Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 27 z 27

Téma: Žádost o práva - knife

  1. #16
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: knife

    Nebyl bych vyloženě proti, ale kvůli těm cheatům nemůžu být ani pro. Nechápu, co se s tebou tehdy stalo. Přitom předtím jsme spolu nahráli stovky hodin na knife a úplně bez problému. Je to škoda, věřím, že bys jinak byl přínosem.

  2. #17

    Odpověď: knife

    Citovat Původně založeno Does Zobrazit příspěvky
    Nebyl bych vyloženě proti, ale kvůli těm cheatům nemůžu být ani pro. Nechápu, co se s tebou tehdy stalo. Přitom předtím jsme spolu nahráli stovky hodin na knife a úplně bez problému. Je to škoda, věřím, že bys jinak byl přínosem.
    Joo,kdyby se to dalo vrátit zpátky,tak bych to udělal:) Měl jsem tenkrát osobní problémy,hráblo mi a založil ten topic .. Jinak díky,že si po tom všem myslíš,že bych byl přínosem




  3. #18
    Ex-admin
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Svet patrí mne.
    Příspěvky
    940

    Odpověď: knife

    sračky typu zapol ani nepíšte prosím vás behá tu viac zapnutých atpičungov ako hráčov.
    Ked som ho "navrhoval" pred pol rokom + ste plakali ako vynášal napíšem to na celu hubu " POMOCKU O KB" KTORU NA KNIFE UZ KAZDY POZNA (DIK ASDIK)
    Vždy som bol proti jednoduchej NErovnici "čiter+práva=/ nemožné" Ale tu už to je jedno . Pri tom kto všetko ma na kf práva po niektorých veciach (na nikoho neukazujem prsto) /nikola/ASD/ tak je možné všetko.

    btw. Som proti sorry Fake vždy som tvrdil,že si kvalitný ako aj hráč aj admin do kf sa vyznáš,ale tvoja minulosť je až príliš zlá + tvoje chovanie a provokovanie to ani nerozoberám často ti prepína. Viac menej mi už je knife ukradnutý všetko čo sa pre ten server robilo na koniec vyšlo na zmar čiže ak práva dostaneš nebudem nasratý ,ale som proti.
    Naposledy upraveno Pikii :D; 11-12-15 v 09:32.

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele zyx
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    753

    Re: knife

    není to jedno. byl tu daleko lepší a přínosnější kandidát než tento, ale z důvodu banlistu taktéž nedostal práva. tož na všechny stejným metrem.

  5. #20

    Odpověď: Re: knife

    Citovat Původně založeno zyx Zobrazit příspěvky
    není to jedno. byl tu daleko lepší a přínosnější kandidát než tento, ale z důvodu banlistu taktéž nedostal práva. tož na všechny stejným metrem.
    Ano všechny stejným metrem:) furt si asi myslíš,že jsem si požádal z naděje,že by se to dalo přehlédnout mé prohřešky.. Tak to není.. O vrácení práv se snažím už dlouhou dobu,za kterou jsem aktivni a hlásim co se dá.. Mám za sebou prohřešek,velký prohřešek,který mi bude vzpomínán mezi adminama asi dýl,ale jak říkám,je toto na náboráři a na kotloj,jestli mi dají příležitost... Jinak díky pikino:)




  6. #21
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Re: knife

    Citovat Původně založeno fake? Zobrazit příspěvky
    Ano všechny stejným metrem:) furt si asi myslíš,že jsem si požádal z naděje,že by se to dalo přehlédnout mé prohřešky.. Tak to není.. O vrácení práv se snažím už dlouhou dobu,za kterou jsem aktivni a hlásim co se dá.. Mám za sebou prohřešek,velký prohřešek,který mi bude vzpomínán mezi adminama asi dýl,ale jak říkám,je toto na náboráři a na kotloj,jestli mi dají příležitost... Jinak díky pikino:)
    tak ted se staci jen pomodlit a doufat, ze naborari neudelaji chybu

  7. #22

    Odpověď: knife

    Citovat Původně založeno Pikii :D Zobrazit příspěvky
    sračky typu zapol ani nepíšte prosím vás behá tu viac zapnutých atpičungov ako hráčov.
    Ked som ho "navrhoval" pred pol rokom + ste plakali ako vynášal napíšem to na celu hubu " POMOCKU O KB" KTORU NA KNIFE UZ KAZDY POZNA (DIK ASDIK)
    Vždy som bol proti jednoduchej NErovnici "čiter+práva=/ nemožné" Ale tu už to je jedno . Pri tom kto všetko ma na kf práva po niektorých veciach (na nikoho neukazujem prsto) /nikola/ASD/ tak je možné všetko.

    btw. Som proti sorry Fake vždy som tvrdil,že si kvalitný ako aj hráč aj admin do kf sa vyznáš,ale tvoja minulosť je až príliš zlá + tvoje chovanie a provokovanie to ani nerozoberám často ti prepína. Viac menej mi už je knife ukradnutý všetko čo sa pre ten server robilo na koniec vyšlo na zmar čiže ak práva dostaneš nebudem nasratý ,ale som proti.
    dík za názor,ale k srdíčku si ho nevezmu,protože jsi napsal blbost




  8. #23

    Odpověď: Žádost o práva - knife

    //// Leží to tu už nějaký ty dny a proto se ptám,jestli se ještě někdo vyjádří(?) :) ////




  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Odpověď: Žádost o práva - knife

    cili jsi velmi nepredvidatelny, na to jen jedno reseni.. budes ted, po dobu cca 5 let, sekat latinu (nahlasovat prohresky atd.) a po uplynuti zmineny doby, si myslim, ze se bude moct znovu zvazit navraceni prav

  10. #25
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    35

    Odpověď: Žádost o práva - knife

    Fake hlási každého cheatera + píše, ak niekto porušuje práva, správanie sa zmenilo Za mňa malé bezvýznamné PRE
    a súhlasím s Martiim

  11. #26

    Odpověď: Žádost o práva - knife

    Citovat Původně založeno DRYV3R Zobrazit příspěvky
    Fake hlási každého cheatera + píše, ak niekto porušuje práva, správanie sa zmenilo Za mňa malé bezvýznamné PRE
    a súhlasím s Martiim
    Zdravím všechny asdíky:D děkuju :)




  12. #27
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Žádost o práva - knife

    Lock na vlastnu ziadost
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •