Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 25 z 25

Téma: 2.pokus -AIM/Dust 2 only

  1. #16
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646

    Odpověď: 2.pokus -AIM/Dust 2 only

    Řeknu ti to naprosto narovinu. Tobě je 15 a jsi úplně stejné děcko jako ti, kterým nadávaš do děcek, takže jste na tom úplně stejně.
    Pokud chceš dělat admina, měl by ses nad sebou zamyslet.

    Sem dítě,ale nemám zapotřebí někomu urážet rodinu,to mi přijde jako totální ego down.+Ano nadávám,ale třeba na kemp nebo za to že mi někdo nadává nebo nadává jiné osobě ve hře.
    Děkuju za vyjádření,vezmu si to k srdci

    Dáváte tomu chatlogu moc velkou váhu, stejně jediná věc, na které opravdu záleží, jsou schopnosti daného člověka. Že by práva zneužíval, to si teda nemyslím, na TSku mi naopak připadá jako dost klidný jedinec. Já taky nadávám, kleju a nevím co, to však neznamená, že bych měl zneužívat práva na nesmyslné bany (jako třeba když se do mě někdo obuje).

    Dávat PRO/PROTI tu nebudu, nějaké hlášení na steam mi asi přišlo, ale málo na nějaký úsudek. Jinak bych ti vytkl určitě to, že do žádosti píšeš, že nepoznáš cheat 100%, nedělá to dobrý první dojem.


    chatlog by měl být u admina co nejvíc čistý,i když to berou moc těžce,tak mají pravdu.Měl bych se sklidnit a potom prosit o práva= něco za něco.
    na TS si ani nepamatuju že sem tam s tebou byl :D,to bylo asi dávno ale :D
    No s těma cheaterama je to u mě složitější no...takže si přiznám že mi dělá problém WH,ale někdo mi pomůže takže to bude vše OKA

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: 2.pokus -AIM/Dust 2 only

    Nevyzrálost a další aspekty dost pokulhávají, vše je zmíněno výše.

    PROTI

  3. #18
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646

    Odpověď: 2.pokus -AIM/Dust 2 only

    Citovat Původně založeno DiEAcE Zobrazit příspěvky
    Nevyzrálost a další aspekty dost pokulhávají, vše je zmíněno výše.

    PROTI
    tobě toho taky dost pokulhává :) viz čtvrtek 26. nebo 27.11...To si se prosadil na tom TS
    kdyby někdo nevěděl...Hrál se gather,zavolal sem jednoho člověka -> Pou
    S Pouem si nadáváme protože se známe delší dobu a co udělal pan DieAce? --- začal mi nadávat jaký sem krypl a že bych měl nejdřív vypadnout (nadávky typu dement,kokot a padlo tam ještě víc slov),potom to zakončil vtipnou větou že si nemám podávat práva.Radši sem se mutnul,začal se smát a jenom čekal až to využiju proti tobě i když mi to k ničemu nebude

    Děkuju za vyjádření.

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: 2.pokus -AIM/Dust 2 only

    Citovat Původně založeno The Keox Zobrazit příspěvky
    tobě toho taky dost pokulhává :) viz čtvrtek 26. nebo 27.11...To si se prosadil na tom TS
    kdyby někdo nevěděl...Hrál se gather,zavolal sem jednoho člověka -> Pou
    S Pouem si nadáváme protože se známe delší dobu a co udělal pan DieAce? --- začal mi nadávat jaký sem krypl a že bych měl nejdřív vypadnout (nadávky typu dement,kokot a padlo tam ještě víc slov),potom to zakončil vtipnou větou že si nemám podávat práva.Radši sem se mutnul,začal se smát a jenom čekal až to využiju proti tobě i když mi to k ničemu nebude

    Děkuju za vyjádření.
    Prosím? Nevím o čem mluvíš, jelikož nemám důvod ti nadávat a ani se tak nechovám, takže si přestaň vymýšlet. Z tska tě znám a vím, že se na ten post nehodíš, toť vše.

    Taktéž děkuju za vyjádření.

    E; Příště si vymysli něco lepšího a zamysli se na svým chatlogem.

    E;; Znám své chování k hráčům a nepamatuju si, kdy bych se takhle naposledy k někomu choval, asi už jsem z toho vyrostl, sorry.
    Naposledy upraveno DiEAcE; 04-12-15 v 09:24.

  5. #20
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646

    Odpověď: 2.pokus -AIM/Dust 2 only

    Citovat Původně založeno DiEAcE Zobrazit příspěvky
    Prosím? Nevím o čem mluvíš, jelikož nemám důvod ti nadávat a ani se tak nechovám, takže si přestaň vymýšlet. Z tska tě znám a vím, že se na ten post nehodíš, toť vše.

    Taktéž děkuju za vyjádření.

    E; Příště si vymysli něco lepšího a zamysli se na svým chatlogem.
    Na post admina se nehodím,ale aspoň sem to zkusil.
    Každopádně nemám taky důvod si vymýšlet,samozřejmě nemám záznam z TS, takže mě může každý nařkřnout za to že si vymýšlím, ale to co slyším na svoje vlastní uši si pamatuji velice dobře. Asi mluvím za oba dva, že je to zbytečné řešit a potom to tady spamovat.

    P.S./ jsem horká hlava, trošku to potrvá se zamyslet nad chatlogem + jak už sem zmiňoval tak si nevymýšlím.

    Jinak děkuji za rychlou odpověď,přeju hezký zbytek dne. :)

  6. #21

    Odpověď: 2.pokus -AIM/Dust 2 only

    Co si pamatuji, kam jsem dosel na hlaseni, tak jsem i banoval, proto nemohu posoudit kvalitu rozpoznavani cheatingu, ktera ti je vycitana. Bohuzel chovanim a svym vystupovanim nejsi vhodny kandidat, proti.
    "Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli."

  7. #22
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646

    Odpověď: 2.pokus -AIM/Dust 2 only

    dekuju smetano

  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: 2.pokus -AIM/Dust 2 only

    Proti, nie si rdy na admina.
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  9. #24
    Stálý člen Avatar uživatele The Keox
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    646

    Odpověď: 2.pokus -AIM/Dust 2 only

    Okey ty bot :3

    Děkuju všem za vyjádření, budu pilně pracovat na svém chování a děkuju že jste se vyjadřily "rychle" :)) pěkný den

    poprosil bych o lock

  10. #25
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: 2.pokus -AIM/Dust 2 only

    Lock na vlastnu ziadost
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •