Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazit výsledky od 46 do 53 z 53

Téma: Oldschool - Baterky

  1. #46
    Nováček Avatar uživatele LejS
    Datum registrace
    Dec 2015
    Příspěvky
    67

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Mením názor ;)

    Určite ich povoľte pretože som sa pred pár dňami stretol presne s tým čo Britny. A kto má horší PC alebo ako povedal Peťa že hrajú na Kalkulačkách tak tu majú aj iné servery kde je to zakázané. Teraz neviem presne aké. Ale na AIM sekcii je teda ich dosť kde sa nemôžu stretnúť s tými blikačkami :D
    Jediné umenie je milovať človeka ktorý si to zaslúži.

    zdrawim. je mi 19
    sem z ceske republiky
    mám stým
    csko hraju od 7let
    umím hrát
    tak me vemte do admin týmu!!! děkuju!

    #Staré dobré časy :D

  2. #47
    peta
    Guest

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Tak jak teda bude nějaké vyjádření nebo se to nebude řešit nijak..?

  3. #48
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    @ Nihilia: Já měl ntb s grafickou kartou intel graphics media accelerator x3100. Když jsem si našel porovnání grafáren na webu, tak z nějakých 260 typů byla asi na 250. místě. Ke hrám velmi špatná jednoduše. Hra na 30 fps, v baterce 4. Ne každý hraje na výkonném stolním pc. .... Btw. světlo je součást hry, pokud tak nastavíš flashlight.

    @ Eminence: D2 byl příklad, takhle to funguje na každé mapě. Když bych vzal třeba train a stál bych na velkém plantu vzadu ve tmě, tak jakmile by někdo rozběhl velký plant za T, a je jedno odkud, máš fps dole ihned. Jakmile máš někoho s baterkou v dosahu, a věř, že ho nemusíš ani vidět, fps dropujou jak cyp. A jinak máš recht, na classicu jsou baterky k ničemu, jelikož ani na jedné mapě není místo, kde bys potřebovala svítit.

  4. #49
    Ex-admin Avatar uživatele [H]e||
    Datum registrace
    Jul 2013
    Příspěvky
    116

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Because ma poprosil, aby som to sem hodil -
    Dobrý deň, všimol som si tu tému ohľadom oldschoolu a bateriek tak som sa rozhodol niečo napísať. Hrával som na oldschoole asi tak rok do zadu, sem tam tam zajdem a proste omáčky okolo toho. Vždy tam bola baterka a nikdy ja osobne som s tym nemal problem. Stal sa mi aj prípad čo tu vypisujete, že to dropovalo, dokonca som hral proti typkom co si to nabindovali na strielanie, teda strelali a zaroven blikali jak vianocny stromcek ale nešiel som sem zakladať tému, že aha dropuje mi fps, zničte baterky. Opravil som si to. Ja sám som ju dosť často používal v mapách militia, estate atď. kde proste baterka pomohla dosť. Napadá ma taká otázka: Že či tí čo sú pre zrušenie baterky tam hravajú často alebo iba občas. Ak tam hrá furt tak stojí za zváženie ale ako vravím, sú tam miesta kde sa baterka využie, a + enemy vidite na 200 kilometrov ako má zapnutú baterku. S pozdravom Nekolegialny.

  5. #50
    Profesionální člen Avatar uživatele Smackk
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    jb
    Příspěvky
    215

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Ahoj, já jsem rozhodně PRO vrácení baterek :)
    Na oldschoolu jsem hrál asi před rokem a půl +- a jak už je výše zmíněné, nikdy jsem s tím problém neměl a to nemám žádného rychlíka.. (Max. 60fps) Rozhodně to není tak hrozné jako když někdo hodí smoke, který se podle mě využívá ještě víc než baterka. Takže jak už jsem zmiňoval jsem pro vrácení baterek a to nejen Na oldschool, ale i na ostatní Aim servery :). To je z mé strany zatím vše :)
    Naposledy upraveno Smackk; 17-01-16 v 00:51. Důvod: Gramatika.

  6. #51
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Tak to uz je vic lidi pro, takze je vratim.

  7. #52
    Nováček Avatar uživatele wocogo
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    Zlín, Olomouc
    Příspěvky
    46

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    Já jsem pro zrušení baterek - většinou to používají jen děti nebo naschvál "vychcánci", aby zlagovali soupeře. Pokud se někdo dorozumívá baterkama je to smutné - pokud jde o old, zkuste se naučit klasické radiové hlášení. Cover me!
    ALoha,

    kočičí hlavy (hrající na kalkulačce).

  8. #53
    Nováček Avatar uživatele wocogo
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    Zlín, Olomouc
    Příspěvky
    46

    Odpověď: Oldschool - Baterky

    AHA, již se odhlasováno :-( Tak doufam, že SEDA EMINENCE mi alespon teda koupí nový noťas! Abych si zkusila jaké to je hrát s baterkou bez lagů.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •