Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 23

Téma: POPIS ZOMBIKOV - ich výhody a nevýhody.

  1. #1
    Reflex.
    Guest


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Lightbulb POPIS ZOMBIKOV - ich výhody a nevýhody.

    Ahojte!

    Tymto clanom by som vam chcel priblizit schopnosti, vyhody a nevyhody zombikov co momentalne su na serveri.
    Lebo stava sa, ze ked pride nejaky zaciatocnik na server, tak pol hodiny premysla akeho zombika si zvoli, za ktoreho bude hrat.
    Tento popis bude vyplyvat z mojich pat rocnych skusenosti zo zm modom, takze ak by ste niecomu nechapali, v klude sa ma opytajte :-)

    Zombici:



    1- JUMP ZOMBIE - jump zm nie je zombik na zahodenie, pokial viete ,,troska,, lepsie strafovat, tak viete ctcku narobit pekne starosti.
    Co sa vsak tyka samotneho zm, tak jeho takou vacsiou vyhodou su HP-cka, a aj to, ze sa s nim dostanete rychlo do kazdeho vyvyseneho kempu.
    Jeho takou vacsiou nevyhodou je rychlost, kedze ma upravenu gravitaciu, tak uteka pomaly (skoro tak ako ct.)
    Secteno-podtrzeno, nie je to moc idealny zm, za ktoreho by sa oplatilo hrat, vybrat si ho pri jedinecnych situaciach.

    2- PYRAMID ZOMBIE - tak narovinu, toto je absolutne nepotrebny zombik, pretoze naco vam je jeho schopnost, ze sa mu neda trafit do hlavy, ked mu mozete strielat do tela.
    Samozrejme, zas ked sa mu neda strielat do hlavy, tak nedostava taky velky dmg, ako ostatny zm.
    Jeho vyhodou su pomerne velke HP-cka, a aj rychlost a to ze sa mu neda stielat do hlavy.
    Secteno-podtrzeno, nie je to moc oblubeny zm, neodporucam za neho hrat.

    3- CHEMIK ZOMBIE - chemika by som az tak neodsudoval ako ostatny, jeho hlavna schopnost je, ze je imunny voci granatom, jeho vyhodou su aj HP-cka, avsak nevyhoda je jeho rychlost.
    Tento zm sa mi osvecil pri tom, ked nejake ctcko si nieco dokazuje ked je lastom, a spamuje zm HE-ckami, tak pri tejto situacii sa oplati si dat chemika a kdesi v rohu vyckavat, kym neprebehne okolo vas last a ustedrite mu trebars pekny chrbat :-)
    Secteno-podtrzeno, zombik na bezne hranie to nie je moc idealny, ale pokial nejake ctcko spamuje granatami, tak je to najlepsia volba.

    4- CLIMB ZOMBIE - climb by som povedal nie je uplne zm na zahodenie, ale nie je to zas nejaka vyhra.
    Jeho hlavna schopnost je, ze sa vie vysplhat uplne vsade, ale ak dostane nejaky dmg, tak spadne.
    Jeho HP-cka su priemerne, rychlost je priemerna.
    Secteno-podtrzeno, nie je to najlepsia volba na hranie, hodi sa iba vtedy, ked je nejake zakempene ctcko na texture.

    5- HUNTER ZOMBIE - hunter je moj druhy najoblubenejsi zm za ktoreho sa skutocne oplati hrat.
    Jeho vyhodou su pomerne slusne HP-cka, rychlost, vysoky dmg a to, ze ked sa date do ducku a namierite mysou hore, urobite obrovsky skok, tym padom sa dostanete do vyssie polozenych kempov. Jeho hlavna nevyhoda je, ze je dostupny iba pre VIP hracov.
    Secteno-podtrzeno, je to jeden z najlepsich zombikov, za ktoreho sa skutocne oplati hrat, odporucam.

    6- HEALER ZOMBIE - healer je tiez jeden z tych lepsich zombikov, pretoze ked podrzite R tak olieci zm v okruhu 5 metrov, a stanete sa nepriestrelny na 2 sekundy, toto je obrovska vyhoda, pretoze ak je okolo vas trebars 10 zm, tak healnete (dobijete HP) ich a aj oni sa stanu nepriestrelnymi na 2 sekundy a ctcka maju co robit, aby prezili ten utok zm!
    Jeho vyhoda je rychlost, avsak ma male HP-cka.
    Secteno-podtrzeno, na bezne hranie to nie je moc idealny zm, ale ako hovorim, jeden healer sa vzdy hodi, na oliecenie a na kratku neprestrielnost zm.

    7- SPRINT ZOMBIE - sprint je pomerne slusny zm, jeho hlavna schopnost (uz z nazvu vyplyva) je jeho rychlost, hodi sa na to, ked chcete dat silko (nesmrtelnost) na dlhe kempy v ducku.
    Jeho hlavnou vyhodou je teda rychlost, a aj pomerne slusne HP-cka.
    Secteno-podtrzeno, begginerom by som odporucil tohoto zombika, ked teda nehraju s VIP, a nemozu si dovolit Huntera, tak sprint je pre nich ako stvoreny :-)

    8- NEVIDITELNA ZOMBIE - prezyvana ,,stetka,, je jedine zenske pohlavie za zm, a hraci ju neznasaju preto, lebo ked sa da do ducku tak sa stane neviditelnou.
    Aj ja mam kolko razy s nou problemy, ked si v pohode bezim, a zrazu jeb nakazeny, sa divam, ze aha zas ta stetka neviditelna! :-D
    Jej hlavna vyhoda je teda neviditelnost a rychlost, avsak ma male HP-cka.
    Secteno-podtrzeno, dalsi vhodny kandidat pre zaciatocnikov, pretoze aj obycajny begginer, ked bude hrat s neviditelnou, tak vie narobit poriadne problemy ctcku!

    9- BUNNYHOP ZOMBIE - zamerne som ho oznacil cervenym, pretoze kazdy skusenejsi hrac vam povie, ze bhop je ten najlepsi zm, akeho si mozete vybrat, AVSAK, musite vediet za neho aj hrat, nestaci len s nim utekat, za to, ze je rychly.
    Moj oblubeny zm za ktoreho hravam stale, pretoze je rychly, ma velke HP-cka, dostane sa takmer vsade, a ked viete s nim bhopovat, tak ste ,,nezastavitelny,, pretoze ctcko vas ma problem trafit.
    Dalej sa hodi do kempov typu sachta, kde ste v ducku, ctcku tam rychlo nabehnete + ked si date este brouka po smrti, tak ctcko sa nestihne spamatat, ze co sa vlastne stalo a bude nakazeny.
    Takze secteno-podtrzeno, hlavna vyhoda teda schopnost bhopovat, HP-cka, a pokial viete za neho hrat, tak ste pohromou pre ct!!!

    10- BOOMER ZOMBIE - tlusty zm, ktory je vobec nepotrebny, AVSAK zdanie klame, tento zombik vie pekne zneprijemnit zivot ct.
    Jeho hlavna schopnost je, ze moze pozvracat hracov, a tym padom hraci na kratku chvilu nic nevidia.
    Mne osobne sa Boomer osvecil pri kempoch, kde vstup do kempu je v ducku a potom mozete normalne chodit (iglu.)
    Pokial je pokope 3+ ctciek a vy ich uspesne pozvraciate, tak dostanete za to 1 bod, urobte to 10x = 10 bodov.
    A to neni vsetko, pokial si date brouka po smrti, tak to je hotova nocna mora pre ct, pretoze ked vas zabiju tak vy ich olejete zvratkami, takze nic nevidia + zerie ich brouk a kolko razy sa stane, ze to nepreziju a nakazia sa.
    Jeho hlavna vyhoda je teda ze moze pozvraciat ludi, avsak ma najmenej HP-ciek, a je to najpomalsi zombik.
    Secteno-podtrzeno, tento zombik nie je vhodny pre bezne hranie, avsak pokial nastane situacia, ked ctcka stale kempia, tak im tam nabehnite s Boomerom + brouk po smrti, a garantujem vam, ze maju o zabavu postarane.

    11- SMOKER ZOMBIE - dalsia nocna mora pre ct, pretoze Smoker ma schopnost pritahovat ludi, svojim ultra dlhym jazykom, nastastie ct sa moze branit tym, ze bud streli do zm, alebo bude skakat ako dive, ale to vie malo ludi, no a skoro vzdy to skonci tym, ze Smoker pritiahne ct a nakazi ho.
    Mne sam sa osvecil, a rad ho pouzivam, ked je nejake lakome ctcko co nechce liecit a iba fraguje, tak dam si Smokera, a zacnem ho tahat, a zombici ho uz sekaju, takto mu pekne zneprijemnite zivot!
    Jeho vyhodou je teda, ze moze pritahovat hracov, ma aj pomerne velke HP-cka, a je aj rychly.
    Secteno-podtrzeno, dalsi vhodny kandidat pre tych co sa nevedia rozhodnut, akeho zombika si zvolit, odporucam.

    12- FROST ZOMBIE - frosta velice rad pouzivam, vtedy ked je nejake moc namotivovane ctcko co si mysli o sebe, ze je pan serveru.
    Hodim si frosta zamrazim ho, slashujem mu do hlavy (pokial nema bind armor) tak je 100% po nom, ale aj s bindom to niekedy nezvladne, a nakazim ho, no a z premotivovaneho ctcka sa razom stava chudacik s 0 bodmi :-) a stacilo iba jedno, mozno dve zamrazenia.
    Jeho hlavna vyhoda je, ze moze zamrazit hracov, ma vela HP-ciek, avsak nie je to zas nejaky Usain Bolt.
    Secteno-podtrzeno, na bezne hranie sa s nim neoplati hrat, ale pokial uvidite nejake ctcko co si mysli o sebe nieco viac, tak zoberte frosta a zamrazte ho, nemusite ho vy nakazit, ost. zm sa o neho uz postaraju.

    13- TANK ZOMBIE - posledny najspekatejsi zm, a to je Tank.
    Jeho hlavna vyhoda je, ze ma obrovske mnozstvo HP-ciek, avsak je pomaly, a potom ked hrac do neho streli, tak ma sancu ze moze oslepit hraca.
    Ked si ho zvolite robite zo seba max. fackovacieho panaka, do ktoreho kazdy striela.
    Secteno-podtrzeno, na bezne hranie by som si ho VOBEC nezvolil, pretoze po chvilke hrania s nim by ste si to rozmysleli, ci budete dalej s nim hrat.



    Takze, toto bol ,,strucny,, popis zombikov, z klasickeho zm modu + apokalypsi.
    Pokial by Kotel pridal do buducna nejakeho noveho zm, tak ho tu pridam.
    Snad som vam aspon troska pomohol s vyberom zm, ja som vam tam odporucil viac zm, pokial vam nesedi hrat za jedneho, tak skuste dalsieho, a tak si najdete toho praveho zm, za ktoreho chcete hrat.
    Naposledy upraveno Reflex.; 08-01-16 v 20:42. Důvod: Gramaticke chyby.

  2. #2
    Expert člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Středočeský kraj
    Příspěvky
    485


    Odpověď: POPIS ZOMBIKOV - ich výhody a nevýhody.

    Milý Reflexi, už nějak tu dobu tě obdivuji z jedno prostého důvodu umíš poradit lidem a vyjít vstřict nějací admini se vůbec tímto nezabývají, ale ty tomu věnuješ čas a snahu..
    Hele, jestli ti to tu bude někdo kritizovat můžeš ho někam poslat, ale kdo tento kousek neocení jako by nežil :)

  3. #3
    Reflex.
    Guest


    Odpověď: POPIS ZOMBIKOV - ich výhody a nevýhody.

    Dakujem ti Army, to by som necakal, ze by mi toto niekto napisal, velmi si toho cenim :-)

    Snazim sa, a nehodlam v tom prestat!
    Naposledy upraveno Reflex.; 25-12-15 v 23:11.

  4. #4
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498


    Odpověď: POPIS ZOMBIKOV - ich výhody a nevýhody.

    Pěkná práce Reflexi!

  5. #5


    Odpověď: POPIS ZOMBIKOV - ich výhody a nevýhody.

    Pekne, aspoň niekto :D Vidíš, určite je dobrý pocit, keď svoje skúsenosti môžeš predať slabším a pomôcť. Či ? ;) Pekná práca, +rep.

  6. #6
    Reflex.
    Guest


    Odpověď: POPIS ZOMBIKOV - ich výhody a nevýhody.

    Zasa si nechcem moc kakat do vlastnej zahradky, ale tak nejaku tu skusenost mozem dat slabsim. :-)

    Dakujem, velmi si to cenim.

  7. #7
    Reflex.
    Guest


    Odpověď: POPIS ZOMBIKOV - ich výhody a nevýhody.

    Citovat Původně založeno Mario Zobrazit příspěvky
    Pěkná práce Reflexi!
    Dakujem ti Mario, cenim si toho :-)

  8. #8
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: POPIS ZOMBIKOV - ich výhody a nevýhody.

    Tak to ti dávam a moje uznanie, že sa ti to chcelo spísať.

  9. #9
    Reflex.
    Guest


    Odpověď: POPIS ZOMBIKOV - ich výhody a nevýhody.

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Tak to ti dávam a moje uznanie, že sa ti to chcelo spísať.
    Ked som isiel od PC tak som krize necitil, ale tak co by som nespravil pre Kotelnu, ze. :-D

    Dakujem ti Samco. :-)
    Naposledy upraveno Reflex.; 26-12-15 v 00:09.

  10. #10


    Odpověď: POPIS ZOMBIKOV - ich výhody a nevýhody.

    Veľmi pekné! Je vidieť, že už máš niake skúsenosti :) Pekná práca :))

  11. #11
    Reflex.
    Guest


    Odpověď: POPIS ZOMBIKOV - ich výhody a nevýhody.

    Diki Katka ;-) cenim si to.

  12. #12
    Nováček Avatar uživatele Anubis
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    65


    Re: POPIS ZOMBIKOV - ich výhody a nevýhody.

    Spomína si niekto na tie časy keď chemik a pyramid zm na serveroch neboli?

  13. #13


    Odpověď: POPIS ZOMBIKOV - ich výhody a nevýhody.

    e:deleted
    Naposledy upraveno MartyEE; 08-03-16 v 00:06.

  14. #14
    Reflex.
    Guest


    Odpověď: POPIS ZOMBIKOV - ich výhody a nevýhody.

    Citovat Původně založeno Don Stifler Corleone Zobrazit příspěvky
    Spomína si niekto na tie časy keď chemik a pyramid zm na serveroch neboli?
    Ano.
    Ja si spominam napriklad na casy, kedy sa dal kupit inf za expy, hold stare dobre casy :-(
    Citovat Původně založeno MartyEE Zobrazit příspěvky
    e:deleted
    ? :D

    E: Ked to bol OT, sa nediv :D
    Naposledy upraveno Reflex.; 08-03-16 v 11:16.

  15. #15


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: POPIS ZOMBIKOV - ich výhody a nevýhody.

    kašli nato :D
    Naposledy upraveno MartyEE; 11-03-16 v 09:01.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •