Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 19

Téma: FUN HnS

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele behindyou
    Datum registrace
    Dec 2015
    Umístění
    Doma
    Příspěvky
    104

    FUN HnS

    Mám nápad , myslím že to viac ľudí skritizuje ale aj tak skúsim. Čo hovoríte na také hns kde by bola zvýšena speed a gravity (poprípade ešte niečo)

    Ďakujem.

  2. #2
    Expert člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Středočeský kraj
    Příspěvky
    485

    Odpověď: FUN HnS

    na serveru kotelna je speed: 250 a gravity: 100aa já bych to takhle tedy nechal, je to lepší pak by se museli možná opravovat mapy, protože když skočíš teď 259lj pak budeś v pohodě skákat 263lj a to nemluvím jen o lj, ale i cj,dcj,scj,hj apod.. podle mého je to blbost a zbytečnost za mě PROTI.

  3. #3

    Odpověď: FUN HnS

    ne

  4. #4
    Reflex.
    Guest

    Odpověď: FUN HnS

    Citovat Původně založeno ArmySkill Zobrazit příspěvky
    na serveru kotelna je speed: 250 a gravity: 100aa já bych to takhle tedy nechal, je to lepší pak by se museli možná opravovat mapy, protože když skočíš teď 259lj pak budeś v pohodě skákat 263lj a to nemluvím jen o lj, ale i cj,dcj,scj,hj apod.. podle mého je to blbost a zbytečnost za mě PROTI.
    Gravity 100aa xD vies co si povedal army? :D
    Ked uz tak defaultna gravitacia je 800, 100 AirAccelerate spociva v tom, ze ked skocis urobis straf a drzis ctrl tak ta to zrychli, narozdiel od 10aa ked skocis, podrzis ctrl a urobis straf, tak nespravis straf takto, na 10aa sa tazko skace, preto vsetky hns servery maju 100aa.
    Co sa tyka navrhu, tak nesuhlasim, to by sa uz stracal pojem Hide 'n Seek.
    Naposledy upraveno Reflex.; 02-01-16 v 23:51.

  5. #5

    Odpověď: FUN HnS

    :D Ale dobre :D

  6. #6
    Expert člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Středočeský kraj
    Příspěvky
    485

    Odpověď: FUN HnS

    Hele, lidi dělají chyby tak jsem nevěděl nemusíš se mi hned vysmát.

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele LejS
    Datum registrace
    Dec 2015
    Příspěvky
    67

    Odpověď: FUN HnS

    Tebe fakt preskočilo :DD

    Speed a Gravity?
    Mám dojem že toto písal nejaký neznalec HNS ktorého nebaví klasický mód HNS.

    HNS je položený na základoch klasického cfg ktorý sa ti nastaví automaticky pri nainštalovaní CSka..

    VEĽKÉ PROTI
    Jednak je to úplna blbosť. A jednak pri HNS máš využiť to. Čo máš. Myslíš si že keby sa pridal ten tvoj speed a gravity tak by to veľa potešilo? Jasné že áno. Lebo by si dávali lepšie LJ , CJ atď...

    Ale mysli nato že HNS sa dá vpohode hrať. To lezenie po rebríku nebolo vymyslené nadarmo.

    #Lock.. Nedávaj sem zbytočné návrhy
    Jediné umenie je milovať človeka ktorý si to zaslúži.

    zdrawim. je mi 19
    sem z ceske republiky
    mám stým
    csko hraju od 7let
    umím hrát
    tak me vemte do admin týmu!!! děkuju!

    #Staré dobré časy :D

  8. #8
    Pokročilý člen Avatar uživatele behindyou
    Datum registrace
    Dec 2015
    Umístění
    Doma
    Příspěvky
    104

    Odpověď: FUN HnS

    asi ani jeden nepochopil.... nie ze sa zmeni terajsie hns ale ze sa prida nove .....

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele LejS
    Datum registrace
    Dec 2015
    Příspěvky
    67

    Odpověď: FUN HnS

    Citovat Původně založeno behindyou Zobrazit příspěvky
    asi ani jeden nepochopil.... nie ze sa zmeni terajsie hns ale ze sa prida nove .....
    Bracho pochopili sme :D
    Lenze naco zakladat taky zbytocni HNS ked vieme za HNS je asi 5nehranejsi mod na kotelne...
    Ked ti chyba trochu srandy tak zajdi na Jailbreak kde mas vsetko..
    Jediné umenie je milovať človeka ktorý si to zaslúži.

    zdrawim. je mi 19
    sem z ceske republiky
    mám stým
    csko hraju od 7let
    umím hrát
    tak me vemte do admin týmu!!! děkuju!

    #Staré dobré časy :D

  10. #10
    Nováček Avatar uživatele noblemar
    Datum registrace
    May 2018
    Umístění
    Trvalý BAN
    Příspěvky
    69

    Odpověď: FUN HnS

    Citovat Původně založeno 23_asteb Zobrazit příspěvky
    jasny kazdy se splete jako gravity 800 a tak se stane, jen jsem se chtel zeptat, jak jsi dosel ze 259 bude 263, matematiku studuji ale tohle jsou moc divny pocty na me asi
    Cim mensia hodnota gravity, tym vyzsie vyskocit. 800 = 100%, 600 = 25%, 400 = 50% doskocis o 50% vyzsie ako normalne. Takto nejak sa to da...
    Kazdopadne aj ten clovek co pisal 263 trepal. Bezne skocit pri:

    Kód:
    ...edgefriction 2
    sv_accelerate 5
    sv_airaccelerate 10
    sv_friction 4
    sv_gravity 800
    sv_maxspeed 320
    sv_maxvelocity 2000
    sv_stepsize 18
    sv_stopspeed 75...
    longjump = cca. 257

    Viac.
    Kód:
    https://xtreme-jumps.eu/longjumps.php
    Samozrejme, ak sa zmenia nastavenia servera, popripade hraca... je mozne dosahovat lepsie vysledky. V pohode doskocis aj 259 Uz pri zmene:

    sv_airaccelerate z 10 na 100 je citit rozdiel
    sv_accelerate z 5 na 10

    atd.

    U hraca uz pri zmene:

    fps_max viac ako 100
    fps_modem viac ako 100
    cl_sidespeed viac ako 400
    cl_backspeed viac ako 400
    cl_forwardspeed viac ako 400

    atd.

    Jedina vynimka je CS:GO, kde je fyzika uplne v p... Videl som jak chalan skocil na longjumps v pohode 299 Nepozeral som nastavenia servera, ale bolo to prekvapenie.

    BTW: Pises do temy, ktora je uz 2 roky stara
    "...Zmysel života vnímame ako niečo, čo nám dáva silu každý deň sa zobudiť a mať chuť pozrieť sa na svet. Tento cieľ sa však u každého počas života individuálne mení. V súčasnom svete je množstvo vecí, ktoré sa môžu stať zmyslom života.
    Každý má právo žiť tak ako si sám vyberie a ostatní by ho nemali preto odsudzovať, ale pomôcť mu v jeho cieli, ak je správny, ak nie tak ho nenútiť zmeniť sa, ale naznačiť mu správne hodnoty v smerovaní jeho života.."

  11. #11

    Re: FUN HnS

    Udělal bych 10aa hns, tak, jak to bylo dřív

  12. #12

    Re: Odpověď: FUN HnS

    Jinak s těma cvars tady všichni píšete nesmysly.

  13. #13
    Nováček Avatar uživatele noblemar
    Datum registrace
    May 2018
    Umístění
    Trvalý BAN
    Příspěvky
    69

    Odpověď: Re: Odpověď: FUN HnS

    Citovat Původně založeno Zoid Zobrazit příspěvky
    Jinak s těma cvars tady všichni píšete nesmysly.
    Na to si musim nieco naliat

    "...Zmysel života vnímame ako niečo, čo nám dáva silu každý deň sa zobudiť a mať chuť pozrieť sa na svet. Tento cieľ sa však u každého počas života individuálne mení. V súčasnom svete je množstvo vecí, ktoré sa môžu stať zmyslom života.
    Každý má právo žiť tak ako si sám vyberie a ostatní by ho nemali preto odsudzovať, ale pomôcť mu v jeho cieli, ak je správny, ak nie tak ho nenútiť zmeniť sa, ale naznačiť mu správne hodnoty v smerovaní jeho života.."

  14. #14

    Re: FUN HnS

    Tak aby sis nemyslel, že ti říkám, že meleš sračky jen tak:

    edgefriction - to je ratio síly, která tě zpomaluje pokud jsi blízko okraje bloku, který má víc než 70 units (čti Highjump) - pro lj nepodstatný.
    sv_accelerate - tohle je v cs nepoužívaná proměnná a nic nedělá (resp. je locked v enginu a sama se nastavuje na 5), používala se v halflife - pro lj nepodstatný.
    sv_airaccelerate - to je zrychlení, které dostáváš ve vzduchu, není pravda, že v ducku na 10aa nemůžeš nabrat speed, můžeš, ale hůř.
    sv_friction - Tření povrchu, opět locked cvar kterej v cs nemá v podstatě smysl, používal se, když si hýbal předměty (např. tlačení nějaké krabice atd.) - pro lj nepodstatný
    sv_gravity - Gravitaci snad netřeba vysvětlovat, síla, která tě tlačí dolů. Čím vyšší hodnota, tím vyšší síla.
    sv_maxspeed - Tohle nastavuje maximální rychlost pohybu, bohužel si limitován maximalní rychlostí zbraně, takže na hns cokoliv nad 250 nic nedělá - pro lj nepodstatný
    sv_maxvelocity - Maximální rychlost v units/s, kterou můžeš nabrat (např. při pádu, surfu atd.) - pro lj nepodstatný
    sv_stepsize - Určuje, jak "vysoko" může být objekt, abys ho mohl překročit bez nutnosti skoku, pro lj nepodstatný
    sv_stopspeed - Minimální rychlost, od které je aplikované tření, v cs locked enginem na 75 - nejde změnit a pro lj nepodstatný

  15. #15
    Nováček Avatar uživatele noblemar
    Datum registrace
    May 2018
    Umístění
    Trvalý BAN
    Příspěvky
    69

    Odpověď: Re: FUN HnS

    Citovat Původně založeno Zoid Zobrazit příspěvky
    ...aby sis nemyslel, že ti říkám, že meleš sračky...
    Zhodnotim to tak, ze si nieco vygooglil. Sikovny chlapcek, no ale prax je ina. Skus si zmenit jednotlive hodnosti a testnut. Neskor sa vrat, precitaj si co som ti napisal, znovu to testni a este 5x znovu cele zopakuj. Potom pochopis zmysel prispevku co som napisat vyzsie.

    BTW: Kazdy cvar ma vplyv na hratelnost hraca, je jedno ci sa jedna o server Jump, Bhop, HNS, Slide, Surf...
    "...Zmysel života vnímame ako niečo, čo nám dáva silu každý deň sa zobudiť a mať chuť pozrieť sa na svet. Tento cieľ sa však u každého počas života individuálne mení. V súčasnom svete je množstvo vecí, ktoré sa môžu stať zmyslom života.
    Každý má právo žiť tak ako si sám vyberie a ostatní by ho nemali preto odsudzovať, ale pomôcť mu v jeho cieli, ak je správny, ak nie tak ho nenútiť zmeniť sa, ale naznačiť mu správne hodnoty v smerovaní jeho života.."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •