Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 46

Téma: [10.1.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

  1. #31

    Odpověď: [10.1.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    W.S.H.B omg connect csko.cz:27214; password bronz pripojte sa !

    E: Nepripojili sa ani po 20 Minut, dej to kontumačne. Ja nemam čas dlhšie tam hrať.
    Naposledy upraveno Del!k98; 10-01-16 v 17:06.
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  2. #32
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    162

    Odpověď: [10.1.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Citovat Původně založeno Rony777 Zobrazit příspěvky
    Sa bojite nechcete ist skajp
    Já se spíš bojim tvý gramatyki

  3. #33
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    98

    Odpověď: [10.1.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Ironia

  4. #34
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    162

    Odpověď: [10.1.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    demo prej no :/ daron,tarius,xper

  5. #35

    Re: [10.1.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Demo nestíham dodať, kedže sa finále malo dohrať skôr a už mám iný program na zvyšok dňa. Demo bude dodané zajtra poobede.
    Naposledy upraveno Darongodx; 10-01-16 v 17:40.

  6. #36
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    98

    Odpověď: [10.1.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Hráči v tíme:
    - V tíme musí byť minimálne 5 a maximálne 7 hráčov. Každý tím má nárok na 2 zmeny v zostave, v priebehu zápasu. - OK!
    - Tím nesmie odohrať kolo s viac než 5 hráčmi. - OK
    - Ku každému zápasu bude priradený oficiálny server z csko.cz. - Ten server bugoval ako ked zametám hovná...

    Zabezpečenie záznamu hry:
    - Každý hráč sa točí z prvej osoby (demo). - OK.
    - HLTV - OK.

    Zoznam hraných máp:OK.
    - cs_paintball_bg
    - fy_buzzkill
    - fy_stoneworld
    - gg_ak_fun

    Výber mapy na zápas:
    - Jednu mapu z ponuky vyberie v každom zápase kapitán/hráč, ktorý vyhrá úvodný knife duel! - Vyhral som ho 2 krát ale aj tak som si nemohol vybrať potom sme hrali 3 krát a on vyhral a mohol si vybrať mapu.

    Formát zápasu:
    - Každý tím sa musí dostaviť v daný čas a maximálna doba čakania je 10 minút - potom nasleduje kontumácia. - Meškali 17 minút a nič.

    Počet hráčov:
    - Hrá sa formou 5 na 5 hráčov. - OK.
    - Musia sa dostaviť 5 hráči z tímu (či už náhradník, alebo hráč zo základnej zostavy), dohrať zápas môže tím so 4 hráčmi. - Nedostavili sa 5 do začiatku.

    Demo:
    - Každý hráč je povinný točiť demo hneď od začiatku zápasu a to tak, že napíše do konzole "record a názov dema", napríklad "record zapas1" (bez úvodzoviek). - OK.

    Knife duel:
    - O mape a o stranách, za ktoré budú tímy hrať, rozhodne knife round 1v1 medzi kapitánmi (prípadne inými hráčmi) z každého tímu, ostatní hráči zostanú v specte. Kapitáni / vybraný hráči sa napoja do hry. Na Paintballe sa dá sekať len ľavým tlačítkom na myši! V knife dueli je zakázané používať šprint!!! Víťaz následne oznámi dozorkonajúcemu akú stranu si vyberá a o akú mapu má záujem jeho tím hrať. Následne dozorkonajúci vybranú mapu nahodí a tímy sa napoja na správnu stranu (T/CT - určí víťaz knife duelu). - už som spomínal.

    Počet hraných kôl:
    - Hrá sa na 15 víťazných kôl. Za stavu 15:15 sa hrá ďalej a tímy musia vyhrať o 2 kolá. T.j., že napríklad za stavu 16:15 sa hrá ďalej, ale za stavu 17:15 zápas končí. Upozorňujem, že v polovičke zápasu sa strany nemenia!!! Celý zápas hrá každý tím za určenú stranu T/CT!!! - Hralo sa do 17 aj ked sme prehrávali 15:1 hrali sme dalej.

    Prestávka:
    Každý tím má nárok na 5 minútovú prestávku, po uplynutí 5 minút sa opäť hrá. - žiadal som o nu no neuspešne

    Zákazy:
    - Hráči s aktívnym banom za cheaty majú zákaz zúčastniť sa turnaja. - OK.
    - Využívanie bugov máp a lezenie na textúry. - Vkuse ich využívali.
    - Neustály kemp. - OK.
    - Nadávanie a ponižovanie súperov počas zápasu. - Kyberšikanovali nás.
    - Používanie vulgárnych, rasistických a iných urážlivých mien. - OK.

    Cheating a scripty:
    - Za cheating sú považované "ľahké" aj "ťažké" cheaty. Do týchto skupín patrí: Wallhack, Aimbot, Speedhack, Multihack, Bunnyhop script, Begrip script, a i.. - Mali všetky cheaty.

    Tresty:
    - Cheating = kontumácia všetkých zápasov a pre daného hráča udelenie permanentného banu na Kotelni. - Nekontumovali.
    - Nedostavenie sa na zápas = kontumácia zápasu pre daný tím. - Nekontumovali.
    - Využívanie bugov a textúr máp = odobranie troch kôl z konečného výsledku. - Neodobrali.
    - Neustály kemp = napomenutie, prípadne vylúčenie z turnaja. OK.

    Takže tak.

  7. #37
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    162

    Odpověď: [10.1.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Ďakujeme za podnet pán Honza Rychtecký, predpokladám, že ste tam boli imaginárne a určite si to zoberieme k srdcu! Pokiaľ viem skončili sme 17:22, teda hneď ako sme dohrali a hneď som leftol. Čakám na demá až do zajtra, pritom mohol som to uzavrieť do 10 minút, ako uvádzam. Minule vám vadilo, že som tiež čakal na demá dlhšie, verím že aj teraz ste nespokojný.
    Co má kdo kecat do turnaje, který jak nepořádá, tak v něm nehrál a ještě se specializuje na jinou sekci?

  8. #38
    Ex-admin Avatar uživatele CMBR
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Grakonův Pravidloland
    Příspěvky
    623

    Odpověď: [10.1.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Ďakujeme za podnet pán Honza Rychtecký, predpokladám, že ste tam boli imaginárne a určite si to zoberieme k srdcu! Pokiaľ viem skončili sme 17:22, teda hneď ako sme dohrali a hneď som leftol. Čakám na demá až do zajtra, pritom mohol som to uzavrieť do 10 minút, ako uvádzam. Minule vám vadilo, že som tiež čakal na demá dlhšie, verím že aj teraz ste nespokojný.
    V 17:22, když mi v 17:20 Daron psal, že vyhráli? Ok:D Na Slovensku máte posun o 2 minuty náhodou?
    „Maybe you wanna quit, when things fail, but you can't just fail, when things quit.
    - Pewdiepie

    https://imgur.com/WIpZGTa - URGENTNÍ!!

  9. #39

    Re: [10.1.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Zápas sa ukončil 17:20/21, ptm ste už len písali nejaké sračky, ale dema tu budete mať zajtra poobede.

  10. #40
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    162

    Odpověď: [10.1.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Citovat Původně založeno CMBR Zobrazit příspěvky
    V 17:22, když mi v 17:20 Daron psal, že vyhráli? Ok:D Na Slovensku máte posun o 2 minuty náhodou?
    Mohl bys to nechat radši na POŘADATELI a nepsat sem sračky, když tvůj názor má nulovo hodnotu? Díky!

  11. #41
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    162

    Odpověď: [10.1.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Citovat Původně založeno Rony777 Zobrazit příspěvky
    Hráči v tíme:
    - V tíme musí byť minimálne 5 a maximálne 7 hráčov. Každý tím má nárok na 2 zmeny v zostave, v priebehu zápasu. - OK!
    - Tím nesmie odohrať kolo s viac než 5 hráčmi. - OK
    - Ku každému zápasu bude priradený oficiálny server z csko.cz. - Ten server bugoval ako ked zametám hovná...

    Zabezpečenie záznamu hry:
    - Každý hráč sa točí z prvej osoby (demo). - OK.
    - HLTV - OK.

    Zoznam hraných máp:OK.
    - cs_paintball_bg
    - fy_buzzkill
    - fy_stoneworld
    - gg_ak_fun

    Výber mapy na zápas:
    - Jednu mapu z ponuky vyberie v každom zápase kapitán/hráč, ktorý vyhrá úvodný knife duel! - Vyhral som ho 2 krát ale aj tak som si nemohol vybrať potom sme hrali 3 krát a on vyhral a mohol si vybrať mapu.

    Formát zápasu:
    - Každý tím sa musí dostaviť v daný čas a maximálna doba čakania je 10 minút - potom nasleduje kontumácia. - Meškali 17 minút a nič.

    Počet hráčov:
    - Hrá sa formou 5 na 5 hráčov. - OK.
    - Musia sa dostaviť 5 hráči z tímu (či už náhradník, alebo hráč zo základnej zostavy), dohrať zápas môže tím so 4 hráčmi. - Nedostavili sa 5 do začiatku.

    Demo:
    - Každý hráč je povinný točiť demo hneď od začiatku zápasu a to tak, že napíše do konzole "record a názov dema", napríklad "record zapas1" (bez úvodzoviek). - OK.

    Knife duel:
    - O mape a o stranách, za ktoré budú tímy hrať, rozhodne knife round 1v1 medzi kapitánmi (prípadne inými hráčmi) z každého tímu, ostatní hráči zostanú v specte. Kapitáni / vybraný hráči sa napoja do hry. Na Paintballe sa dá sekať len ľavým tlačítkom na myši! V knife dueli je zakázané používať šprint!!! Víťaz následne oznámi dozorkonajúcemu akú stranu si vyberá a o akú mapu má záujem jeho tím hrať. Následne dozorkonajúci vybranú mapu nahodí a tímy sa napoja na správnu stranu (T/CT - určí víťaz knife duelu). - už som spomínal.

    Počet hraných kôl:
    - Hrá sa na 15 víťazných kôl. Za stavu 15:15 sa hrá ďalej a tímy musia vyhrať o 2 kolá. T.j., že napríklad za stavu 16:15 sa hrá ďalej, ale za stavu 17:15 zápas končí. Upozorňujem, že v polovičke zápasu sa strany nemenia!!! Celý zápas hrá každý tím za určenú stranu T/CT!!! - Hralo sa do 17 aj ked sme prehrávali 15:1 hrali sme dalej.

    Prestávka:
    Každý tím má nárok na 5 minútovú prestávku, po uplynutí 5 minút sa opäť hrá. - žiadal som o nu no neuspešne

    Zákazy:
    - Hráči s aktívnym banom za cheaty majú zákaz zúčastniť sa turnaja. - OK.
    - Využívanie bugov máp a lezenie na textúry. - Vkuse ich využívali.
    - Neustály kemp. - OK.
    - Nadávanie a ponižovanie súperov počas zápasu. - Kyberšikanovali nás.
    - Používanie vulgárnych, rasistických a iných urážlivých mien. - OK.

    Cheating a scripty:
    - Za cheating sú považované "ľahké" aj "ťažké" cheaty. Do týchto skupín patrí: Wallhack, Aimbot, Speedhack, Multihack, Bunnyhop script, Begrip script, a i.. - Mali všetky cheaty.

    Tresty:
    - Cheating = kontumácia všetkých zápasov a pre daného hráča udelenie permanentného banu na Kotelni. - Nekontumovali.
    - Nedostavenie sa na zápas = kontumácia zápasu pre daný tím. - Nekontumovali.
    - Využívanie bugov a textúr máp = odobranie troch kôl z konečného výsledku. - Neodobrali.
    - Neustály kemp = napomenutie, prípadne vylúčenie z turnaja. OK.

    Takže tak.

    Davaj časy.

  12. #42
    Ex-admin Avatar uživatele CMBR
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Grakonův Pravidloland
    Příspěvky
    623

    Odpověď: [10.1.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Citovat Původně založeno le0he Zobrazit příspěvky
    Mohl bys to nechat radši na POŘADATELI a nepsat sem sračky, když tvůj názor má nulovo hodnotu? Díky!
    Můj názor má nulovou hodnotu, když dodržuje pravidla stejně jako v turnajích předtim? Nepiš mi prosimtě nic, když to není k tématu a nedokážeš mi argumentovat. Vim moc dobře, kdy mi psal a znám pravidla, který se maj dodržovat. Opravdu by bylo už moc, kdyby je nedodržel ani potřetí za sebou, pac a pusu
    „Maybe you wanna quit, when things fail, but you can't just fail, when things quit.
    - Pewdiepie

    https://imgur.com/WIpZGTa - URGENTNÍ!!

  13. #43
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: [10.1.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Citovat Původně založeno CMBR Zobrazit příspěvky
    V 17:22, když mi v 17:20 Daron psal, že vyhráli? Ok:D Na Slovensku máte posun o 2 minuty náhodou?
    Tak budem ti URČITE veriť. Maximálne sme mohli skončiť o 17:21, my zas môžme tvrdiť, že príspevok od leoeho bol poslaný v čase 17:26:58, ale príspevok prišiel až o 17:27. + Jeden od nich sa nemohol dobrých 15 minút pripojiť, mohli sme sa vysrať a dať si free win.

    Citovat Původně založeno Permabanned Zobrazit příspěvky
    Abych se tu vyjádřil.. Zastáváte se "POŘADATELE", který organizaci turnaje totálně nezvládl. Byly samé zmatky a nic snad nebylo ve správnou dobu..? Časy vůbec neseděly a díky tomu jsem nestihl finále. A pak si tu náš POŘADATEL bude vyplakávat první místo, na který neměl..? A dělat proto vše? To jen dokazuje úroveň adminů a celkovou úroveň portálu. A spolupořadatel je někdo, kdo dříve běžně hrával s WH? Lmao.
    Minule to bolo načasované dobre, až som tie časy musel skrátiť. Bohužiaľ teraz sa našli ľudia, ktorím nejedenkrát connecty z neznámych príčin nefungovali, ďalej sme tu mali pády serverov a zopár tupcov z nemenovaného tímu, ktorí liezli na druhé zápasy a banovali tam hráčov. Zdržanie bolo aj vďaka tebe, kvôli tvojej neschopnosti pripojenia na rezerv.
    Naposledy upraveno Samco; 07-02-16 v 11:16.

  14. #44
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    162

    Odpověď: [10.1.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Citovat Původně založeno CMBR Zobrazit příspěvky
    Můj názor má nulovou hodnotu, když dodržuje pravidla stejně jako v turnajích předtim? Nepiš mi prosimtě nic, když to není k tématu a nedokážeš mi argumentovat. Vim moc dobře, kdy mi psal a znám pravidla, který se maj dodržovat. Opravdu by bylo už moc, kdyby je nedodržel ani potřetí za sebou, pac a pusu
    Až budeš hrát, tak tu můžeš kecat, locknout to mohl už po 10 minutách po dodání a můžeš tu psát cokolvek jen chceš Zápas byl ukončenej v 17:22 a ví už se fakt nebudu vyjadřovat, páč ty si moc.

    E: Radši si běž udělat Furien turnaj

  15. #45
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: [10.1.2016] Paintball turnaj 5v5 - Diskusia

    Citovat Původně založeno CMBR Zobrazit příspěvky
    Můj názor má nulovou hodnotu, když dodržuje pravidla stejně jako v turnajích předtim? Nepiš mi prosimtě nic, když to není k tématu a nedokážeš mi argumentovat. Vim moc dobře, kdy mi psal a znám pravidla, který se maj dodržovat. Opravdu by bylo už moc, kdyby je nedodržel ani potřetí za sebou, pac a pusu
    Dúfam, že mi aspoň pravidlá, ktoré som v minulosti nedodržal pošleš. O ďalších okolnostiach s tebou diskutovať nebudem a nemám prečo, nakoľko si na turnaji nebol. Obzvlášť po tom minulotýždňovom, by som si byť tebou tieto vyjadrenia nechal pre seba.

    LOCK

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •