Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Žiadosť o právomoce/LeJ

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele LejS
    Datum registrace
    Dec 2015
    Příspěvky
    67

    Žiadosť o právomoce/LeJ

    Ahojte! :)
    Menší príhovor na začiatok - Chcel by som sa len ospravedlniť za minulý rok u žiadosti ktorá dopadla katastrofálne :). Vtedy som bol psychicky-labílny človek a chcel som tie práva čo najskôr :) No tento rok to už tak nebude. Naozaj som sa správal hlúpo a preto to chcem napraviť :) Viem že veľa ľudom tu prekážam pretože sa vyjadrujem všade na fórume kde sa dá :). No hovorím že za pokus to stojí! A jeden zádrhel by tu bol. Pred 2 rokmi som použil WallHack na Fun od GS. Doteraz to banujem.

    Ideme nato
    Všetko k žiadosti - Dnes by som chcel požiadať o práva na server BaseBuilder.
    BaseBuilder hrám už niečo cez rok takže aktivita u mňa je podľa mňa +
    STEAM - Steam mám doteraz dosť pošpinený pretože som žiadal kde sa dalo. A to je už rok staré.
    Posledná žiadosť je z pred 3 mesiacmi.
    Hlásenie - Hlásenie na fórume nemám v podstate žiadne... Len som upozorňoval v hre cez "!" a Samčovi som zopár krát nahlásil SH , Blocky na spawne a napomahanie. Samozrejme pár fails už bolo :)
    Samozrejme že budem pokračovať v hláseniach
    Všetky dôležité informácie:
    STEAM: STEAM_0:0:88464132 ; Lej
    Taktiež sa priznávam že ChatLog v jednej dobe umňa bolo strašný mínus. No makám na všetkom :)
    Teraz vám v krátkosti poviem moje + a -:
    Aktivita = + na ktorej ešte zamakám
    Hlásenie = 50 na 50
    ChatLog = V jednom čase bol umňa strašné - ale tiež na tom makám
    A MOJE JEDINÉ MÍNUS = Hlásenie na fórume a výbušný typ človeka.



    Niečo o mne
    : Ahojte. Volám sa Filip mám 15 rokov bývam na východnom Slovensku presne v dedine Belá nad Cirochou. Už 5 rokov sa venujem hre na akordeon a futbalu ktorý ma baví dodnes. 15 rokov som mal presne 3.1.2016 spolu s mojími súrodencami Rasťom a Denisou :) sme Trojičky. Chodím na grafickú školu do Košíc odbor Fotografia. Cez leto som pár krát brigádoval u môjho strýka vo firme.
    Kotelne sa venujem niečo cez 2 roky. Kedy som začínal s JailBreakom s Funom a neskôr so Zombie , Zombie Apokalypsou a BaseBuilderom a neskôr aj HNS. BaseBuilder a HNS sú módy ktorým sa aktívne venujem.

    Na BaseBuildery by sa hodil admin. Nehovorím že admini niesu dostatočne aktívny. No chcel by som sa k ním pripojiť a pomáhať im.
    S adminovánim nemám moc veľké skúsenosti. AMX a ostatné admin príkazy ovládam teda možno asi tak na 60%. No samozrejme že na všetkom makám.

    Neviem či tento krok bol správny kedže mám strašne temnú minulosť čo sa týka virtuálneho sveta.


    Ďakujem za prečítanie ;)
    Naposledy upraveno LejS; 06-01-16 v 22:26.
    Jediné umenie je milovať človeka ktorý si to zaslúži.

    zdrawim. je mi 19
    sem z ceske republiky
    mám stým
    csko hraju od 7let
    umím hrát
    tak me vemte do admin týmu!!! děkuju!

    #Staré dobré časy :D

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Novic
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    Slovakia :) Stred európy :)
    Příspěvky
    211

    Odpověď: Žiadosť o právomoce/LeJ

    to máš pravdu, žiadal si kade tade, toto nieje moje vyjadrenie, kedže to nieje môj mód ale len z nudy doplním, to čo by mali vedieť tí ktorý sa ti sem budú vyjadrovať :)

    http://www.forum.gigagame.cz/subdom/...hp?f=51&t=1169

    http://cs-down.eu/forum/viewthread.php?thread_id=298

    tu si dokonca robil admina
    http://www.gamna-gaming.8u.cz/viewpage.php?page_id=2

    Tu si tvrdil že si kúpil steam od bratranca.
    http://oneheroes.cz/forum/viewthread..._id=41&pid=144


    Na sekciu kde si žiadaš práva 12 bans na kotelne.
    Na iných serverov je ich omnoho viac. (dokopy)

    Ale len tak medzi nami prečo žiadaš na sekciu BB, keď tvoja aktivita je omnoho viac na HnS? Prečo si to neskúsil tam?
    Naposledy upraveno Novic; 06-01-16 v 17:28.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele LejS
    Datum registrace
    Dec 2015
    Příspěvky
    67
    Ahoj
    Ten GamnaGaming bol môj portál ktorý neskôr zanikol
    A STEAM mám kúpený od bratranca čož je pravda, kúpil som ho pred rokom.
    Čo sa týka tých banov sú to rok staré bany. A matis my sám potvrdil že niesu to moc také závažné bany. Aj ja som si pozrel moju SID po dlhej dobe ešte pred podaním žiadosti a mám tam najvyšší ban asi na 1 týždeň a to ešte za čias čo som hral JailBreak. Konkrétne ich tam je 2/3.
    Na portáloch mám zvyčajne za neplnenie povinosti alebo za nadávky. Čož umňa je ďalšie mínus že som dosť výbušnej postavy jak v reálu tak vo virtuálnom svete.

    HNS som začal hrať trošku aktívnejšie a s BaseBuilderom som si dal trošku pauzu kedže som ho hral celý rok bez prestávky alebo odreagovanie na iný mód. Teda odkedy bol reset statov.
    Na Všetkom zamakám, len teraz nemam moc času preto pretože som doma z Košíc a učím sa na skúšanie alebo skôr takú veľkú písomku alebo skôr monitor.
    8.1 mám skúšanie len čo budem mať voľno tak na všetkom zamakám jak s tým hlásením tak s aktivitou. ;)

    Ďakujem za vyjadrenie
    Naposledy upraveno LejS; 06-01-16 v 22:01. Důvod: používej upravit, sloučeno
    Jediné umenie je milovať človeka ktorý si to zaslúži.

    zdrawim. je mi 19
    sem z ceske republiky
    mám stým
    csko hraju od 7let
    umím hrát
    tak me vemte do admin týmu!!! děkuju!

    #Staré dobré časy :D

  4. #4
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Žiadosť o právomoce/LeJ

    PROTI - práva na inom portáli.

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žiadosť o právomoce/LeJ

    Nepříjdeš mi zrovna vhod na post admina, i když se nejedná o mojí sekci, dávám ti PROTI
    Naposledy upraveno Koprakek; 18-01-16 v 22:35.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  6. #6
    Nováček Avatar uživatele LejS
    Datum registrace
    Dec 2015
    Příspěvky
    67

    Odpověď: Žiadosť o právomoce/LeJ

    Ahoj

    O práva už nestojím. Venujem sa vlastnému Portálu ktorý je zameraný na GTA a zase ma zahrnuli povinosti ohľadom školy.
    A Samčo. tam som si požiadal o práva po podaní tejto žiadosti :D Aj keď už tam niesom.

    #Lock prosím
    Jediné umenie je milovať človeka ktorý si to zaslúži.

    zdrawim. je mi 19
    sem z ceske republiky
    mám stým
    csko hraju od 7let
    umím hrát
    tak me vemte do admin týmu!!! děkuju!

    #Staré dobré časy :D

  7. #7
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Žiadosť o právomoce/LeJ

    Citovat Původně založeno LejS Zobrazit příspěvky
    Ahoj

    O práva už nestojím. Venujem sa vlastnému Portálu ktorý je zameraný na GTA a zase ma zahrnuli povinosti ohľadom školy.
    A Samčo. tam som si požiadal o práva po podaní tejto žiadosti :D Aj keď už tam niesom.

    #Lock prosím
    OK
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •