Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 53

Téma: Oldschool - Baterky

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele SEDA EMINENCE
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Ostrava/Olomouc
    Příspěvky
    498

    Exclamation Oldschool - Baterky

    Protestuju proti novému nastavení serveru oldschool - přesněji - blokace baterek. Když už je to oldschool - tak by to tam mělo zůstat, navíc je to skvělá věc pro domluvu hráčů. ( drop zbraně, ukazaní směru kam má jít atd.... )

    A zároveň bych tímto chtěla požádat, aby byly baterky opět navráceny a my mohli zase blikat jak diví :D
    Naposledy upraveno SEDA EMINENCE; 08-06-16 v 15:34.

  2. #2

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Lenže viac sa tie baterky používali na lagovanie ako na pomáhanie .
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele SEDA EMINENCE
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Ostrava/Olomouc
    Příspěvky
    498

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Aspoň na oldschoolu by být měly.... tradice jsou tradice. A když už si nemůžu zablikat na GO :D tak si chcu zablikat aspoň tam. Když se na serveru sejde dobrá parta lidí :D tak jsou baterky k nenahrazení.

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Lidi by měli přestat hrát na kalkulačkách a bylo by po problémech.

  5. #5
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    To je kvůli Káji, protože ona furt nadávala, že jí na jb blikají :D Ale podle mě to je taky blbost to odebrat, však je spousta míst a šachet na pubech, kde ani není vidět, tak si musím rožnout -_-
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele SEDA EMINENCE
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Ostrava/Olomouc
    Příspěvky
    498

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Například mapa alpin na oldschoolu - průchod jeskyní se ještě dá ale místnost s hostagema kde je úplná tma... a T tam mají ve zvyku kempit.

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele LejS
    Datum registrace
    Dec 2015
    Příspěvky
    67

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Som za Detektorov názor :)

    Musíme počítať s tým źe nie každý ma dobrý Počítač aby utiahol to blikanie baterky aj keď sa to na prvý pohľad zdá ako úplny nezmysel :D.
    Ale tie Baterky niesu skôr dobré. OldSchool nehrám moc často ani také public servery ale Nočné videnie ktoré je napríklad užitočné ako na mape widlákof v tých kanáloch podzemných tak je to tam potrebné

    PROTI

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele SEDA EMINENCE
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Ostrava/Olomouc
    Příspěvky
    498

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Jestli má být oldschool server kde mají být zachovány alespoň nějaké aspekty hry, jak vypadala v minulosti - měly by tam zůstat i baterky.... hráči kteří s tím mají problém tak můžou jít třeba na dust... kde ani nefunguje teamflash.... To bychom teamflash mohli taky vypnout na všech serverech. Zakázat awpčka, lamopalky ... a jak už tu někdo někde říkal - řezat se nožíkama.

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele LejS
    Datum registrace
    Dec 2015
    Příspěvky
    67

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Neviem či tento komentár smeroval na môj názor :D...

    ...No hráči ktorý majú problémy s PC ktoré neutiahnu ani primitívne baterky (prepáčte že tak poviem) Tak tvorí kotelnu min. 60% keď nie viac.
    A čo sa týka tých zákazov to je ďalší dobrý nápad :D Samozrejme by sa o tom muselo trošku viac podiskutovať.
    A čo sa týka ešte tej baterky. Tak som stále PROTI. Mám na to svoje dôvody. :)
    Jediné umenie je milovať človeka ktorý si to zaslúži.

    zdrawim. je mi 19
    sem z ceske republiky
    mám stým
    csko hraju od 7let
    umím hrát
    tak me vemte do admin týmu!!! děkuju!

    #Staré dobré časy :D

  10. #10
    peta
    Guest

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    To není náš problém, že máte pc na píču a pokud Vám to vadí utíkejte si hrát kostičky (minecraft) tam Vám to stačí. Doufám kotle že to vrátíš bo toto je tragedie už..

    Citovat Původně založeno Detektor Zobrazit příspěvky
    Lenže viac sa tie baterky používali na lagovanie ako na pomáhanie .

  11. #11

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Dobrá blbost prečo by si mal niekto kupovať nový PC zato ze je kopa dementných ľudí a robia napriek druhým ? Vravíš tu ze ti ľudia majú ist hrať majnkraft tak prečo Nejdes ty hrať na iný server kde baterky idu ? :) Oldschool mi je u riti tam nech to kľudne povolí ale ostatne aimy nech nechá tak ..
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  12. #12
    Nováček Avatar uživatele LejS
    Datum registrace
    Dec 2015
    Příspěvky
    67

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Citovat Původně založeno peta Zobrazit příspěvky
    To není náš problém, že máte pc na píču a pokud Vám to vadí utíkejte si hrát kostičky (minecraft) tam Vám to stačí. Doufám kotle že to vrátíš bo toto je tragedie už..
    Ja sa nebavím o tom že niektorý ľudia majú PC na píču. Kostičky teda.. "minecraft" majú ísť hrať? :-)
    Prepáč ale 1. Neviem prečo tu nadávaš 2. Ja len hovorím že tie baterky sa tam nemôžu dať naspäť a 3. že Bohate stačí Nočné videnie ktoré je vhodné na widlákove.

    #Lej
    Jediné umenie je milovať človeka ktorý si to zaslúži.

    zdrawim. je mi 19
    sem z ceske republiky
    mám stým
    csko hraju od 7let
    umím hrát
    tak me vemte do admin týmu!!! děkuju!

    #Staré dobré časy :D

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Oldschool - Baterky

    prej by mohl na ty fps dropy fungovat příkaz

    r_dynamic 0

    Tak někdo, kdo ty fps dropy máte to zkuste a napište jestli to funguje.

    btw, jsem pro vrácení baterek.
    Naposledy upraveno Giussepe; 29-12-15 v 00:31.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Zdravim..

    Na oldu jsem nahral par let a nikdy s tim nikdo nemel problem a daji se tam na spouste map vyuzit, tak proc uz zaslou vec zase menit?!..

  15. #15
    peta
    Guest

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    1. Protože vždy se svět řídí podle pár nespokojených lidí většinou což úplně k ...
    2. no comment raději..
    3. Jistě baterka, co je zadarmo bude zrušena ano a místo toho jak troubové si budeme kupovat noční vidění za 1 250 „good idea”. To by se tu muselo prvně hrát na úrovní, že aby toto bylo dobré řešení.. :D Už vidím jak na to mám + wepky s tím jak tu hrajete skoro každý kolo save :D. Ano ano ano už se těším na éru hraní bez baterky s tímhle řešením tady za těch podmínek jak totu admini vedou. Raději půjdu jinám jako jiní určitě, co to uvidí stejně.

    Citovat Původně založeno LejS Zobrazit příspěvky
    Ja sa nebavím o tom že niektorý ľudia majú PC na píču. Kostičky teda.. "minecraft" majú ísť hrať? :-)
    Prepáč ale 1. Neviem prečo tu nadávaš 2. Ja len hovorím že tie baterky sa tam nemôžu dať naspäť a 3. že Bohate stačí Nočné videnie ktoré je vhodné na widlákove.

    #Lej

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •