Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: Žádost o práva D2 Only

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele mekki
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    24

    Žádost o práva D2 Only

    Zdravím Vás,
    Rád bych Vás touto žádostí požádal o práva administrátora na serveru D2 Only..


    V krátkosti se Vám představím

    Jmenuji se Vladimír a je mi 27 let.
    Jsem z ČR přesněji z města Děčín, kde jsem se oženil :)
    Do nedávna jsem pracoval pro nejmenované firmy na manažérských pozicích.
    Jsem majitelem několika webových stránek, které nebudu jmenovat z důvodu reklamy a anonymity a ikdyž mě podle STEAM ID, případně IP někteří poznáte, prosím o maximální diskrétnost
    Mezi mé projekty patří i jeden herní portál, který již nefunguje, ale patřil k větším a navštěvovanějším projektům. Jeho ukončení bych nijak nerozebíral
    Toto vše Vám nepíši abych se chlubil, ale protože praxe kterou jsem nabral v minulosti, ať už v realném životě, nebo tom internetovém, Vám může napovídat něco o mě, o tom kdo jsem, co umím a jak můžu být Vám prospěšný.
    Mezi mé zaliby patří především tvorba webdesignu v programu photoshop, rodina, a rád si zahraju CSKO
    Celkově CSko jsem nehrál zhruba 2 roky minimálně, celkově má aktivita u této hry skončila s předchozím projektem.
    Z osobních a zdravotních důvodu jsem momentálně bez práce a to mě dohnalo si zahrát u Vás.
    Hraji u Vás poměrně často a dá se říci že denně. Mnozí z Vás mě jistě potkávají každodenně.
    Hraji především na serveru Inferno a D2.
    Bohužel na forum jsem se zaregistroval až dnes a nemá cenu chodit kolem horké kaše, ale registroval jsem se právě kvůli žádosti.
    Forum jsem navštěvoval každý den jako host.
    Pár cheaterů jsem nahlásil pomocí " ! "
    Je mi asi jasné, že zdejší admini mi naloží, že jsem se registroval až dnes a víceméně to chápu a nebudu se zlobit za negativní komentáře, nicméně prosím o to, aby jste si žádost přečetly a zkusily shledat i pozitiva..

    Moje STEAM ID: STEAM_0:1:332645

    Na serverech se pohybuji pod nickem : poG.


    Nicméně, vystřídal jsem různé nicky.


    Děkuji za přečtení a hezký večer, V.

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele HSMartinka
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    Partizánske
    Příspěvky
    453

    Odpověď: Žádost o práva D2 Only

    ja neviem, vobec si Ťa nevybavujem z hry, hlásiš niekomu cheaterov?

    E : ale musíš brať do úvahy to, že tu dostaneš práva zato keď budeš aktívny a hlásiť cheaterov či v hre alebo na forku , predsa admini neberú ani ohlad na to že si si založil dnes účet a hneď žiadosť o práva

    E2 ale my nemožme vedieť či si vhodný kandidát keď nevidíme žiadne hlásenia
    Naposledy upraveno HSMartinka; 11-02-16 v 22:41.
    Chcem podať sťažnosť na admina, ktorý mi dal ban za komunikáciu s hráčmi ktorých zaujímali recepty na rôzne jedlá. Očividne ich to zaujímalo a neustále sa pýtali na veci, ktoré ich zaujímali, no aj napriek tomu som dostal BAN. Ten skurviak takisto zabanoval hráčov, ktorí mali v nicku moje meno (moje meno tam mali na vyjadrenie podpory veci, ktorú som robil).
    Okamžite daného admina suspendujte a mne dajte unban!
    Moje meno: kokotskurveny
    Server: Dust 2 only 3

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele mekki
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    24

    Odpověď: Žádost o práva D2 Only

    Hlásil jsem párkrát přes " ! "
    Nevím kdo kdy na základě mého ohlášení banoval, pač se jednalo o situace, kdy prostě hučel celej server a asi hlásily všichni co tam byly

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele HSMartinka
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    Partizánske
    Příspěvky
    453

    Odpověď: Žádost o práva D2 Only

    Citovat Původně založeno mekki Zobrazit příspěvky
    Hlásil jsem párkrát přes " ! "
    Nevím kdo kdy na základě mého ohlášení banoval, pač se jednalo o situace, kdy prostě hučel celej server a asi hlásily všichni co tam byly
    najlepšie by bolo (aj keď máš určite skúsenosti) ešte počkať, hlásiť na forum , hlásiť v hre alebo adminom na steame
    Chcem podať sťažnosť na admina, ktorý mi dal ban za komunikáciu s hráčmi ktorých zaujímali recepty na rôzne jedlá. Očividne ich to zaujímalo a neustále sa pýtali na veci, ktoré ich zaujímali, no aj napriek tomu som dostal BAN. Ten skurviak takisto zabanoval hráčov, ktorí mali v nicku moje meno (moje meno tam mali na vyjadrenie podpory veci, ktorú som robil).
    Okamžite daného admina suspendujte a mne dajte unban!
    Moje meno: kokotskurveny
    Server: Dust 2 only 3

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele mekki
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    24

    Odpověď: Žádost o práva D2 Only

    Nebudu si přidávat adminy na steam.
    Je to jejich soukromá věc a nebudu je spámovat. Na forum cheatery samozřejmě mohu naflákat, nicméně oba víme, že když budu chtít a i kdybych zapl Csko poprvé, můžu při každodenní návštěvě serveru nahlásit třeba X cheaterů.
    Chci zařídit klidnou hru hráčům a né honit body hlášením na forum :)

    EDIT: Teď když to po sobě čtu, nerad bych aby to vyznělo nějak blbě. Doufám že jste mou odpověď dobře pobraly :)

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele mekki
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    24

    Odpověď: Žádost o práva D2 Only

    Jak jsem již napsal.
    Přiznal jsem na rovinu že jsem si založil učet dnes, nicméně forum jsem navštěvoval každodenně jako host.
    Když jsem viděl cheatera, nahlásil jsem přes " ! "
    Možno jsem to napsal blbě a špatně si to pochopila. Já nemám nic proti nastavenému systému. Jen ty i já víš, že když budu chtít, body nahoním.
    O práva jsem si požádal, protože věřím, že jsem vhodný kandidát a to i bez bodů na foru.
    To jestly jsem, nebo nejsem musíte teď uznat vy.

  7. #7
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žádost o práva D2 Only

    Z osobních a zdravotních důvodu jsem momentálně bez práce a to mě dohnalo si zahrát u Vás.
    Tu sa skôr naskytne otázka, ako dlho tu budeš hrať? Lebo bez urážky, ale už tu boli jedinci čo dali 4 bany a už ich nikto nikdy nevidel.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele mekki
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    24

    Odpověď: Žádost o práva D2 Only

    Jak tu budu dlouho hrát?
    Dokud budu hrát Csko. Samozřejmě, nebudu se tu obhajovat. Stejně jako já i ty můžeš ze dne na den se vykouřit.
    Bohužel do hlavy lidem nevidíš a tak je to i v soukromém a profesním životě. :)

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele FACTOR
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    Brno / Tábor
    Příspěvky
    73

    Odpověď: Žádost o práva D2 Only

    Zdravím,
    během posledního týdne jsem tě párkrát potkal, tvá hra byla nepřesvědčivá, hlstats to potvrzuje, dále nesplňuješ ani podmínky přijetí (čas konkrétně).

    Prozatím jsem proti, samozřejmě můžu názor přehodnotit, uvidíme jaká bude aktivita např. za měsíc.
    "Je těžké být blbcem, konkurence je příliš velká." .

  10. #10
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Žádost o práva D2 Only

    Zdravím, neaktivita na fóre. K získaniu práv na AIM je bezpodmienečné hlásiť cheaterov, aby sme vedeli, či vieš rozoznať cheaty. Zatiaľ som PROTI.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele B!g 5m0k3
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    1,268

    Odpověď: Žádost o práva D2 Only

    Z hry si ťa vôbec nepamätám a hlásenia taktiež.
    Hlásiš niekomu na steame?
    Život je ako futbal. Byť dobrou osobou je ako byť futbalovým brankárom.
    Nezáleží na tom koľko úspešných zákrokou budete mať,
    ľudia si budú pamätať len to čo nechytíte.

    Citovat Původně založeno Deer Zobrazit příspěvky
    Ehm z mojí obrazovky ? já nelžu byl vedle mě i můj brácha ten to dosvědčí že jsem nic zaplné neměl a zatím si budu stát žádné cheaty nepoužívám přinejhorším když jsem vytočenej tak zapnu AB ale jinak nemám WH.!!!!

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Saintpepo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Karvina/Michalovce
    Příspěvky
    933

    Re: Žádost o práva D2 Only

    Proti.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •