Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 70

Téma: Žádost o práva - AIM - PRIJATY

  1. #16

    Odpověď: Žádost o Triála

    kktiny že nulová tolerancia a podobne sú smiešne..jak keby bol jediný čo sa mu udelí výnimka..niektorí zapli aj viac krát a stále tu majú väčšia práva ako ostatní že :D..napriek tomu že mi x-krát nadával na serveroch som PRO pretože je 100 rokov aktívny a stále hlási

  2. #17
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Žádost o Triála

    čistý trestní rejstřík (hodinové bany se až tak nepočítají, problém jsou hlavně cheaty nebo urážky hráčů)

    Proti :(

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: Žádost o Triála

    Teraz to stoji na otazke na akej urovni este tento portal je. Zobrat aj byvaleho haxora alebo nie? Potrebujeme to? Ja som uz neni pekne dlho aktivny takze ti nemam pravo dat ani pro ci proti ale drzim palce

  4. #19
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Žádost o Triála

    mas VAC?
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  5. #20

    Odpověď: Žádost o Triála

    Citovat Původně založeno hfQ.V Zobrazit příspěvky
    kktiny že nulová tolerancia a podobne sú smiešne..jak keby bol jediný čo sa mu udelí výnimka..niektorí zapli aj viac krát a stále tu majú väčšia práva ako ostatní že :D..napriek tomu že mi x-krát nadával na serveroch som PRO pretože je 100 rokov aktívny a stále hlási
    Ty máš ale paměť :C, díky ^^

    Citovat Původně založeno matis Zobrazit příspěvky
    mas VAC?
    Jako zatím ne, ale všechno se může rychle změnit, pokud někoho takového potřebujete

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele Hapalicek
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    514

    Odpověď: Žádost o Triála

    Zdar,

    Sice to není moje parketa, ale furt je tu dáno : "čistý trestní rejstřík (hodinové bany se až tak nepočítají, problém jsou hlavně cheaty nebo urážky hráčů)"

    Bylo tu už dost podobnejch případů, a jak to dopadlo....

    Proti
    Naposledy upraveno Hapalicek; 25-11-15 v 00:39.
    „Je štěstím pro stát, když lidi nepřemýšlejí.“

  7. #22
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Odpověď: Žádost o Triála

    Citovat Původně založeno hfQ.V Zobrazit příspěvky
    kktiny že nulová tolerancia a podobne sú smiešne..jak keby bol jediný čo sa mu udelí výnimka..niektorí zapli aj viac krát a stále tu majú väčšia práva ako ostatní že :D..napriek tomu že mi x-krát nadával na serveroch som PRO pretože je 100 rokov aktívny a stále hlási
    Nestalo sa mi, že som nekedy súhlasil s hfQ.V, ale v tomto prípade súhlasím. PRO

  8. #23
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397

    Odpověď: Žádost o Triála

    Citovat Původně založeno hfQ.V Zobrazit příspěvky
    kktiny že nulová tolerancia a podobne sú smiešne..jak keby bol jediný čo sa mu udelí výnimka..niektorí zapli aj viac krát a stále tu majú väčšia práva ako ostatní že :D..napriek tomu že mi x-krát nadával na serveroch som PRO pretože je 100 rokov aktívny a stále hlási
    Čekal jsem, kdy s tímhle někdo přijde. :)) Co říct než že trefa do černého :D

  9. #24

    Odpověď: Žádost o Triála

    Díky Džízs, Hapa. Zároveň Bump

  10. #25
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: Žádost o Triála

    Tohle je velmi těžké rozhodování. Nahlášeno má a aktivitu zde také, za to by to určitě zasloužil. Taky tady nehraje týden, ale pár let pravidelně. Cheatoval před ?čtyřmi? léty. To ti bylo kolik? 13? 12? Věřím tomu, že se poučil, ale to pravidlo čistého rejstříku tady je. Pravdu má hfQ, nebyl bys první, ale taky má pravdu Eso, jsem na tom tak, abychom museli nutně brát ex cheatery? Tuhle otázku si musí položit především náboráři a Kotel. Osobně si v tomto případě netroufnu udělat názor, jestli mám dát PRO a nebo PROTI, ale miska vah se příklání k PROTI.

  11. #26

    Odpověď: Žádost o Triála

    Ano, 4 roky tomu,v tu dobu ještě 12. Díky za upřímný názor.

    http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=84561 Jsem si jistý, že toto bylo na NS, tak nevím, proč to píše SteamID. V tu dobu jsem orig. neměl.

  12. #27
    Server admin Avatar uživatele mirous
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Roztoky u Jilemnice nebo Říčany
    Příspěvky
    1,816

    Re: Žádost o Triála

    No ale je to na STEAM. Každopádně ban byl odstraněn v době, kdy se staré bany mazaly. To beru jako prezidentovu amnestii. Při té se myslím mažou i záznamy v rejstříku a na člověka je pohlíženo jako na nikdy netrestaného. Je to celkem srovnatelné s Tvým případem. Což mi vlastně zase tu misku vah posunuje doprostřed. Každopádně na mně to (naštěstí) není.

  13. #28
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: Žádost o Triála

    Ak mám pravdu povediac, ak sa to tebe dá, tak to pravidlo ohľadom 0 tolerancie by sa malo zrušiť. 1 sa ešte predychalo, druhý sa už nebude dať. Inak povedané, že buď sa odmietne hráč čo si to zaslúži a serveri o veľa prídu alebo sa mu to dá a budú tu potom 10tky žiadostí: On cheatoval a je admin, tak aj ja chcem byť. Tuto iná cesta proste nevedie. + ešte ďalšie 10tky sa budú cítiť ukrátené.

    Citovat Původně založeno Byznis Zobrazit příspěvky
    ked mas pravdu povedat tak kolko si napr ty mal rokov ked si ziadal , ked je tu je od 15+ ty kuprezak (vysvetlenie - kuprezak - kurva prezlecena za kamarata) - sa necuduj ze tvoj nazor je kazdemu ukradnuty ked sa otocis kazdemu
    inak k ziadosti som PRE , minulost ked mal 12 rokov to by som neriesil
    Ako nechápem čo ty tu so mnou riešiš? Je tu niekde v tomto mojom príspevku spomenuté slovo: Byznis. ? Nie. Tak nechápem prečo si ma ty bereš do huby. Si uvedom, že nikoho netrápi to čo sa medzi nami stalo alebo čo si to o mne myslíš a určite to je vec, ktorá nepatrí do žiadosti iného. Mohol by si prestať dávať svoje sračky do vecí kde to absolútne nepatrí. Tak ako si spamoval bagrovu žiadosť si sa rozhodol aj túto. Písal som niekde, že je môj názor ukradnutý? Však nech je, teba to absolútne nemusí trápiť či je môj názor dôležitý alebo nie. Ja som napísal, že ak buď sa odmietne človek čo si to zaslúži alebo sa prijme a ostatný budú ukratený a budú sa odvolávať na ďaľší prípad. Nič viac, nič menej. Zbohom.
    Naposledy upraveno because; 02-12-15 v 22:26.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Žádost o Triála

    Citovat Původně založeno because Zobrazit příspěvky
    Ak mám pravdu povediac, ak sa to tebe dá, tak to pravidlo ohľadom 0 tolerancie by sa malo zrušiť. 1 sa ešte predychalo, druhý sa už nebude dať. Inak povedané, že buď sa odmietne hráč čo si to zaslúži a serveri o veľa prídu alebo sa mu to dá a budú tu potom 10tky žiadostí: On cheatoval a je admin, tak aj ja chcem byť. Tuto iná cesta proste nevedie. + ešte ďalšie 10tky sa budú cítiť ukrátené.
    ale to neznamena, ze ked niekto cheatoval tak bude hned na 100% admin.. ked bude niekto takych kvalit, jak je nobody.. aktivny, hlasi, cheaty pozna.. a cheatoval pred 4 rokmi.. tak by sa o tom premyslat mohlo.. vsetci to berete tak ze vam sem hned dojdu vsetci cheateri ziadat o prava..
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  15. #30
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Odpověď: Žádost o Triála

    Ne ja Vám to vysvetlím.

    Stalo sa to v praveku jedného krásneho dňa sa rozhodol mladý NBDY čítovať, bohužiaľ bol potrestaný starým zaneprázdneným adminom. Mladý NBDY cheatoval "kto v tej dobe nie, ved to bolo v mode --- ( 1939 ) " Ale ne ... neviem pochopiť staro nových adminov ktorý nadávaju na túto dobu aká ja. Takže pred 4 - 5 rokmi sa tu práva rozdávali za strany "Hitlera" bol tu iný režim aký tu bol, bola tu úplne iná diktatúra a úplne iný priemer veku adminov, ale to sa už dávno zmenilo - adminov tu je plná hromada aktívnych aj neaktívnych ako som napr. ja a dalšia polovička. Do nášho ako sa nazývame "Admin Spolok" sme už dávno zobrali hráčov ktorý mali cheaty a ja ich berem s úctou lebo riešia svoju povinnosť a venujú sa "mrtvej CS 1.6", tento chalan cheatoval a stále má tu silu a vydržal mať tu snahu sa pýtať o admina ... tento chalan má podla mňa možnosť dostať aspoň TRIAL ADMINA, určite ho tu ludia majú radšej ako Unihoca (nič proti), takže treba porozmýšlať koho brať alebo nebrať. Toto je kandidát ktorý by mal mať najakú funkciu lebo je vážne aktívny, zaručujem sa za neho aj ked ma on o to neprosil a chcem aby mal tú možnosť nám pomáhať na týchto serveroch.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •