Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: sTeP --> Darwin

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    25

    sTeP --> Darwin

    Detaily banu
    Hráč sTeP bY sTeP
    Typ banu SteamID
    SteamID STEAM_0:0:17142880
    IP adresa 88.102.11.119
    Udělen 10-02-2016 - 19:35
    Délka BANu 60 minut
    Vyprší 10-02-2016 - 20:35 (již vypršel)
    Důvod Uraáky, a zhodnotil som že ty menšia prestavka neuškodi :)
    BAN dal Admin darwin (DarwiN)
    BAN dal Server csko.cz | Furien 3 (de_dust2_2006)


    Vetšího debílka jsem neviděl, píše mi že kempím a pak je celou hru je na Ačku a spawnu jinak nic. Nauč te se dávat práva aspoň schopným a ne nějakým blbečkům, kteří si myslí že jsou páni světa a přitom dělají to stejný za co dávaji ban. Větší ho ****ta jsem neviděl. Pokud se neumí s něčím smířit ať nemá práva. A naučí se něco víc než jen říkat někomu, že dá ban za to co sám dělá. Dík A jenom malá připomínka ať se aspoň naučí psát, tohle napsal: 'Uražky, a zhodnotil som že ty menšia prestavka neuškodi :)' *ti
    Naposledy upraveno hofy; 11-02-16 v 15:05.

  2. #2

    Re: Sračka Darwin

    och pardon mladý pán ,

    napísal som že keď nebudete hrať ale čakať na sk, NIE KEMPIT, tak vám začnem dávať bany. A ty si kolo čo kolo čakal, lebo si predsa najvaščia skilla na celom servere že ? Mám vieš kde tvoje nadávky, neviem koľko rokov máš ale asi veľa nie, či ?
    Moj zlatý ja som nekempil, to že popri hrani aj odpisujem na steame alebo na fb, tak asi sa nepojdem postaviť na stred mapy, inteligent. (len pre ujasnenie)

    Dáme práva tebe, pán dokonalý :)

    Ok sorry že som v rychlosti napísal Y miesto I :)
    Pekný zbytok večera prajem
    riťky a edm

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    25

    Odpověď: Neviem vymyslieť slušný názov threadu

    Za 1) měl jsem ping 450 psal jsem to a navíc jsem nečekal a hýbal jsem se celou dobu akorát jsem nešel do nich. Pokud jsi takovej debílek, že po 2 kolech co tohle mám mi řekneš že kempím kolo co kolo tak se radši soustřed na hru a dívej se jak hraju. A ne jenom že si řekneš že kempím pořád tak tady nemluv. Co mi je potom že jsi odepisoval? celý kolo jsi tam stál a to je stejný jako to co jsem dělal já tak nevím o čem tady píšeš. akorát já jsem se nemohl hýbat protože mě to vracelo. za 2) každej admin ti řekne že jsem ještě nikdy nekempil ani 1 ban za to nemám tak nevím na koho tady mluvíš. Dívej se na sebe jak hraješ a pak posuzuj ostatní. Na tvým písmu jde poznat ,že tobě asi moc nebude ,když ani psát neumíš. Začni nad sebou přemýšlet a nebýt takovej debílek kterej si rozhoduje o tom, že dá ban za to co dělá sám i když jsi třeba na FB nebo na Steamu to nikoho nezajímá. Kempíš jak kempíš. Kdo říká práva mě? Nejdřív se zamysli nad sebou a pak něco piš ty hrdino.

  4. #4

    Re: Neviem vymyslieť slušný názov threadu

    Takto hádať sa tu stebou nebudem, proste si nadával= ban. Máš ho na hodinu buď rád (áno aj tie sračky sa počítajú) .
    viac sa k tomu nebudem vyjadrovať.
    E: nielen ocas, ale to je jedno. Proste ked sa ti nedari alebo máš iné problémy rieš si ich inak než nadávkami, ked ta niekto upozorní.
    Ban vypršal lock
    Naposledy upraveno DarwiN; 10-02-16 v 20:56.
    riťky a edm

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    25
    Jestli tvoje velký ego bere jako urážku, že jsem ti napsal že jsi ocas tak to jsi velkej frajer. Možná až dospěješ a budeš přemýšlet a nemyslet prdelí tak to bude lepší. S takovým ****tem to nebudu řešit. Měl by jsi víc zapojit mozek a ne prdel. Nějaký tvoje výmluvy na který se vymlouváš si můžeš strčit někam. Hodinu za to že ty jsi admin a děláš to co já? hmm spravedlivý. Buď hrdina dál a začni používat mozek... Kdyby jsi nebyl admin tak by jsi byl nic. Umíš jen dát ban za to co dělají ostatní a sám to přitom děláš ale to už neřešíš. Jdi zase machrovat, že jsi admin a můžeš dávat bany.

    Teď jsi řekl, že ban za nadávky a už píšeš že kemp? Co vy jste tady za inteligenty tvle. Nechci urazit další adminy co s tím nemají nic společnýho.
    Naposledy upraveno Samco; 10-02-16 v 20:12. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele Fighter
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    340

    Odpověď: Darwin - řešení kempu

    Hmm,keby si prisiel a normalne ho poziadal o unban ja si myslim,ze by ti aj dal ale takto,ze mu zacnes este aj tu nadavat do kktov atd. si nepomozes.Ja by som ti to este aj predlzil aby si sa naucil spravat.

    e: Neznam hraca ani s nim ziadny problem nemam ale aj keby mal pravdu je na kotelni hostom a tak sa aj ma spravat.Tvoj hostitel si urci pravidla a ty to mas respectovat pripadne sa mozes odvolat ale ,,Slusne´´

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    25

    Odpověď: Darwin - řešení kempu

    Na co se mám odvolat slušně, když dělá to stejný co já? A pak za to akorát dostanu ban akorát já. Tak k čemu takový pravidlo je? Když to dělá aj sám admin akorát to neuzná a dá mi za to ban. A navíc každej admin co hraje semnou ti potvrdí že jsem ještě nikdy nekempil a pak přijde takovejhle hrdina a během 3 minut co tam je mi dá ban.

  8. #8

    Re: Darwin - řešení kempu

    Sorry, ale ocas ako urážka mi nepríde. Keby sa toto malo banovať, tak je vybanovaná minimálne polka hráčov na furiene. Nebolo by na škodu občas využiť aj mute.
    btw, toto čo tu píšete, nečítam. riešim reason banu.

  9. #9
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: sTeP --> Darwin

    Co sa tu riesi?

    ziadatel cital pravidla podania ziadosti? http://csko.cz/forum/showthread.php?...-p%C5%99ipojit

    a spravaj sa slusne, nie si v skole medzi svojimi kamiQmi...
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  10. #10
    Server admin Avatar uživatele anakin_pok
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Rosice
    Příspěvky
    1,528

    Odpověď: sTeP --> Darwin

    Hráč se chová, jak se chová a podle toho musí vypadat řešení jeho žádosti. Cos dělal s pingem 450 na serveru? Debílek a jiné urážky si odpusť (jsem asi starý, ale ocas je pro mě docela slušná porce...). A zkus si přečíst, jak také mohou vypadat jiné žádosti o unban, možná jsi těch 60 minut mohl využít k tomu!!!!!!

  11. #11

    Re: sTeP --> Darwin

    To na fórku prehnal, ale nič také sa nemuselo stať, keby admin využil mute. Furien je kid server, takže bežne sa tam používajú oveľa väčšie úražky ako je toto a vo väčšine pripadov sa to rieši len napomenutím, maximálne zamutovaním hráča.
    Naposledy upraveno Darongodx; 11-02-16 v 10:57.

  12. #12

    Odpověď: Re: sTeP --> Darwin

    Citovat Původně založeno Darongodx Zobrazit příspěvky
    To na fórku prehnal, ale nič také sa nemuselo stať, keby admin využil mute. Furien je kid server, takže bežne sa tam používajú oveľa väčšie úražky ako je toto a vo väčšine pripadov sa to rieši len napomenutím, maximálne zamutovaním hráča.
    súhlasim s daronom, do budúcna to riešiť Mute. Lok plz
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    25

    Odpověď: Re: sTeP --> Darwin

    Citovat Původně založeno Del!k Zobrazit příspěvky
    súhlasim s daronom, do budúcna to riešiť Mute. Lok plz
    Ja s tím taky souhlasím ale pokud dělá admin to stejný co já, tak mi za to přece nemůže dat ban. To nedává smysl. Možná jsem to přehnal tady ale pokud je ve hře a napíšu mu ocas a dá mi ban za nadavky a pak tady na forku to začne obkecávat tím, že jsem ještě kempil tak to mě vytočilo ještě víc. Kdyby jste vy dostali ban za říkáni ocas, blbeček atd. a to ještě není nic oproti jiným nadávkám a řeknete k tomu svuj názor a on tady na vás začne vytahovat ještě cosi o kempu kterej ani kemp nebyl jen jsem běhal a nechodil do hráču protože to nešlo. Tak už vidím vás jak jste klidní. Klidně už to neřešte ale zamyslete se trochu nad tím.

    Citovat Původně založeno anakin_pok Zobrazit příspěvky
    Hráč se chová, jak se chová a podle toho musí vypadat řešení jeho žádosti. Cos dělal s pingem 450 na serveru? Debílek a jiné urážky si odpusť (jsem asi starý, ale ocas je pro mě docela slušná porce...). A zkus si přečíst, jak také mohou vypadat jiné žádosti o unban, možná jsi těch 60 minut mohl využít k tomu!!!!!!
    Já jsem nechtěl žádat o unban jen jsem chtěl ukázat na logiku takého admina co ti dá ban za to co sám dělá ale to už nepřizná, jen to radši okomentuje, že je ocas nadávka přitom je to ta nejmenší nadavka co snad jde. Přitom se za to nikdy nebanovalo ani nic jen on musí být přece něco víc.
    Naposledy upraveno sTeP; 11-02-16 v 14:55.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: sTeP --> Darwin

    Na jednu stranu, co tady sTeP předvedl za tyjátr rozhodně neschvaluju. Na druhou stranu, když podle jeho slov, dostal ban za to samé, co dělal i sám admin, dá se očekávat, že trochu horkou hlavu to rozlítí. A výmluva od Darwina, že si psal na fb, steamu a kdovíkde... Jako promiň Darwine, ale to je největší nesmysl, co jsi mohl napsat. Co ty děláš na pozadí, hráč vědět nemůže, ingame tě prostě vidí dělat to, co dělal on. A pokud si chceš psát, tak máš jít do spectu, případně se odpojit ze serveru, protože akorát zbytečně zabíráš slot.

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: sTeP --> Darwin

    Absoulutne zbytocny ban, takymto stylom by som mohol vybanovat polku furienu....
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •