Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 26

Téma: Zombie Apokalypsa - Smoker

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele brano0918
    Datum registrace
    May 2013
    Příspěvky
    160

    Zombie Apokalypsa - Smoker

    Dobrý deň,
    chcel by som sa opýtať, či by ste náhodou nedali Smokera ku VIP, je podľa mňa dosť otravný.., a hlavne ak ho má polovica servera, tak keby ste to pridali k VIP, nebolo by to už také zlé ako teraz.. Podľa mňa by to prispelo ku kupovaniu VIP :-) ale to je na Vás, je to len návrh..

  2. #2
    Expert člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Středočeský kraj
    Příspěvky
    485

    Odpověď: Zombie Apokalypsa - Smoker

    pro ;) podle mě jsi to velmi vystihl tím, že hráče to velmi štve a toto by zabránilo, aby si to bral celý server. Dobrý nápad.

  3. #3
    Reflex.
    Guest

    Odpověď: Zombie Apokalypsa - Smoker

    S tym suhlasim, ze sa to da tazko uhrat, niekedy je ti priam nemozme, je to skvely napad, dat ho iba pre VIP hracov.
    Ja som ZA.

  4. #4
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Zombie Apokalypsa - Smoker

    Proti

  5. #5

    Odpověď: Zombie Apokalypsa - Smoker

    NIE - VIP aj NO-VIP by si mali byt rovní, rozdieli by mali byť minimálne
    nehovoriac o tom, že či sa to dá alebo nedá uhrať, nebolo tu už niečo ohľadom Smokera?
    Naposledy upraveno MartyEE; 01-02-16 v 17:01.

  6. #6
    Reflex.
    Guest

    Odpověď: Zombie Apokalypsa - Smoker

    Tak to potom mozeme dat aj Huntera pre nonvip...

  7. #7
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Zombie Apokalypsa - Smoker

    Citovat Původně založeno Reflex. Zobrazit příspěvky
    Tak to potom mozeme dat aj Huntera pre nonvip...
    O to práve ide, pre VIP je už Hunter, to si myslím, že stačí. Roky už je zaužívané, že smoker je pre každého, tak nvm prečo by sa to malo meniť, len kvôli tomu, že so smokermi je ťažké hrať.

  8. #8
    Pokročilý člen Avatar uživatele brano0918
    Datum registrace
    May 2013
    Příspěvky
    160

    Odpověď: Zombie Apokalypsa - Smoker

    Akože já by som problém proti smokerom nemal, kebyže sa nedá ťahať cez steny :-), a myslím že ide ťahať cez steny je bug, ak by sa to dalo nejak vyriešiť, že keď už automaticky prejde smoker cez stenu, ten jazyk sa dá preč.. Tak by som žiadny návrh nedaval :-) ale to, že ťahajú cez steny, že tomu nemôžete nijak zabrániť, to už je troška blbé :-)

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2015
    Příspěvky
    9

    Odpověď: Zombie Apokalypsa - Smoker

    Ja som ZA ! ​Je to dobrý nápad :-)

  10. #10
    Reflex.
    Guest

    Odpověď: Zombie Apokalypsa - Smoker

    Citovat Původně založeno brano0918 Zobrazit příspěvky
    Akože já by som problém proti smokerom nemal, kebyže sa nedá ťahať cez steny :-), a myslím že ide ťahať cez steny je bug, ak by sa to dalo nejak vyriešiť, že keď už automaticky prejde smoker cez stenu, ten jazyk sa dá preč.. Tak by som žiadny návrh nedaval :-) ale to, že ťahajú cez steny, že tomu nemôžete nijak zabrániť, to už je troška blbé :-)
    V tomto mas pravdu, len to bude asi problem zrealizovat, skor by som obmedzil pocet pritiahnuti na 7. (priklad)

  11. #11
    Pokročilý člen Avatar uživatele brano0918
    Datum registrace
    May 2013
    Příspěvky
    160

    Odpověď: Zombie Apokalypsa - Smoker

    Ale ono to už nejak je, že ak ťaháš cez stenu, ak si už nejaké 2 metre za stenou, tak sa ten jazyk dá preč, ale 2 metre.. to je málo, trebalo by to už dať hneď, jak prejde za stenu. Alebo máš pravdu, obmedziť, ale 7 je ešte dosť..

  12. #12
    Reflex.
    Guest

    Odpověď: Zombie Apokalypsa - Smoker

    Zas nemozeme uplne ,,oskubat,, toho smokera o jeho schopnost pritahovat hracov, 7 sa mi zda ako optimalne cislo.

    E: len tak pre info, smoker sa uz riesil tu: http://csko.cz/forum/showthread.php?...lypsa-2-Smoker.
    Naposledy upraveno Reflex.; 01-02-16 v 18:58.

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2015
    Příspěvky
    9

    Odpověď: Zombie Apokalypsa - Smoker

    To zas nie načo 7 priťahovaní ? to je to isté aj tak to s prepačením sere hráčov podľa mňa to treba dať k VIP a bude to ok :-)

  14. #14
    Pokročilý člen Avatar uživatele brano0918
    Datum registrace
    May 2013
    Příspěvky
    160

    Odpověď: Zombie Apokalypsa - Smoker

    Ak by sa nejak zakázalo, že sa to cez steny ťahať nedá, tak by to bolo super, a nemuselo by sa to dať pre VIP ani obmedziť.., ale keď to nepôjde tak aspoň k VIP to dať..

  15. #15
    Reflex.
    Guest

    Odpověď: Zombie Apokalypsa - Smoker

    Citovat Původně založeno Skk Zobrazit příspěvky
    To zas nie načo 7 priťahovaní ? to je to isté aj tak to s prepačením sere hráčov podľa mňa to treba dať k VIP a bude to ok :-)
    Ono je to diskutabiabilne, ja by som aj bol za, aby sa pridal Smoker pre VIP hracov, lebo niekedy je to fakt hardcore, ale ked si to zoberies, je to obycajny zm, ktory moze iba pritahovat hracov, to je jeho zakladna schopnost, neni nicim vynimocny narozdiel od Huntera...
    Neviem, ono by sa aj mohla spravit anketa, ze ci dat smokera pre VIP alebo nie, a potom by sa uvidelo.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •