Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Autobunnyhop pre CT

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jun 2015
    Příspěvky
    178

    Autobunnyhop pre CT

    Zdravicko, rad by som navrhol novinku pre VIP clenov. V nastaveniach VIP vyhod by pribudla moznost zapnut/vypnut automaticky bunnyhop pre ct, tak, ako je to napr. na serveroch bhop, alebo jump. Samozrejme so zapnutym autobhopom, by ct prisiel o moznost dvojskoku a opacne. Neverim, ze sa tu k tomu moc ludi vyjadri, kedze o forko sa ludia zo zm serverov moc nezaujimaju, no snad tu z toho nieco vznikne. Osobne by som tuto moznost velice rad privital.

  2. #2
    Reflex.
    Guest

    Odpověď: Autobunnyhop pre CT

    Fuha, no neviem ci by to bol zrovna dobry napad, zober si, ze 90% ludi na serveru nevie bhop, tak tu funkciu by vobec nevyuzivali.
    Ale ako napad dobry :-)
    Naposledy upraveno Reflex.; 27-12-15 v 10:00.

  3. #3

    Odpověď: Autobunnyhop pre CT

    jak by to preslo tak rovno dajte zombie s dvojskokom

  4. #4
    Expert člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Středočeský kraj
    Příspěvky
    485

    Odpověď: Autobunnyhop pre CT

    Příjde mi to jako blbost, aby ct mohli mít "autobhop" protože když se nějaké to ct rozbéhopuje skáče rychlostí až 400+- no nevím jestli by ho někdo chytil a nakazil..
    - Můj názor..

  5. #5
    Reflex.
    Guest

    Odpověď: Autobunnyhop pre CT

    Citovat Původně založeno ArmySkill Zobrazit příspěvky
    Příjde mi to jako blbost, aby ct mohli mít "autobhop" protože když se nějaké to ct rozbéhopuje skáče rychlostí až 400+- no nevím jestli by ho někdo chytil a nakazil..
    - Můj názor..
    Keby len 400units/s... Pokial to vies dobre rozbhopovat, tak naberies v klude aj 1000units/s, a to by zm nemali sancu.

  6. #6
    Expert člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Středočeský kraj
    Příspěvky
    485

    Odpověď: Autobunnyhop pre CT

    Citovat Původně založeno Reflex. Zobrazit příspěvky
    Keby len 400units/s... Pokial to vies dobre rozbhopovat, tak naberies v klude aj 1000units/s, a to by zm nemali sancu.
    Ano vím uvedl jsem příklad vím, že nekteří umí dobře se rozbéhopovat se právě já toto nechci pak nemají zm śanci..
    Jsem PROTI tomuto nápadu..

  7. #7
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jun 2015
    Příspěvky
    178

    Odpověď: Autobunnyhop pre CT

    Musim sa vyjadrit, take velke rychlosti sa daju nabrat pokial nemate prekazky. V hre mate okolo seba kopec zm a staci ze vas jeden sekne, ci len do niektoreho narazite a bhop zacinate znovu :) Takisto je tam smoker, jeden chmat a je to zastavene :)
    Naposledy upraveno Martinos; 27-12-15 v 21:10.

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele LejS
    Datum registrace
    Dec 2015
    Příspěvky
    67

    Odpověď: Autobunnyhop pre CT

    Ahoj! :-)

    Po prečítaní tejto novinky mi trochu zachvelo srdce lebo som si trošku spomenul že takéto nápady som mával aj ja.
    Ale teraz sa mi to zdá ako dobrý nápad pre tých ktorý si kupujú VIP neustále a nevýhoda pre tých ktorý hrajú bez VIP.

    Neviem .. Ale skôr sa prikláňam ku tej nevýhode lebo ako veľmi dobre vieme že takéto nápady sa riešili tu už par krát a asi len 70% bolo vyhovených. Neviem ako vy ale ja by som s týmto nápadom počkal a radšej by som si počkal na nejakú tú príležitosť s tým Autobhopom.
    Na Zombie serveroch to není ani potrebné.

    #Lej

  9. #9
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jun 2015
    Příspěvky
    178

    Odpověď: Autobunnyhop pre CT

    LejS, ludia radi hraju za CT a ked to uvidia v hre tak sa im to bude pacit o tom vobec nepochybujem. Naskytne sa dalsia vec uz poriadne viditelna, i na revo ci apo pre ktoru by sa rozhodlo to VIPko kupit tam viac hracov a server by na tom mohol i zarobit.

  10. #10
    Nováček Avatar uživatele LejS
    Datum registrace
    Dec 2015
    Příspěvky
    67

    Odpověď: Autobunnyhop pre CT

    Citovat Původně založeno Martinos Zobrazit příspěvky
    LejS, ludia radi hraju za CT a ked to uvidia v hre tak sa im to bude pacit o tom vobec nepochybujem. Naskytne sa dalsia vec uz poriadne viditelna, i na revo ci apo pre ktoru by sa rozhodlo to VIPko kupit tam viac hracov a server by na tom mohol i zarobit.
    :D Prepáč mi ale podľa mňa toto je blbý výmysel. Kvôli jeden výhode pribúdajúcej pre VIP (AutoBunnyhop) pribudne hráčov ktorý si kupujú VIP min. 10 za mesiac. Čož je tiež veľká podpora pre server, to nepopieram. Ale zase nemôžeme počítať s tým že kvôli jednej výhode pre VIP si budú hráči zase aktívne kupovať VIP.
    Chcem len poukázať na to že pre niektorých to môže byť výhoda a pre niektorých nevýhoda.

    Toť vše z mojej strany.
    Jediné umenie je milovať človeka ktorý si to zaslúži.

    zdrawim. je mi 19
    sem z ceske republiky
    mám stým
    csko hraju od 7let
    umím hrát
    tak me vemte do admin týmu!!! děkuju!

    #Staré dobré časy :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •