Zobrazit výsledek ankety: Chcete tento typ JB serveru?

Hlasující
118. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • Ano, chci. Je to dobrý nápad.

    94 79.66%
  • Ne, nechci. Je to špatný nápad.

    24 20.34%
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazit výsledky od 46 do 60 z 60

Téma: Jb anarchy

  1. #46

    Odpověď: Jb anarchy

    Citovat Původně založeno NowiCZE Zobrazit příspěvky
    Napadla mě teď taková blbůstka, kterou si ale dovedu na takto zaměřeném serveru představit. Jde o obarvení hledaného vězně. Navrhuji, aby na jb anarchy nedocházelo k přebarvení hledaného vězně na červenou. Bude to vytvářet větší tlak na dozorce, a hra se tím stane ještě zajímavější. A ano, chápu, že tohle je ztížení pro ct, proto návrh posunuji ještě dál a byl bych při jeho přijetí za to, aby při vzpouře vězňů (tj. 3 a více hledaných) došlo automaticky k zákazu pohybu, tj. simon nemusí být v tu chvíli ani na živu, případně se nemusí zdržovat větou "pusťte klávesnice", ale vězni sami budou povinni tak učinit i bez vyzvání. Pro atmosféru bych to třeba doplnil i zvukem sirény, pokud by to šlo( třeba možnost toto zvukové upozornění zakázat příkazem /songy). Zde pro představu zvuk sirény, mohlo by to být třeba jen prvních 9s z tohoto:https://www.youtube.com/watch?v=pLuNy8qfK9Q, pak by se siréna vypla, možná to třeba vyšperkovat tak, že během sirény, těch 9 vteřin, by museli hráči i čupět. Po jejím skončení už jen stát a mít puštěnou klávesnici.

    E: počítám teda s tím, že namísto vzpoura vězňů, budou vypsány nicky všech hledaných
    Nápad je fajn, ale vůbec by to nefungovalo. Nevim jestli je všechno co si napsal myšlený na anarchy, ale i tam je to podle mě blbost, jedině s tim obarvením si to dokážu představit, ale aby se vězni nemohli hýbat hned po vzpouře? Vzpoura se dělá aby vězni právě mohli utéct dokud nedostanou příkazy od nového Simona :D Ale s tou syrénou to neni špatnej nápad, někdy se mi stává že je vzpoura a ani o tom nevim.. Jen aby to tu pak nebylo stejný jako na GS. Každopádně na ty změny s puštěnou klávesnicí a čupěním při vzpouře by si hráči těžko zvykali, nejspíš by se na to ani tolik nedbalo.

  2. #47
    Nováček
    Datum registrace
    May 2020
    Příspěvky
    13

    Odpověď: Jb anarchy

    Citovat Původně založeno Baxlyy Zobrazit příspěvky
    Nápad je fajn, ale vůbec by to nefungovalo. Nevim jestli je všechno co si napsal myšlený na anarchy, ale i tam je to podle mě blbost, jedině s tim obarvením si to dokážu představit, ale aby se vězni nemohli hýbat hned po vzpouře? Vzpoura se dělá aby vězni právě mohli utéct dokud nedostanou příkazy od nového Simona :D Ale s tou syrénou to neni špatnej nápad, někdy se mi stává že je vzpoura a ani o tom nevim.. Jen aby to tu pak nebylo stejný jako na GS. Každopádně na ty změny s puštěnou klávesnicí a čupěním při vzpouře by si hráči těžko zvykali, nejspíš by se na to ani tolik nedbalo.

    Ano, všechno je zamýšlenou pouze na anarchy. Máš pravdu, že je to zase moc přísné, chtěl jsem to trochu vyvážit, aby ve výhodě nebyli jen vězni. Je jasné, že útěk by byl o to složitější, na druhou stranu zabít hledaného neoznačeného vězně by dalo taky větší práci. Ale pokusím se to z pohledu vybalancování pro dozorce ještě promyslet nějak jinak. Ale za neobarvením hledaných si stojím nadále a tak siréna si myslím by mohla být docela zajímavá, jen ji chci nějak funkčně zakomponovat. Ještě to promyslím.
    Naposledy upraveno NowiCZE; 06-07-20 v 18:43. Důvod: citace

  3. #48

    Odpověď: Jb anarchy

    Citovat Původně založeno NowiCZE Zobrazit příspěvky
    Ano, všechno je zamýšlenou pouze na anarchy. Máš pravdu, že je to zase moc přísné, chtěl jsem to trochu vyvážit, aby ve výhodě nebyli jen vězni. Je jasné, že útěk by byl o to složitější, na druhou stranu zabít hledaného neoznačeného vězně by dalo taky větší práci. Ale pokusím se to z pohledu vybalancování pro dozorce ještě promyslet nějak jinak. Ale za neobarvením hledaných si stojím nadále a tak siréna si myslím by mohla být docela zajímavá, jen ji chci nějak funkčně zakomponovat. Ještě to promyslím.
    Jo, to neobarvení vězně a siréna jsou dobrý, ale představ si kdyby si hráči museli zvykat na takovou razantní změnu při vzpouře.. Podle mě nemožný. Anarchy by mohlo taky sloužit jako JB test server, kde se na nějakou dobu hodí nový věci, uvidí se jak to funguje a kdyžtak by to šlo na hlavní servery.

  4. #49
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Jb anarchy

    Celý JB mod má do jisté míry simulovat utěk z vězení. A když v reálu uprchne nějakej vězeň, tak se logicky snaží být co nejnenápadnější. Tudíž v JB analogii mi taky přijde na hlavu, že jakmile někdo udělá vzpouru, tak ho to obarví, aby byl rozeznatelný přes celou mapu a ještě přes půl obrazovky svítí jeho nick. To je úplně proti logice vzpoury. Taky bych to zrušil. Ale to by zas fůra děcek brečela, že to za CT bude nehratelné, což by podle mě do jisté míry vyvážil počet slotů na serveru (což bych nastavil na 14-16 hráčů). Jelikož by to ale byla další práce navíc a vrtání se třeba i hodiny v kodu, tak pochybuju, že to někdo udělá. Budu rád, pokud ten server vůbec vznikne.

  5. #50
    Nováček
    Datum registrace
    May 2020
    Příspěvky
    13

    Odpověď: Re: Jb anarchy

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    Celý JB mod má do jisté míry simulovat utěk z vězení. A když v reálu uprchne nějakej vězeň, tak se logicky snaží být co nejnenápadnější. Tudíž v JB analogii mi taky přijde na hlavu, že jakmile někdo udělá vzpouru, tak ho to obarví, aby byl rozeznatelný přes celou mapu a ještě přes půl obrazovky svítí jeho nick. To je úplně proti logice vzpoury. Taky bych to zrušil. Ale to by zas fůra děcek brečela, že to za CT bude nehratelné, což by podle mě do jisté míry vyvážil počet slotů na serveru (což bych nastavil na 14-16 hráčů). Jelikož by to ale byla další práce navíc a vrtání se třeba i hodiny v kodu, tak pochybuju, že to někdo udělá. Budu rád, pokud ten server vůbec vznikne.
    Jasně, právě proto se to ze strany ct snažím nějak vyvážit. A máš pravdu, to obarvení mě vždycky trochu sralo a narušovalo to požitek ze hry, i ta siréna mi přijde jako hrozně pěkný zpestření. Já bych ten mod překopal hodně, jenže to není možný a dneska už by to bylo prakticky k ničemu. Ale z anarchy bych si dovedl představit takový trochu test server, nebo i malinko separovaný server, kde některé věci budou fungovat jinak.

    Citovat Původně založeno Baxlyy Zobrazit příspěvky
    Jo, to neobarvení vězně a siréna jsou dobrý, ale představ si kdyby si hráči museli zvykat na takovou razantní změnu při vzpouře.. Podle mě nemožný. Anarchy by mohlo taky sloužit jako JB test server, kde se na nějakou dobu hodí nový věci, uvidí se jak to funguje a kdyžtak by to šlo na hlavní servery.
    Jasně, rozumím ti, ale musím to vyvážit i na druhé straně, pořád tedy přemýšlím o něčem méně drastickém, než co jsem navrhoval původně. Jestli někdo máte nápad, sem s ním. Ono je nutné aby to i za ct bylo hratelné, bez cteček není hra pro téčka. Jednoduchý. Už mě i pár věcí napadlo, jen nevím jestli by bylo možný je nějak snadno implementovat, protože jsou na rozdíl od čupění na sirénu podmíněny určitě nemalou změnou kodu, no.

  6. #51

    Odpověď: Jb anarchy

    Napadlo mě, že na Anarchy by nemusel být limit na 100 fps. Taky by to trochu změnilo hru.

  7. #52
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Západ ČR
    Příspěvky
    297

    Odpověď: Jb anarchy

    Citovat Původně založeno Baxlyy Zobrazit příspěvky
    Napadlo mě, že na Anarchy by nemusel být limit na 100 fps. Taky by to trochu změnilo hru.
    To už potom nebude hratelné vůbec, když tam budou lidi dělat sgs

  8. #53
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Odpověď: Jb anarchy

    Citovat Původně založeno Cinan Zobrazit příspěvky
    To už potom nebude hratelné vůbec, když tam budou lidi dělat sgs
    Súhlasím, prídem tam ja s trošku viac fps a už to nebude hráteľné

  9. #54
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Západ ČR
    Příspěvky
    297

    Odpověď: Jb anarchy

    jj s vysunutým kolečkem

  10. #55
    Profesionální člen Avatar uživatele Vachyas
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Chernobyl
    Příspěvky
    294

    Odpověď: Jb anarchy

    Nějak extra jsem tohle téma nečetl, ale když už chcete vytvořit novej typ serveru, tak bych radši uvítal Roleplay Jailbreak než Anarchy, protože už původní jb servery jsou víceméně založený na volný zábavě, což není špatně, ale je to prostě JAILBREAK server.

  11. #56
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Západ ČR
    Příspěvky
    297

    Odpověď: Jb anarchy

    Citovat Původně založeno Vachyas Zobrazit příspěvky
    Nějak extra jsem tohle téma nečetl, ale když už chcete vytvořit novej typ serveru, tak bych radši uvítal Roleplay Jailbreak než Anarchy, protože už původní jb servery jsou víceméně založený na volný zábavě, což není špatně, ale je to prostě JAILBREAK server.
    gta roleplay :D :D

  12. #57
    Nováček
    Datum registrace
    May 2020
    Příspěvky
    13

    Odpověď: Jb anarchy

    Taky bych za to byl rád, jenže když tady čtu reakce i na ty v podstatě minimální změny, které by té reálnosti ale výrazně pomohly, tak nevěřím, že by se našel někdo ochotný dávat dohromady něco, jako býval třeba jailbreak na SA:MP, respektive nějakou kombinaci místního JB a "simulátoru" vězení. Přestože je to podle mě velmi atraktivní myšlenka a nejspíš by se našlo spousta ochotných hráčů. Bohužel jsme tak jako tak zaspali dobu o 10+ let a měli bychom na to asi najít jinou hru :D.

  13. #58
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396

    Odpověď: Jb anarchy

    jako uvidime jak to bude vypadat, jb je z principu hra o pravidlech, proto doufám že to bude anarchie na maximum
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  14. #59
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Jb anarchy

    Nápady na anarchy:

    Přidat jak je na ttt, že se v pravo nahoře nevidí, kdo koho zabil. (Přidá na realističnosti, když už se tu řešilo to obarvení při vzpouře)

    Zprovoznit glock za 16000$ pro tčka při jakémkoliv počtu lidí na serveru. (Je to přeci anarchy, glock by mohl mít třeba jen 3 náboje místo 5 na případné doražení ctčka)

    Voice chat jen pro ctčka (stejně jak je na ttt voice chat pro zrádce, dozorci mají přece vysílačky, mohli by se domluvit kdyby někdo utek a on by o tom nevěděl)
    Naposledy upraveno WhiteWolf; 15-07-20 v 02:18.
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  15. #60
    Nováček
    Datum registrace
    May 2020
    Příspěvky
    13

    Odpověď: Jb anarchy

    Ještě bych byl za navrácení alespoň některých smazaných map a možnost RTV. Třeba se odebraly mapy jako anzo, paradise, arizona, v dávné minulosti zmizela hromada map. Nechápu proč, ale alespoň zde by klidně mohly být k votnutí a zároveň bych dal hráčům možnost hlasovat o změně mapy, proč ne?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •