Strana 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 73

Téma: Zasadne zmeny jailbreaku?

  1. #1
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Zasadne zmeny jailbreaku?

    1. Vstup na jailbreak
    Pri vstupe na jail (respektive po kazdej zmene mapy) vypisuje na boku akesi prikazy. Bohuzial nie su kompletne, takze k veci:
    Prikazy:
    - zobrazenie pravidiel /menu
    - zobrazenie informacii /info
    Obsah informacii (/info) - tyka sa toho zaroven jedna zmena - kazdy, kto chce hrat za dozorcu musi zahrat urcity cas za vezna, viac nizsie
    "Za dozorcov ma pravo hrat len ten, kto ma (funkcny) mikrofon a nahratych na jailbreaku viac, ako 72 hod (3dni). Je zakazane akokolvek porusovat zakladne pravidla Kotelne, ako aj pravidla v /menu. Pametajte, ze ulohou dozorcov nie je zbavit sa co najrychlejsie veznov, ale zabavit ich a tym im zabranit k vypuknutiu vzbury."
    Upozornujem ze vela hracov stale nepochopilo princip jailu a nastavaju situacie, kedy simon vybere na zaklade (napriklad) jednej otazky toho, co prezije a ostatnych zabije.
    Prikazy pre dozorcov:
    - pre vyber simona, zaradenie do fronty na simona a otvorenie simon menu /simon (pridat do simon menu stopky, spojazdnit spustenie a vypnutie soccerjamu)
    - spustenie boxu /box (povolit pri pocte veznov mensom, ako 10 a iba vtedy, ak nie je - vzbura, prestrelka, schovka)
    - zastavenie boxu /stopbox (iba simon)
    Prikazy pre veznov:
    - zobrazenie vezenskeho shopu /shop (treba dokoncit to bodovanie a rozumne obodovat veci v shope)
    2. Zmeny na jailbreaku
    Zrusit prikaz "RTV" - nie obmedzit na minuty, ale zrusit. Hraci budu jednoducho hrat az dokonca mapu, ktoru si zvolili.
    Zrusit prikaz /nomic - niektori hraci navadzaju dozorcov k tomu, aby to napisali, pretoze sa chcu dostat k dozorcom.
    Odstranenie niektorych map - jail_rats - absolutne dementna mapa a neprehladna mapa, spolocna cela pre veznov, jail_indiana - na hradbach su dela, z ktorych pocas (napriklad) hromadneho VD/prestrelky/schovky vezni (alebo aj dozorci) strielaju a kazia tym hru ostatnym) - map na zrusenie je viac, momentalne ma ale napadli len tieto dve
    Uprava pravidla o CT zone na mape jail_crime, kde sa ako CT zona musi ratat aj horne poschodie zbrojnice a plosina, ktora z nej vedie az ponad futbalove ihrisko - potom sa hraci a dozorci hadaju, ze na vrchnom poschodi zbrojnice byt mozu, pricom nie je oddelene dvermi od toho spodneho
    Zrusit kombinovanie modov - zakazat spustanie prestrelky, pokial je schovka a naopak
    Zrusit spustenie prestrelky/schovky, pokial mal vazen predchadzajuce kolo posledne prianie a vybral si volny den
    Zrusit spustanie prestrelky pocas vzbury a po 1 minute od zaciatku kola
    Kazdy dozorca by mal mat moznost davat VD, pricom sa vzdy vypise, kto to VD dal. Hromadne VD bude moct dat iba simon
    Pri prestrelke/schovke moze stlacat tlacidlo pre open, pouzivat prikaz /open (pripadne otvorenie ciel cez /simon menu) iba simon > Toto je uz myslim opravene, ale nie som si isty
    Zrusit automaticke otvaranie ciel (myslim) po jednej minute > Kolkokrat sa stava, ze napr. spustim prestrelku a po minute sa cely zatvoria, alebo bol spomaleny simon, ktory minutu daval prikazy (pripadne skoro nic nehovoril) a potom ho zabili, pricom sa otvorili cely a vezni rozutekali (blba zhoda nahod, ale stava sa)
    Kazdemu VD by sa mal cas ratat osobitne. Tzn. od doby, ked dostane VD 2 a pol minuty - po uplnuti sa mu zmeni farba na zltu a musi posluchat simonove prikazy
    Zmena farieb oblekov veznov:
    Zeleny oblek - VD
    Cerveny oblek - hladany vezen
    Zlty oblek - VD, ktoremu skoncil cas, samozrejme simon mu musi povedat, aby sa vratil, pripadne pripojil k ostatnym veznom, inak prenho prikazy neplatia - moze sa stat, ze simon nezavola ukoncene VD a zakaze skakat. VD bude v tomto pripade moct skakat, ale nejake mudre CT ho zabije, preto pridat toto do pravidiel (nejak rozumne to napisat)
    Biely oblek - VIP, admin
    Oranzovy oblek - klasicky vezen - to je urcite nevyhoda, kedze oranzovu vidno ovela zretelnejsie, takze napr. pri schovke mensia nevyhoda
    3. Zmena niektorych pravidiel
    S tymito zmenami by sa mali upravit (pripadne pridat/odstranit) aj nejake pravidla, ale momentalne nemam prehlad o vsetkych pravidlach na servery (samozrejme poznam ich, ale teraz nie som na PC a ine je dodrziavat ich ingame a spomenut si na ne teraz), takze by som poprosil niekoho sikovneho, kto by dokazal prepisat, upravit, pridat a odstranit rozumne pravidla tak, aby uz konecne nebolo tolko bordelu na jaile, ja verim ze sa to da dosiahnut

    To je zatial vsetko, co ma napadlo, ak s niecim nesuhlasite, pripadne by ste chceli nieco pridat/odstranit kludne piste, ale nespamujte a nevyvolavajte konflikty/flame. Piste svoje nazory, ak sa vam nepacia tieto zmeny, tak pochopim, nie kazdemu to musi vyhovovat
    Ak ma este nieco napadne, tak to dopisem do noveho prispevku, pripadne editnem tento a zvyraznim dopisane veci

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Zasadne zmeny jailbreaku?

    Vidim, ze vas naozaj zaujima, co sa tam deje..

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: Zasadne zmeny jailbreaku?

    Já věděl, že jsem ti chtěl někde odpovědět.

    Ten počet nahraných hodin je výbornej nápad, myslim, že by se zákazy dávaly méně po tomhle opatření.
    RTV dát minimálně po 20 minutách nebo jak píše grEy zrušit úplně, protože je to někdy fakt neskutečný jak rychle se mění mapy.
    jail_crime - CT zóna i most ; jb_projetocs - CT zóna i ta místnost před zbrojkou (víc map mě nenapadá)
    Dát možnost všem CT rozdělovat VD není dobrý nápad, protože se to bude zneužívat. Je to o tom, aby si ten kdo dal FK přiznal, že udělal chybu a řekl to Simonovi a ten pak dá VD.

    Jinak souhlasím se vším ostatním co jsi napsal.

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: Zasadne zmeny jailbreaku?

    Nechtěl sem už psát ohledně jailu, ale tak pár věcí bych rád napsal.

    Zaprvé.
    K mapě jail_crime: Vzhledem k tomu, že nahoře nad zbrojnicí je schovaná zbraň, nebylo zřejmě úmyslem autora zakázat tam přístup, navíc jen ňouma by si neohlídal někoho, kdo musí skákat přes žebřík. Osobně bych nechal jen ten spodek, kde jsou zbraně a lékárničky, ale to je můj názor.

    Zadruhé.
    Zrusit automaticke otvaranie ciel (myslim) po jednej minute > Kolkokrat sa stava, ze napr. spustim prestrelku a po minute sa cely zatvoria, alebo bol spomaleny simon, ktory minutu daval prikazy (pripadne skoro nic nehovoril) a potom ho zabili, pricom sa otvorili cely a vezni rozutekali (blba zhoda nahod, ale stava sa)
    Nejsem si jistej, jestli jsem to třeba jen blbě nepochopil, ale on někdo dává příkazy, zatímco jsou ještě vězni v celách? Takovýho profackovat a doživotně mu zakázat hrát za CT. Jak potom mají vězni dělat vzpouru?

    Zatřetí.
    Když už tam teda chcete mít Simona. Předpokládám, že s tou frontou jsi to myslel tak, že se bude dávat v pořádí, kdy kdo napíše /simon, nebo prostě nějakej ten příkaz. Já bych to prostě udělal tak, že každý kolo by byl Simon jinej člověk od CT, jakmile by jich bylo, třeba, všech pět, tak by se zase šlo od toho prvního, protože člověk co je u CT a ani jednou si nevezme Simona je tam tím pádem zbytečně.
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele Qviks
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    85

    Re: Zasadne zmeny jailbreaku?

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    kedy simon vybere na zaklade (napriklad) jednej otazky toho, co prezije a ostatnych zabije.
    Je jasne ze narazis na me a udelal sem to proto ze bylo posledni kolo a zadne hry bych s veznema nestich tak co sem mel delat?
    Naposledy upraveno Qviks; 20-09-11 v 20:57.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: Zasadne zmeny jailbreaku?

    Citovat Původně založeno Smile Zobrazit příspěvky
    Nejsem si jistej, jestli jsem to třeba jen blbě nepochopil, ale on někdo dává příkazy, zatímco jsou ještě vězni v celách? Takovýho profackovat a doživotně mu zakázat hrát za CT. Jak potom mají vězni dělat vzpouru?
    takhle se to dává úplně běžne, je úplně logický že nebude dávat rozkazy, až se mu vězni rozutečou

  7. #7
    Kotel
    Guest

    Re: Zasadne zmeny jailbreaku?

    Na co stopky?

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: Zasadne zmeny jailbreaku?

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Na co stopky?
    když zbejvá pár vězňů, simon uspořádává runy na čas , přes překážky a tak.. já občas řikám že neuposlechnutí rozkazu do 5 vteřin zabíjim, jako nějaký extra smysluplný využití tam neni, je to jen pro tohle imo

  9. #9
    Kotel
    Guest

    Re: Zasadne zmeny jailbreaku?

    Soccerjam na jb nefunguje uplne. Mic se nehejbe s hracem, ktery ho vzal. Opravit to mi zabere zrejme moc casu, takze to zatim nechavam byt.
    Jinak by melo jit vse, jak napsal grey. Udelal jsem vic zmen, tak se asi objevi bugy.

  10. #10
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Zasadne zmeny jailbreaku?

    Ok, dik. Tie stopky sa v niektorych situaciach zidu
    Este ta poprosim, aby si uz konecne odstranil tie skiny (ked niekto napise model zombie, tak sa mu zmeni skin na zombie alebo model sas, model barney). Je to aj na deathrune a predpokladam, ze aj na niektorych ostatnych serveroch, neviem, neskusal som.
    a pridaj prosim pravidlo: Je zakazane zabijat veznov podla farieb.
    Naposledy upraveno grEy; 21-09-11 v 18:27.

  11. #11
    Kotel
    Guest

    Re: Zasadne zmeny jailbreaku?

    Na ostatnich serverech modely nejdou menit? Zadna funkce na to v pluginu neni, takze je to zahada.

  12. #12
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Zasadne zmeny jailbreaku?

    Praveze som to skusal iba na deathrune a jailbreaku, a na oboch to fungovalo. Na ostatnych som to vobec neskusal, takze neviem.

  13. #13
    Stálý člen Avatar uživatele AnnoyingGreg
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Usti nad Labem
    Příspěvky
    761

    Re: Zasadne zmeny jailbreaku?

    Stačilo by to přidat do /menu pravidel na JB. A nemusí se nic vymejšlet. Na JB to kazí hru a je to otravné...když chce ale někdo na DR skákat jako zombík, tak at si skáče. :)

  14. #14
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Zasadne zmeny jailbreaku?

    Teraz som si spomenul, ze sem na forum niekto kedysi davnejsie daval screen z deathrunu, kde mal nejaky hrac skin barneyho. Ten, co to sem hadal chcel vediet, co to je a ty (Kotel) si mu odpovedal, ze barney. Bohuzial tu temu najst neviem, ale velmi dobre si to pametam a bolo to pomerne davno, takze toto je urcite dlhodobejsi problem, akurat vela hracov o tej zmene skinov nevedelo.

  15. #15
    Kotel
    Guest

    Re: Zasadne zmeny jailbreaku?

    Me model nejde zmenit, asi je tam nejaka podminka, i kdyz jednou se mi to povedlo asi pred mesicem.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •