Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: Žádost o práva na deathrun serveru

  1. #1

    Žádost o práva na deathrun serveru

    Zdravím,

    ucházím se o práva na deathrun serveru z důvodu přílišné absence adminů v dopoledních i odpoledních hodinách.
    Jsem zaměstnaný jako ajťák a spíše než pracuji, tak hraji na zmiňovaném deathrun serveru.


    Něco o mně : Jmenuji se Jiří, narodil jsem se roku 1994 a je mi 21 let.
    Žádost podávám z důvodu, jak jsem již psal výše, navíc, dlužno dodat, že díky svému zaměstnání mohu býti online denně a to zejména v dopoledních hodinách, kdy je absence adminů žalostná.

    Zkušenosti se hrou a módem: Counter-strike hraji již od základní školy, což je cca 8 let, několik let času jsem investoval právě do vašeho portálu.
    K deathrun módu - nikdy jsem nebyl nějaký profík přes střílení a tak jsem se spíše udal cestou jump módů. Přes klasické jump servery, k hide and seek serverům po můj nejoblíbenější mód - deathrun.
    Tady jen podotknu, že máte nejlépe nastavený dr mód, je nejhratelnější a nejzábavnější, důkazem je neustálá vysoká účast i v brzkých ranních hodinách.

    Zkušenosti s adminováním: Byl jsem admin na několika serverech, měl jsem i servery své.

    Steam ID: STEAM_0:1:14944520.
    S pozdravem
    jkrstf

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žádost o práva na deathrun serveru

    Deathrun 31-08-2015 14:59:36 STEAM_0:1:14944520 90.183.212.143 +1 je to pičovská mapa :))
    Deathrun 31-08-2015 14:00:11 STEAM_0:1:14944520 90.183.212.143 +1 NESPAMUJ PASTI PIÄŚO
    Deathrun 31-08-2015 10:54:48 STEAM_0:1:14944520 90.183.212.143 +1 drĹľ piÄŤu
    Deathrun 01-09-2015 13:08:33 STEAM_0:1:14944520 90.183.212.143 +1 drž piču Válko

    Deathrun 01-09-2015 13:07:41 STEAM_0:1:14944520 90.183.212.143 +1 Ježiši do piče, kdo zvolil tuhle mapu

    Takto by jsi se na serveru chovat neměl, + dle mého názoru tam admin není třeba, vše je tam dobře hlídano a cheater se tam objeví jednou za měsíc...
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3

    Odpověď: Žádost o práva na deathrun serveru

    Když pomineme nadávky, které jsou vysvětlitelné, mám to chápat tak, že admina nepříjmete?
    S pozdravem
    jkrstf

  4. #4
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Žádost o práva na deathrun serveru

    Z deathrunu ide za deň možno 1 hlásenie, ani to niekedy nie. Navyše vždy tam vie niekto dobehnúť, kto tam má práva. Hráš tu krátko a u teba je hlavne ten chatlog hrozný...

  5. #5
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Žádost o práva na deathrun serveru

    Jen mi řekni, co bys jako chtěl na tom DR banovat? Tam totiž ani není skoro co banovat, je to mod bez nějakých pravidel + i spam pastí je povolen.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #6

    Odpověď: Žádost o práva na deathrun serveru

    Citovat Původně založeno Samco
    Z deathrunu ide za deň možno 1 hlásenie, ani to niekedy nie.
    Ano, to je způsobeno z důvodu nehlášení, všichni na to kašlou.

    Citovat Původně založeno Samco
    Hráš tu krátko
    S tímhle nesouhlasím, hraji krátce pouze na tomto steam účtu. Na tomhle portálu hraji snad od počátku věků...

    Citovat Původně založeno Samco
    a u teba je hlavne ten chatlog hrozný...
    Za chatlog se omlouvám, nicméně, mám pro něj omluvu. Nejspíš to bude těžce uvěřitelné, toto steam ID - STEAM_0:1:14944520 užívají 2 hráči (ověřitelné dle IP adresy).
    Tento účet mi byl darován bývalým spolužákem. Teď se dostáváme k prohřešku s chatlogem, který má na svědomí můj spolubydlící - ano, žiju ve
    spolubydlení, jelikož jsem se nastěhoval do Prahy kvůli vysoké školy, která mi bohužel nevyšla z důvodu poranění při sportu.
    Naštěstí se mi podařilo najít si práci a uplatnit se díky své střední školy se zaměřením na it.

    To jsem trošku odbočil, teď k tomu spolubydlícímu a proč vůbec používá můj steam.
    Hlavní důvod je jeho stolní pc, který rozchodí všechny hry na tomto zmiňovaném steam účtu.
    Já mám bohužel ne úplně našláplý notebook a z toho důvodu někdy zapnu zbylé, náročnější hry na jeho pc.
    Spolubydlící si všiml, že nejčastěji hraji counter-strike v deathrun módu. Z počátku ho to nikterak neoslovilo, nicméně se rozehrál a začal hrávat taktéž.
    Tady se dostáváme k prohřešku s chatlogem, on je trošku horká hlava a proto tak nadával...

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Jen mi řekni, co bys jako chtěl na tom DR banovat? Tam totiž ani není skoro co banovat, je to mod bez nějakých pravidel + i spam pastí je povolen.
    Nejde vyloženě o banování, spíše o usměrňování hry.
    Nelíbí se mi časté nadávání, které vede k řetěžové chat válce. Často také dochází k blokování, kdy CT v cíli blokuje T a znemožňuje mu vyhrát duel.
    Dále jde o psychický jev, kdy hráčí změní chování už jen z důvodu aktivního a přihlášeného admina. V jeho absenci jsou bohužel hráči rozpustilí, což vede k nadávkám a naschválům, jako je třeba ona zmiňovaná blokace, která může vyústit až k opouštění hry.
    Naposledy upraveno jkrstf; 02-09-15 v 08:56.
    S pozdravem
    jkrstf

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Johny Pampeliska
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    1,300

    Odpověď: Žádost o práva na deathrun serveru

    kamo ja tu na dr hral dlouho a nepamatuju si ze by tu nekdo nadaval...vice mene si tam pisou spis skodolibosti pisou kdyz jeden umre a druhy. toho maj prdel :-D
    "Zeus neni bůh, je to jen obyčejnej trouba. Johny Pampeliška * 1987

  8. #8
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Žádost o práva na deathrun serveru

    Nechci tě odradit, ale když už se někdo přijímá, tak to má nějaký podstatný důvod jako je například časté hlášení cheaterů nebo hráčů jinak porušujících pravidla, v tvém případě mi přijde, že bys měl práva bez nějakého věcného důvodu. Nadávky byly, jsou a budou, a to na všech serverech (přitom bych řekl, že DR je jeden ze serverů, kde jich je minimum), čistě kvůli nim se nikdy žádný admin nepřijímal. Není to zkrátka něco, co by vyloženě narušovalo chod hry, aby byl potřeba dohled admina. Deathrun server je právě tak nastavený, všechny věci jsou ošetřené tak, aby ani nemusela být extra pravidla, takže ani žádné zbytečné bany.
    Zmiňuješ ještě blokování při duelu, s tím jsem se nikdy nesetkal, možná to ani není úmyslné.

  9. #9
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Žádost o práva na deathrun serveru

    Já právě sem se s tím dost často setkala, s tím blokováním při duelu, dokonce aji mě se to stalo. Takže to se mi taky dost nelíbí, nebo když někdo shválně to pp zdržuje, že se nezabíjí. Nebo když T napíše Free a ct co čekají na duel tam pouští pasti. Ještě sem sice nic takového nebanovala, jenom na to upozorňovala, ale na druhou stranu je pravda, že toto je ojedinělé.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #10

    Odpověď: Žádost o práva na deathrun serveru

    Citovat Původně založeno hofy
    Nechci tě odradit, ale když už se někdo přijímá, tak to má nějaký podstatný důvod jako je například časté hlášení cheaterů nebo hráčů jinak porušujících pravidla
    Píšeš o častém hlášení cheaterů, nebo hráčů jinak porušujících pravidla... Musíš však brát v potaz fakt, že drtivá většina hráčů nejedou ihned na fórum a nestěžují si tady.
    Mnohdy raději server opustí a to vede ke snížení hratelnosti.

    Citovat Původně založeno hofy
    Zmiňuješ ještě blokování při duelu, s tím jsem se nikdy nesetkal, možná to ani není úmyslné.
    Já jsem se s tím naopak setkal, a ne jednou :))
    Nemyslím si, že je směrodatné upínat se na skutečnost, že jsi to zrovna ty nezažil.
    Naopak je na místě se nad danou problematikou zamyslet...
    Zda-li systém dovoluje hráčům jakkoliv znepříjemňovat hru, budou to dělat vždy.

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Já právě sem se s tím dost často setkala, s tím blokováním při duelu, dokonce aji mě se to stalo. Takže to se mi taky dost nelíbí, nebo když někdo shválně to pp zdržuje, že se nezabíjí. Nebo když T napíše Free a ct co čekají na duel tam pouští pasti. Ještě sem sice nic takového nebanovala, jenom na to upozorňovala. ale na druhou stranu je pravda, že toto je ojedinělé.
    Ano Britny, naprosto s tebou souhlasím, jen doplním, že nyní nelze za CT spouštět pasti.

    Citovat Původně založeno Britny
    ale na druhou stranu je pravda, že toto je ojedinělé.
    Sympatizuješ s hofym, chápu, ale zkus si na dr serveru něco odehrát a potom uvidíš, že to až tak ojedinělé není...
    Vždy, když projde více CTček mapou, tak se Tčku mstí blokováním.
    __________________________________________________ __________________________________________________ ____

    Zda-li vám nepřijdou výše zmíněné důvody dostatečně přesvědčivé, chápu a nadále nebudu vypisovat a otravovat. Mimochodem by mi stačilo právo třeba jen na kick pro výstrahu hříšníkům :))
    Naposledy upraveno jkrstf; 03-09-15 v 11:41.
    S pozdravem
    jkrstf

  11. #11

    Odpověď: Žádost o práva na deathrun serveru

    Zdravím ještě jednou,

    objevil jsem další nešvar - při duelech lze ze země sebrat zbraň, tudíž duel není férový a to vede k nadávkám a naschválům.

    Btw, poprosil bych o vyjádření nějakého finálního rozhodnutí, zda-li práva na dr poskytnete, nebo alespoň zajistíte účast adminů na serveru.

    Děkuji.
    S pozdravem
    jkrstf

  12. #12
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Žádost o práva na deathrun serveru

    Jak lze sebrat zbraň při duelu? Nemělo by to jít, stejně jako vyhození duelové zbraně.

  13. #13

    Odpověď: Žádost o práva na deathrun serveru

    Měl jsem deagle duel, při kterém jsem shodou náhod sebral ze země glock. V inventáři byly obě pistole.
    S pozdravem
    jkrstf

  14. #14
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Žádost o práva na deathrun serveru

    Tak to asi byla nějaká náhoda, nikdy se mi to nestalo ani jsem o ničem podobném neslysel. Každopádně takové věci se spíš řeší opravou pluginu, nikoli banováním. Ani blokování bych nijak netrestal, podle mě se tomu dá vyhnout a tak trochu to patří ke hře, ono to nikdy nebude dokonalé. Bral bych to jako featuru duelů.
    Jak jsem napsal, žádost je pěkná, ale nepodařilo se mi najít nějaký pádný důvod k udělení práv. Podle mého na ten mód zkrátka admin potřeba není, žádné bany ani tresty se tam nedávají.

  15. #15

    Odpověď: Žádost o práva na deathrun serveru

    Citovat Původně založeno hofy
    Tak to asi byla nějaká náhoda, nikdy se mi to nestalo ani jsem o ničem podobném neslysel.
    To je dost možné, taky jsem to u nikoho neviděl, přišel jsem na to já, jelikož to nejde na všech mapách :))
    Citovat Původně založeno hofy
    Každopádně takové věci se spíš řeší opravou pluginu, nikoli banováním.
    Znovu se opakuji, já nejsem žádný hr hr týpek, co hned všechny pobanuje, jde mi jen o usměrnění hry, stačí pouhá výstraha.
    Citovat Původně založeno hofy
    Ani blokování bych nijak netrestal, podle mě se tomu dá vyhnout
    Blokování se vyhnout bohužel nejde, jestliže se CT rozhodne blokovat T, tak bohužel není jak uhnout. Navíc je to nefér, jelikož se CT mezi sebou blokovat nemohou.
    Citovat Původně založeno hofy
    Jak jsem napsal, žádost je pěkná, ale nepodařilo se mi najít nějaký pádný důvod k udělení práv. Podle mého na ten mód zkrátka admin potřeba není, žádné bany ani tresty se tam nedávají.
    Dobrá, beru na vědomí, chápu, ale bohužel jsem v rozporu s tvým tvrzením o nedůležitosti admina na serveru.
    S pozdravem
    jkrstf

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •