Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 47

Téma: Karadak (zákaz k CT) --> because

  1. #31
    Profesionální člen Avatar uživatele Smackk
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    jb
    Příspěvky
    215

    Odpověď: Demence admina

    Čau,
    Moje slovo toho asi moc neudělá, ale protože jsem si všiml takové blbosti, musím se vyjádřit. :)
    Za 1. Co jsem viděl, tak skoro všude je po té 24 hodině párty mód..
    Za 2.(k because)To jako když ty si usmyslíš, že bude normální kolo, tak prostě bude a ostatní se mají postavit na hlavu, jen protože si admin?
    Za 3. Znovu píšu, moje slovo toho moc neudělá, ale rozhodně jsem pro UB, protože dát ban jen za to, že si chceš zahrát normál kolo je prostě blbost.. Ještě k tomu když na dalším serveru bylo 15 lidí..
    SmacK.

  2. #32
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: Demence admina

    Citovat Původně založeno Smack# Zobrazit příspěvky
    Za 2.(k because)To jako když ty si usmyslíš, že bude normální kolo, tak prostě bude a ostatní se mají postavit na hlavu, jen protože si admin?
    Nie že keď on si zmyslí... on proste robil svoju povinnosť... nemusel im dať ban ale mohol... a to že sa majú postaviť na hlavu : oni ten mod nemali v podstate čo dávať... písal že nevidel nikde že bolo 15 ľudí... tak prečo keď si chce normálne zahrať na dobrej mape by mali byť party módy

  3. #33
    Ex-admin Avatar uživatele Byznis
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    Nitra Slovakia
    Příspěvky
    1,115

    Odpověď: Karadak (zákaz k CT) --> because

    to ze riesis ze niekto AFKUje a jedna sa o tvoj TUPY ban - tak to je na potlesk - tu sa riesi co robis ty a nei ze Human AFKuje v specte - aspon afkuje ale ked je online da xy normalych presunov - nato ty prides na server lebo ja som "besauce" a vsetci sa bavia lebo je 1 hodina rano len ty mas problem tak das ban a hraci sa dobavili .... nevim - ja som niekedy stebou vychadzal atd ale to ako ti jebe v poslednom case je horsie jak to ked mne jebe ked pijem ... asi mas lepsie tabletky :D
    btw : viem ze ti vadia napr aj moje "neoficialne prava" a ze vyplakavas - prosim ta kukni sa na banlist - na ziadosti a potom nieco hovor - xy banov ziadna ziadost ktora by nebola vyriesena (OT)
    Naposledy upraveno Byznis; 13-12-15 v 16:07.

  4. #34
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,299

    Odpověď: Karadak (zákaz k CT) --> because

    Napíšem to ešte raz pre tých tupších:
    Aby bolo jasne, ja nerozlišujem či je 1 hodina rano alebo poobede. Ja ked dojdem na server o jednej rano tak sa dozadujem normalneho kola lebo som si prisiel zahrať mod JB. Ked by som chcel pobehovat po mape jak retard s gunou v ruke tak si zapnem hru s botmi. Je mi jedno koľko je na serveri ľudí, keď jeden, čo i len ja ako hráč chcem normálne kolo, tak ho snáď môžem dostať nie? Prosím ukážte mi kde je napísané, že od 00:00 do 6:00 neplatia pravidlá ďakujem. Alebo, že som dal ban čo by sa za bežných hodinách nebanovalo. Ani jedno z toho nenájdete. Znova to napíšem: Je mi jedno či je 1 ráno alebo poobede, som na serveri aby som robil poriadky. Ak mi nenájdete niečo čo som zabanoval, že to nebolo proti pravidlám tak myslím, že nemám sa tu o čom baviť, vaše názory na mňa si majte aké chcete sú mi jedno. Všetko to bolo podľa pravidiel. Je mi úplne jedno čo si o tých banoch myslia ostatný, sú podľa pravidiel tak je proste smola.
    Najlepší názor čo je v tejto téme je od hráča Latins. Síce tu do mňa hubuje, že som zabanoval pičovinu ale na druhej strane píše, že ten ban je úplne v poriadku v rámci pravidiel. Tak prosím Vás, už si jebnite po hlave a akceptujte to, je mi jedno čo si budete myslieť o mne, že je to buzerácia a naháňanie banov (keď už tam mám 1600 banov minimálne za hacky, tak si potrebujem naháňať ďalšie že?) atď. proste je to ban podľa pravidiel a tým to hasne. Nebojte po tomto bane budem častejšie chodiť na JB o pol noci dožadovať sa normálneho kola. Keď tak tento je v poriadku: http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=164247 Boli tam 4ria hráči na mape ktorá sa iba dieruje, či nie tam to vadilo hráčovi, tak isto ako na tom jb to vadilo hráčovi (mne). Honím si ego týmito banmi? Mne to nevadí, Vám hej? Ani to mi nevadí.

    Pre teba byznis speciálne: Už sa prosím ťa ujeb na hlavičku, všade kde niečo napíšem, vôbec nikde sa nevzpomína tvoje meno a všade proste musíš sem jebnúť sračku, typu vychádzali sme spolu ale potom ti začalo jebať. Troška si už uvedom, že to čo sa medzi nami stalo nikoho netrápi a nikdy ani trápiť nebude.

    Čo sa týka humana napísal som svoj názor, ktorý som sám prežil, že bol afk a potom došiel zabil ma kvôli tomu, že bol celý čas afk a nevedel aká je atrakcia alebo čo majú vezni robiť. Je to čisto môj názor ktorému môžte veriť a tiež nemusíte.

    Za 2.(k because)To jako když ty si usmyslíš, že bude normální kolo, tak prostě bude a ostatní se mají postavit na hlavu, jen protože si admin?
    WTF? Nemajú sa postaviť na hlavu lebo to povedal admin, majú sa postaviť na hlavu lebo to povedal hráč, blbnem aj ja na serveroch kde sme 3ja, ale ako náhle 1 jediný hráč dojde, či už admin alebo neadmin, a dožaduje sa normálneho kola tak blbnutie ide do piče a nastáva normálny mod, normálne kolá a všetko je proste ako keby bolo 2 hodiny poobede. Keď chcem blbnúť aj na ďalej tak idem rezervačku. A to je proste holý fakt, taktiež sa výroba v rôznych firmách nezastaví len kvôli tomu, že je 1 hodina ráno.

    Už sa mi to isté nechce furt to isté, tak dúfam, že toto bolo naposledy

    S pozdravom
    bEcause


    Britny: Čítaj všetky príspevky, na každom serveri som bol a odohral som si všade viac než 3-4 kolá, všade vedeli normálne simonovať, len hentý si povedali, že keď dojde random hráč tak na neho budú srať. Nevyprávaj mi žiadne pičoviny ohľadom prepojenia na iný server. Snád môžem dostať na verejných serveroch normálne kolo. Dokonca 2 sa vypli keď tam bolo 14 hráčov..
    Naposledy upraveno because; 13-12-15 v 20:12.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  5. #35
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Karadak (zákaz k CT) --> because

    Takže asi takto:

    7 JB serverů
    - na jednom JB jsou 4 hráči, kteří prostě tam jsou schválně, aby měli party (party není zakázaná) Pokud dojde 5 hráč a dožaduje se normál kola a ostatní mu napíšou, že je party, tak může jít ještě na ostatních 6 JB, kde se normálního kola dočká.
    - toto co si udělal je opravdu nefér vůči nim, chtěli si jenom užít party na JEDNOM JB.
    - když už chceš banovat takovýto nesmysl, tak určitě ne na 7 dní ?

    - toto by se nedělo, kdyby JB admini se konečně dohodli na nějakých pravidlech, kde by se mohl specifikovat aji party mod

    V tomto případě jsem i já za UB pro oba dva.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #36
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Příspěvky
    54

    Odpověď: Karadak (zákaz k CT) --> because

    Takže... za 1. Okurka- ako som prišiel k CT bolo tam ešte 6-7 ludí na servere a ja som bol sam tak som ich zavolal do boxu a tam som im povedal kto chce party mod na červenú lavičku a kdo nechce nech de na modrú ... všetci išli na červenú tak som dal party mod ... postupom času sme tam boli už iba 4 ... because - pozeral som sa na banlist :D za včerajší deň si dal 8-9 banov ... stoho 5 behom 20min... podla môjho názoru to normálne nieje... vkuse tu píšeš aké bani si ty dal, ale nás to nezaujíma mi teraz riešime tieto 2 bani... dostal som ban s názvon PARTY MOD .... hovoríte že to neexistuje, potom za čo mam ban? že som nedal prikazi? Mohol si ísť do zbrojky a zabiť ma... hovoríš tu že admin a hráč je jedno pritom normálny hráč by išiel do tej zbrojky .... keď už si ten admin tak by si mal ísť príkladom ostatným a NEZNEUŽÍVAŤ TO ŽE SI ADMIN .... hast+ za čo dostal ban? ževraj za nesimonovanie... takže bol AFK odbehol na WC a dostal ban? alebo za čo?... hovoríš že si tam prišiel ako hráč ale choval si se ako admin... máš pravdu pravidlá platia stále, ale aké pravidlo som porušil keď party mod neexistuje? je zakázané povedať party mod keď už tu ideš s pravidlami? Nesimonoval som, 3 hráčom sa to páčilo s 2 som sa rozprával a 1 sa hral na atrakciách... tebe sa to nelúbilo tak banuješ? Zase sa opakujem ... NORMÁLNY HRÁČ BY MI DAL KILL A EE BAN!!!... A mimochodom na JB1 bolo 15 hracov ;-) .... hovoríš že budeš častejšie chodiť na JB kontrolovať večer... admini by mali pomáhať hráčom a tých zlých hráčov banovať... tvojim tempom zachvílu na kotelne nebude ani 1 hráč lebo ty banuješ koho chceš a nie koho máš.
    Naposledy upraveno Karadak; 13-12-15 v 21:11.

  7. #37
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Karadak (zákaz k CT) --> because

    Viete o tom, ze Vianoce su uz za 11 dni?

    Aj vy sa tak tesite na obdobie plne lasky a pohody?

    Zrusit JB a bude klud, ked sa neviete dohodnut!!!
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  8. #38

    Odpověď: Karadak (zákaz k CT) --> because

    Tak ještě poslední vyjádření..
    Dost z vás se shodlo na tom, že ten ban je blbost. Ano, to klidně být může. Taky byste to třeba vy nebanovali.
    Tady jde o to, že Bikos to zabanovat mohl a taky to udělal. Čímž ale neporušil žádná pravidla banování, protože byl prostě v právu. Jste pro UB? Dejte mu ho, ale pak nechodte brecet na forko, jak už admini/speslove nemají respekt před deckama z JB, když už dnes stačí jen dojít na forko a admini zhejtujou banujiciho admina.
    Prostě ten ban může být sebevětší blbosti, ale pravidla banování porušeny nebyly a vy byste to měli respektovat.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  9. #39
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Karadak (zákaz k CT) --> because

    Jenže pořád je to hra. Hra, která má být pro zábavu. Ne pro striktní dodržování nějakých pravidel v jednu ráno na serveru, kde jsou 4 hráči, kterým nedošlo, že v takový čas a v takovém počtu po nich někdo bude chtít simonovat. To je spíš otázka zdravého rozumu než pravidel.
    Pravidla jsou záměrně stručná a jednoduchá, aby byla pochopitelná pro každého. Před jejich uplatňováním bych automaticky počítal s tím, že admin posoudí, jestli je nějaký zásah nezbytně nutný.

  10. #40
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,299

    Odpověď: Karadak (zákaz k CT) --> because

    Vravím, že som sa dožadoval skurveného normálneho kola. Ako hráč sa snáď môžem dožadovať toho kola nie? A kde boli vaše keci o nejakej 1 hodine ráno keď tu bolo toto: http://csko.cz/forum/showthread.php?...highlight=Ende . Nikde. Taktiež keď ridick robil pičoviny na JB o 4 ráno tak ste ho zjebali jak malého psa. http://csko.cz/forum/showthread.php?...ighlight=ST3ny Kde bolo vtedy slová: Však je ráno? Nikde..
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  11. #41
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Karadak (zákaz k CT) --> because

    ty si snad nad tymi normalnymi kolami robis dobre
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  12. #42

    Re: Karadak (zákaz k CT) --> because


    mne to pripada ako toto xd

    btw bikoz, ked uz na tu hru nemas nervy, radsej to vypni (aspon u mna to funguje)
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  13. #43
    Ex-admin Avatar uživatele Byznis
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    Nitra Slovakia
    Příspěvky
    1,115

    Odpověď: Re: Karadak (zákaz k CT) --> because

    Citovat Původně založeno kono159 Zobrazit příspěvky

    mne to pripada ako toto xd

    btw bikoz, ked uz na tu hru nemas nervy, radsej to vypni (aspon u mna to funguje)
    ta svine vozrala tu ma prava :D
    Ja mam pravo banovat :D
    Keyo : :D dal si mi ranu - do ucha :D
    Naposledy upraveno Byznis; 14-12-15 v 19:35.

  14. #44
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Karadak (zákaz k CT) --> because

    Pokud se na jiném serveru hrálo normálně, tak to nechápu. Ale because je primárně aim admin, takže na jb nemusí mít práva, když je s tím problém. Já se do jb taky nechci moc míchat, když tomu nerozumím.

  15. #45
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Příspěvky
    54

    Odpověď: Karadak (zákaz k CT) --> because

    Because ale ja sem si ani nevšimol že by si niečo žiadal... ty si proste došiel a opýtal si sa či sú príkazi... ja že nie, že je party mód a ty o min na to ban... tak isto aj u hast+ ani bu ani be si mu nepovedal len hned proste z voleja ban... a tie linky čo sem dávaš nás vôbec netrápia... uź pochop že TU sa riešia 2 bany: môj a hast+ ... a to čo robil Ridick ako súvisí s našimi banmi? On dával MFK, boli tam nadávky a bol tam určite na servere nejaký konflikt... ale tu sme sa tvl bavili a kecali a ty odrazu nabehneš začneš dávať bani... ako som hovoril mohol si ísť do zbrojky a zabiť ma, alebo to urobiť ako normálny rozumný a zdraví chlap že tak niećo poviem že simonuj nechcem party mod. Nie len ticho sledovať hru ktorá sa tebe nepáči a potom to tak aj dopadne. Neviem či ti to spravilo radosť ale dúfam že máš krajší život za to teraz. Pár krát si sem uˇy niečo písal som si všimol ale ešte ani raz si sa nevyjadril na moje správy ... zatiaľ čo som videl si povedal že si chcel jedno normál kolo, nejaké linky tu stále posielaš a pičuješ do ostatných ktorý si len vyjadrujú svoje názory. Ak budeš taký dobrý mohol by si sa aj vyjadriť na mňa ;) ďakujem :D a poprosím, za čo som to vlastne dostal ban s hast+? konkrétne poprosím ;)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •