Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: CSGODouble

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele Amazing-Zajic
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    963


    CSGODouble

    Ahoj,
    v první řadě chci říct, že tu nebudu postovat žádný ref link, ze kterého něco dostanu, víc níže..
    Rád bych ještě dodal, že na stránce se furt pracuje, takže se může stát, že bude mimo provoz, nebo něco nepůjde, stačí mít pouze trpělivost.
    Většina z vás co hraje cs:go tak asi o této stránce slyšela. Pokud ne, tak si o tom něco můžete přečíst zde, nebo jestli umíte anglicky tak přímo na stránce: http://www.csgodouble.com/faq.php

    Co je to CSGODouble?
    Jedná se o stránku, kde systém náhodně vygeneruje barvu a to buď červenou (1-7), černou (8-14) nebo zelenou (0). Vy akorát tipujete barvu, která podle vás padne. Za výhru na červené a černé dostanete dvojnásobek vsazené částky, přičemž na zelené je to 14-ti násobek.

    Co jsou to coiny?
    Coiny lze brát jako měnu. Každý csgo item má svojí cenu, která se zde počítá na coiny, přičemž platí že 1 coin = 0.01€. Ceny se neurčují podle steam makretu, ale podle služby Steam Analyst a samozřejmě si stránka účtuje nějakou provizi, tudíž když budete mít 1000 coinů, můžete dostat skin za 90 centů nebo i za víc. Ceny se průběžně aktualizují.

    Jak hrát
    Začneme tím, že se přihlásíme přes steam v pravém horním rohu. Po přihlášení vás to přesměruje zpět na stránku a vy kliknete na "Free Coins". Zde zadáte promo kód, kterých existuje celá řada. Tento kód lze uplatnit jen jednou na účet a dostanete za něj 500 coinů. Pokud byste chtěli podpořit mě, můžete zadat ZAJDA500, jinak stačí trochu projet google, kde jich naleznete několik.
    Pak už je jenom na vás jak s nimi naložíte, zda-li zkusíte své štěstí, nebo si to vyberete v podobě itemu.
    Minimální sázka je 1 coin, maximální 500 000 coinů. Sázet můžete až 5x v jednom kole. Například pokud jste vsadili 100 na červenou a chtěli jste dát víc, můžete přidat dalších 100 nebo i víc, to samé platí pro jinou barvu, můžete vsadit na červenou, černou i zelenou najednou.

    Jak si dobít coiny
    Coiny si můžete dobít tak, že tam vložíte některý svůj item (skiny, klíče, capsule..) s hodnotou na 1€. Kliknete na "Deposite", kde uvidíte svůj inventář a nad tím kolik coinů za jaký item dostanete. Zvolíte který chcete a dáte "Deposite Items". Bude to po vás požadovat trade url (zistíte ho následovně: Váš profil > inventář > obchodní nabídky > kdo mi může poslat obchodní nabídku). Vyplníte a dáte "Confirm". Během několika sekund by vám měla přijít nabídka na steam od jednoho z botů.
    Nabídku příjmete a po přijetí kliknete na "Get Coins". Systém zkontroluje zda jste nabídku opravdu přijali a vy dostanete coiny.



    Pozor, pokud vložíte svůj item a následně si ho budete chtít vzít, může se stát že tam vůbec nebude, nebo budu od někoho jiného. Tudíž přijdete o nálepky, nebo nametag.


    Jak si vybrat itemy
    Kliknete na "Withdraw" kde uvidíte seznam dostupných itemů, který se neustále mění na základě toho co si ostatní lidé nechali přeměnit na coiny. Zase zvolíte jeden či více itemů a dáte "Withdraw Items". Postup je pak stejný jako u dobíjení coinů.



    Může se stát, že v průběhu si item vyzvedl někdo jiný a vy nebudete moci nabídku přijmout, nebo vám dokonce vůbec nepřijde. Stačí dát "Confirm" a coiny se vám vrátí. To samé platí i v případě, že si to rozmyslíte a už daný item nebudete chtít.

    Toto by mělo jako základ postačit. Pokud byste měli jakýkoliv dotaz, doporučuji přečíst již zmiňované FAQ na začátku, nebo se můžete zeptat zde.
    Díky za pozornost a hodně štěstí v hazardu.
    Naposledy upraveno Amazing-Zajic; 23-11-15 v 20:48.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: CSGODouble

    Priviedol si ma na hazard, neznasam ta.
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  3. #3


    Odpověď: CSGODouble

    Ez vhral som tam awp hyper beast za nic... ale ten hazard sa mi nepaci no ale tak mam skiny :D...

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Amazing-Zajic
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    963


    Re: Odpověď: CSGODouble

    Citovat Původně založeno bager258 Zobrazit příspěvky
    Ez vhral som tam awp hyper beast za nic... ale ten hazard sa mi nepaci no ale tak mam skiny :D...
    Já taky taky vyhrál, ale už jsem to radši ukončil, nechci riskovat :D

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    Odpověď: CSGODouble

    když jsem projebal těch 500bodů ze ZAJDA500 můžu si tam dát znovu body bez toho abych tam šoupnul skiny ? :D


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele Amazing-Zajic
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    963


    Re: Odpověď: CSGODouble

    Citovat Původně založeno Volume Zobrazit příspěvky
    když jsem projebal těch 500bodů ze ZAJDA500 můžu si tam dát znovu body bez toho abych tam šoupnul skiny ? :D
    nene, promo code jde použít jen jednou na účet, ať je to jakýkoliv, takže leda že si tam dáš skiny, nebo máš další účet s goučkem :D Jinak díky že si použil muj promo (y)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •