Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 70

Téma: Žádost o práva - AIM - PRIJATY

  1. #1

    Žádost o práva - AIM - PRIJATY

    Zdravím, nevím, jestli to má vůbec smysl zkoušet znova, ale tak proč ne.

    Stará žádost: http://csko.cz/forum/showthread.php?...-CHH-na-DM-Aim
    SID: STEAM_0:0:54262946

    Takže většina lidí mě už tady zná, ať už z té lepší či horší stránky. Jsem poměrně aktivní, a to je jeden z důvodů proč chci znova požádat o práva.
    Kdysi jsem hlásil přímo na fórko, ale teď spíš funguju přes steam, či !, ale to fakt jen zřídka. Momentálně píšu Ideovi, pokud někoho najdu. Kdysi to byl Eust, Chemistry, Honey Cocaine...

    Než tady bude milion stránek o tom, že jsem byl zapatý a že to nemá smysl, tak to chci prostě zkusit, přecejen to bylo dost dávno + je fakt málo aktivních adminů a myslím, že pomoc není k zahození.

    Hraju převážně na serverech: Aim, D2only a poslední dobou i AWP.

    To je snad vše, budu se snažit odpovídat.
    Naposledy upraveno Mr.N0b0dy; 24-11-15 v 15:04. Důvod: Smazáno

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Tutinko
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    672

    Odpověď: Žádost o Triála

    Ja ta poznam, aj si mi cosi nahlasil. Do tejto chvile som nevedel, ze si bol zapaty a to bude asi ten problem. Tuna je nulova tolerancia, co sa tyka cheatov a nie som si isty, ci sa tu ktosi stal admin, ked predtym cheatoval.
    Proti tebe nemam nic a nikdy sme nemali nejake konflikty. Zatial nepisem ani pre ani proti, neviem ci sa tu cosi zmenilo ohladom tej tolerancie.

  3. #3

    Odpověď: Žádost o Triála

    Ano, stal, ale nerozpitvával bych to tady, zase by to skončilo pár stránkama o ničem. Jinak diky za potvrzení nějakých nahlášení, nevzpomněl jsem si na tebe

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Žádost o Triála

    Mam na to podobny nazor, zadne jinaci minuska u tebe nevidim, ale jak psal pan Tuta, nebylo by to fer vuci ostatnim, co se vyskytly v takove situaci. Jinak, nulova tolerance plati stale, takze nevim co tu z toho vznikne.

    DiE

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele HSMartinka
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    Partizánske
    Příspěvky
    453

    Odpověď: Žádost o Triála

    hmm priklaňám sa k názorom ostatných, navyše ešte k tomu keď to bolo na kotelni , o to je to smutnejšie, na AIM servery som rozhodne PROTI.
    Chcem podať sťažnosť na admina, ktorý mi dal ban za komunikáciu s hráčmi ktorých zaujímali recepty na rôzne jedlá. Očividne ich to zaujímalo a neustále sa pýtali na veci, ktoré ich zaujímali, no aj napriek tomu som dostal BAN. Ten skurviak takisto zabanoval hráčov, ktorí mali v nicku moje meno (moje meno tam mali na vyjadrenie podpory veci, ktorú som robil).
    Okamžite daného admina suspendujte a mne dajte unban!
    Moje meno: kokotskurveny
    Server: Dust 2 only 3

  6. #6
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: Žádost o Triála

    +hlášení
    +aktivita
    +aktivita na forku
    +vše banned

    -cheating

    Jelikož Nobodyho vždy zdůrazňuji společně s Chaosem skoro v všech žádostech, kde zapatcovi dáváte své PRO. ( hh NixOnova žádost). Škoda, že si zapl. Jak říkal Kotel, teď jsou zde nejtvrdší podmínky pro přijetí. proti


    Citovat Původně založeno Silent Cry Zobrazit příspěvky
    Hlasenie mozem potvrdit, zasluzil by si pouvazovat o vynimke v tomto pripade.

    Proč se neuvažovalo o výjimce v případě chaosa?
    Naposledy upraveno UNHCZ; 23-11-15 v 19:21.

    čau grakone


  7. #7

    Odpověď: Žádost o Triála

    Tak svět se nezboří, když je nedostanu, já s tím i počítal, že s tím budou problémy, to je jenom moje reakce na to, že odešlo "pár" lidí a snažím se jenom "pomoct".
    Každopádně díky za vcelku rychlé reakce.

  8. #8
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Žádost o Triála

    Ja som PROTI z podstatného dôvodu, ktorý je už niekoľkokrát spomenutý vyššie. Je ťa škoda, ale som PROTI tomu aby sa urobila výnimka. Jedna už tu bola.
    Naposledy upraveno Samco; 08-12-15 v 08:56.

  9. #9
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Žádost o Triála

    Je to škoda té nulové tolerance, u některých hráčů by se práva určitě vyplatily, jako u tebe. Škoda toho cheatingu.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #10

    Odpověď: Žádost o Triála

    Osobni zkusenosti jsou nejlepsi, ja jsem pro.
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: Žádost o Triála

    Hlasenie mozem potvrdit, zasluzil by si pouvazovat o vynimke v tomto pripade.


    E: For Unihoc: U chaosa islo o to ze ten cheating nepriznal a snazil sa ho zatlkat, nobody to prizna to je u neho +
    Nihilia: lenze tu ide o to ze nobody si uvazovat o vyninke zasluzi najviac zo vsetkych podla mojho nazoru pretoze spravanie ma ok, hlasi bez failu, hraje tu uz dlhu dobu a cheating si ferovo priznal... Ale hold je to na inych ci sa rozhodnu ze ci je vynimka mozna a ak ano ci on je ten pravy
    Naposledy upraveno Idea; 24-11-15 v 09:52.
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Žádost o Triála

    U Nobodyho je to škoda, protože to je schopný hráč.

    Musím být ale proti a je to i pro tvé dobro Nobody, protože bys to měl na talíři dalších xxx měsíců.

    Silente: vyjímka není možná, protože uděláš vyjímku u jednoho a další ji budou chtít taky a pak se budou pořád řešit věci typu: proč on má a já ne, to je nespravedlivé, atd.atd...

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Žádost o Triála

    na vašom mieste by som fakt popremýšlal.. no tak zapol a? neni jediný z AT.. hlási? ano.. je aktívny? uřcite aspon o polovicu viac ako vśetci, co sa sem vyjadrili.. a vela adminov zacalo hrat GO a na 1.6 uz moc nechodi.. cize by sa podla mna tie vase naroky mali znizit.. ale to je len moj skromny nazor
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  14. #14

    Odpověď: Žádost o Triála

    Díky moc ^^.

    Nihilio: Díky, že na to myslíš i z takového hlediska, ale to, že bych to měl na talíři mi by nějak ke všemu okolo moc nevadilo, každopádně díky moc ^^

    A k tomu, co říkal Keyo: Aktivita upadla, to asi každý ví, ale zas je to ve volném čase, což nikomu nemůže mít nikdo za zlé. Jinak díky ^^

    E: Díky Vikernesi a Kopre ^^
    Naposledy upraveno Mr.N0b0dy; 24-11-15 v 15:59.

  15. #15
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    960

    Odpověď: Žádost o Triála

    Určitě pro je to dobry hráč a určitě by byl i dobrý admin.Jeho dávný Cheating bych neřešil takových je tu a bylo více.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •