Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 32

Téma: Nějaký CS:GO turnaj?

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Piplap Kaufland
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    183

    Nějaký CS:GO turnaj?

    Ahoj, jelikož tu byl CS:GO turnaj naposled snad v roce 2014 v létě, tak bych se chtěl zeptat jestli by nebylo možno aby se nějaký CS:GO turnaj na tomto portálu uskutečnil. Ikdyž už jsem na tenhle portál dá se říct zapoměl a polovina lidí i na mě, tak kontroluji sekci turnaje jestli nějaký takový turnaj tady se někdy neuskuteční. Těm co na mě zapoměli to jen přeju, protože ti co si na mě pamatujou tak maj z těch sraček ještě teď noční můry. No to je jedno, prostě bych se chtěl zeptat jestli by se nějaký takový turnaj nemohl uskutečnit, a aby admini nemuseli do toho nic investovat tak že by byla jedna a hlavní cena medajle kterou by jsme měli na profilu. S organizací bych adminům klidně i pomohl, ikdyž tu pravděpodobně očekávám že kdyby už nějaký turnaj byl tak by hlavní organizátoři byli admini jako je Fizzy a Metriox. Samozřejmě i kdyby jsem nějakým zpusobem adminum pomáhal, tak bych se toho turnaje učastnil :) Hlavní věc proč by jsem si přál aby se nějaký takový turnaj uskutečnil je že mám 300 friends a z těch hraje 1.6 například 6 lidí, a většina hraje go. (třičtvrtinu lidí mam ještě z 1.6)
    Piplap Kaufland
    Naposledy upraveno Piplap Kaufland; 03-11-15 v 18:46.

  2. #2

    Odpověď: Nějaký CS:GO turnaj?

    O tom, že uspořádám turnaj přemýšlím hodně dlouho. Problém je v tom, že nemám co nabídnout jako cenu. Kdybych měl, dávno bych nějaký turnaj zorganizoval :)

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele Piplap Kaufland
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    183
    Já by jsem pro tebe měl takový menší návrh, 1. Místo 5x desert eagle meteorite fn (0,41€) a medajle, druhé místo pouze medajle a třetí místo též.

    Myslim že jde hlavně o to aby se učastínici turnaje zabavili, a né aby šli po cenách. Já bych třeba toužil po nějaké medajli, kterou asi pravděpodobně nezískal a šel zpátky brečet do kouta :D Až by ten turnajík, byl jistý, tak by jsem ti dal na to 0,84 centový skin aby jsem ti trošku snížil náklady na turnaj. ( dřív jsem měl trošku víc, takže bych to asi zasponzoroval celé klidně i sám ale všechno jsem prohrál a prostě přejebal, ale teď už možnosti na sponzoring takový nemam.
    Naposledy upraveno matis; 04-11-15 v 08:00. Důvod: Pouzivaj EDIT!!!

  4. #4

    Odpověď: Nějaký CS:GO turnaj?

    Ale já do toho nemám v plánu vrážet nic, to je ten problém :D.

  5. #5
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Nějaký CS:GO turnaj?

    zkusim prohledat kapsy u jeansu a najit par drobnych na ceny a když se budu ve skole hodne hlasit, tak se nebudu muset o vanocnich prazdninach ucit a zkusim něco usporadat
    Naposledy upraveno FizzyBubble; 03-11-15 v 19:30. Důvod: chyba v psani
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  6. #6
    Pokročilý člen Avatar uživatele Piplap Kaufland
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    183
    Když to shrnu, tak polovina lidí vidí jenom jakej by z toho měli výdělek, ale snad se najdou i lidi kterým by stačila případně i nějaká z těch tří medajlí :)

    Citovat Původně založeno FizzyBubble Zobrazit příspěvky
    zkusim prohledat kapsy u jeansu a najit pak drobnych na ceny a když se budu ve skole hodne hlasit, tak se nebudu muset o vanocnich prazdninach ucit a zkusim něco usporadat
    Co jsem si prošahal kapsy u svých džínů tak jsem našel nějakých 70 korun které měly putovat na cigarety nebo na frisco, ale když přidám 30 korun tak by jsem si mohl dobít 5€ a menším zpusobem tě zasponzorovat :))
    Naposledy upraveno matis; 04-11-15 v 08:00. Důvod: Pouzivaj EDIT!!!

  7. #7
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Nějaký CS:GO turnaj?

    unihochovi cz jsem slíbil vlajko turnaj ale zkusim to nejak skloubit dohromady
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Nějaký CS:GO turnaj?

    Nedělat turnaj kvůli tomu, že nemáš ceny je blbost.

    Zahraješ si pro zábavu a jako bonus dostaneš medaili na forum.
    Určitě není nikdo, kdo by se přihlásil jen kvůli tomu, že může vyhrát pár centů. A větší výhru beru jako nereálnou.

  9. #9
    Pokročilý člen Avatar uživatele slender
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    118

    Odpověď: Re: Nějaký CS:GO turnaj?

    Citovat Původně založeno ZeMi7 Zobrazit příspěvky
    Nedělat turnaj kvůli tomu, že nemáš ceny je blbost.

    Zahraješ si pro zábavu a jako bonus dostaneš medaili na forum.
    Určitě není nikdo, kdo by se přihlásil jen kvůli tomu, že může vyhrát pár centů. A větší výhru beru jako nereálnou.
    Souhlasím.

    Jinak turnaj bych uvítal :)
    Děkuji lidem co mi píšou že mám AB WH MH aj. asi nejsem tak špatnej
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...r-WH-na-cod-mw

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Odpověď: Re: Nějaký CS:GO turnaj?

    Citovat Původně založeno ZeMi7 Zobrazit příspěvky
    Nedělat turnaj kvůli tomu, že nemáš ceny je blbost.

    Zahraješ si pro zábavu a jako bonus dostaneš medaili na forum.
    Určitě není nikdo, kdo by se přihlásil jen kvůli tomu, že může vyhrát pár centů. A větší výhru beru jako nereálnou.
    Súhlasím so Zemiakom, ja by som určite išiel hrať pre mňa za mňa aj za nulový zisk.

  11. #11

    Odpověď: Nějaký CS:GO turnaj?

    Dobře, tak já ten turnaj klidně uspořádám, zda bude nějaká cena pro vítěze nebo ne, nechám na vás. Sepsal bych průběh a fungování soutěže a dal to nějakému adminovi na posouzení. Bylo by dobré, kdyby se pořádání zúčastnili admini ve formě "náhodné kontroly dem náhodných hráču, kdyby jen tak náhodou neměli jen tak nějaký náhodný cheat". Chtělo by to však někde sehnat lidi, kteří by to šli hrát.

  12. #12
    Pokročilý člen Avatar uživatele Piplap Kaufland
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    183

    Odpověď: Nějaký CS:GO turnaj?

    Mohlo by být někde jak natáčet demo v gočku a pak ho najít ve složce? Bo nevím v jaké složce to demo pak najít, a ani moc nevím jak ho začít točit :)

  13. #13

    Odpověď: Nějaký CS:GO turnaj?

    Forma turnaje:
    Budou hrát týmy 5v5 po jednotlivých kolech. Týmy se budou vyřazovat podle bodů, které získají z výher či proher. Každý tým bude mít přiřazeno číslo (podle toho v jakém pořadí se přihlásí). Výběr týmů, které budou spolu soupeřit bude záviset na tomhle generátoru náhodných čísel, ve kterém pokaždé vygeneruji dvě čísla. Týmy, které budou mít přiřazena ta samá čísla, budou v daném kole hrát proti sobě (může se stát, že budou dva týmy soupeřit proti sobě ve více kolech za sebou). Na začátku turnaje začne každý tým s počtem bodů 0. Pokud tým vyhraje, získá bod navíc. Pokud tým prohraje, o jeden bod přijde (lze se dostat i do mínusu).

    Na začátku turnaje budou dva rozřazovací kola. Po té nastane třetí kolo, kde začne první vyřazování. Vyřadí se všechny týmy, které budou 0 nebo menší počet bodů. V následujícím kole se bude hrát s limitem zvýšeným o jedno. Takto se bude pokračovat dokud nezůstane pouze jeden tým. Tento tým následně vyhraje celý turnaj.

    Přihlašování do turnaje:
    Přihlašování týmů bude probíhat ve speciálně vytvořeném vlákně. Každá přihláška bude vypadat takto:

    Jméno týmu: <jméno týmu>
    Kapitán: <nick kapitána> <STEAMID>
    Hráč 2: <nick hráče 2> <STEAMID>
    Hráč 3: <nick hráče 3> <STEAMID>
    Hráč 4: <nick hráče 4> <STEAMID>
    Hráč 5: <nick hráče 5> <STEAMID>
    Náhradník 1: <nick náhradníka 1> <STEAMID>

    Každý tým může mít pouze jednoho náhradníka. Přihlašování bude otevřené zatím v době neznámé.


    Pravidla turnaje:
    1. Zákaz používání cheatů a skriptů (Bunnyhop, silent defus apod.).
    2. Zákaz nevhodného chování či vyjadřování mezi týmy ať už během zápasu či mimo něj.
    3. Povinnost vlastnit originální hru na platformě Steam bez VAC banu.
    4. Povinnost vlastnit komunikační software TeamSpeak (na něm bude probíhat komunikace mezi adminama, pořadateli a týmy).
    5. Každý kapitán týmu musí vlastnit účet zde na fóru.
    6. Respektovat pravidla a stanovené časy zápasů.
    7. Při každém zápase nahrávat demo.

    Kapitán zodpovídá za celý svůj tým. Tým, který nebude respektovat tato pravidla či je bude porušovat, bude vyřazen z turnaje.

    Průběh zápasu
    1. Všichni členové obou týmů (kromě náhradníků) se musí dostavit ve stanoveném čase na stanovený teamspeak server. Přihlížející admin či pořadatel hráče přerozdělí podle týmů do roomek, kde mohou týmy bezpečně komunikovat mezi sebou. Pokud se do deseti minut od stanoveného času nepřipojí některý z hráčů na teamspeak server, bude daný tým uznán jako tým, který prohrál (tzn. ztratí bod). Pokud tak nastane u obou týmů, bod ztratí oba týmy. V obou případech zápas končí.

    2. Admin či pořadatel založí rezervaci zde na kotelně. Poté dodá IP a heslo oboum týmům a každému týmu řekne, zda se má připojit k CT nebo T. Základní mapou bude Dust2 (bude se hrát kolo o stranu i mapu). Pokud se do pěti minut některý z hráčů nenapojí na server, nastane situace popsaná výše.

    3. Až budou všichni na serveru, všichni začnou natáčet dema. Až budou všichni připraveni, začne první knife kolo o mapu. Tým, který vyhraje vybírá mapu, na které se bude hrát. Konečné slovo má vždy kapitán. Po změně mapy se hráčí připojí k CT nebo T podle toho, jak byli zařazeni před tím. Následně na to začne druhé knife kolo o stranu. Tým, který vyhraje, vybírá stranu, na které začínají. Poslední slovo má opět kapitán.

    4. Až budou týmy přehozené, admin nebo pořadatel dá restartovat mapu a začne se hrát naostro. Hraje se klasicky 30 kol, kdy se po patnáctém kole střídají strany. V momentě střídání je desetiminutová pauza. Mimo tuto pauzu má každý tým nárok na pětiminutovou pauzu a to, ať už se jedná z jakéhokoliv důvodu. Pokud se během zápasu někdo odpojí, počká se, až se dohraje kolo. Začátek dalšího kola se automaticky pauzuje a odebírá se pauzový čas týmu, kterému se hráč odpojil. Pokud týmu dojde pauzový čas a hráč se stále nenapojí, týmu bude uznána prohra. Protějšímu týmu výhra.

    5. Na konci zápasu jsou všichni hráči povinni nahrát demo do příslušného vlákna do pěti minut. Pokud tak někdo neudělá, jeho tým bude uznán jako poražený.





    Tohle je vše, co bych k turnaji napsal. Pokud máte návrhy, jak ten turnaj upravit, sem s tím.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 03-11-15 v 21:21.

  14. #14
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Odpověď: Nějaký CS:GO turnaj?

    Pri tej polovici je tých 10 minút dosť, stačí max. 5 a daj, že môžu zápas zahrať aj ked budú mať iba 4 hráčov.

  15. #15
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Nějaký CS:GO turnaj?

    http://csko.cz/forum/showthread.php?...obal-Offensive kdyz jsem se s tim sral, podle me je tam vse, bylo to uzpusobeno na ligu, takze tam neco prebyva ale to je fuk
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •