Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 47

Téma: Karadak (zákaz k CT) --> because

  1. #16

    Odpověď: Demence admina

    Ale oni se nedomluvili. Sám dávám party mód, ale vždycky řeknu, že jestli má někdo něco proti, ať to napíše. Když napíše, party mód není.
    Řešilo se to tady už XX krát. A jestli jsi zastánce toho, aby se zabíjeli lidi, kteří nechtějí party mód a dělají vzpoury, aby v 1 hodinu ráno nedodrzovali pravidla, tak nechapu, na co máš spešla
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  2. #17
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Re: Demence admina

    Neviem, ci je smutnejsie to, ze ste cez week o 1 rano pri pc alebo to, ze o takom case niekto nieco vobec banuje na jb :D
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele GNHP23
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    134

    Odpověď: Demence admina

    ty voe :D sou 4 lidi na serveru a maj párty a dojde V 1!!!!! rano admin a strašně chce hrát i když na jiným serveru je spousta lidí co hrá normálně...jo to je prostě na ban :D :D nevím ale toto mi přijde jako demence...on prostě došel DAL BANY A ŠEL DO ŘITĚ a ty tu budeš cosi mlet o tom proč mám spešla :D

  4. #19
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    84

    Odpověď: Demence admina

    I já dávám párty mody když je pozdě, málo lidí, a všichni s tím souhlasí ... Tento ban je podle mě zbytečný .. Když si se tam připojil a pak je hned zabanoval aniž bys jim něco napsal. Pak zabanoval všechny bo jste se hádali? Jako realy? Všechny pobanuješ a pak si odejdeš.. Hlavně, že sis chtěl tak strašně zahrát.. Párty mod není o chození s ganou v ruce, ale hráči co moc neznají atrakce tak si je zkouší a ostatní jim mohou aspoň poradit nebo prozkoumat mapu pokud ju neznají..Na rezervačce či s botmi ti asi těžko někdo poradí ..

    Jinak hoodně krát jsem u tebe viděla, že ses připojil do kola vykopl si hráče od ct a ještě než začalo kolo si odešel...

  5. #20

    Odpověď: Demence admina

    Achjo, kdyby jsi se aspoň zaměřil na víc než jen tu poslední větu. Jinak jsi vesměs napsal to samí hovno co v předchozím postu.
    Takže v podstatě rikas, že pravidla platí od 10ti ráno do 10ti do večera a pak si každý může dělat co chce?
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele GNHP23
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    134

    Odpověď: Demence admina

    však o tu poslední větu taky ide ty lofas :D nikdo jinej to ani nebanuje a píšeš že sám dáváš párty a pak se oháníš pravidlama?takže pro tebe pak taky ty pravidla neplatí?zas to tak neprožívej myslím že ani jeden ban nebyl vhodnej...

  7. #22

    Odpověď: Demence admina

    Nejdřív si přečti co píšu, pak se to snaž použít proti mně.
    Psal jsem, že dávám party mod, ale nejdřív se zeptám, jestli ho chtějí všichni.
    Kajus a kdyz prijdes na server, kde je party mod, ale jeden-dva lidi ho nechteji, tak to řešit nebudeš? Budeš jen v klídku skákat na trampolíně a koukat se?

    E: Třeba ten ban je zbytečný, jde mi prostě o to, že se tady všichni pustíte do banujícího admina, ikdyž byl v právu, dát ban.
    E2: Už se k tobě ani vyjadřovat nechci.. Ty jsi sem nepřišel říct, že ten ban je blbost, ale nějakým způsobem obhájit svého kamíka. A to jsem si myslel, že by spešlové mohli vědět, že o 1 hodině ráno stále platí pravidla.
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 13-12-15 v 13:45. Důvod: Hůman attack
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele GNHP23
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    134

    Odpověď: Demence admina

    okurko prosimtě nesmaž si tu hrát na důležitého...esi nechápeš proč je ten ban uplně dementní tak se se mnou nebav :D

  9. #24
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,298

    Odpověď: Demence admina

    Iná možnosť tu asi neni, len sa znova vyjadriť
    Začnem od kaji: Když si se tam připojil a pak je hned zabanoval aniž bys jim něco napsaš toto máš prosím pekne odkiaľ? Skontroluj si chatlog diky. A ešte: Párty mod není o chození s ganou v ruce, ale hráči co moc neznají atrakce tak si je zkouší a ostatní jim mohou aspoň poradit nebo prozkoumat mapu pokud ju neznají Uniká mi trocha pointa HVDčka alebo VDčka.
    Human: Že to práve napíše týpek čo preafkuje 4 hodiny v specte na nahnanie nejakých minút a keď tak dojde tak zabije hráčov, kvôli tomu, že tam celý čas nebol a nevie aká je atrakcia. Ale to je jedno názor ti neberiem a som rád, že si sa vyjadril.

    No nevadí, prosím ukážte mi kde je napísané, že od 00:00 do 6:00 neplatia pravidlá ďakujem. Alebo, že som dal ban čo by sa za bežných hodinách nebanovalo. Ani jedno z toho nenajdete. Znova to napíšem: Je mi jedno či je 1 ráno alebo poobede, som na serveri aby som robil poriadky. To, že si nezahrám často je mi jedno, Vás to absolútne nemusí zaujímať. A na ktorom JB to bolo 16 ľudí? Bol som na každom, nikde som nevidel, že by tam bol takýto počet. Bol som na každom, a všade som si odohral 3+ kôl.
    Ak mi nenájdete niečo čo som zabanoval, že to nebolo proti pravidlám tak myslím, že nemám sa tu o čom baviť, vaše názory na mňa si majte aké chcete sú mi jedno. Všetko to bolo podľa pravidiel.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Demence admina

    to neznamena ze neplatia pravidla ked je 1 hodina rano.. tam ide o cistu buzeraciu a nahnanie si banov ked dojdes na server kde su 4 ludia a nikomu nevadi ze je party mod len tebe.. a pritom si mohol ist na dalsi server ktory bol skoro plny a mohol si sa hrajkat kolko si chcel
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  11. #26

    Odpověď: Demence admina

    Mě třeba přijde zase, že vám nejde o ban, ale o to si rýpnout do člověka, co vám nějakým způsobem vadí, Toť vše ode mě.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Demence admina

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Mě třeba přijde zase, že vám nejde o ban, ale o to si rýpnout do člověka, co vám nějakým způsobem vadí, Toť vše ode mě.
    ??? ziadnemu s hracov to nevadilo.. vadilo to dakomu kto predtym hral na dalsich 5 JB a kde mohol ostat a hrat dalej. ale namiesto toho isiel buzerovat na iny server hracov..
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  13. #28

    Odpověď: Demence admina

    Citovat Původně založeno KeYo Zobrazit příspěvky
    ??? ziadnemu s hracov to nevadilo.. vadilo to dakomu kto predtym hral na dalsich 5 JB a kde mohol ostat a hrat dalej. ale namiesto toho isiel buzerovat na iny server hracov..
    A kdyby to vadilo nějakému hráči? Taky ho pošleme do prdele s tím, že tu má další jb servery?
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Demence admina

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    A kdyby to vadilo nějakému hráči? Taky ho pošleme do prdele s tím, že tu má další jb servery?
    povedzme si uprimne kto by prisiel zo serveru kde sa zabaval a kde sa simonovalo na druhy server kde su 4 hraci? asi nikto
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele GNHP23
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    134

    Odpověď: Demence admina

    jo občas afkuju a určitě to není kvůli hodinám to mě je fakt úplně víš kde a že by 4 hodiny?zas to nebudem přehánět...ty to děláš rád :D o tom že bych se někdy probral a pofragoval všecko teda nevím... :D dojdeš v noci a rozdáváš bany za chujoviny...seš prostě velkej pan admin a máš ve všem pravdu....jasný :D mě to je úplně jedno esi si je zabanoval jen píšu že mi to nepřijde vhodné a to snad můžu ne?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •