Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 27

Téma: Žádost o práva - knife

  1. #1

    Žádost o práva - knife

    Ahoj všichni, nemusím se asi ani představovat, jelikož mě většina zná. Většina z vás si bude říkat, že jsem magor, jak se o ty práva neustále snažím, ale já mám pořád chut' hrát a nabízím vám pomoc s chodem knife modu.

    +
    Moje + a - : Rozpoznám knifebot i jiné číty
    Mám předešlé zkušenosti s adminováním tady
    Hlášení
    Dobře vycházím s adminami na knife serveru
    Věk+chut' do hry
    Aktivita na forku (nežádám o přístup do AF)

    -
    Cheating (uplynul rok,sedm měsíců,dvacet šest dní)
    Občasná arogance v mém chování (dřívější doba)

    Vím,že skrz cheating tu je nulová tolerance,ale tak co,při nejhorším se to lockne,děkuji za přečtení
    Naposledy upraveno fake?; 29-11-15 v 19:56. Důvod: k




  2. #2
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: knife

    No cakal som kedy aj ty poziadas...u teba velka skoda, lebo si jeden s kvalitnych hracov co sa knife tyka

    ale u teba to nebolo len to, ze si zapol...
    Naposledy upraveno matis; 30-11-15 v 15:04.
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  3. #3

    Odpověď: knife

    Citovat Původně založeno matis Zobrazit příspěvky
    No cal som kedy aj ty poziadas...u teba velka skoda, lebo si jeden s kvalitnych hracov co sa knife tyka

    ale u teba to nebolo len to, ze si zapol...
    narážíš na mé chování nebo banování? :)




  4. #4

    Odpověď: knife

    + vyznáš sa v cheatoch, predovšetkým to kb
    - správanie
    - cheating, atď
    - chl tiež nič moc, radšej si nechať tie veci pre seba, než to trepať všetko do chatu...

    Na serveroch sa správaš aj ku mne dosť arogantne, provokatívne, a to aj s tvojími kamíkmi... Pritom som ti nič neurobila. Neber to osobne. :)
    Predtým keď si tu adminoval, tak to ževraj s tebou nevyzeralo ružovo.

  5. #5

    Odpověď: knife

    Citovat Původně založeno NIKOLETA Zobrazit příspěvky
    + vyznáš sa v cheatoch, predovšetkým to kb
    - správanie
    - cheating, atď
    - chl tiež nič moc, radšej si nechať tie veci pre seba, než to trepať všetko do chatu...

    Na serveroch sa správaš aj ku mne dosť arogantne, provokatívne, a to aj s tvojími kamíkmi... Pritom som ti nič neurobila. Neber to osobne. :)
    Predtým keď si tu adminoval, tak to ževraj s tebou nevyzeralo ružovo.
    Asi takto.. Nikdy jsem s tebou neměl problém,to ty sama víš.. Trošku se to změnilo po tom mém banu za "demenci"..Byl jsem dost naštvanej,protože se to mělo vyvynout jinak..Za poslední dobu jsem o tobě nic špatného neřekl ani nenapsal:) Přesto děkuji za názor někoho aktivnějšího..

    btw: k tomu mému arogantnímu chování.. někomu se to může zdát arogantní,ale v podstatě je to myšlené všechno ze srandy.. Jsem typ člověka,co si ze sebe umí udělat srandu a né člověk,co se rád hádá a uráží...:)
    Naposledy upraveno fake?; 30-11-15 v 17:45. Důvod: edit




  6. #6

    Re: knife

    Ja som pro, poznal som ho z pred časov ked mu zašvitorilo, a ak bude prínosom a dobre vieme že tento mod pozná tak prečo nie
    určite aspon trial
    Pro

    E pre upresnenie, furt som,proti tomu aby cheateri dostali práva ale ked už dostane jeden tak,prečo nie aj další
    Naposledy upraveno DarwiN; 02-12-15 v 18:54.
    riťky a edm

  7. #7

    Odpověď: Re: knife

    Citovat Původně založeno DarwiN Zobrazit příspěvky
    Ja som pro, poznal som ho z pred časov ked mu zašvitorilo, a ak bude prínosom a dobre vieme že tento mod pozná tak prečo nie
    určite aspon trial
    Pro
    Děkuju Darwine,cením si toho:)




  8. #8

    Odpověď: Re: knife

    E pre upresnenie, furt som,proti tomu aby cheateri dostali práva ale ked už dostane jeden tak,prečo nie aj další[/QUOTE]

    Nepožádal jsem z důvodu,že když dostane jeden,tak i další,ale proto,že si myslím,že bych mohl být přínosem tomuto moodu i přes moji minulost :)




  9. #9

    Re: Odpověď: Re: knife

    Citovat Původně založeno fake? Zobrazit příspěvky
    E pre upresnenie, furt som,proti tomu aby cheateri dostali práva ale ked už dostane jeden tak,prečo nie aj další
    Nepožádal jsem z důvodu,že když dostane jeden,tak i další,ale proto,že si myslím,že bych mohl být přínosem tomuto moodu i přes moji minulost :)[/QUOTE]

    Ako cháp to tak že som proti cheaterom s právami ale viem že ked sa vačšina dohodne tak ajbtakntie práva dostane a ked može on možeš aj ty, v podstate som pro aj proti.
    riťky a edm

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Byznis
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    Nitra Slovakia
    Příspěvky
    1,115

    Odpověď: knife

    jeden s top adminov knife , a pravidlo "zapol" mi je uneho ukradnute , vyzna sa atd a vyzna sa dost "knifebot" s ktoreho som sa mimo atd ja som PRE - a dufam ze uz nesklames ( a prosim ta neries Nikoletu - snazi sa robi co moze , ked ste si nesadli tak to je klasika 100 ludi 100 chuti) ona si robi svoju robotu dobre

  11. #11

    Odpověď: knife

    Citovat Původně založeno Byznis Zobrazit příspěvky
    jeden s top adminov knife , a pravidlo "zapol" mi je uneho ukradnute , vyzna sa atd a vyzna sa dost "knifebot" s ktoreho som sa mimo atd ja som PRE - a dufam ze uz nesklames ( a prosim ta neries Nikoletu - snazi sa robi co moze , ked ste si nesadli tak to je klasika 100 ludi 100 chuti) ona si robi svoju robotu dobre
    Děkuju za podporu:) vím že se snaží a na serverech je ted už i více aktivní:) Nemám s ní už žádný problém
    Naposledy upraveno fake?; 02-12-15 v 19:15. Důvod: e




  12. #12
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Odpověď: Re: knife

    Citovat Původně založeno DarwiN Zobrazit příspěvky
    Ja som pro, poznal som ho z pred časov ked mu zašvitorilo, a ak bude prínosom a dobre vieme že tento mod pozná tak prečo nie
    určite aspon trial
    Pro

    E pre upresnenie, furt som,proti tomu aby cheateri dostali práva ale ked už dostane jeden tak,prečo nie aj další

    Berieš to moc k srdcu.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele zyx
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    753

    Re: knife

    Jeden z top adminů knife? wtf Zajímalo by mě v čem byl top.
    A když už mažete někomu příspěvek, tak uveďte alespoň důvod do PM. Chcete-li více konstruktivní post, tak zde je: arogant, cheater - cheaterům se práva prý nedávají a je úplně jedno jak svatí jsou teď. Buďto dodržujte u všech nebo vůbec

  14. #14

    Odpověď: Re: knife

    Citovat Původně založeno zyx Zobrazit příspěvky
    Jeden z top adminů knife? wtf Zajímalo by mě v čem byl top.
    A když už mažete někomu příspěvek, tak uveďte alespoň důvod do PM. Chcete-li více konstruktivní post, tak zde je: arogant, cheater - cheaterům se práva prý nedávají a je úplně jedno jak svatí jsou teď. Buďto dodržujte u všech nebo vůbec
    Až moc zaujatý jsi vůči mně:) přesto díky za názor

    Vím,nesedli jsme si,ale za doby,co jsem měl práva,tak mezi námi žádný problém nebyl
    Naposledy upraveno fake?; 02-12-15 v 21:18. Důvod: e




  15. #15

    Re: Odpověď: Re: knife

    Citovat Původně založeno J3ZUsSs* Zobrazit příspěvky
    Berieš to moc k srdcu.
    Možno hej ale musím.
    riťky a edm

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •