Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Návrh na Zombie servery

  1. #1

    Návrh na Zombie servery

    Ahoj moje meno je TerryX. Som fanúšikom vašich zombie serverov ale v poslednej dobe si všímam,že hráči tam prestávajú hrávať a, že ste odstránili zombie 3 a zombie 4 . Bol som jedným z tých čo vaše Zombie servery hrávali už pred 3 rokmi. A vtedy to bolo o niečom úplne inom ľudia hrávali za CT. Preto by som mal pár návrhov ako prilákať hráčov :

    1. Skúste na zombie serveroch zaviesť TOP15 (ľudia by v nej chceli byť a začali by to hrávať , začali by kupovať VIPka atď.)

    2. Keď už ľudia začnú chodiť na servery aspoň sa pokúsťe obnoviť Zombie 3 a Zombie 4.

    3. Zlepšite hru pre CT . napr: Zombie Šialenstvá môžu ZM použiť len 3-krát za kolo , a iné veci je to len na vás

    4. Do TOP15 by sa nerátali zabitia za ZM len za CT a to len vybrané zbrane - MG , GL , Mína ,atď

    To je dúfam všetko . Ďakujem za každý názor . A hlavne túto správu som chcel napísať preto lebo už som sa nemohol pozerať na ten rozdiel čo tam bol pred 2 rokmi a čo teraz.

    S pozdravom TerryX :)

  2. #2
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Návrh na Zombie servery

    1. Zbytočné, je to len for fun.

    2. Klasické ZM servery sú 2. ZM 1, ktorý je prázdny, prípadne je tam maximálne okolo 10 ľudí v špičke. ZM 2 v podstate polovične zaplnený, približne 20 ľudí v špičke. Pokiaľ nebývajú oba servery plné, alebo aspoň 1 a druhý takmer plný, tak je zbytočné pridávať ďalší server.

    3. PROTI, to by bolo pre ZM moc ťažké a pre CT moc ľahké.

    4. viď. bod 1
    Naposledy upraveno Samco; 15-12-15 v 19:26.

  3. #3
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Návrh na Zombie servery

    Misto zombie 3 a 4 je zombie revolution a vzhledem k tomu, ze tam hraje cim dal vic hracu, tak bude i lepsi.

  4. #4
    Reflex.
    Guest

    Odpověď: Návrh na Zombie servery

    Ten TOP15 rank, neviem, to je podla mna zbytocnost... V jednej veci mas pravdu, uz to nikdy nebude to zm ako byvavalo... Teraz tam je apokalypsa, tam to byvava skoro kazdy den full...

  5. #5
    Reflex.
    Guest

    Odpověď: Návrh na Zombie servery

    Ten TOP15 rank, neviem, to je podla mna zbytocnost, zbytok vid. Samco.
    V jednej veci mas pravdu, uz to nikdy nebude to zm ako byvavalo... Teraz sa vacsina hracov dala na apokalypsu, kazdy den je full server.
    Na revolution 2 je vela ludi preto, lebo ked si afk, tak ta to presmeruje na revo 2.
    Naposledy upraveno Reflex.; 15-12-15 v 23:12.

  6. #6
    Reflex.
    Guest

    Odpověď: Návrh na Zombie servery

    Citovat Původně založeno Pisulak Zobrazit příspěvky
    Boze vsak ste z toho spravili GAYsites sakris. Clovek sa potom nemoze cudovat, ze tam nikto nehra.
    Ukaz mi jeden zm server, kde nikto nehra.

  7. #7
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Návrh na Zombie servery

    Citovat Původně založeno Reflex. Zobrazit příspěvky
    Ukaz mi jeden zm server, kde nikto nehra.
    ZM Revolution 1

  8. #8
    Reflex.
    Guest

    Odpověď: Návrh na Zombie servery

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    ZM Revolution 1
    Myslel som si ze to tu niekto postne :-D
    Ten server je len preto, ak by nahodou revolution 2 bol plny.
    Kazdopadne, naozaj nevidim nejaky zretelny pokles hratelnosti na zm serverov, denne su servery zaplnene na cca 60-70%.
    Naposledy upraveno Reflex.; 25-12-15 v 09:41.

  9. #9
    Expert člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Středočeský kraj
    Příspěvky
    485

    Odpověď: Návrh na Zombie servery

    Tak já jsi myslím, že na rank postačuje v následujících hrách Zombie Apokalipsa, BaseBuilder mód Apod..
    Naposledy upraveno Paulie; 25-12-15 v 15:20.

  10. #10
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jun 2015
    Příspěvky
    178

    Odpověď: Návrh na Zombie servery

    bod 1.
    TOP 15, hmm podla mna je to skvely napad. Take rank tabulky to je magnet pre muzsky mozog. Dokaze to robit divy ked sa vie clovek pozriet, na akom mieste je a ked este uvidi svoj vzostup hmm to je uz na zavislost :D Uvital by som to.

    bod 2.
    Dalsie zm servery ani netreba.

    bod 3.
    Revolution je v tomto smere omnoho vyvazenejsi, vlastne najvyvazenejsi zo vsetkych troch modov cize hra za ct je celkom v pohode.

    bod 4.
    Neviem, asi by som tam dal radsej komplet vsetky killy za ct. moj subjektivny nazor.

  11. #11
    Nováček Avatar uživatele LejS
    Datum registrace
    Dec 2015
    Příspěvky
    67

    Odpověď: Návrh na Zombie servery

    1. Top15 je úplne zbytočné.
    2. ZM servery netreba. Podľa mňa je to teraz v norme. Že hráči si môžu vybrať servery .. Ako Zombie Revolution , Zombie Apokalypsu pre XPenie a klasický ZM , ZME pre nejaké tie závody. Všetko tam je .. stačí si len vybrať
    3. Ako povedal Martinos so Zombie Revolution nemám moc veľké problémy hlavne za tú hru za CT
    4. Toto je zbytočné.

    #Lej
    Jediné umenie je milovať človeka ktorý si to zaslúži.

    zdrawim. je mi 19
    sem z ceske republiky
    mám stým
    csko hraju od 7let
    umím hrát
    tak me vemte do admin týmu!!! děkuju!

    #Staré dobré časy :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •