Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: chatlog a forum VIP/admini na cs1.6

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646


    chatlog a forum VIP/admini na cs1.6

    jenom se chci zeptat to forum vip?...uz se zavedlo davno,ale proc se to zmenilo az tak?...Nechce se mi platit takove penize na forko VIP (ja vim je to par korun),proc to nemuze byt 60kc a bum permanentne forko VIP?...Vip ve hre ma taky jinou metodu placeni,ale proc? :D

    Chatlog by se mohl zverejnit i pro NONVIP hrace na foru.....kdyz chci nekoho nahlasit kdyz mi tam kazdou minutu nekdo pise ze moje mama je ***** to a tamto,ze sem potrat a moje babicka ma roztahlu ****....a kdyz nahlasim nick(y) pres "!" tak nikdo neprijde...

    +Neni to moje vec,ale osobne mi vadi ze na cs 1.6 je omezeny pocet adminu...KDyz se podivam do friendlistu na steamu tak vidim ze tam polovina adminu hraje jenom GO nebo nejake jine hry ( a to permanentne aspon 2 hodiny denne a vic) na 1.6 se podivaj jednou za mesic a potom zase vsude ticho....A docista nechapu proc nekteri trialove si nechavaj davat prava sem na 1.6 kdyz potom tam na tu 1.6 lezou fakt omezene....A kdyz napisu nejakemu trialovi tak odepise : Me uz 1.6 nebavi,napis nekomu jinemu....A vymluvy typu mam skolu atd tak to je k smichu...KDyz ten trila/admin je 2+ hodin na Go nebo Dota nebo co ja vim....

    Nechci se tady bourit ale to mi prijde jako blbost si nechat dat prava a potom hrat jenom GO/Dotu/LOLko a na 1.6 byt tak 5 minut a jit zase pryc

  2. #2


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: chatlog a forum VIP/admini na cs1.6

    Citovat Původně založeno The Keox Zobrazit příspěvky

    Chatlog by se mohl zverejnit i pro NONVIP hrace na foru.....kdyz chci nekoho nahlasit kdyz mi tam kazdou minutu nekdo pise ze moje mama je ***** to a tamto,ze sem potrat a moje babicka ma roztahlu ****....a kdyz nahlasim nick(y) pres "!" tak nikdo neprijde...
    k tomu nepotrebujes pristup do chatlogu. staci ho nahlasit na forku, kde zkopirujes jeho SID a IP a admin si to tam uz najde sam.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Hauss
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Východní Čechy
    Příspěvky
    731


    1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: chatlog a forum VIP/admini na cs1.6

    Ohledně toho vip.... mě to nevadí a najednu stranu chápu Kotla že to tak udělal on taky ty peníze někde potřebuje brát má taky svůj život a vedení serverů taky něco stojí.A nepřijde mi to jako něco hroznýho dát těch pár korun za vip na forko a zvlášt na hru...

  4. #4
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: chatlog a forum VIP/admini na cs1.6

    Citovat Původně založeno Hauss Zobrazit příspěvky
    Ohledně toho vip.... mě to nevadí a najednu stranu chápu Kotla že to tak udělal on taky ty peníze někde potřebuje brát má taky svůj život a vedení serverů taky něco stojí.A nepřijde mi to jako něco hroznýho dát těch pár korun za vip na forko a zvlášt na hru...
    zisk z VIP ide cisto na chod serverov...Kotel ma z toho akurat tak "radost" ziaden zisk a to si vela ludi nevie uvedomit...
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele Hauss
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Východní Čechy
    Příspěvky
    731


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: chatlog a forum VIP/admini na cs1.6

    Citovat Původně založeno matis Zobrazit příspěvky
    zisk z VIP ide cisto na chod serverov...Kotel ma z toho akurat tak "radost" ziaden zisk a to si vela ludi nevie uvedomit...
    Ano takhle jsem to myslel... že on potřebuje brát peníze na chod serverů... sorry jestli to vypadá že jsem to myslel nějak jinak

  6. #6


    Odpověď: chatlog a forum VIP/admini na cs1.6

    Ale tak podle me si dovoli jednou za rok koupit z VIP money flasku jacka xD
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646


    1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: chatlog a forum VIP/admini na cs1.6

    ohledně toho že to bere ty peníze čistě na chod serverů mi nevadí,mě vadí osobně to forko a způsobem jak se to platí....Nebudu si kupovat dokola VIP na forum abych se podíval do chatlogu 1-2x za měsíc,uvědomuju si že Kotel ty CASH potřebuje....Potom to zdražení a způsob platby...Premium SMS,Paypal atd. Jako to nemá Kotel ten starý způsob? To mě trošku zarazilo protože tam jsou poplatky ve výši 20,-Kč,já osobně sem člověk,kterej nebere kapesný,ale ty peníze si vydělává a schovává si je na horší časy (brigáda),takže tak nějak znám hodnotu peněz,tak mě to v jednu dobu zarazilo

    Ale byl bych rád i kdyby se probírali admini,v mém podání je to stížnost na určité osoby a zároveň stížnost na práci adminů na serverech.
    Podle mě by si pár adminů zasloužili Global,protože je na ně spoleh.

    Dám příklad,pokud si to dotyčný čte,tak ať to bere jako kritiku a nestydím se za to : KLIMAXER,hrál 1.6 a parkrát tam si zahrál csgo,žádal si o práva na CS 1.6 servery a když je dostal tak se po něm slehla zem.Dostal se do "TRIAL teamu" a chce i být Server admin,ale když dostane práva a potom ho denodenně vidím na CSGO,potom 3 minuty na 1.6 kde si dá 1-2 bany za týden,tak to už je moc,na co to je si brát práva a potom na to srát?...Jako osobně mě to sere a když napíšu,jestli by neskočil nachvíli na server tak odvětí,že ne,jdu hrát kompet.Myslím,že by se mohli nabrat nový trial admini kteří by o to měli zajem.Mám půlku AF ve friendlistu a jediné co vidím je "XXX" is now playing COUNTER STRIKE : GLOBAL OFFENSIVE...Promiňte,ale tohle je dost nepříjemné,když na serveru pobíhá cheater,kterým sem si 100% jasný a potom mi všichni Admini/trial řeknou že ho mám dát na fórko,tak to prakticky se můžou zrušit všechny posty adminů a triálů a prostě by se vše házelo na fórko.Jenomže ten admin je od toho aby banoval a ne napsal všem "Hoď to na fórko".

    wowz0r,Bee,Hectssss,CMBR a i nquyen by si zasloužili global nebo rozšíření - Ty jsou aspoň aktivní,sem tam zapnou GO,ale jsou dost aktivní na CS 1.6 serverech
    Klidně se přiznám,toto je HATE a KRITIKA v jednom,prostě sere mě to,ale co s tím můžu dělat,že?...+no možná i ten Unihoc by si to zasloužil
    Naposledy upraveno The Keox; 14-11-15 v 23:04.

  8. #8
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*



    Re: chatlog a forum VIP/admini na cs1.6

    VIP je teď skoro 2x levnější než přes starý systém (pokud se neplatí přes sms), tak nevim proč si stěžuješ. Dřív se dalo kupovat jen po měsíci za 30kč a teď máš za půl roku 100kč což je o 80kč míň jak dřív.
    Jak psal Zoyer, k nahlášení vulgárnosti nepotřebuješ přístup do chatlogu, stačí do stížnosti vypsat aspoň server, nick a ip/id.
    Žádný omezený počet adminů na 1.6 neni, nabor furt funguje a pokud se nepletu tak v poslední době nepadl argument v žádosti že by byl dostatek adminů. To že se seberou práva ne tak aktivním adminům situaci nijak nevylepší.

  9. #9
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646


    Odpověď: chatlog a forum VIP/admini na cs1.6

    Neříkám,že chybí počet adminů,ale na co si brát TRIAL práva když se tomu vůbec nevěnujou?
    Naposledy upraveno The Keox; 14-11-15 v 23:06.

  10. #10
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: chatlog a forum VIP/admini na cs1.6

    Platba přes sms je nejhorší možnost platby vůbec. Operátoři si nechávají až polovinu z částky. Proto jsem přidal další možnosti a tím je vip výrazně levnější. Rozdělení vip na webu a servery jsem plánoval dlouho, ale asi to vrátím, jak to bylo.

  11. #11
    Stálý člen Avatar uživatele Klimax
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    700


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: chatlog a forum VIP/admini na cs1.6

    Btw. Raz si mi pisal ze mas nejakeho cheatera, a to som uz kompetetiv hral. Mam 20 hodin za 2 tyzdne na 1.6, to nie je uplne najmenej.. minimalne hodku denne hrajem tu 1.6tku. Su trial admini ktori nezapli 1.6 3 mesiace a ich si nevsimnete a mna co mam 20h za 2 tyzdne riesis...
    Naposledy upraveno Klimax; 15-11-15 v 12:04.

  12. #12
    Expert člen Avatar uživatele Fighter
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    340


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: chatlog a forum VIP/admini na cs1.6

    Keoxi,sice coraz menej adminu chodi na hlaseni ale clovek si musi uvedomit,ze aj oni su jenom hraci ktori maju svoj zivot a delaji to dobrovolne.Ani mne sa nechce stale dookola uploadovat dema kdyz nikto nepride na hlaseni ale ked chceme mat na serveroch poriadok musime aj mi obetovat nejaky ten cas dobrovolne jak oni.Pocet adminu neni omezeni akurat nejsou vhodni kandidati,zo 100 zadosti o prava 1 hrac splna podmienky a este aj ti vacsinou kdyz nedostanu hned tak po par dnoch,tyzdnoch klesa aktivita v hre.Ja osobne som uz nachytal tisicky cheaterov tu nebo na predchodzim servru kde som hraval(bolo i zopar failov ) a vekovo som uz deda ale necitim sa na prava lebo viem,ze casovo nejsem tak flexibilni lebo chodim pracovat a jednou jsem doma a mozna i rok budu v zahranici,stale cestujem takze by som sa tomu nevedel venovat.VIP neriesim,mne to i takto vyhovuje.Povyseni trialov je jenom na vedeni,oni vidia kto co dela a aky je aktivni.Zopar adminu mi chyba ktory boli s nami denno denne na servru a ted uz nemaji prava ale my s tym nic nenadelame.Takze klidne hraj,kdyz nikto nepride na hlaseni tak obetuj i ty nejaky tvuj cas jak oni a chod to na forum.Jak som stale tvrdil,my vsichni hraci sme adminy ktory muzeme banovat akurat nemame prava

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420


    Odpověď: chatlog a forum VIP/admini na cs1.6

    hlavne si treba uvedomit ze to admini robia vo volnom case... cize vycitat im to, ze nehcodia servery lebo hraju GO, kde sa zabavia a podobne, je trochu na hlavu postavene..
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  14. #14
    Stálý člen Avatar uživatele Niko97971
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Piestany
    Příspěvky
    556

    *VIP*



    Odpověď: chatlog a forum VIP/admini na cs1.6

    Každý pri tom nesedí stále... Niektorí sú tu častejšie a niektorí sa venujú bud svojmu životu,alebo GO.. Keď sa ti to nepáči,tak sa začni snažiť a požiadaj si o práva ty ^_^

  15. #15
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: chatlog a forum VIP/admini na cs1.6

    Citovat Původně založeno Niko97971 Zobrazit příspěvky
    Keď sa ti to nepáči,tak sa začni snažiť a požiadaj si o práva ty ^_^
    Kdybych se začal snažit a ty práva si zasloužil tak bych na to neměl čas,já to aspoň přiznám

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Platba přes sms je nejhorší možnost platby vůbec. Operátoři si nechávají až polovinu z částky. Proto jsem přidal další možnosti a tím je vip výrazně levnější. Rozdělení vip na webu a servery jsem plánoval dlouho, ale asi to vrátím, jak to bylo.
    To je na tobě,jenom mi to přišlo divné,protože si pamatuju,že za VIP poplatky v hodnotě 20 kč + ponechání peníze ze strany operátora vůbec nebyly

    Citovat Původně založeno Fighter Zobrazit příspěvky
    Keoxi,sice coraz menej adminu chodi na hlaseni ale clovek si musi uvedomit,ze aj oni su jenom hraci ktori maju svoj zivot a delaji to dobrovolne.Ani mne sa nechce stale dookola uploadovat dema kdyz nikto nepride na hlaseni ale ked chceme mat na serveroch poriadok musime aj mi obetovat nejaky ten cas dobrovolne jak oni.Pocet adminu neni omezeni akurat nejsou vhodni kandidati,zo 100 zadosti o prava 1 hrac splna podmienky a este aj ti vacsinou kdyz nedostanu hned tak po par dnoch,tyzdnoch klesa aktivita v hre.Ja osobne som uz nachytal tisicky cheaterov tu nebo na predchodzim servru kde som hraval(bolo i zopar failov ) a vekovo som uz deda ale necitim sa na prava lebo viem,ze casovo nejsem tak flexibilni lebo chodim pracovat a jednou jsem doma a mozna i rok budu v zahranici,stale cestujem takze by som sa tomu nevedel venovat.VIP neriesim,mne to i takto vyhovuje.Povyseni trialov je jenom na vedeni,oni vidia kto co dela a aky je aktivni.Zopar adminu mi chyba ktory boli s nami denno denne na servru a ted uz nemaji prava ale my s tym nic nenadelame.Takze klidne hraj,kdyz nikto nepride na hlaseni tak obetuj i ty nejaky tvuj cas jak oni a chod to na forum.Jak som stale tvrdil,my vsichni hraci sme adminy ktory muzeme banovat akurat nemame prava
    Chápu to docela jasně,spíš je problém,že někteří lidi TRIAL/ADMINI prostě si nechali dát práva a poslední dobou to strááááášně zaniká...To mě osobně vadí.Chápu,že to sou jenom lidi a zaslouží si taky něco jiného - ALE...dejme příklad...Dali by ti práva,zapneš 1.6 2 za měsíc,dáš 2-3 bany a potom deš smažit třeba 4hoďky GO nebo DOTU.Tak na co to je? Tady píšete že nemají čas,ale já vidím 5-6 adminů denodenně aktivních buď na GO,Dota,nonsteam hry...
    Naposledy upraveno The Keox; 15-11-15 v 13:15.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •