Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Mapy na RC CARS

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele HSMartinka
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    Partizánske
    Příspěvky
    453

    Mapy na RC CARS

    neviem sa v tomto pohybovať ale dnes sme sa tam išli trošku zabaviť a trošku ma zamrzelo že sú tam len 2 mapy, bolo by možné tam dať i nejaké iné ? nech sa to stále neopakuje ?

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Byznis
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    Nitra Slovakia
    Příspěvky
    1,115

    Odpověď: Mapy

    mal som cloveka co ich spravi , no bohuzial sa nato vysral , pritom RC CARS mohol byt zaujimavy server , uz dlho som tam odvtedy nebol

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele HSMartinka
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    Partizánske
    Příspěvky
    453

    Odpověď: Mapy

    Citovat Původně založeno Byznis Zobrazit příspěvky
    mal som cloveka co ich spravi , no bohuzial sa nato vysral , pritom RC CARS mohol byt zaujimavy server , uz dlho som tam odvtedy nebol
    on je zaujimavý server len keby tam bolo tých map viac inak nemožem povedať že je to nuda, práve naopak
    Chcem podať sťažnosť na admina, ktorý mi dal ban za komunikáciu s hráčmi ktorých zaujímali recepty na rôzne jedlá. Očividne ich to zaujímalo a neustále sa pýtali na veci, ktoré ich zaujímali, no aj napriek tomu som dostal BAN. Ten skurviak takisto zabanoval hráčov, ktorí mali v nicku moje meno (moje meno tam mali na vyjadrenie podpory veci, ktorú som robil).
    Okamžite daného admina suspendujte a mne dajte unban!
    Moje meno: kokotskurveny
    Server: Dust 2 only 3

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: Mapy na RC CARS

    Trocha som hladal a nasiel som tuto tak by sa mohla skusit pridat a ak bude dobra tak aj nechat
    http://gamebanana.com/maps/141250
    Naposledy upraveno Jeremy; 22-08-16 v 18:00.
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  5. #5
    Turnan.
    Guest

    Odpověď: Mapy na RC CARS

    Citovat Původně založeno Jeremy Zobrazit příspěvky
    Trocha som hladal a nasiel som tuto tak by sa mohla skusit pridat a ak bude dobra tak aj nechat
    http://gamebanana.com/maps/141250
    Mapa je pěkná, ale vadily by tam ty "motorky" nebo co to k čertu je a musely by se odebrat z mapy. Jinak na těch fotkách jde vidět, že by byla teda sakra krátká a hra na více kol by nepomohla, protože z finishe (zas jde vidět na fotce) nevede žádná další cesta ke startu.

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Mapy na RC CARS

    Nedělal někdo z kotelny mapu? Určitě by se další mapa hodila, taky mě to přestalo bavit kvuli mapam :)


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  7. #7
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Mapy na RC CARS

    Engine hry dost limituje možnosti map a je to časově náročné a já na to bohužel už čas nemám. Zdrojové soubory map jsou ke stáhnutí v downloadu, takže kdokoli může zkusit udělat novou mapu. Problém je ale v možnosti testování. Každý, kdo dělá mapu, by musel mít extra server na testování.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •