Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 53

Téma: Oldschool - Baterky

  1. #16

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Tak teda odíď zato ze si nemôžeš blikať baterkou (y)
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  2. #17
    Nováček Avatar uživatele LejS
    Datum registrace
    Dec 2015
    Příspěvky
    67

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Citovat Původně založeno peta Zobrazit příspěvky
    1. Protože vždy se svět řídí podle pár nespokojených lidí většinou což úplně k ...
    2. no comment raději..
    3. Jistě baterka, co je zadarmo bude zrušena ano a místo toho jak troubové si budeme kupovat noční vidění za 1 250 „good idea”. To by se tu muselo prvně hrát na úrovní, že aby toto bylo dobré řešení.. :D Už vidím jak na to mám + wepky s tím jak tu hrajete skoro každý kolo save :D. Ano ano ano už se těším na éru hraní bez baterky s tímhle řešením tady za těch podmínek jak totu admini vedou. Raději půjdu jinám jako jiní určitě, co to uvidí stejně.
    Tváriš sa ako by pre teba 1 250bolo veľa :D tak bóže vynecháš jedno kolo Deagle alebo SMG neviem. Tie baterky nieje potreba.
    Jediné umenie je milovať človeka ktorý si to zaslúži.

    zdrawim. je mi 19
    sem z ceske republiky
    mám stým
    csko hraju od 7let
    umím hrát
    tak me vemte do admin týmu!!! děkuju!

    #Staré dobré časy :D

  3. #18
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Baterky sú zlo, je fajn, že sa na klasických serveroch zakázali. Užitočné sú akurát tak na niektorých ZM módoch. Začni tam hrať a môžeš si tam blikať koľko chceš. :D

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Oldschool - Baterky

    hráč s fps dropama:

    "Hm, mám fps dropy při zapnutí baterky. Zkusím na netu najít řešení, abych to spravil. Hmmm, jenže to stojí úsilí a čas. Tak radši začnu všude pindat, že baterky jsou na hovno a padá to takhle půlce lidu na portálu, tak ať to zrušej."

    Baterky nejsou zlo. Zlo jsou hráči-ignoranti, který místo aby vynaložili vlastní úsilí, tak radši poškodí všechny ostatní.

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele Autungtung
    Datum registrace
    Oct 2013
    Umístění
    MS kraj
    Příspěvky
    230

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Tak přijde mi to pitomé zakazovat baterky, to se může rovnou zakázat smoke granát, který dle mého laguje hráčům daleko více.

  6. #21
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Baterky sú zlo, je fajn, že sa na klasických serveroch zakázali. Užitočné sú akurát tak na niektorých ZM módoch. Začni tam hrať a môžeš si tam blikať koľko chceš. :D
    Je vidět, že ty asi moc ten AIM nehráš, že spíš banuješ kodery a hráš na BEBE, pač toto co si napísal je ta největší kravina. Baterka prostě k csku patří, na mnoha servrech je potřeba si svítit v šachtě. Jak sem psala, celých těch asi 5 let? Co kotelna stojí :D baterky normálně fungovaly a ted nějací šašci z JB napíšou emo příspěvek, jak jim tam pár CT bliká a baterky zmizí z AIMU ??? Ty příspěvky oba dva kvůli baterkám byly z Jailu, kde tam psali spíš JB hráči, jak ti co vůbec vlezou na aim, jenže na JB se taky nemůžou zakázat, taky tam jsou určité šachty.. Baterka k 1.6 patří stejně jako smog, hečko.

    Raději by bylo užitečnější kdyby se vyply zvuky na "fire in the hole" protože při 30 lidech na dustu, kde to ze začátku každej hodí, není nic slyšet -_- raději at mi blbec bliká, než celou minutu poslouchat fire in the hole.. Dakujem

    Kotle modlím se k tebe, snad naše prosby vyslyšíš a světlo nám opět vrátíš
    Naposledy upraveno Britny; 30-12-15 v 04:01.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #22
    peta
    Guest

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Abych si neudělal z Tebe lidskou baterku.. Koukám že to máš dobře promyšlené, ale i tak se mi to nelíbí a budu furt proti tomu i kdyby nevím co.

    Citovat Původně založeno LejS Zobrazit příspěvky
    Tváriš sa ako by pre teba 1 250bolo veľa :D tak bóže vynecháš jedno kolo Deagle alebo SMG neviem. Tie baterky nieje potreba.
    Já Ti dám prý choď na ZM.. Jediný mod který tu hraji je tak w3 ale i tam je potřeba té baterky na některé mapy. Bohužel někteří to nepochopí buď to mají wooden pc a nebo v lepší případě znají jeden server primárně a na ostatní chodí z důvodu „!”.
    Hlavně mi nejde o to kktské blikání ale o ten princip baterky k čemu všemu se dá využít troubo! Sorry, ale řekl sis o to chytrej jak radio ale když Tě vidím řešit věci na serveru je mi na blití tady rozumu tři prdele ale na serveru nejsi schopen ani kicknout kkty, co stojí a davají save i na blbej dgl/či jinou wepku co stojí minimum.

    Citovat Původně založeno Samco
    Baterky sú zlo, je fajn, že sa na klasických serveroch zakázali. Užitočné sú akurát tak na niektorých ZM módoch. Začni tam hrať a môžeš si tam blikať koľko chceš. :D


    Konečně někdo to chápe jak to doopravdy je!!!

    Citovat Původně založeno Giussepe
    Baterky nejsou zlo. Zlo jsou hráči-ignoranti, který místo aby vynaložili vlastní úsilí, tak radši poškodí všechny ostatní.
    ps: Kotle, doufám že už to vrátíš srandy bylo dost až až a vtipné to už není spíše k pláči ale to už si přeberte jak chcete!!! Heslo dne a nick Chci baterku zpátky do píče.. :P

    Naposledy upraveno peta; 30-12-15 v 08:07.

  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Pardon..

    Dle mě tenhle Topic stojí za hovno a old se má nechat při starém přesně tak, jak jej kotelna vychovala, když to nikomu nevadilo, aby jej zachovala.

    Nemá cenu to řešit, všechny základní paragrafy a možnosti tam patří stejně tak, jako héčko do 1.6

    DiE

  9. #24
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    529

    Re: Oldschool - Baterky

    Jsem pro vraceni baterek. HL je 17 let starej engine. Kdyz si vzpomenu, co jsem v ty dobe mel za sunku, tak moc dobre nechpu, cim tady nekteri argumentuji (i kdyz se rozhodnu ignorovat fakt, ze dnesni steam verze je samozrejme narocnejsi + amx muze zvysovat naroky). Podle me je ale problem spis v tom, ze si nekteri hraci neumi nastavit CS umerne svemu stroji. Jinak me ihned napadlo i presne to, co zminuje Tung. Smoke je v ohledu snizovani fps u slabych PC daleko horsi, takze zakazeme i SG? Asi ne.

    Rad bych baterky videl zpet i na megapubech.
    Jako dostal sem ban pri sem ho obešel ,ale ja sem si jen naistaloval na nove pc cs 1.6 od gamesite kde mam aj micraft a moqq mi dal ban ze obchazim! osobne zaplatím za to ze tychle servri padnu!

  10. #25
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Je vidět, že ty asi moc ten AIM nehráš, že spíš banuješ kodery a hráš na BEBE, pač toto co si napísal je ta největší kravina. Baterka prostě k csku patří, na mnoha servrech je potřeba si svítit v šachtě. Jak sem psala, celých těch asi 5 let? Co kotelna stojí :D baterky normálně fungovaly a ted nějací šašci z JB napíšou emo příspěvek, jak jim tam pár CT bliká a baterky zmizí z AIMU ??? Ty příspěvky oba dva kvůli baterkám byly z Jailu, kde tam psali spíš JB hráči, jak ti co vůbec vlezou na aim, jenže na JB se taky nemůžou zakázat, taky tam jsou určité šachty.. Baterka k 1.6 patří stejně jako smog, hečko.

    Raději by bylo užitečnější kdyby se vyply zvuky na "fire in the hole" protože při 30 lidech na dustu, kde to ze začátku každej hodí, není nic slyšet -_- raději at mi blbec bliká, než celou minutu poslouchat fire in the hole.. Dakujem

    Kotle modlím se k tebe, snad naše prosby vyslyšíš a světlo nám opět vrátíš
    Na AIM servery si idem niekedy zastrieľať, ale doteraz som nenašiel jedinú mapu, kde je úplná tma a tá baterka by tam bola naozaj taká potrebná. Možno tak jedine na de_widlakof. Bébé momentálne už moc nehrám a baterka tam nie je. :P

    Citovat Původně založeno peta Zobrazit příspěvky
    Já Ti dám prý choď na ZM.. Jediný mod který tu hraji je tak w3 ale i tam je potřeba té baterky na některé mapy. Bohužel někteří to nepochopí buď to mají wooden pc a nebo v lepší případě znají jeden server primárně a na ostatní chodí z důvodu „!”.
    Hlavně mi nejde o to kktské blikání ale o ten princip baterky k čemu všemu se dá využít troubo! Sorry, ale řekl sis o to chytrej jak radio ale když Tě vidím řešit věci na serveru je mi na blití tady rozumu tři prdele ale na serveru nejsi schopen ani kicknout kkty, co stojí a davají save i na blbej dgl/či jinou wepku co stojí minimum.
    No neskoč hneď z okna kvôli tomu a toto čo píšeš tak si ma s niekým zrejme mýlíš.
    Naposledy upraveno Samco; 30-12-15 v 11:39.

  11. #26
    peta
    Guest

    Odpověď: Re: Oldschool - Baterky

    Chceme baterku zpátky!!!

  12. #27
    Stálý Maniak Avatar uživatele Acid
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    1,548

    Odpověď: Re: Oldschool - Baterky

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    hráč s fps dropama:

    "Hm, mám fps dropy při zapnutí baterky. Zkusím na netu najít řešení, abych to spravil. Hmmm, jenže to stojí úsilí a čas. Tak radši začnu všude pindat, že baterky jsou na hovno a padá to takhle půlce lidu na portálu, tak ať to zrušej."

    Baterky nejsou zlo. Zlo jsou hráči-ignoranti, který místo aby vynaložili vlastní úsilí, tak radši poškodí všechny ostatní.
    Po dlouhé době souhlasim

  13. #28

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Napadlo mne jedno univerzální řešení pro všechny, záleží však na tom, jestli to vůbec na goldsource půjde udělat. Existuje cvar pod názvem mp_flashlight, který může vypnout baterky. Tohle je však serverový cvar a jeho nastavení ovlivní všechny klienty na serveru. Mohl by se však udělat ještě jeden speciální cvar, který by mohl napsat pouze klient do konzole a ovlivnil by tak pouze sebe sama. Tzn., že každý hráč by si pak sám rozhodl, jestli chce vidět ve hře baterku nebo ne.

  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele SEDA EMINENCE
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Ostrava/Olomouc
    Příspěvky
    498

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Napadlo mne jedno univerzální řešení pro všechny, záleží však na tom, jestli to vůbec na goldsource půjde udělat. Existuje cvar pod názvem mp_flashlight, který může vypnout baterky. Tohle je však serverový cvar a jeho nastavení ovlivní všechny klienty na serveru. Mohl by se však udělat ještě jeden speciální cvar, který by mohl napsat pouze klient do konzole a ovlivnil by tak pouze sebe sama. Tzn., že každý hráč by si pak sám rozhodl, jestli chce vidět ve hře baterku nebo ne.
    Konečně inteligentní názor :)

  15. #30

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky

    Raději by bylo užitečnější kdyby se vyply zvuky na "fire in the hole" protože při 30 lidech na dustu, kde to ze začátku každej hodí, není nic slyšet -_- raději at mi blbec bliká, než celou minutu poslouchat fire in the hole.. Dakujem

    Kotle modlím se k tebe, snad naše prosby vyslyšíš a světlo nám opět vrátíš
    Toto je pekná blbost co si napísala cez fire in the hole nepočujes a ked začnú blbci blikať baterkou počuješ ? Ďalšia vec veľmi lahko sa tym znepríjemňuje hra tak ze si Walkujes a dement za tebou bliká baterkou a prezradí ta -_- Ani na jednej mape na aime som baterku nepotreboval ani nebudem hoďte si tie baterky na Oldschool (ale nikde inde) a uz neotravujte
    Naposledy upraveno Detektor; 30-12-15 v 14:34.
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •