Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazit výsledky od 46 do 59 z 59

Téma: Furien

  1. #46


    0 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Furien

    Ja som napisal hned pod nazor na CMBR-a nazor aj na video otvor ocka aj ty trochu. Jop dosiahol som, ze som si napisal nazor na cmbra a mam z toho orgazmus. A ty si tiez jasnovidec, ze podla teba by tam nikto nic nepisal? :O Ked, tak to teraz vsetko hodte namna, ze ja som zacal, ked hlavne cele to zacal CMBR s jeho hatom hah.

  2. #47
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924


    1 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: Furien

    Citovat Původně založeno Baxo15 Zobrazit příspěvky
    Chamber,prečo sa narážaš do Mária,keď on sa snaží niečo urobiť. Pokusil sa urobiť svoje prvé frag movie,takže neviem čo tu riešiš. Si top 1 na furiene tak prečo si sa o to nepokusil aj ty niekedy? Jednoduchá odpoveď.. Lebo si len namyslený a sám nič poriadne neurobiš. Jediné čo vieš je pičovať do druhých.Mario si dal rozšíriť práva aj na furien,s dôvodu nedostatku adminov,a ty a tvoj kamiq ste ho o ne obrali. Pekné od vás.Kvôli tebe sa tento thread zvrhol k tomuto. Dúfam že si šťastný. A vôbec ste nemali na jeho post reagovať,lebo vždy s toho vznikne takýto flame. :-) :-)

    Btw. Video pekne,fragy sa dajú, a chambera nepočúvaj,veď vidíš že vie len pičovať. :-)
    Nedostatok adminov? Delik a Burak tam hraju casto, novic a ja tiez, klacek je tam teraz nonstop, 2 nadejne ziadosti su otvorene a ked treba tam tam prinajhorsom dojde bannut aj koprakek to je nedostatok adminov? Ok potom. Jo a este aj Darwin...
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  3. #48


    9 z 10 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Furien

    je pekne, ze tohle vsechno vzniklo kvuli negativnimu nazoru na video
    zase se jen ukazalo ze ten, kdo napise neco proti a nejde s davem, je za curaka xD
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  4. #49
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498


    1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Furien

    Sorry,dřív jsem nestíhal napsat.
    Zbytečný flame,který být nemusel,no CMBR to v podstatě začal svým hejtem.
    Adminů tam předtím chodilo málo. Viděl jsem tam Buráka a Delíka. Prosím,neberte to jako hejt. Novič začal hrát GOučka,Idea má hodně práce na aimu,Kopr je všude :D Situace se zlepšila,Klacek je aktivní a podle všeho dostane i Koker s Džerim. Takže už tam nebudu asi potřeba (stejně mně tam víc Adminů na ten post chtít nebude).
    Děkuji všem,co mi pochválil mé video.
    Tebe Čembře poprosím o to,aby sis svoje názory nechal pro sebe. Nemůžu ti to rozkázat,no pak je z toho zbytečný flame a další nepříjemné vztahy mezi lidmi.

  5. #50
    Ex-admin Avatar uživatele CMBR
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Grakonův Pravidloland
    Příspěvky
    623


    1 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Furien

    Citovat Původně založeno Mario. Zobrazit příspěvky
    Tebe Čembře poprosím o to,aby sis svoje názory nechal pro sebe. Nemůžu ti to rozkázat,no pak je z toho zbytečný flame a další nepříjemné vztahy mezi lidmi.
    Svoje názory si pro sebe nenechávám a sem upřímnej, takovej už sem a s tim se musíš smířit:D Tak abyste furt nebrečeli.. za Furieny netoč, celkově to stojí za hovno at už to hraje kdokoliv, nikdo z toho nic nemá a za CT víc než 1 kill/hlava za kolo by bylo fajn:D
    „Maybe you wanna quit, when things fail, but you can't just fail, when things quit.
    - Pewdiepie

    https://imgur.com/WIpZGTa - URGENTNÍ!!

  6. #51
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498


    1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Furien

    Citovat Původně založeno CMBR Zobrazit příspěvky
    Svoje názory si pro sebe nenechávám a sem upřímnej, takovej už sem a s tim se musíš smířit:D
    Pak je teda veškerá snaha zbytečná. Čas,který do to autor vložil je.. pryč.

    Citovat Původně založeno CMBR Zobrazit příspěvky
    za Furieny netoč, celkově to stojí za hovno at už to hraje kdokoliv
    Mně nejde o to,jestli tam je nějakej hezkej záběr za T. Já to točím pro lidí,kteří by se možná chtěli něco naučit,třeba i z takového videa.

    Pár lidem si asi snížil sebevědomí,tvoje ego se snad zase zvedlo. Ale ok,dál tě už neřeším.

  7. #52


    9 z 11 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: Furien

    Citovat Původně založeno CMBR Zobrazit příspěvky
    Wtf, drž se radši videí z bb, až na 1 lucky hs nic a záběry za Furieny sou na hovno.. a tamtoho, co tenhle thread založil, ani nekomentuju:D
    Nejaký si múdry ? sa ti nezdá ? Skritizovať niekoho kto sa snažil. Pekne odteba

    E č 1000000: takých adminov ako chamber tu už bolo a staralo sa o furien 100x lepšie len odišli a nikto si nanich nespomenie lebo tak dlho tu skoro nikto z dnešného osadenstva nieje aby si ich pamatali. Ja spomeniem stresa, virpa, sliveho, cipera a eusta ale toho poznáte. Starali sa omnoho viac a lepšie. Ale zopár zo stávajúcich si myslí že beznich by spadla kotelna.

    Edit pre zoyera : neide o tom že "niekto neide s davom" ale o ten štýl vyjadrovania, totálna arogancia

    E: Delik zastavat sa niekho kto tam dal "zpár" banov a bol tam admin pár mesiacov (vernosť furiíkom) ha ha ha smejem sa z hlboka
    E: uprimnost a zakaždu cenu byt "cool" je rozdiel, pochopíš ked dospeješ
    Naposledy upraveno DarwiN; 24-02-16 v 10:51.
    riťky a edm

  8. #53


    0 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Furien

    Pisem o tom, ze nato co ludia o nom pisu aky je HERO a co vsetko urobil, som cakal trochu ucty a pozno podpory pre Maria, ale este hejtovat ho verejne mi pride ubohe i ked som to uz napisal :-) To, ze sa aj Delik do mna zacal navazat mi prislo tiez celkom trapne neber to osobne

    Del!k neprezivaj to tak lebo sa zrutis :o
    Naposledy upraveno MartyEE; 24-02-16 v 17:07.

  9. #54


    Odpověď: Furien

    xxx
    Naposledy upraveno Del!k98; 24-02-16 v 18:10.
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  10. #55
    Ex-admin Avatar uživatele CMBR
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Grakonův Pravidloland
    Příspěvky
    623


    3 z 6 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Re: Odpověď: Furien

    Citovat Původně založeno DarwiN Zobrazit příspěvky
    Nejaký si múdry ? sa ti nezdá ? Skritizovať niekoho kto sa snažil. Pekne odteba
    Kdyby bylo co vyzdvihnout, tak to udělám, ale to bohužel není

    Citovat Původně založeno DarwiN Zobrazit příspěvky
    E č 1000000: takých adminov ako chamber tu už bolo a staralo sa o furien 100x lepšie len odišli a nikto si nanich nespomenie lebo tak dlho tu skoro nikto z dnešného osadenstva nieje aby si ich pamatali. Ja spomeniem stresa, virpa, sliveho, cipera a eusta ale toho poznáte. Starali sa omnoho viac a lepšie. Ale zopár zo stávajúcich si myslí že beznich by spadla kotelna.
    Nevim, jak mě s nima můžeš srovnávat, když v době, co sem tu adminoval já, si byl někde v prdeli:D Ale jinak s tebou nemůžu nesouhlasit v tom, že se starali o to líp

    Citovat Původně založeno DarwiN Zobrazit příspěvky
    E: Delik zastavat sa niekho kto tam dal "zpár" banov a bol tam admin pár mesiacov (vernosť furiíkom) ha ha ha smejem sa z hlboka
    Těch "zopár banov" bylo za cca 10 měsíců 4x víc než těch tvejch za 2 a 1/2 roku. Nevim, proč tady píšeš o tom, že sem byl admin jen těch několik měsíců, lidi baví jiný věci, jiný hry, atd., takže u toho fakt nezůstanu ještě několik let, když mě to už prostě nebaví

    Citovat Původně založeno DarwiN Zobrazit příspěvky
    E: uprimnost a zakaždu cenu byt "cool" je rozdiel, pochopíš ked dospeješ
    :D Až ti doroste mozek, tak pochopíš, že to je upřímnost, ale za tu dobu, co tě znám, vim, že s tim počítat nemůžu:D

    E.: Pro Darwina - skoro 18 btw
    Naposledy upraveno CMBR; 24-02-16 v 18:31.
    „Maybe you wanna quit, when things fail, but you can't just fail, when things quit.
    - Pewdiepie

    https://imgur.com/WIpZGTa - URGENTNÍ!!

  11. #56


    2 z 6 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Furien

    tak sa nekukaj ne
    Naposledy upraveno MartyEE; 24-02-16 v 17:27.

  12. #57
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Re: Furien

    Citovat Původně založeno Vojta1211 Zobrazit příspěvky
    Nevím proč se rozčilujete, ty videa jsou naprosto hrozná - hudba, obraz, kvalita, OBSAH!! (1. video - 30 ze 45 sekund se díváme jak obskakuješ hráče a netrefuješ, 2. video nějaké random spraye, zabíjení afk hráčů... wtf?) Zjistěte si, jak se točí CS klipy tak aby neměly 15 fps a nedonutily diváka vypnout po 30 sekundách.

    Naučte se snášet kritiku kluci, ne se začít hádat/tahat špínu, jen když se vaše výtvory nechválí.

    e: Ano, je fajn že se snažíte, ale tohoto trashe je na yt nepřeberné množství a nikdo se na to koukat nechce :D
    Já se nehádám. Mně je fuk,co si ten egoista píše. Jenom to zamrzí,když se někdo snaží a on to hejtuje..
    Ten AFK byl luck,o to šlo.

    Hezky se ukázalo,co udělá jeden hejt. Pak jsou na sebe všichni naštvaní a kazí to i budoucí vztahy..

  13. #58


    2 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: Re: Odpověď: Furien



    hovor mi niečo ked máš 14 ? či kolko :)

    a si strašne vtipný

    E: delik, ono to je tak že ked niekto pracuje tak príde domov a nechce sa mu už velmi hrať hry, a aj napriek tomu tam zajdem . totť vše
    riťky a edm

  14. #59
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272


    17 z 18 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Furien

    Nechtěl jsem se původně v tomhle nijak angažovat, ale už je mi celkem líto toho, kam až to muselo zajít.. To co tu předvádíte, je jak ze špatného filmu. Chlapci si tu dali videa, kde chtěli ukázat svoje schopnosti, oukej nic nenamítám. Jenže vy jste si jaksi neuvědomili, že jste na Kotelně.. no a na Kotelně se né vždy najdou lidé, co jaksi dokážou být soudní, rozumní a nikdy nedokážou napsat konstruktivní kritiku, ale prach sprostej hejt. A čím, že to vlastně všechno začalo? Já mám pocit, že tady jde o spor furien adminů a Maria, takže se budu věnovat hlavně tomuto tématu. Já osobně už nehraju tak, jako kdysi.. takže na to prostě nemůžu dohlížet..ale spoléhal sem na to, že jsem společně s dalšíma fosilama vybrali dost kvalitní tým, který tu mojí, respektive naši práci bude vykonávat na stejně kvalitní úrovni jako my a bude dál pokračovat v tom, co jsme tam roky budovali. Na to, co hoši odvádíte na serverech nemůžu říct ani slovíčko, o furien si myslím, že je dobře postaráno a jako admini jste opravdu dost dobří, ovšem vaše lidská stránka jaksi začala uvadat..možná je to právama, možná změnou osobnosti díky věku nebo něčím jiným, co já vím.. Ale rozhodně už nejste takoví ti hodní kluci, co dřív. Stali jste se králama serveru a upevnili jste si tam pozice takovým způsobem, že jste nabyli dojmu, který mi připomíná něco jako "já, já, já a zase jenom já a nikdo jiný"..Co se stalo mezi váma a Mariem vůbec nemám tušení, tak bych byl rád, aby jste mi to stručně a jasně objasnili, protože z vašich blbých hejtů nepoznám hlavu ani patu. Hádáte se a urážíte se jak babky na trhu a to je mi celkem líto, že to vidím zrovna od vás, do kterých jsem dal veškerou důvěru... Mario, pokud vím, kvůli vám už přišel o práva, ale asi vám to nějak nestačí, tak bych rád včas zamezil tomu, aby to nedopadlo jako mezi mnou a Darwinem..starší si to jistě pamatují a já bych to určitě nechtěl tahat zpět na povrch, jediné, co k tomu řeknu je to, že mě to mrzí do dneška, co jsem mu způsobil. A to i přes to, že už několik let už spolu normálně vycházíme, dokážeme se normálně shodnout i normálně bavit. Chci po vás jen jedno.. šáhněte si do svědomí a vyserte se na to dřív, než to dojde někam, odkud není cesty zpět.. říkám vám to jako člověk, kterému záleží jak na vás všech, tak na tomto portále, na mém serveru..(jo furien je pro mě něco jako moje dítě, které sem roky vychovával :D ). Zkuste dát na radu starého vysloužilého furien dědka, uvidíte, že se to vyplatí.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •