://csko.cz/forum/showthread.php?...l=1#post354627

    A já doufal, že to mám v kapse :(

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •