Strana 2 z 13 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 192

Téma: [27.12.2015]Knife turnaj

  1. #16
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: Knife turnaj, (18. 12. 2015)

    Dobre neco se vymysli akorat napisu to ze ti ktery to chteli na nedeli tak jsou to dmnti..ale okkk v pohode jak to je mini to bude sranda :D

  2. #17

    Odpověď: Knife turnaj, (18. 12. 2015)

    Podľa mňa je celý turnaj úplne zbytočný. Veľa dobrých hráčov si to za tie 3 dni čo to tu je ani nevšimne. A kvôli tomuto "turnaji" bude dalsi normalny od doesa zase o rok. Radsej by som sa na tento turnaj vysral a počkal na doesa a ked bude mat cas tak urobi turnaj ktorý uz bude stat zato. Niesu ani urcene pravidla ani nic. Organizator mi napise ze nemozu byt dvaja hraci zo senectus v jednom time :DD Toto uz je fakt smiesne. Som zvedavy kto bude ako admin dozerat na zapasy ked sa bude hrat napríklad ka_acer_2. Nie je tu ani jeden skuseny admin na tuto mapu okrem zyxa. A neverim že vino je objektivny typ cloveka, pretoze on chce tento turnaj vyhrat za kazdu cenu. :DD A keby ten turnaj bol za mesiac tak si to vsimnu aj lepsi ka_acer_2 hraci a nie len kotelna 1hp hraci. Peace (y)

    E: tak ževraj máme čas, hhh, HF
    Naposledy upraveno busted; 18-12-15 v 15:35. Důvod: len tak z pici

  3. #18

    Odpověď: Knife turnaj, (18. 12. 2015)

    Mi povedz, čo je za pravidlo, že nemožu ist 2 hraci z klanu spolu? Sak navadi my ideme 3 zo senectusu nie dvaja ;)

    E: Keby to pravidlo nejak pomohlo turnaju tak nepoviem nič. On to pravidlo vymyslel len preto, aby mal väčšiu šancu na vyhru keďže vedel, že pojdem s bastardom...
    Naposledy upraveno busted; 18-12-15 v 18:13.

  4. #19

    Re: Knife turnaj, (18. 12. 2015)

    Proc se tohle resi na tomhle forku? Kotelnacky turnaj to neni, tak nevim co to tu dela. Jedine info je datum a mapy..
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  5. #20
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: Knife turnaj, (18. 12. 2015)

    To jsem ja sam zvedavy kdo bude hlidat ka_Acer_2 :DDDDD busted zkus jit z nekym jinym nez z bastardem jak vyhrajes turnaj bez bastyho tak uznam ze si best hrac a nechci byt dementni to ze jste vyhrali turnaj jo ale ze tam hrali hraci co to hrajou par mesicu jen par teamu tam bylo dobrych ale kdyby mel hrat forbidden a dalsi co to hrajou roky tak to by jste dopadli spatne to je muj nazor..srry za GTU
    Naposledy upraveno re1ease; 18-12-15 v 22:08.

  6. #21
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Knife turnaj, (18. 12. 2015)

    Neměřte si tu péra. Dohodnul jsem se s Doesem a uspořádám turnaj, tak začněte trénovat.

  7. #22

    Odpověď: Knife turnaj, (18. 12. 2015)

    Preco vam vsetkym vadi ze idem s bastym? Si myslis ze bez neho nezahram nic? Pozri si screeny co mam na steame z cw a ukaz mi jeden kde by ma basty vyslovene "tahal". Rovnako to bolo aj na predchadzajucom turnaji kde sme boli v time vsetci vyrovnany. Ked uz tu tak riesime mna a bastarda tak si nemyslim ze aom slabsi co dokazuju aj nase duely, ktore skoncili 9:12 pre bastarda a 12:10 premna. A co sa tyka tych zahraničných hracov tak to nie je take lahke hrat proti nim, pretoze im sa hraje zle na nasich serveroch kde ich dame uplne na pohodu a naopak nam sa hraje zle na ich serveroch. Takze si nemyslim ze by sme dopadli nejak spatne ked si v kontakte s niekym z tych "lepsich" hracov tak nam kludne mozes dohodnut cw alebo nieco. Pokial este nieco chces dodat tak mi napis pm aby to tu nebolo zbytocne zaspamovane

  8. #23
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Knife turnaj, (18. 12. 2015)

    Citovat Původně založeno FizzyBubble Zobrazit příspěvky
    Neměřte si tu péra. Dohodnul jsem se s Doesem a uspořádám turnaj, tak začněte trénovat.
    Ok tak se z tohohle nakonec stal turnaj.

  9. #24

    Odpověď: Knife turnaj, (18. 12. 2015)

    Takze bude sa hrat tento turnaj alebo urobite s doesom novy?

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele zyx
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    753

    Re: Knife turnaj, (18. 12. 2015)

    zepe ma v podpise 'legend' :-dddd

  11. #26

    Re: Knife turnaj, (18. 12. 2015)

    Takže co jako ? mam dělat turnaj já nebo ho udělate vy ?

  12. #27

    Odpověď: Knife turnaj, (18. 12. 2015)

    Určite ponechať aj tento. Nevidím v tom problém...

  13. #28
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Knife turnaj, (18. 12. 2015)

    můžeme převzít tento a nebo udělat další v létě

    E: nejdřív jsem myslel, že se jedná o turnaj na jiném portálu

  14. #29

    Odpověď: Knife turnaj, (18. 12. 2015)

    Urcite by ste to mohli prebrat. Bola by lepsia organizacia a bol by to aspon oficialny kotelna turnaj.
    Termin 27.12 by som uz nemenil.

  15. #30
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Knife turnaj, (18. 12. 2015)

    Citovat Původně založeno busted Zobrazit příspěvky
    Urcite by ste to mohli prebrat. Bola by lepsia organizacia a bol by to aspon oficialny kotelna turnaj.
    Termin 27.12 by som uz nemenil.
    Dalo by se to na to, kdy máme čas.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •