Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: jak ntb utáhne csgo?

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    jak ntb utáhne csgo?

    Ahoj,

    příbuzný shání nějaký notebook na hraní do 18ti tisíc. Mohl by mi někdo napsat kolik by mohl cca mít fps na tomto stroji ? https://www.alza.cz/asus-f555ub-dm03...catid=18852653 Chtěl to věděl a já to nevim


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  2. #2
    Reflex.
    Guest


    Odpověď: jak ntb utáhne csgo?

    Tak zalezi ake rozlisenie + grafiku bude mat v hre... Kazdopadne tamten notebook poznam, je to slusna masina, CS:GO by ti mohol utiahnut na 100+fps urcite.

  3. #3


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: jak ntb utáhne csgo?

    S tímhle ntb, by dokázal rozjet csgo na 200+ fps, pokud by ho měl správně nastavený. Mám několika násobně slabší notebook a na the lowest chytám 150~ fps.

    Pokud je rozpočet max 18K, tak tuhle sestavu doporučuju. V poměru cena/kvalita je na tom velmi dobře.

  4. #4
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224


    Odpověď: jak ntb utáhne csgo?

    Pokud chce hrát hry, tak je notebook stejně blbost. Za pár let nepoužitelné.

  5. #5
    Stálý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    645


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: jak ntb utáhne csgo?

    Na tie ntb. súčiastky by som sa nespoliehal, síce tam sú veľké čísla aj pri grafike aj pri procáku, ale sám som mal podobný a na 1.6 mi klesala fps. Jednoznačne radšej pc...

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    Odpověď: jak ntb utáhne csgo?

    Jistě, ale bratranec jezdí do školy na intr a stolní pc by mu byl k ničemu. Takže podle toho co píšete pro něj o víkendu zajde, díky za odpovědi


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  7. #7

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •